The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
pietruch
Senior Member
 
Od: 10.2005
Skąd: Słupsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 07.12.2008, 17:39
Najlepszy forumowicz : Paparapa

Miss forum : nie znam żadnej, choć Prezydentowa łowi ryby, więc na nią oddam głos

Mister forum : autor tego postu

Innowierca : kiedyś był nim Innowierca, a dzisiaj to samo barachło zostało.

Chlor : z opowieści forumowiczów to chyba będzie Usiu

Jajcarz : Gigant bezsprzecznie. kiedyś konkurencję stwarzałby plankton, ale obniżył loty.

Najmądrzejsze posty : Jay-z aka WRzŚ , paparapa

Debiut : Niech będzie maciuś

Największy postęp : nie stwierdzono

Zaginiony w akcji : Szkłerwa klękłem w wykonaniu wormala

Pokemon : dynek i michu-kozlowek

Największy zonk :

Wydarzenie) : Wisła Mistrz Polski

Nadzieja forum):

Najbardziej druzgoczący post : może nie post, a wydarzenie, którym jest konfidenctwo starozakonnych.

Najweselszy post : Było ich całkiem sporo

Najgłupszy post: gdyby było ich tyle co tych najweselszych, to przynajmniej poziom forum byłby ponad przeciętną.

Najmądrzejszy post : Posty orzeua kibicowskie

Rozmywacz pozytywny : swojego czasu to był omlet vel lomu, teraz gigant.

Rozmywacz negatywny : innowiercy z Lecha

Najlepszy moderator : orzeu, 7 kotów

Najgorszy moderator : Rav

Najlepszy temat (ten, do, którego non stop wracasz i możesz czytać go godzinami):

Najlepszy avatar: above

Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej):

Nocny "marek": kiedyś dorotja, dzisiaj chyba ja sypiam mniej

Wyróżnienie : wszyscy którzy chcą trzymać poziom forum i walczą z płaczkami telefoniki.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:03.