
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Wierzysz w to co widziales ? | |||
| Tak ! zgadzam sie w 100% |
|
46 | 44,66% |
| Bajka wymyslona przez zakreconego 15latka. |
|
35 | 33,98% |
| Nie interesuje mnie to. |
|
22 | 21,36% |
| Głosujących: 103. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
semper fi
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC
Offline |
#61
|
Po kilkumiesięcznych wakacjach spędzonych w Guantanamoto pewnie niejeden by się przyznał nawet do zamachu na arcyksięcia Franciszka Ferdynanda albo że jest odpowiedzialny na zburzenie Bastylii ![]() ![]()
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2007
Skąd: Kraków - NH
Offline |
#62
|
|
Co do tego całego tematu o WTC od siebie dodam,że po oglądnięciu tego filmu inaczej patrze na tą sprawę.
A do osób,które twierdzą,że jest to fałszywe napiszę (przyjmując,że to wszystko jest nieprawdą) : dlaczego te samoloty nie zostały zestrzelone? |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#63
|
|
Bo do 11 września nikt nie zakładał konieczności strzelania do samolotów cywilnych z własnymi obywatelami na pokładzie.
![]()
"Kradzione szczęścia nie daje..."
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2007
Skąd: Kraków - NH
Offline |
#64
|
|
Zwłaszcza,że te samoloty zboczyły z kursu o wiele wcześniej zmierzając w zaludnione miejsca ?Albo samolot hmmm (o ile sie nie mylę)zmierzający w Waszyngton?
Ostatnio edytowane przez WiślakNH : 08.12.2008 o godz. 19:48.
|
|
|
|
Banita
Od: 11.2008
Offline |
#65
|
|
do 11 września problem zestrzeleń samolutu kierującego się na skupiska ludzkie byl traktowany jako ciekawostka prawnicza i kazus dla ludzi zamjujących się ochroną praw człowieka(co nie znaczy że niedopuszczlane było zestrzelenie - po prostu wiedziano że tak może się zadarzyć).... dopiero po 11 września zaczęto na serio zajmować się tą kwestią i wprowadzać porcedury jakie muszą być spełnione przy takiej formie ataków.. co tu mówić - zaskoczyli cały świat s****ysyny
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Offline |
#66
|
![]()
Dan Petrescu: "Jeżeli polscy piłkarze nie zmienią swojego podejścia do wykonywanego zawodu, takie wpadki będą się wam zdarzać coraz częściej"
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2009
Offline |
#67
|
typowa propaganda przeciwników Obamy ![]() ![]()
fochy to Ty sobie u siebie strzelaj !
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#68
|
|
Co jest propagandowego w stwierdzeniu ze Obama ma w swoim sztabie ludzi... Busha i Clintona?
Obama jest slaby, przekonasz sie o tym za pare lat ze historia osadzi go gorzej niz Busha. ![]()
WISŁA PANY !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2004
Skąd: wiesz kim jestem?
Offline |
#69
|
|
Orzeu wyprzedziłeś trochę historię
Nie mówię, że nie masz racji, bo na razie dał się poznać jedynie jako sprawny demagog... ale dajmy czas historii. BTW: Nikogo, poza czasem nie bronię ![]() ![]()
mam 1906 powodów, by nie zmieniać swych przekonań
i nie zrzeknę się tej wiary nawet przed obliczem Boga!... RAP po godzinach i LUZ ponad wszystkim http://www.myspace.com/pio.m pio http://www.youtube.com/user/wszyscypio?feature=mhee wszyscypio |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#70
|
|
IMHO Obama zdaje sobie sprawę z tego, że wygrał, nie dlatego, że był lepszy, ale dzięki PiaRowi i poparciu konkretnych lobby i dlatego też otacza się ludźmi którzy w Waszyngtońskim burdelku siedzą od lat, więdzą o co toczy się gra i mają doświadczenie. Ci ludzie, z poprzednich administracji mogą uratować Obamie drugą kadencję.
![]() .
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Offline |
#71
|
|
WG. przepowiedni bodajże Nostradamusa po długo żyjącym papieżu ma zostać wybrany czarny a imię jego będzie 44
Nie wiem jak to ma się do Obamy ![]() Gdzieś kiedyś czytałem, że podczas zamchów na WTC nie zginął prawie ani jeden Żyd a pracowało ich tam kilkaset, poprostu nie przyszli do pracy. Trzeba być amerykaninem aby myśleć ,że był to zwykły atak terrorystyczny.CIA i MOSAD to organizacje które ustanawiają prawo w swoich państwach. ![]() |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2005
Offline |
#72
|
![]() ![]()
94 - Allah Akbar!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2008
Skąd: z daleka
Offline |
#73
|
|
Zgadzam sie z Orzeu -ledwie zaczela sie prezydentura Obamy a jego obietnice przedwyborcze padaja jak domki z kart poczawszy od tego jak obiecywal rychle wycofanie sie wojsk z Afganistanu , Iraku ( zaczal dobrze , bo Guantanamo Bay to teraz tylko relikt przeszlosci , jak kiedys Alcatraz) ,poprawe stanu gospodarki(wielu czarnych myslalo , ze juz po wtorkowym zaprzysiezeniu w srode bedzie zylo w dostatku) - okazuje sie , ze jak poprzedni wybrancy byl po prostu lepszym lgarzem i te 13 % czarnej mniejszosci narodowej w powiazaniu z innymi marzycielami przeciera teraz oczy ze zddumienia i mowi ,, What the f...?".Pozdrawiam z Wietrznego Miasta - tak przyznaje sie , ja glosowalem na Mc Caina - Fantom
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#74
|
|
Obama nigdy nie obiecywał wycofania wojsk z Afganistanu. Twierdził, że chce zakończyć konflikt w Iraku, by jednoznacznie i zdecydowanie rozwiązać kwestię terroryzmu, którego jądro stanowi pograniczne afgańsko-pakistańskie.
Za każdym razem podkreślał, zgodnie z decydentami NATO, że do walki z Talibami, potrzeba konkretnego zwiększenia środków w tamtym właśnie rejonie. Co do filmu, to przecież nic nowego. Mamy kryzys, wiele warstw społecznych jest pogrążonych w niepokoju ( zwłaszcza w USA jest to widoczne), więc takie spiskowe teorie trafiają na podatny grunt... ![]()
"Kradzione szczęścia nie daje..."
|
|
|
|
miszcz ortografji
Od: 04.2004
Offline |
#75
|
|
Coś związanego z datą 11.09 tylko że roku...............2008 może dać do myślenia. http://www.youtube.com/watch?v=8tfRQIL8IKE
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|