The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Wyświetl wyniki ankiety: Czy zalezy Ci na powrocie koszykarzy Wisly Krakow do ekstraklasy?
Tak, popieram apel kibicow o poprawe sytuacji koszykarzy TS Wisly Krakow 196 92,45%
Nie interesuje mnie dzialalnosc sekcji koszykowki TS Wisla Krakow 16 7,55%
Głosujących: 212. Nie możesz głosować w tej ankiecie

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 18.01.2009, 10:02
Idea, pomysl i propozycje poprawy sytuacji jak najbardziej na plus, jednak niestety, przy obecnym zarzadzie Wisly, ze swiecacym Ludwikiem na czele, koszykarze nie maja praktycznie zadnego wsparcia, zwlaszcza finansowego.

Jezeli chcemy pomoc, trzeba pytac, probowac, szukac ludzi, ktorzy byliby chetni zainwestowac swoje prywatne, niekoniecznie wielkie pieniadze, dzieki ktorym zespol moglby jako tako zaczac profesjonalnie funkcjonowac.

Z tego co wiem, teraz jest na to najlepszy moment, trener Paulisch ma u chlopakow powazanie, a i sami zawodnicy maja juz serdecznie dosc ciaglych porazek. Zacznijmy narazie od porzadnego dopingu, a sprawami organizacyjnymi zajmijmy sie przed rozpoczeciem nastepnego, miejmy nadzieje nadal 2-ligowego sezonu. Uwierzcie, ze choc niektorzy tak twierdza, chlopaka wcale nie brakuje woli walki i checi zwyciestwa, byli najzwyczajniej zmeczeni monotonnoscia i rutyna, ktora wpajal, w zasadzie nieswiadomie im poprzedni trener. Kazdy z nich ma Wisle w sercu!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:06.