The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Zamknięty temat
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Norek28
Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 24.02.2009, 15:38
Polonia 1:2 Wisła

Skład:
Pawełek - Baszczyński Głowacki Cleber Pi.Brożek - Małecki Sobolewski Jirsak Diaz - Brożek Boguski

Zmiany: Ćwielong, Zieńczuk, Beto

Bramki - Brożek Paweł i Małecki
Powód: zmiany
Ostatnio edytowane przez Norek28 : 24.02.2009 o godz. 15:39.
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 24.02.2009, 17:41
Polonia Bytom - Wisła Kraków 0:3

Pawełek - Baszczyński , Głowacki , Cleber , Piotr Brożek - Małecki , Sobolewski , Marcelo , Diaz - Boguski , Paweł Brożek

zmiany : Jirsak , Beto , Ćwielong

bramki : Boguski , Paweł Brożek , Ćwielong
sayek89
Senior Member
 
Od: 11.2007
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 24.02.2009, 17:55
Polonia Bytom - Wisła Kraków 0:3

Pawełek - Singlar , Głowacki , Cleber , Junior Diaz - Małecki , Sobolewski , Marcelo , Ćwielong - Boguski , Paweł Brożek

zmiany : Jirsak , Beto , Zieńczuk

bramki : 2x Paweł Brożek , Ćwielong
Bóg, Honor i Wisła!
matti123
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 24.02.2009, 17:57
Polonia Bytom - Wisła Kraków 0-3
Skład Pawełek- Baszczyński, Głowacki, Cleber, Piotr Brożek- Małecki,Sobolewski, Jirsak, Diaz- Paweł Brożek, Boguski
Bramki: Paweł Brożek, Małecki, Boguski
Zmiany: Ćwielong, Beto, Marcelo
Partition
Member
 
Od: 03.2008
Skąd: Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 24.02.2009, 18:43
Polonia - Wisla 0:2

Sklad: Pawelek-Baszczynski, Glowacki, Cleber, Piotr Brozek - Malecki, Sobolewski, Jirsak, Diaz - Boguski, Pawel Brozek
Bramki: Pawel Brozek, Diaz
Zmiany: Cwielong, Beto, Zienczuk

ps: sry za brak polskich fontow.
Bobic
Banita
 
Od: 07.2006
Skąd: A coś Ty taki ciekawy? ;-)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 24.02.2009, 18:49
Polonia - Wisla 0:2

Sklad: Pawelek-Singlar, Glowacki, Cleber, Piotr Brozek - Malecki, Sobolewski,Marcelo , Diaz - Boguski, Pawel Brozek
Bramki: 2x Pawel Brozek
Zmiany: Ćwielong, Beto, łobodziński
Ral
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Krowodrza (Wisła 5)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 24.02.2009, 19:35
Polonia - Wisła 1:2

Skład: Pawełek- Baszczński,Cleber,Głowacki,Piotr Brożek- Diaz,Małecki,Sobolewski,Jirsak-Paweł Brożek, Ćwielong
Bramkiaweł Brożek,Beto
Zmiany:Beto,Zieńczuk,Boguski
Ajde Zvezdo Sand Nad Goool !
Etiop
Senior Member
 
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 24.02.2009, 19:40
Polonia Bytom - Wisła
Skład: Pawełek - Baszczyński, Cleber, Głowacki, Junior Diaz - Małecki, Sobolewski, Cantoro, Piotr Brożek - Paweł Brożek, Boguski
Zmiany: Ćwielong, Jirsak, Beto
Strzelcy: Paweł Brożek, Boguski, Małecki
Wynik: 1-3
"...Możesz nazywać mnie bratem diabła
I nienawidzić jeśli chcesz
Możesz mówić, że jestem złem
Lecz nigdy nie zmienisz mnie..."
banasik
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: SHUT UP PIG !!!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 24.02.2009, 19:52
Polonia - Wisła 1:3

Pawełek - Baszczynski, Marcelo, Cleber, Diaz - Malecki, Sobolewski, Jirsak, Pi. Brozek - Pa. Brożek, Boguski

zmiany: Ćwielong, Beto, Łobodzinski

bramki: Pa. Brożek, Sobolewski, Ćwielong
reuber
Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 24.02.2009, 20:37
Wisła Kraków 3:0 Polonia Bytom

Skład: Pawełek - Baszczyński, Marcelo, Cleber, Brożek Piotr - Boguski, Sobolewski, Jirsak, Junior Diaz - Brożek Paweł, Ćwielong

