The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Atan
Junior Member
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 23.01.2009, 22:43. KupimyKlub.pl
Hej, myślę , że to was może zainteresować:

KupimyKlub.pl - celem tej strony uzbieranie pewnej liczby pieniędzy, wykupienie jakiegoś IV ligowego klubu, a następnie zadbanie o jego rozwój od strony szkolenia, młodzieży, budowy boisk oraz zatrudnienie wykwalifikowanego personelu. Podobne pomysły zostały wprowadzone już w Anglii, Niemczech, Hiszpani i Włoszech. Podstawowym warunkiem aby stworzyć taki klub sponsorowany przez kibiców jest zebranie około 50 tys chętnych. Na razie niema nawet tysiąca, ale strona nie ma odpowiedniej reklamy, po za tym im więcej nas będzie tym łatwiej będzie znaleźć kolejnych chętnych. Są trzy opcje wpłaty: 20, 50 i 100 zł (na rok) 50 000 x 50 zł = 2 500 000 mln zł czyli budżet I ligowca. A to dopiero początek. Po awansie na pewno zainteresowało by się tym mnóstwo osób i budżet klubu by znacząco wzrósł. Oczywiście każdy kto zarejestruje się i wpłaci jakąś kwotę będzie miał jakiś wpływ na sytuację swojego klubu. Myślę, że to fajny projekt, dzięki któremu nie będzie trzeba najeżdżać na właścicieli klubów za brak transferów, skąpstwo i fatalną bazę treningową tylko będzie można wziąć sprawę w swoje ręce. Oczywiście nie chodzi tu o to aby zrezygnować z kibicowania Wiśle lub jakiemuś innemu klubowi i "przerzuceniu" się na tego IV ligowca z drugiego końca Polski (Czy ktoś by mógł zrobić coś takiego ?) ale fakt, że byśmy byli współwłaścicielami tego klubu na pewno dawał by podstawy aby łączyć się z nim emocjonalnie. Taka zabawa trochę. Po za tym kwota 50 zł na rok to naprawdę niewiele (4 zł na miesiąc! ) Więcej na stronie http://kaupimyklub.pl/
pozdro
Odpowiedz cytując
Nitrox
Senior Member
 
Od: 07.2007
Skąd: .....

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 23.01.2009, 22:48
Po raz trzeci jest ten temat zakłady na forum i za pewne po raz 3 znowu zostanie zamkniety !! !!

Odpowiedz cytując
MicK
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 23.01.2009, 23:41
Poprawka, po raz czwarty jest zakładany.

Może da się zrobić ograniczenie możliwości zakładania tematów nowym użytkownikom?
Taki miesiąc mógł by wystarczyć....
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:43.