The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Arturo Qr2nów
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: SKMK - W.D.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#121
Stary 25.09.2008, 10:55
Jeżeli mam książeczkę i od kopa dostałem kategorie A, a teraz na 3.X mam podejść na Koletek lecz dostałem się na studia, wystarczy, że machnę im świstkiem z uczelni i mogą mnie cmoknąć?

Soróweczka jeśli, to pytanie było, ale wystarczy odp. tak lub nie.
Odpowiedz cytując
iwan
Junior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#122
Stary 25.09.2008, 11:19
Powiem Wam jak ja miałem komisje wojskową w lutym.Brali nas po 12 do przebieralni tam rozbieralismy sie do majtasów. Najpierw pojedynczo wołali by zmierzyc wzrost wage i wzrok. Gdy cała kolejka sie skonczyla,zaczynała sie 2 seria.Siadałem na krzesełku przed komisja a obok mnie siedzial lekarz. Najpierw sprawdzal mi uzębienie;p, ręce.Potem musiałem wstac lekarz odchylił troche boxerki wlozyl reke i dotknął czy mam jajka i tyle z tymi legendami.Potem patrzyli na kregośłup,na stopy czy mam płaskostopie badał serce jeszcze wczesniej i cisnienie.Jak cos miałes nie tak to ci dawali skierowanie i wysyłali do specjalisty.I tyle w tym temacie. A kumplom ze szkoły co mieli gdzie indziej WKU to nawet mowili ze im jajek nie sprawdzali.Nie macie sie czego bac.
Odpowiedz cytując
Arturo Qr2nów
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: SKMK - W.D.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 25.09.2008, 11:25
Mi sprawdzili tylko wzrok, ciśnienie, osłuchał mnie i zapytali czy dobrze się czuję Autentycznie.
Odpowiedz cytując
DYRU
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#124
Stary 25.09.2008, 11:28
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Niewiem skad u ciebie takie newsy.

Bylo juz pare konferencjii Klicha i JASNO I STANOWCZO powiedzial,ze od stycznia bedzie tylko ustalenie kategorii,bez poboru.Watpie zeby facet na takim stanowisku sciemnial w tej sprawie, to praktycznie wykluczone.
Info TV zawsze pewne. O nas tez prawde mówią. fajne źródło informacji masz (zreszta, każdy ma swoje)
A ściemniaczy to u nas nie brakuje.
A newsy mam z wiarygodnych źródeł, bynajmniej nie z mediów.
pozdrawiam



co do komisji to jest zawsze wesoło legendy i historie niestworzone chodzą.
Nic strasznego w dupsko popatrzą zbadają.
z takich fazowych rzeczy:
Kumpel pare lat temu, ladnych zresztą, stawał na komisji. Chłopak stolarzem jest i w młodosci mu obcięło palec wskazujący u prawej ręki. dwa nastepne uszkodził w taki sposób, że nie są do konca sprawne. Dostał chłop bez zająknięcia kat "A" bez paragrafu.
Przyszło wezwanie po bilet. Jedzie chłop do WKU. Każe mu tam major podpisac odebranie biletu i zonk!!! chłop przeciez palca nie ma. Pyta sie mjr gdzie Cie badali.... bel ble ble
Skierowanie na ponowna komisje tym w trybie przyspieszonym i kategoria "D"
takie to małe "przeoczenie" sie zdarzyło.
Ostatnio edytowane przez DYRU : 25.09.2008 o godz. 11:34.
...Pamiętaj gdzie Twój Kraj! Gdzie Dom Twój, bratni śpiew. I Tego nie porzucisz nigdy, Dumy z własnej Ojczyzny!...
Odpowiedz cytując
michu-k
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 25.09.2008, 14:33
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
Oj kompleksiki czuję
Wojtek_Lok napisał(a):Wyświetl post
Może okazać się czarnoskórą mambą i zaszokować majora lekarza.
Nic z tych rzeczy. Kwestia moralności, nie kompleksów

"Punkt widzenia(...)"
Ostatnio edytowane przez michu-k : 25.09.2008 o godz. 14:35.
Odpowiedz cytując
pan_premier
Senior Member
 
 
Od: 01.2003
Skąd: Carpathia:)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 25.09.2008, 14:51
ja dzowniłem sobie do wku bo za pre dni kończy mi sie odroczenia, a jako, że jestem juz po studiach i to moze byc ostatni pobór, to zastanawiałem sie cyz nie przykombinować..