Zmiany: Małecki, Beto, Singlar

Bramki: Brożek Paweł, Boguski, Ćwielong
Libatores ipso iure
Kto wespół z nami za Wisłą murem stanie, ten bratem jest i już nim pozostanie...
namiotnik
Junior Member
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 24.02.2009, 20:44
Polonia 0:3 Wisła

Skład: Pawełek - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Małecki, Jirsak, Sobolewski, Diaz - Boguski, Paweł Brożek

Zmiany: Beto, Ćwielong, Cantoro

Bramki: Paweł Brożek, Beto, Małecki
wislakdaniel
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 24.02.2009, 21:36
Polonia 0:2 Wisła

Skład: Pawełek-Baszczyński,Głowacki,Marcelo,Piotr Brożek-Małecki,Jirsak,Sobolewski,Diaz-Boguski,Paweł Brożek

Zmiany: Ćwielong,Beto,Zieńczuk

Bramki: Paweł Brożek,Małecki
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 25.02.2009, 10:45
Polonia Bytom-Wisła Kraków 1-2

Skład: Pawełek- Baszczyński, Głowacki, Cleber,Piotr Brożek- Małecki, Sobolewski, Jirsak, Diaz- Boguski, Paweł Brożek.

Zmiany: Ćwielong, Zieńczuk, Łobodziński.

Bramki: Paweł Brożek, Diaz.
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 25.02.2009 o godz. 12:42.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






thomasson
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: Cieszyn/Těšín/Teschen

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 25.02.2009, 14:13
Polonia 0:2 Wisła
Skład: Pawełek - Singlar, Cleber, Marcelo, Pi. Brożek - Małecki, Sobolewski, Jirsak, Diaz - Boguski, Pa. Brożek
Zmiany: Niedzielan, Łobodziński, Beto
Bramki: Boguski, Pa. Brożek
W prosektorium najprzyjemniej jest nad ranem, gdy szrzeje za oknami pierwszy świt. W takim świetle całkiem ładnie wyglądają starsze panie, a i panom nie brakuje wtedy nic...
amauri1990
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: XVII

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 25.02.2009, 14:28
Polonia Bytom - Wisła Kraków 0:3
Skład: Pawełek - Baszczyński, Cleber, Głowacki, Diaz - Małecki, Sobolewski, Marcelo, Piotr Brożek - Paweł Brożek, Boguski
Zmiany: Ćwielong, Jirsak, Beto
Bramki: Paweł Brożek, Ćwielong, Małecki
jabadabaryba
Senior Member
 
Od: 06.2008
Skąd: Jarosław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 25.02.2009, 14:44
Polonia Bytom - Wisła Kraków 1:3

Skład: Pawełek-Singlar,Marcelo,Głowacki, Junior Diaz- Małecki,Sobolewski,Jirsak,Boguski- Paweł Brożek,Beto

Zmiany: Cwielong,Zienczuk,Piotrek Brozek

Bramki: Paweł Brożek, Boguski, Beto
Kamil
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 25.02.2009, 20:09
Polonia Bytom - Wisła Kraków 1:4
Skład: Pawełek - Singlar, Cleber, Głowacki, Diaz - Małecki, Sobolewski, Jirsak, Piotr Brożek - Paweł Brożek, Boguski
Zmiany: Ćwielong, Cantoro, Beto
Bramki: Paweł Brożekx2, Małecki, Boguski
TYLKO WISŁA
Johnny B
Senior Member
 
Od: 05.2007
Skąd: Królestwo Dębniki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 25.02.2009, 21:47
WisPolonia Bytom - Wisła Kraków 0-3

Skład: Pawełek - Baszczyński, Marcelo, Głowacki, Pi.Brożek - Małecki,Sobolewski, Jirsak, Diaz - Pa.Brożek, Boguski

Zmiany: Ćwielong, Beto, Zieńczuk

Bramki: Boguski, Paweł Brożek, Diaz
-Ale panie Franku...
-****a won! Wypierdalaj!...Panie Franku.. Matoł
XxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXx XxXxXxXxXx
http://www.youtube.com/watch?v=IT86Y...elated&search=
Banjo Boy is godlike >.<
Arkas
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 25.02.2009, 22:49
Polonia Bytom - Wisła Kraków 0:4
Skład: Pawełek - Singlar, Cleber, Głowacki, Pi. Brożek - Małecki, Sobolewski, Jirsak, Zieńczuk - Paweł Brożek, Boguski
Zmiany: Ćwielong, Cantoro, Diaz
Bramki: Paweł Brożek, Zieńczuk, Małecki, Boguski
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 25.02.2009, 23:14
Polonia Bytom - Wisła Kraków 0:2
Pawełek - Baszczyński , Głowacki , Cleber , Piotr Brożek - Małecki , Sobolewski , Marcelo , Diaz - Boguski , Paweł Brożek

