The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Wyświetl wyniki ankiety: Wierzysz w to co widziales ?
Tak ! zgadzam sie w 100% 46 44,66%
Bajka wymyslona przez zakreconego 15latka. 35 33,98%
Nie interesuje mnie to. 22 21,36%
Głosujących: 103. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 08.12.2008, 18:37
pirat.z.karaibow napisał(a):Wyświetl post
http://wiadomosci.onet.pl/1876951,12,item.html

Mamy coś nowego. Jak się do tego odniesiecie?

Po kilkumiesięcznych wakacjach spędzonych w Guantanamoto pewnie niejeden by się przyznał nawet do zamachu na arcyksięcia Franciszka Ferdynanda albo że jest odpowiedzialny na zburzenie Bastylii
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując
WiślakNH
Senior Member
 
Od: 01.2007
Skąd: Kraków - NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 08.12.2008, 18:52
Co do tego całego tematu o WTC od siebie dodam,że po oglądnięciu tego filmu inaczej patrze na tą sprawę.
A do osób,które twierdzą,że jest to fałszywe napiszę (przyjmując,że to wszystko jest nieprawdą) : dlaczego te samoloty nie zostały zestrzelone?
Miasto Kraków - pozdrowienia dla Dobrych Chłopaków !!


Odpowiedz cytując
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 08.12.2008, 18:58
WiślakNH napisał(a):Wyświetl post
Co do tego całego tematu o WTC od siebie dodam,że po oglądnięciu tego filmu inaczej patrze na tą sprawę.
A do osób,które twierdzą,że jest to fałszywe napiszę (przyjmując,że to wszystko jest nieprawdą) : dlaczego te samoloty nie zostały zestrzelone?
Bo do 11 września nikt nie zakładał konieczności strzelania do samolotów cywilnych z własnymi obywatelami na pokładzie.
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując
WiślakNH
Senior Member
 
Od: 01.2007
Skąd: Kraków - NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 08.12.2008, 19:42
Zwłaszcza,że te samoloty zboczyły z kursu o wiele wcześniej zmierzając w zaludnione miejsca ?Albo samolot hmmm (o ile sie nie mylę)zmierzający w Waszyngton?
Ostatnio edytowane przez WiślakNH : 08.12.2008 o godz. 19:48.
Miasto Kraków - pozdrowienia dla Dobrych Chłopaków !!


Odpowiedz cytując
puszek06
Banita
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 08.12.2008, 19:49
do 11 września problem zestrzeleń samolutu kierującego się na skupiska ludzkie byl traktowany jako ciekawostka prawnicza i kazus dla ludzi zamjujących się ochroną praw człowieka(co nie znaczy że niedopuszczlane było zestrzelenie - po prostu wiedziano że tak może się zadarzyć).... dopiero po 11 września zaczęto na serio zajmować się tą kwestią i wprowadzać porcedury jakie muszą być spełnione przy takiej formie ataków.. co tu mówić - zaskoczyli cały świat s****ysyny
Odpowiedz cytując
medyk
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 22.02.2009, 17:28
http://www.youtube.com/watch?v=BdcYwg7xmIY

Coś ciekawego o Obamie i polityce USA
Dan Petrescu: "Jeżeli polscy piłkarze nie zmienią swojego podejścia do wykonywanego zawodu, takie wpadki będą się wam zdarzać coraz częściej"
Odpowiedz cytując
HanysKce
Senior Member
 
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 22.02.2009, 17:35
medyk napisał(a):Wyświetl post
http://www.youtube.com/watch?v=BdcYwg7xmIY

Coś ciekawego o Obamie i polityce USA
jak zwykle żadnych dowodów tylko pieprzenie w kółko o tym samym...

typowa propaganda przeciwników Obamy
fochy to Ty sobie u siebie strzelaj !
Odpowiedz cytując
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 22.02.2009, 19:41
Co jest propagandowego w stwierdzeniu ze Obama ma w swoim sztabie ludzi... Busha i Clintona?
Obama jest slaby, przekonasz sie o tym za pare lat ze historia osadzi go gorzej niz Busha.
WISŁA PANY !!
Odpowiedz cytując
pio
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: wiesz kim jestem?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 22.02.2009, 19:47
orzeu napisał(a):Wyświetl post
przekonasz sie o tym za pare lat ze historia osadzi go gorzej niz Busha.
Orzeu wyprzedziłeś trochę historię
Nie mówię, że nie masz racji, bo na razie dał się poznać jedynie jako sprawny demagog... ale dajmy czas historii.
BTW: Nikogo, poza czasem nie bronię
mam 1906 powodów, by nie zmieniać swych przekonań
i nie zrzeknę się tej wiary nawet przed obliczem Boga!...


