
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 10.2005
Skąd: Słupsk
Offline |
#10
|
|
Najlepszy forumowicz : Paparapa
Miss forum : nie znam żadnej, choć Prezydentowa łowi ryby, więc na nią oddam głos Mister forum : autor tego postu Innowierca : kiedyś był nim Innowierca, a dzisiaj to samo barachło zostało. Chlor : z opowieści forumowiczów to chyba będzie Usiu Jajcarz : Gigant bezsprzecznie. kiedyś konkurencję stwarzałby plankton, ale obniżył loty. Najmądrzejsze posty : Jay-z aka WRzŚ , paparapa Debiut : Niech będzie maciuś Największy postęp : nie stwierdzono Zaginiony w akcji : Szkłerwa klękłem w wykonaniu wormala Pokemon : dynek i michu-kozlowek Największy zonk : Wydarzenie) : Wisła Mistrz Polski Nadzieja forum): Najbardziej druzgoczący post : może nie post, a wydarzenie, którym jest konfidenctwo starozakonnych. Najweselszy post : Było ich całkiem sporo Najgłupszy post: gdyby było ich tyle co tych najweselszych, to przynajmniej poziom forum byłby ponad przeciętną. Najmądrzejszy post : Posty orzeua kibicowskie Rozmywacz pozytywny : swojego czasu to był omlet vel lomu, teraz gigant. Rozmywacz negatywny : innowiercy z Lecha Najlepszy moderator : orzeu, 7 kotów Najgorszy moderator : Rav Najlepszy temat (ten, do, którego non stop wracasz i możesz czytać go godzinami): Najlepszy avatar: above Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej): Nocny "marek": kiedyś dorotja, dzisiaj chyba ja sypiam mniej Wyróżnienie : wszyscy którzy chcą trzymać poziom forum i walczą z płaczkami telefoniki. |
|
|

|
||||||
|
|