zmiany : Jirsak , Beto , Ćwielong

bramki : Paweł Brożek , Małecki
cassius31krakow
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kaźmirz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 26.02.2009, 09:30
Polonia Bytom - Wisła 0-2
Pawełek - Baszczyński , Głowacki , Cleber , Piotr Brożek - Małecki , Sobolewski , Marcelo , Diaz - Boguski , Paweł Brożek
Zmiany: Łobodziński, Jirsak, Ćwielong
Bramki: Boguski, Brożek
WiślakNH
Senior Member
 
Od: 01.2007
Skąd: Kraków - NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 26.02.2009, 09:47
Polonia Bytom - Wisła Kraków
Skład : Pawełek - Baszczyński,Głowacki,Cleber,Piotr Brożek - Małecki,Sobolewski,Marcelo,Diaz - Paweł Brożek,Boguski
Zmiany : Jirsak,Ćwielong,Beto
Wynik : 0:3
Bramki : Paweł Brożek,Ćwielong,Małecki
Miasto Kraków - pozdrowienia dla Dobrych Chłopaków !!


PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 27.02.2009, 00:10
Polonia Bytom - Wisła Kraków 1:4

Skład: Pawełek - Baszczyński, Głowacki, Cleber, Piotr Brożek - Małecki, Sobolewski, Marcelo, Diaz - Boguski, Paweł Brożek

Bramki: 2xPaweł Brożek, Boguski, Małecki

Zmiany: Beto, Jirsak, Cantoro
Styk83
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 27.02.2009, 07:06
Polonia Bytom - Wisla Krakow 0-2

Skladawelek-Singlar,Glowacki,Cleber,Piotr Brozek-Malecki,Sobolewski,Marcelo,Diaz-Boguski,Pawel Brozek

Bramki,Boguski,Diaz

Zmiany,Jirsak,Lobodzinski,Beto
"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuście do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych...podania ręki".
Henryk Reyman
wojtole14
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Lublin

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 27.02.2009, 09:35
Polonia Bytom - Wisła Kraków 0:1

Skład: Pawełek - Baszczyński, Głowacki, Cleber, Diaz - Małecki, Sobolewski, Jirsak, Zieńczuk - Boguski, Paweł Brożek

Bramka: Zieńczuk

Zmiany: Beto, Piotr Brożek, Cantoro

marcinugorek
Senior Member
 
 
Od: 03.2007
Skąd: sektor D3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 27.02.2009, 09:55
z tego co wiem to typownia sa tylko do momentu podania kadry a ta była podana wczoraj o 17 tak wiec cztery ostanie posty sie nie licza z tego co ise orientuje
mario315
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 27.02.2009, 15:35
Wisła Kraków 2:0 Polonia Bytom

Skład: Pawełek - Baszczyński, Cleber, Głowacki, Piotr Brożek - Małecki, Sobolewski, Jirsak, Boguski - Brożek Paweł, Beto

Zmiany: Zieńczuk, Cantoro, Ćwielong

Bramki: Brożek Paweł, Ćwielong
godik1906
Senior Member
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 27.02.2009, 15:52
WISŁA KRAKÓW 2:0 polonia bytom

składawełek Baszczyński Głowacki Cleber Diaz Małecki Sobolewski Jirsak Piotr Brożek Boguski Paweł Brożek
zmiany Źieńczuk Beto Ćwielong
Bramki Boguski Paweł Brożek
amauri1990
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: XVII

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 27.02.2009, 17:27
marcinie ugorku, źle się orientujesz
typy są przyjmowane do podania składów w dniu meczu, zazwyczaj około 40 minut przed 1. gwizdkiem
Powód: w 4 edycji było tak jak napisałem, o.
Ostatnio edytowane przez amauri1990 : 27.02.2009 o godz. 18:11.
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 27.02.2009, 17:36
Mnie się jednaka wydaję,że typujemy skład do ogłoszenia kadry meczowej powołanej na to spotkanie. Więc Marcin ma chyba rację ale to tylko moje zdanie , zobaczymy jak to policzy organizator konkursu czyli gregor07.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.







Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Zamknięty temat

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:09.