RAP po godzinach i LUZ ponad wszystkim

http://www.myspace.com/pio.m
pio
http://www.youtube.com/user/wszyscypio?feature=mhee

wszyscypio
Odpowiedz cytując
vote-for-mikey
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 22.02.2009, 20:42
orzeu napisał(a):Wyświetl post
Obama jest slaby, przekonasz sie o tym za pare lat ze historia osadzi go gorzej niz Busha.
IMHO Obama zdaje sobie sprawę z tego, że wygrał, nie dlatego, że był lepszy, ale dzięki PiaRowi i poparciu konkretnych lobby i dlatego też otacza się ludźmi którzy w Waszyngtońskim burdelku siedzą od lat, więdzą o co toczy się gra i mają doświadczenie. Ci ludzie, z poprzednich administracji mogą uratować Obamie drugą kadencję.
.
Odpowiedz cytując
qazwsx123
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 23.02.2009, 00:58
WG. przepowiedni bodajże Nostradamusa po długo żyjącym papieżu ma zostać wybrany czarny a imię jego będzie 44 Nie wiem jak to ma się do Obamy

Gdzieś kiedyś czytałem, że podczas zamchów na WTC nie zginął prawie ani jeden Żyd a pracowało ich tam kilkaset, poprostu nie przyszli do pracy. Trzeba być amerykaninem aby myśleć ,że był to zwykły atak terrorystyczny.CIA i MOSAD to organizacje które ustanawiają prawo w swoich państwach.

Odpowiedz cytując
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 23.02.2009, 01:07
qazwsx123 napisał(a):Wyświetl post

Gdzieś kiedyś czytałem, że podczas zamchów na WTC nie zginął prawie ani jeden Żyd a pracowało ich tam kilkaset, poprostu nie przyszli do pracy.
A ja kiedys czytalem ze Elvis zyje, ba - nawet go niedawno widzialem, to bylo dzien po tym jak porwalo mnie ufo...pytanie czy jedno z drugim mialo cos wspolnego
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
fantom chicago
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: z daleka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 23.02.2009, 06:03
Zgadzam sie z Orzeu -ledwie zaczela sie prezydentura Obamy a jego obietnice przedwyborcze padaja jak domki z kart poczawszy od tego jak obiecywal rychle wycofanie sie wojsk z Afganistanu , Iraku ( zaczal dobrze , bo Guantanamo Bay to teraz tylko relikt przeszlosci , jak kiedys Alcatraz) ,poprawe stanu gospodarki(wielu czarnych myslalo , ze juz po wtorkowym zaprzysiezeniu w srode bedzie zylo w dostatku) - okazuje sie , ze jak poprzedni wybrancy byl po prostu lepszym lgarzem i te 13 % czarnej mniejszosci narodowej w powiazaniu z innymi marzycielami przeciera teraz oczy ze zddumienia i mowi ,, What the f...?".Pozdrawiam z Wietrznego Miasta - tak przyznaje sie , ja glosowalem na Mc Caina - Fantom
Odpowiedz cytując
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 23.02.2009, 06:46
Obama nigdy nie obiecywał wycofania wojsk z Afganistanu. Twierdził, że chce zakończyć konflikt w Iraku, by jednoznacznie i zdecydowanie rozwiązać kwestię terroryzmu, którego jądro stanowi pograniczne afgańsko-pakistańskie.

Za każdym razem podkreślał, zgodnie z decydentami NATO, że do walki z Talibami, potrzeba konkretnego zwiększenia środków w tamtym właśnie rejonie.

Co do filmu, to przecież nic nowego. Mamy kryzys, wiele warstw społecznych jest pogrążonych w niepokoju ( zwłaszcza w USA jest to widoczne), więc takie spiskowe teorie trafiają na podatny grunt...
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując
mcovalski
miszcz ortografji
 
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 25.02.2009, 14:50
Coś związanego z datą 11.09 tylko że roku...............2008 może dać do myślenia. http://www.youtube.com/watch?v=8tfRQIL8IKE
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:47.