The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Zamknięty temat
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
gregor07
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#181
Stary 12.03.2009, 07:39
2 kolejka (Wisła - Lech PP):

1. 19pwz88 13 pkt
2. thomasson 12 pkt
3. pietruch 11 pkt
4. devios 10 pkt
gregor07
Karherop
Nehiar
WiślakNH
9. amauri1990 9 pkt
arti
bigi333
Bobic
<Crasch>
Etiop
grogoriogreg
jabadabaryba
KeepItSimpleStupied
kolarz90
KOMINEK
KuLwIk
matti123
nowy_piotrek
Partition
PhantomRanger
wislakdaniel
26. AYALA 8 pkt
Pusiek
28. adi23 7 pkt
Ala1955
element
godik1906
jasiu (marcinugorek)
Johnny B
Kamson
maciekwisla
mario315
mic
Norek28
RecordAble
reuber
wislabielany
WISLAZWE
WISŁA 1906 NH
44. filip_wislak 6 pkt
namiotnik
Styk83


Klasyfikacja generalna:

1. thomasson 25 pkt
19pwz88
3. gregor07 24 pkt
4. Karherop 23 pkt
matti123
mic
nowy_piotrek
Partition
9. arti 22 pkt
bigi333
Bobic
Etiop
jabadabaryba
KuLwIk
Nehiar
Pusiek
RecordAble
wislabielany
wislakdaniel
WiślakNH
21. amauri1990 21 pkt
AYALA
<Crasch>
grogoriogreg
Johnny B
KOMINEK
Norek28
pietruch
29. element 20 pkt
Kamson
WISLAZWE
WISŁA 1906 NH
33. Ala1955 19 pkt
filip_wislak
kolarz90
marcinugorek
37. namiotnik 18 pkt
reuber
39. Kamil 16 pkt
40. Arkas 13 pkt
M@Terac
wislak_92
43. banasik 12 pkt
cassius31krakow
Czopens
KamAr
kk666
Ral
sayek89
Zienczuk8
51. devios 10 pkt
Incognito2192
53. KeepItSimpleStupied 9 pkt
PhantomRanger
55. adi23 7 pkt
godik1906
maciekwisla
mario315
59. Styk83 6 pkt
60. wojtole14 0 pkt


3 kolejka (Wisła - Polonia Warszawa):

1. Nehiar 19 pkt
wislabielany
3. mario315 18 pkt
Partition
PhantomRanger
6. Ala1955 17 pkt
amauri1990
Bobic
<Crasch>
element
gregor07
KeepItSimpleStupied
maciekwisla
namiotnik
nowy_piotrek
19pwz88
17. AYALA 16 pkt
filip_wislak
godik1906
KOMINEK
Lukass_7
matti123
WISLAZWE
WiślakNH
25. jasiu (marcinugorek) 15 pkt
Johnny B
Norek28
sayek89
Styk83
wislakdaniel
31. Etiop 14 pkt
grogoriogreg
joyrider[TS]
Karherop
kolarz90
Pusiek
reuber
WISŁA 1906 NH
39. arti 13 pkt
bigi333
devios
Dremon
jabadabaryba
KuLwIk
pietruch
thomasson
47. 7 kotów 1 pkt


Klasyfikacja generalna:

1. 19pwz88 42 pkt
2. gregor07 41 pkt
Nehiar
Partition
wislabielany
6. nowy_piotrek 40 pkt
7. Bobic 39 pkt
matti123
9. amauri1990 38 pkt
<Crasch>
thomasson
WiślakNH
13. AYALA 37 pkt
element
Karherop
KOMINEK
wislakdaniel
18. Ala1955 36 pkt
Etiop
Johnny B
Norek28
Pusiek
WISLAZWE
24. arti 35 pkt
bigi333
filip_wislak
grogoriogreg
jabadabaryba
KuLwIk
namiotnik
31. marcinugorek 34 pkt
pietruch
WISŁA 1906 NH
34. kolarz90 33 pkt
35. reuber 32 pkt
36. PhantomRanger 27 pkt
sayek89
38. KeepItSimpleStupied 26 pkt
39. mario315 25 pkt
40. maciekwisla 24 pkt
41. devios 23 pkt
godik1906
mic
44. RecordAble 22 pkt
45. Styk83 21 pkt
46. Kamson 20 pkt
47. Kamil 16 pkt
Lukass_7
49. joyrider[TS] 14 pkt
50. Arkas 13 pkt
Dremon
M@Terac
wislak_92
54. banasik 12 pkt
cassius31krakow
Czopens
KamAr
kk666
Ral
Zienczuk8
61. Incognito2192 10 pkt
62. adi23 7 pkt
63. 7 kotów 1 pkt
64. wojtole14 0 pkt
Ostatnio edytowane przez gregor07 : 13.03.2009 o godz. 06:56.
gregor07
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#182
Stary 12.03.2009, 07:41
GKS Bełchatów - Wisła

