
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Bene meritus
Od: 11.2004
Skąd: SP, Alkoholand (36)
Offline |
#11
|
|
Najlepszy forumowicz: emsi, RWD, Paparapa
Miss forum: Ewcia Mister forum: - Innowierca: - Chlor: Usiu Jajcarz : Gigant Najmądrzejsze posty: RWD, emsi Debiut: - Największy postęp: Gucio25 Zaginiony w akcji: Wormal Pokemon: kadzikowski Największy zonk: - Wydarzenie: Mistrzostwo, wygrana z Barcą Nadzieja forum: Malvivente, Ibutti Najbardziej druzgoczący post: - Najweselszy post: - Najgłupszy post: - Najmądrzejszy post: - Rozmywacz pozytywny: Paparapa, Ibutti Rozmywacz negatywny: - Najlepszy moderator: pan_premier Najgorszy moderator: - Najlepszy temat: Filmy, które warto obejrzeć Najlepszy avatar: Kamil Najlepszy podpis: Usiu Nocny "marek": - Wyróżnienie: Malvivente, Ewcia, Pio ![]()
" Tempora mutantur et nos mutamur in illis" - Owidiusz
![]() ![]() KUKURYKU SQUAD '09 (vel Stary Port Squad) |
|
|

|
||||||
|
|