Pani mi powiedziała, że wezwań na przeszkolenie po studiach juz nie wysyła i że na pewno mnei nie wezmą, dopytywałem sie 5x, powiedziała ze jak sie nic nie zmieni mam spokój, a raczej ma sie zmenić na 'lepsze'

tak więc ja na to leje, najwyżej będize keidyś jednego moda mneij na 3 miechy....
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#127
Stary 25.09.2008, 16:51
DYRU napisał(a):Wyświetl post
Info TV zawsze pewne. O nas tez prawde mówią. fajne źródło informacji masz (zreszta, każdy ma swoje)
A ściemniaczy to u nas nie brakuje.
A newsy mam z wiarygodnych źródeł, bynajmniej nie z mediów.
pozdrawiam


.




List z MON
Cytat:

Szanowy Panie

Uprzejmie informujemy, że pobór nie zostaje zawieszony, jest to
rejestracja
za którą odpowiadają "cywilne" organy państwa. Zawieszona będzie
natomiast
zasadnicza służba wojskowa, co oznacza, że od 01.01.20009 r. do WP
wcielani
będą wyłącznie ochotnicy do zawodowej służby wojskowej, bądź też
ochotnicy
do odbycia 3-miesięcznego przeszkolenia wojskowego. Projekt ustawy o
powszechnym obowiązku obrony RP przewiduje, że w sytuacjach szczególnych
wcielenie do wojska może być odwieszone i osoby, które wówczas zostaną
wcielone, przejdą pełny proces szkolenia i służby w WP. Ponadto
informujemy,
że na podstawie obowiązujących przepisów prawnych, studentowi udziela
się
odroczenia na czas pobierania nauki w szkole wyższej. Dlatego powinien Pan
jak najszybciej przedstawić w WKU stosowne zaświadczenie z uczelni.

Z poważaniem
Redakcja Biuletynu Informacji Publicznej
Departament Prasowo-Informacyjny MON

Pozdrawiam
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#128
Stary 25.09.2008, 16:57
Arturo Qr2nów napisał(a):Wyświetl post
Mi sprawdzili tylko wzrok, ciśnienie, osłuchał mnie i zapytali czy dobrze się czuję Autentycznie.
Ja miałem komisje poborową na ulicy Komandosów.
Wszedlem na wage, zwazyli mnie, zmierzyli, zbadali wzrok i do domu.
Odpowiedz cytując
DYRU
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#129
Stary 26.09.2008, 07:19
Wojtas mam pzred soba pismo z MSWiA i jest w nim zawarta zupełnie inna informacja. pozdrawiam
...Pamiętaj gdzie Twój Kraj! Gdzie Dom Twój, bratni śpiew. I Tego nie porzucisz nigdy, Dumy z własnej Ojczyzny!...
Odpowiedz cytując
medyk
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#130
Stary 26.09.2008, 19:03
mozesz sie z nami podzielic nim?
Dan Petrescu: "Jeżeli polscy piłkarze nie zmienią swojego podejścia do wykonywanego zawodu, takie wpadki będą się wam zdarzać coraz częściej"
Odpowiedz cytując
Sensej
Senior Member
 
Od: 07.2003
Skąd: z tamtąd gdzie mnie nie chcą

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#131
Stary 16.10.2008, 13:07
Czy to prawda że do wczoraj trza było zaniesc do WKU ze sie studiuje ?
Odpowiedz cytując
L U Z N Y
Senior Member
 
 
Od: 04.2003
Skąd: z mojego pokoju....

