
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 09.2006
Offline |
#1
|
|
Mam taki problem.
Wczoraj wszystko gitara, dziś rano wstaję czuje klucie i szczypanie w gardle a mecz JUZ ZA 8 GODZIN! I prosiłbym o pomoc bo chce być w pełni sił na tym meczu. Bardzo Was prosze. (na razie jem halsety) |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: historycznie z Małopolski
Offline |
#2
|
|
Strepsils intensiv przeważnie na gardło.
Ja już gardło przebyłem,ale mam coraz bardziej uciążliwy kaszel - może ktoś jakiś syrop dobry albo coś pobobnego poleci? ![]()
By dostawać więcej od życia, dawaj więcej od siebie.
|
|
|
|
Member
Od: 07.2007
Skąd: ...XXVII LO
Offline |
#3
|
|
Gdzie w Krakowie znajde dobrego ortopede
![]() GdYbYm MóGł CoFnĄć CzAs i PoMyŚlEć NaD WyBoReM...
NaWeT DrUgI RaZ WyBrAłByM Tą SaMą DrOgE |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#4
|
|
Ja jak mialem 2 razy uszkodzona noge, to udalem sie na ul. Rusznikarska, do przychodzni. Bylem zadowolony, leczenie trafne, nie ma czekania w kolejkach po X godzin...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Offline |
#5
|
|
http://www.wiadomosci24.pl/artykul/p...ids_81157.html
ciekawe czy to poczatek końca tej paskudnej choroby ? Osobiście jestem zdania że przy normalnym trybie życia mozna ograniczyc ryzyko zachorowania na tego wirusa na 3 litery który potem zmienia sie w chorobe na 4 litery a potem już tylko idzie sie w piach.Chociaż ten koszykarz Magic Johnson już od 17 lat ma hiva i zyje no ale jego pewnie stac na najlepsze i chyba najnowsze leki.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 14.11.2008 o godz. 07:30.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Skąd: D.T./UK
Offline |
#6
|
|
ciekawe
P heh a tak na marginesie. Tyle juz było "cieplych"tematów że znaleziono lek albo że ktoś jest blisko jego wynalezieniu.... lata mijają a wszystko po staremu... |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Offline |
#7
|
|
Wkrótce czeka nas wybuch pandemii grypy - ogłosili na konferencji prasowej w Warszawie specjaliści zajmujący się chorobami zakaźnymi. Co to oznacza dla przeciętnego człowieka? Wzrost zachorowań na grypę nawet połowy populacji i większy odsetek śmiertelności. Wiec chyba warto sie zaszczepic już TERAZ!!
http://www.tvn24.pl/0,1574707,0,1,gr...wiadomosc.html |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2007
Offline |
#8
|
|
Jestem sceptyczny co do szczepień na grypę. Pierwsza rzecz, że bardzo często zamiast chronić powoduje chorobę, bo drugie grypa mutuję często, więc szczepionka staje się nieskuteczna, a po trzecie zbytnia reklama sprawia, że dochodzę do wniosku, że producenci wyprodukowali za dużo tego i na siłę sprzedawać chcą strasząc...
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Offline |
#9
|
|
jeśli chcecie życ długo i w dobrym zdrowiu to jedzcie brokuły.One zapobiegaja i cofają najgroźniejsze nowotwory według ostatnich badań .http://www.sciencedaily.com/releases...1203092435.htm
Szczególnie polecna są też dla palaczy http://studentnews.pl/serwis.php?s=1...6281&id=302903 Także bardzo ważna dla organizmu jest witamina D którą organizm pobiera ze słońca.W krajach południowych w których zachorowalnośc na raka jest minimalna mieszkańcy maja tej witaminy pod dostatkiem, wiadomo taki klimat.Warto wiec w zimie kiedy u nas słoneczko nie świeci zaopatrzyc sie w taki suplement diety w aptece.http://www.forbes.com/health/feeds/h...out605382.html
Ostatnio edytowane przez AYALA : 12.12.2008 o godz. 10:09.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#10
|
|
Ja od siebie mogę polecić korzeń żeń szenia. Odkąd zacząłem go zażywać nie dopadają mnie żadne przeziębienia. Nawet nie mam problemów z gardłem co było zawsze moją bolączką w okresie jesienno-zimowym.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Offline |
#11
|
|
warto zaszczepic sie na grype bo zaczyna atakowac nasz piekny kraj.Koszt szczepionki w aptece to 33 zł.
