
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Member
Od: 08.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#7
|
|
Jak kolega wyżej też późno zacząłem, ale za to intensywnie. trenuję od ponad dwóch lat kickboxing. Trzy razy w tygodniu.
Polecam bardzo. I nie chodzi mi akurat tylko o kb. Jak każda sztuka walki - ogólnorozwojówka plus kondycja. Mocno wciąga. Od tygodnia mam delikatną kontuzję i musiałem odpuścić treningi. Nosi mnie niemożliwie Ale oczywiście w pozytywnym sensie. Bo generalnie, jak się trochę poćwiczy, to przeróżne głupoty ulatują z głowy. Czyli same plusy ![]() ![]()
*TYLKO WISŁA*
|
|
|

|
||||||
|
|