Skład: Pawełek - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Małecki, Sobolewski, Diaz, Zieńczuk - Boguski, Paweł Brożek

Zmiany: Beto, Ćwielong, Łobodziński

Wynik: 1:2

Bramki: Paweł Brożek, Diaz
Pusiek
Senior Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: Kraków - Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#183
Stary 12.03.2009, 08:59
Gks Bełchatów - Wisła 1-1

Skład: Pawełek-Baszczyński,Głowacki,Marcelo,Piotr Brożek-Małecki,Sobolewski,Diaz,Zieńczuk-Boguski,Paweł Brożek

Zmiany: Beto, Ćwielong, Łobodziński

Bramka: Boguski
Chyba serce by mi pękło, gdyby człowiek któremu tak wiele zawdzięczam występował w ekipie największego rywala mojej ukochanej Wisły - mówi Kuba Błaszczykowski


STOP KARTONOM PRZY POLSKICH DROGACH!!!!
element
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#184
Stary 12.03.2009, 09:08
GKS Bełchatów 1-2 Wisła

Skład: Pawełek, Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek, Małecki, Sobolewski, Diaz, Zieńczuk, Boguski, Paweł Brożek

Zmiany: Ćwielong, Łobodziński, Beto

Bramki: Paweł Brożek, Ćwielong
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki"
"Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze"
"Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center"
cdn..
Nehiar
Senior Member
 
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#185
Stary 12.03.2009, 09:16
GKS Bełchatów - Wisła 0:2
Skład: Pawełek-Baszczyński,Głowacki,Marcelo,Piotr Brożek-Małecki,Sobolewski,Diaz,Zieńczuk-Boguski,Paweł Brożek

Zmiany: Ćwielong, Beto, Łobodziński

Bramki: Paweł Brożek, Boguski
KeepItSimpleStupied
Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#186
Stary 12.03.2009, 11:04
GKS Bełchatów - Wisła 1:3

Skład:
Pawełek
Baszczyński
Głowacki
Marcelo
Piotr Brożek
Małecki
Sobolewski
Diaz
Zieńczuk
Boguski
Paweł Brożek

Bramki:
Paweł Brożek, Diaz, Boguski

Zmiany:
Ćwielong, Beto, Cantoro
19pwz88
Junior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#187
Stary 12.03.2009, 13:30
GKS Bełchatów - Wisła

Skład: Pawełek - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Ćwielong , Sobolewski, Diaz, Zieńczuk - Boguski, Paweł Brożek

Zmiany: Beto, Małecki, Jirsak

Wynik: 0:1

Bramki: Boguski
wislabielany
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#188
Stary 12.03.2009, 14:53
GKS Bełchatów - Wisła Kraków 1:2

Skład: Pawełek - Baszczyński, Marcelo, Głowacki, Piotr Brożek - Małecki, Sobolewski, Diaz, Zieńczuk - Paweł Brożek, Rafał Boguski

Zmiany: Łobodziński, Beto, Ćwielong

Bramki: Paweł Brożek, Sobolewski
Powód: Bramki...
Ostatnio edytowane przez wislabielany : 12.03.2009 o godz. 14:55.
Wisła Pany





jasiu
Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#189
Stary 12.03.2009, 16:31
GKS-WISŁA
Składawełek,Marcelo,Baszczyński,Pi. Brożek,Głowacki,Ćwielong,Diaz,Sobolewski,Zieńczuk, Boguski,Paw.Brożek
Zmiany:Małecki, Beto,Cantoro
Wynik:0:2
Strzelcy:Ćiwelong Paw. Brożek
namiotnik
Junior Member
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#190
Stary 12.03.2009, 16:36
GKS Bełchatów 1:2 Wisła

Skład: Pawełek - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Małecki, Diaz, Sobolewski, Zieńczuk - Boguski, Paweł Brożek

Zmiany: Cantoro, Beto, Ćwielong

Bramki: Paweł Brożek, Zienczuk
jabadabaryba
Senior Member
 
Od: 06.2008
Skąd: Jarosław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#191
Stary 12.03.2009, 16:40
GKS Bełchatów 1:3 Wisła

