
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: Zabierzów
Offline |
#1
|
|
Nie wiedziałem gdzie to wrzucić, jeżeli temat zbędny to wyjazd i siekiera w niego.
Dla tych którzy lubią sobie poczytać to zeskanowałem dodatek do Polityki "Ziemia oblegana" czyli troche o żydach, USA, Palestynie, Intifadach, Hamasie i... Polsce. Ciekawe dosyć http://i39.tinypic.com/2wqe6c0.jpg http://i39.tinypic.com/2wqe6c0.jpg http://i44.tinypic.com/2ls5sz.jpg http://i44.tinypic.com/whmf5h.jpg http://i39.tinypic.com/2lc60id.jpg http://i43.tinypic.com/b3rj1s.jpg http://i44.tinypic.com/k04p61.jpg |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|