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#132
Stary 16.10.2008, 13:42
DYRU napisał(a):Wyświetl post
Wojtas mam pzred soba pismo z MSWiA i jest w nim zawarta zupełnie inna informacja. pozdrawiam
po co piszesz o MSWIA skoro i tak nie napisałeś co w tym piśmie jest zawarte .... j
Odpowiedz cytując
LAB
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#133
Stary 16.10.2008, 13:52
Sensej napisał(a):Wyświetl post
Czy to prawda że do wczoraj trza było zaniesc do WKU ze sie studiuje ?
oby nie
Odpowiedz cytując
Mlody Wislak
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#134
Stary 16.10.2008, 19:55
masz czas do końca października na doniesienie papierów ,że studiujesz .
oderint dum metuant

JEDNA WIARA CAŁE ŻYCIE - WISŁA KRAKÓW PYCHOWICE
Odpowiedz cytując
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#135
Stary 16.10.2008, 20:55
Ja nigdy nie zanosilem żadnych papierów ze studiów...
Na pierwszym roku pamiętam, że dzwonili (sic!) pytać co ze mną. Gdy odpowiedziałem to kazali dowieźć zaświadczenie i tyle krzyku.
Na 2,3 roku też się nie fatygowałem do WKU, bez konsekwencji.
Teraz jestem na 4 i też nie planuję wyprawy na Rakowicką

Podsumowująć - nie spinać się, jeśli faktycznie studiujecie to nic Wam nie zrobią!
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#136
Stary 16.10.2008, 21:49
Mlody Wislak napisał(a):Wyświetl post
masz czas do końca października na doniesienie papierów ,że studiujesz .
jak cie nie wywali to nie musisz zanosić...

Niestety do mnie już drugie pismo w ciągu miesiaca przyszło (mają tempo ostatnio ), tym razem jak się nie stawie to prokurator .Także trzeba będzie się przejść z papierami...
Ddf
Odpowiedz cytując
ARO_SKW
Senior Member
 
 
Od: 11.2005
Skąd: SKAWINA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#137
Stary 25.10.2008, 19:15
Na jakim przystanku trzeba wysiąść na WKU na Rydla jadąc od Borku Fałęckiego tramwajem 8 Z góry dzięki za odp.
Jedna wiara jeden klub WISŁA KRAKÓW aż po grób !!



Jedno serce jedno bicie WISŁA KRAKÓW ponad życie !!
Odpowiedz cytując
Karolus
Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#138
Stary 25.10.2008, 19:28
Wydaje mi się,że najbliżej będzie z przystanku Bronowicka (przystanek za Wawelem, koło pętli )
Odpowiedz cytując
pietruch
Senior Member
 
Od: 10.2005
Skąd: Słupsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#139
Stary 26.10.2008, 08:47
A ja mam inne pytanie.
Na drugim roku studiów zapiszę się na przysposobienie obronne, po wykładach i zaliczonym egzaminie z teorii, mam prawo do odbycia 6-tygodniowego przeszkolenia w trakcie wakacji. Po jego ukończeniu mam uregulowany stosunek do wojska oraz stopień kaprala (wg biuletynu).
Później po studiach mogę odbyć roczne przeszkolenie oficerskie. I tutaj się zastanawiam jak ciężkie są kryteria dla przyjęcia takich osób na to przeszkolenie? Bo gra jest warta świeczki jeżeli po tym przeszkoleniu otrzymujesz stopień podporucznika (wg biuletynu )
Odpowiedz cytując
wtf
Senior Member
 