Skład: Pawełek - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Cwielong, Diaz, Sobolewski, Zieńczuk - Boguski, Paweł Brożek

Zmiany: Cantoro, Beto, Małecki

Bramki: Paweł Brożek, Cwielong, Boguski
Bobic
Banita
 
Od: 07.2006
Skąd: A coś Ty taki ciekawy? ;-)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#192
Stary 12.03.2009, 16:43
GKS Bełchatów :2 Wisła

Skład: Pawełek - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Małecki, Diaz, Sobolewski, Zieńczuk - Boguski, Paweł Brożek

Zmiany: Cantoro, Beto, Ćwielong

Bramki: 2x Paweł Brożek
joyrider[TS]
Junior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#193
Stary 12.03.2009, 18:00
GKS Bełchatów 0-1 Wisła Kraków


Skład: Pawełek - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Małecki, Diaz, Sobolewski,Ćwielong - Boguski, Paweł Brożek

Zmiany:Łobodziński, Beto, Jirsak
Etiop
Senior Member
 
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#194
Stary 12.03.2009, 19:02
GKS Bełchatów - Wisła
Skład: Pawełek - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Małecki, Sobolewski, Junior Diaz, Zieńczuk - Boguski, Paweł Brożek
Zmiany: Cantoro, Ćwielong, Beto
Strzelcy: Boguski, Paweł Brożek
Wynik: 1-2
"...Możesz nazywać mnie bratem diabła
I nienawidzić jeśli chcesz
Możesz mówić, że jestem złem
Lecz nigdy nie zmienisz mnie..."
amauri1990
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: XVII

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#195
Stary 12.03.2009, 19:05
GKS Bełchatów - Wisła Kraków 2:3
Pawełek - Singlar, Marcelo, Głowacki, Brożek Pi. - Małecki, Sobolewski, Diaz, Zieńczuk - Boguski, Brożek Pa.
Zmiany: Łobodziński, Cantoro, Ćwielong
Bramki: Pa. Brożek, Ćwielong, Diaz
Johnny B
Senior Member
 
Od: 05.2007
Skąd: Królestwo Dębniki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#196
Stary 12.03.2009, 19:46
GKS Bełchatów - Wisła Kraków 0:2
Pawełek -Baszczyński , Marcelo, Głowacki, Brożek Pi. - Małecki, Sobolewski, Diaz, Zieńczuk - Boguski, Brożek Pa.
Zmiany: Ćwielong, Łobodziński, Cantoro
Bramki: Pa. Brożek, Ćwielong
-Ale panie Franku...
-****a won! Wypierdalaj!...Panie Franku.. Matoł
XxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXx XxXxXxXxXx
http://www.youtube.com/watch?v=IT86Y...elated&search=
Banjo Boy is godlike >.<
reuber
Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#197
Stary 12.03.2009, 20:30
GKS Bełchatów - Wisła 1:2
Pawełek -Baszczyński , Marcelo, Głowacki, Brożek Piotr - Małecki, Sobolewski, Diaz, Zieńczuk - Boguski, Brożek Paweł
Zmiany: Ćwielong, Beto, Cantoro
Bramki: Paweł Brożek, Boguski
Libatores ipso iure
Kto wespół z nami za Wisłą murem stanie, ten bratem jest i już nim pozostanie...
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#198
Stary 12.03.2009, 23:05
GKS Bełchatów - Wisła Kraków 1:3

Pawełek - Baszczyński, Głowacki , Marcelo , Piotr Brożek - Ćwielong , Sobolewski , Diaz , Zieńczuk - Paweł Brożek , Boguski

zmiany : Beto , Jirsak , Łobodziński

bramki: Boguski , Ćwielong , Paweł Brożek
RecordAble
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: SKMK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#199
Stary 12.03.2009, 23:40
GKS Bełchatów - Wisła
Skład: Pawełek-Baszczyński-Głowacki,Marcelo,Piotr Brożek-Małecki,Sobolewski,Diaz,Zieńczuk-Boguski,Paweł Brożek
Zmiany: Ćwielong,Beto,Jirsak
Wynik: 1:1
Bramka: Sobolewski
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#200
Stary 13.03.2009, 11:23
GKS Bełchatów - Wisła Kraków 0:1
Pawełek - Baszczyński, Głowacki , Marcelo , Piotr Brożek - Małecki , Sobolewski , Diaz , Zieńczuk - Paweł Brożek , Boguski

