
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2006
Skąd: SKMK - W.D.
Offline |
#11
|
|
WladcySlaska:
Jestem pozytywnie zaskoczony Twoją wypowiedzią. Niestety, ale większość Twoich kolegów ma problem z polskim słowem pisanym. Co do samego meczu powiem tyle - będzie ciężko. Pamiętajmy mecz z Piastem, który prezentuje niższy poziom aniżeli Ruch. Mimo to byli oni w stanie na naszym stadionie stworzyć kilka składnych akcji ofensywnych zakończonych strzałami z pola karnego. Bramki zdobywaliśmy dopiero w końcówkach obu połów. Główne moje zmartwienie, to skuteczność i reakcja drużyny po strzeleniu lub straceniu bramki. |
|
|

|
||||||
|
|