 
Od: 01.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#140
Stary 26.10.2008, 09:12
pietruch napisał(a):Wyświetl post
A ja mam inne pytanie.
Na drugim roku studiów zapiszę się na przysposobienie obronne, po wykładach i zaliczonym egzaminie z teorii, mam prawo do odbycia 6-tygodniowego przeszkolenia w trakcie wakacji. Po jego ukończeniu mam uregulowany stosunek do wojska oraz stopień kaprala (wg biuletynu).
Później po studiach mogę odbyć roczne przeszkolenie oficerskie. I tutaj się zastanawiam jak ciężkie są kryteria dla przyjęcia takich osób na to przeszkolenie? Bo gra jest warta świeczki jeżeli po tym przeszkoleniu otrzymujesz stopień podporucznika (wg biuletynu )
Mój dobry kolega ze studiów był na takim kursie z tego co mówił to nawet fajnie, jedyny wymóg to w zasadzie niekaralność, z tego co opowiadał jak szedł do tej szkółki to miał zamiar wiązać swoją karierę z wojskiem ale jak przez rok czasu popatrzył jaki w armii panuje .......nik to olał tą kwestię.
"Nie ma odpornych na ciosy,
są tylko źle trafieni"
Jerzy Kulej
Odpowiedz cytując
UW&I
Senior Member
 
Od: 01.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#141
Stary 26.10.2008, 12:51
pietruch napisał(a):Wyświetl post
Później po studiach mogę odbyć roczne przeszkolenie oficerskie. I tutaj się zastanawiam jak ciężkie są kryteria dla przyjęcia takich osób na to przeszkolenie? Bo gra jest warta świeczki jeżeli po tym przeszkoleniu otrzymujesz stopień podporucznika (wg biuletynu )
Generalnie polecam lekturę jak tylko forum zacznie znowu działać:http://www.nfow.pl/portal.php

Kryteria są takie same jak na każde WSO, czyli liczy się matematyka, angielski, sprawność fizyczna i to czy jesteś zdrowy na głowę. (plus zazwyczaj układy) Dokładne wymagania, zależą od tego gdzie konkretnie chcesz odbyć to przeszkolenie (do jakich wojsk).
Odpowiedz cytując
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#142
Stary 27.10.2008, 16:39
Ostatnio kompletnie uciekł mi wątek wojska, wiadomo studia i te sprawy no ale jak to jest w końcu, będą jeszcze te pobory do zasadniczej czy już pobór zawiesili i robią w końcu cywilizowane wojsko składające się z wykwalifikowanego personelu, bo nawet w mediach mało jest o tym informacji, a wiem, że tu kilku chłopaków siedzi w temacie.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#143
Stary 27.10.2008, 16:52
Tego nie wie nikt na 100% chyba Z tego co zrozumiałem to pobór ma byc zawieszony (co nie jest równoznaczne z jego likwodacją). Pozostaną natomiast rejestracje poborowych. Teoretycznie jest zatem szansa, że pobór zostanie odwieszony, a wtedy różnie to może być z nami.
Genralnie od ładnych paru tygodni panuje cisza w temacie. Ważny bedzie przyszły rok, bo chyba życie najlepiej zweryfikuje te wszystkie domniemania.
Odpowiedz cytując
WINDEK
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#144
Stary 06.11.2008, 16:44
Byłby ktoś tak uprzejmy i napisał mi wszystkie ZA i PRZECIW jeśli chodzi o przekształcenie armii w zawodową?

Odpowiedz cytując
edek1906
Senior Member
 
Od: 04.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#145
Stary 14.11.2008, 12:51
A czy ktos moze wie czy oni tzn wojsko, stosuje ze tak powiem "sztuczki" na tych co sie uchylaja
Mianowicie dostałem jakis miech temu wezwanie ale nie takie zwykłe wezwanie jak to oni na takiej małej kartce tylko jakies wyjebane pismo ze mam sie wstawic tego i tego z ksiazeczka wojskowa prawkiem swiadectwem na Koletek. Niewstawiłem sie ( pomijam fakt ze wezwanie przyszło dzien po dacie na na wezwaniu) od tego mometu cisza az tu dzis telefon i jakas kobieta sie pytała omnie kiedy mnie moze zastac. Moj mało kumaty brat powiedział ze mnie niema i bede po pracy wieczorem ale jutro mam wolne i jutro bede niestety niespytał sie o co chodzi i skad dzwonia wiec obawiam sie czy to nie czasem z Wku dzwonili
Wiec moje pytanie czy oni stosuja takie brudne zagrania
Odpowiedz cytując
Fuss
Member
 
Od: 09.2008
Skąd: Ja Jestem??????