W porówaniu z cenami leków jakimi sie potem kurujemy i męcząca chorbą uwazam że nie jest to wiele. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2008
Offline |
#12
|
|
Sprawa wygląda tak. Mam opryszczkę na brodzie i wyglądam jak "pół d^&y zza krzoka". Skończył mi się Zovirax i udało mi się dzisiaj dostać zamiennik w postaci Antiviru [Zoviraxu nie mieli]. Jakie macie doświadczenia z tym paskudztwem i co polecacie do wyleczenia? Podczas wizyty u alergologa polecono mi właśnie Zovirax, ale z tego co wiem nie każdemu pomaga [jak zresztą wszystkie inne maści oparte na akcylowirze].
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Offline |
#13
|
|
Melisa pomaga na opryszczke.Chyba już teraz w każdym markecie można kupic herbatke z niej kosztuje coś koło 2 złotych .3-4 razy dziennie należy smarowac tym warge.Mnie to pomogło ale każdy jest inny.
|
|
|
|
Czarownica
Od: 04.2008
Skąd: z Łysej Góry
Offline |
#14
|
![]() "Jesteśmy dumą tego miasta..."
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2008
Offline |
#15
|
|
W aptece polecili mi Antivir jako zamiennik Zoviraxu. Za niecałe 7 zł - 5g, a Zovirax 19 zł za 2g :| Mam wrażenie, że Antivir działa lepiej.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2008
Offline |
#16
|
|
mi zdecydowanie najszybciej - a na tym mi najbardziej zależy w tej dość wrednej przypadłości jak opryszczka - pomaga zovirax.
Próbowałam antiviru i wspomnianego wcześniej vratizolinu - ale nie dały one tak szybkich efektów jak zovirax. Oczywiście każdy organizm jest inny i inaczej reaguje i tu nie ma żadnych reguł. Osobiście zawsze wole wydać więcej ale mieć pewnośc że szybko wyeliminuje te paskudztwo! ![]()
"..jest radość zwycięstwa i jest radość życia, hymn spod jeszcze sztywnych od rapiera palców, kary za warcholstwo, spory o zdobycze, wszystko jest - dopóki jest o co walczyć.."
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Offline |
#17
|
|
Świńska grypa jest już w Niemczech.Śmiertelna choroba jest już u granic Polski.
http://www.dziennik.pl/swiat/article...Niemczech.html |
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#18
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Offline |
#19
|
|
jak na razie umierją na nią tylko Meksykanie bo naukowcy twierdzą że są to biedni ludzie ,żyjący w ubóstwie i dlatego ich układ odpornościowy jest słaby.My Polacy do krezusów finansowych raczej sie nie zaliczamy wiec myśle ze jest sie czego obawiac.
|
|
|
|
Lokalny Patriota
Od: 05.2005
Offline |
#20
|
|
Najlepiej pozamykać się w domach i czekać na dzień ostateczny.
![]() |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu
Offline |
#21
|
|
o fajnie schabowe będą tańsze
![]() |
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#22
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Offline |
#23
|
|
dużo sie teraz mówi o grypie ja polecam jak zaczynają sie pierwsze objawy ( bóle mięśni) wypic gorącego Groga i do łóżka.Rano już po grypie.Przynajmniej mi to wczoraj pomogło.
100 gram wódki wymieszac z gorącą herbatą, wcisnąc cytryne i do łóżka sie wygrzac.Rano można zapomniec o grypie.Zaznaczam jednak że grog pomaga tylko w pocżatkowej fazie tej choroby jak zaczynąją bolec mięśnie i są dreszcze. Chyba znacznie przyjemniej walnąc sobie takiego Groga na początku choroby niż potem męczyc sie tydzień z grypą
Ostatnio edytowane przez AYALA : 05.11.2009 o godz. 16:31.
|
|
|