Robek napisał(a):

nie wiem jak bedzie ale dzis w programie Liga gra pisali że Wisła bedzie osłabiona ( pisali bo szło to na pasku na dole ekranu) bo nie zagra
Tomasz Dawidowski!!!!!!!!!!!!!
|
Nie no bez jaj ,co my zrobimy,moze wogóle odpusćmy ten wyjazd,bez tak ważnego ogniwa to my nie mamy czego szukac w Belchatowie
A dzis zrobila sie ciekawa sytuacja Polonia i Legia poprzegrywały,nic tylko ograc ten GKS ,w koncu z ich kondycja fizyczna i psychiczna nie najlepiej wiec jest szansa na zwyciestwo.
Rownamy sie z z Legia,potem Heniek pyknie Amike w niedziele i zabawa znacznie sie na nowo
