
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Junior Member
Od: 01.2009
Offline |
#1
|
|
Hej, myślę , że to was może zainteresować:
KupimyKlub.pl - celem tej strony uzbieranie pewnej liczby pieniędzy, wykupienie jakiegoś IV ligowego klubu, a następnie zadbanie o jego rozwój od strony szkolenia, młodzieży, budowy boisk oraz zatrudnienie wykwalifikowanego personelu. Podobne pomysły zostały wprowadzone już w Anglii, Niemczech, Hiszpani i Włoszech. Podstawowym warunkiem aby stworzyć taki klub sponsorowany przez kibiców jest zebranie około 50 tys chętnych. Na razie niema nawet tysiąca, ale strona nie ma odpowiedniej reklamy, po za tym im więcej nas będzie tym łatwiej będzie znaleźć kolejnych chętnych. Są trzy opcje wpłaty: 20, 50 i 100 zł (na rok) 50 000 x 50 zł = 2 500 000 mln zł czyli budżet I ligowca. A to dopiero początek. Po awansie na pewno zainteresowało by się tym mnóstwo osób i budżet klubu by znacząco wzrósł. Oczywiście każdy kto zarejestruje się i wpłaci jakąś kwotę będzie miał jakiś wpływ na sytuację swojego klubu. Myślę, że to fajny projekt, dzięki któremu nie będzie trzeba najeżdżać na właścicieli klubów za brak transferów, skąpstwo i fatalną bazę treningową tylko będzie można wziąć sprawę w swoje ręce. Oczywiście nie chodzi tu o to aby zrezygnować z kibicowania Wiśle lub jakiemuś innemu klubowi i "przerzuceniu" się na tego IV ligowca z drugiego końca Polski (Czy ktoś by mógł zrobić coś takiego ?) ale fakt, że byśmy byli współwłaścicielami tego klubu na pewno dawał by podstawy aby łączyć się z nim emocjonalnie. Taka zabawa trochę. Po za tym kwota 50 zł na rok to naprawdę niewiele (4 zł na miesiąc! ) Więcej na stronie http://kaupimyklub.pl/ pozdro |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Skąd: .....
Offline |
#2
|
|
Po raz trzeci jest ten temat zakłady na forum i za pewne po raz 3 znowu zostanie zamkniety !! !!
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: inąd
Offline |
#3
|
|
Poprawka, po raz czwarty jest zakładany.
Może da się zrobić ograniczenie możliwości zakładania tematów nowym użytkownikom? Taki miesiąc mógł by wystarczyć.... |
|
|