zmiany : Beto , Jirsak , Ćwieląg

bramki: Boguski
WiślakNH
Senior Member
 
Od: 01.2007
Skąd: Kraków - NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#201
Stary 13.03.2009, 16:10
GKS Bełchatów - Wisła Kraków
Skład : Pawełek - Baszczyński,Głowacki,Marcelo,Piotr Brożek - Małecki,Sobolewski,Jirsak,Diaz - Boguski,Paweł Brożek
Zmiany : Ćwielong,Zieńczuk,Beto
Wynik : 0:2
Bramki : Paweł Brożek,Małecki
Miasto Kraków - pozdrowienia dla Dobrych Chłopaków !!


thomasson
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: Cieszyn/Těšín/Teschen

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#202
Stary 13.03.2009, 16:26
GKS 0:2 Wisła
Skład: Pawełek - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Pi. Brożek - Boguski, Sobolewski, Diaz, Zieńczuk - Beto, Pa. Brożek
Bramki: Pa. Brożek, Sobolewski
Zmiany: Niedzielan, Małecki, Jirsak
W prosektorium najprzyjemniej jest nad ranem, gdy szrzeje za oknami pierwszy świt. W takim świetle całkiem ładnie wyglądają starsze panie, a i panom nie brakuje wtedy nic...
Hormon132
Senior Member
 
Od: 02.2009
Skąd: Tylicz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#203
Stary 13.03.2009, 16:51
GKS 0:3 Wisła
Skład: Pawełek - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Piotr. Brożek - Boguski, Sobolewski, Cantoro, Zieńczuk - Beto, Paweł. Brożek
Bramki: Paweł Brożek, Boguski, Beto
Zmiany: Ćwielong, Małecki, Jirsak
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#204
Stary 13.03.2009, 17:42
Tyle czasu mieliście na podawanie typów, nie łamcie regulaminu
Arkas
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#205
Stary 13.03.2009, 19:03
GKS 0:2 Wisła
Skład: Pawełek - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Pi. Brożek - Małecki, Sobolewski, Diaz, Zieńczuk - Boguski, Pa. Brożek
Bramki: Pa. Brożek, Diaz
Zmiany: Jirsak, Beto, Ćwielong
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#206
Stary 13.03.2009, 19:10
Czas na podanie składu minął dokładnie o godzinie 14:13!! Przecież nie bierzecie udziału w konkursie po raz pierwszy, czytać każdy potrafi więc po co robicie zamieszanie.

Bez odbioru.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






devios
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#207
Stary 13.03.2009, 22:13
WISLAZWE napisał(a):Wyświetl post
Czas na podanie składu minął dokładnie o godzinie 14:13!! Przecież nie bierzecie udziału w konkursie po raz pierwszy, czytać każdy potrafi więc po co robicie zamieszanie.

Bez odbioru.
Przepraszam, ale jednak odpowiem. W zeszłej rundzie, tj. jesiennej wiele razy osobiście głosowałem kilka godzin przed meczem, jak z resztą wiele innych osób i nikt nie miał o to pretensji, a uczestnictwo było akceptowane... nie rozumiem zatem tej sytuacji. :/




WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#208
Stary 13.03.2009, 22:17
Dobra nie sprzeczajmy sie i nie rozmywamy tematu Gregor rozsądzi i koniec.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






matti123
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#209
Stary 13.03.2009, 22:38
Gks-Wisła 1-2
Skład: Pawełek- Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek- Ćwielong, Sobolewski, Diaz, Zieńczuk-Paweł Brożek Boguski
Zmiany: Małecki, Łobodziński, Beto
Bramki: Paweł Brożek, Ćwielong
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#210
Stary 14.03.2009, 08:06
devios napisał(a):Wyświetl post
Przepraszam, ale jednak odpowiem. W zeszłej rundzie, tj. jesiennej wiele razy osobiście głosowałem kilka godzin przed meczem, jak z resztą wiele innych osób i nikt nie miał o to pretensji, a uczestnictwo było akceptowane... nie rozumiem zatem tej sytuacji. :/
w poprzednim sezonie mało kiedy była podawana publicznie kadra meczowa , ale jeśli już była to do jej podania można było podać swoje typy . Zasady są brutalne i już na pewno każdy z nas się nie raz na tym przejechał ... ale z drugiej strony to jest urok tej gry

Mieliście prawie tydzień na podanie swoich typów, więc pretensje możecie mieć tylko do siebie .

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Zamknięty temat

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:35.