
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Czy zalezy Ci na powrocie koszykarzy Wisly Krakow do ekstraklasy? | |||
| Tak, popieram apel kibicow o poprawe sytuacji koszykarzy TS Wisly Krakow |
|
196 | 92,45% |
| Nie interesuje mnie dzialalnosc sekcji koszykowki TS Wisla Krakow |
|
16 | 7,55% |
| Głosujących: 212. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Banita
Od: 12.2008
Offline |
#33
|
|
jutro grają nasi na wyjeździe
2009-02-07 UMKS Kielce - Wisła Dyskam Kraków ale w WALENTYNKI wszyscy widzimy się na hali !! |
|
|

|
||||||
|
|