
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Miodek
Od: 06.2004
Skąd: Dębniki
Offline |
#11
|
|
Najlepszy forumowicz: RWD
Miss forum : Mister forum: Hmmm…może się biedak nie speszy – S88 Innowierca: To Tylko Ja Chlor: Kamil i reszta Niesmacznych, których na forum nie ma ![]() Jajcarz: Gigant, chociaż nie wszystkie jego żarty są w moim guście Najmądrzejsze posty: emsi , FraMat Debiut: Niech będzie Kobieta_Wiślaka, chociaż swoim pisaniem tysiącem kolorów doprowadza mnie do szału Największy postęp: Zaginiony w akcji: Dorotja Pokemon: Precel z makiem, WiselkaMLP (czy jak mu tam) Największy zonk: Dymek Wydarzenie: Mecz z Lechią Nadzieja forum: Najbardziej druzgoczący post: Głupie pytania z gatunku: czy będzie zadyma na meczu ![]() Najweselszy post: Najgłupszy post: Najmądrzejszy post: Rozmywacz pozytywny: Ibuti Rozmywacz negatywny: Najlepszy moderator: pan_premier Najgorszy moderator: Wilku Najlepszy temat: Łapu-Capu Najlepszy avatar: mcovalski Najlepszy podpis: a) podpis pod Nickiem - >> OLSZA I << b)zwykły podpis- Nocny "marek": Wyróżnienie: Malvivente – wiadomo za co Będzie Edit, jak coś sobie przypomnę
Ostatnio edytowane przez Prezydentowa : 08.12.2008 o godz. 11:45.
|
|
|

|
||||||
|
|