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#146
Stary 14.11.2008, 12:59
raczej niee ;p
"Mnie na razie czekać będzie siedzenie na ławce. Ale oczywiście nie będę chciał długo na niej siedzieć, zamierzam powalczyć o miejsce na boisku." - Tomáš Jirsák (1906 % szacunku)
Odpowiedz cytując
Maciejo
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: Malbork

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#147
Stary 14.11.2008, 15:18
ale jakie nieczyste zagrania? przecież to Ty zachowałeś się nie fair olewając pismo i prośbę WKU żebyś się stawił, no ale ok.

gdyby chcieli Cię, aż tak udupić to by po prostu wysłali po Ciebie ŻW razem z policją i po problemie by mieli z Tobą. jeśli nic takiego się jeszcze nie dzieje, to powinieneś być spokojny.
Tylko Pomka!
Odpowiedz cytując
WILU TS
Banita
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#148
Stary 14.11.2008, 15:24
Wojtek_Lok napisał(a):Wyświetl post
Ostatnio kompletnie uciekł mi wątek wojska, wiadomo studia i te sprawy no ale jak to jest w końcu, będą jeszcze te pobory do zasadniczej czy już pobór zawiesili i robią w końcu cywilizowane wojsko składające się z wykwalifikowanego personelu, bo nawet w mediach mało jest o tym informacji, a wiem, że tu kilku chłopaków siedzi w temacie.
Pytałem kobity w dziekanacie ostatnio co z tym fantem,bo niby do 31 Października każdego roku trzeba się było stawiać ale zawsze przychodzilo pismo o tym przypominające.Powiedziała mi że jeżeli do tej pory nic nie przyszło to na 99% już nigdy nie dostane coś w tym jest bo ostatni pobór w tym roku to 19latkowie,a jezeli cos odpukać przyjdzie to wtedy na uczelnie dopiero po papier ze sie uczysz i szlus.
Odpowiedz cytując
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#149
Stary 14.11.2008, 15:30
Ja to juz niedlugo skoncze 10 lecie 'zabawy' z wojskiem.Gnoje ostatnimi czasy robia co moga
-jakis rok temu panowie z milicji byli czestymi goscmi ,pod drzwiami
-podjeli probe wymeldowania mnie
-rodzice dostali wezwanie i chcieli by byli moim kuratorem ,ale sie nie zgodzili ,wiec wyznaczyli mi kogos innego.

Od jakiegos miesiaca spokoj i cisza, byle to nie byla cisza przez burza.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#150
Stary 14.11.2008, 16:58
edek1906 napisał(a):Wyświetl post
A czy ktos moze wie czy oni tzn wojsko, stosuje ze tak powiem "sztuczki" na tych co sie uchylaja
Mianowicie dostałem jakis miech temu wezwanie ale nie takie zwykłe wezwanie jak to oni na takiej małej kartce tylko jakies wyjebane pismo ze mam sie wstawic tego i tego z ksiazeczka wojskowa prawkiem swiadectwem na Koletek. Niewstawiłem sie ( pomijam fakt ze wezwanie przyszło dzien po dacie na na wezwaniu) od tego mometu cisza az tu dzis telefon i jakas kobieta sie pytała omnie kiedy mnie moze zastac. Moj mało kumaty brat powiedział ze mnie niema i bede po pracy wieczorem ale jutro mam wolne i jutro bede niestety niespytał sie o co chodzi i skad dzwonia wiec obawiam sie czy to nie czasem z Wku dzwonili
Wiec moje pytanie czy oni stosuja takie brudne zagrania

Niestawiles sie i pytasz nas czy to oni przypadkiem niestostuja brudnych zagran
Trzeba bylo tel zalatwic inny termin,a tak to na 90% dzwonili z WKU ,a potem pewnie ktos sie do ciebie pofatyguje zeby poporstu ustalic gdzie jestes i co teraz robisz.

Pozatym z nimi nie radze sobie pogrywac,bo to nie nauczycielka WF-u,tylko Polska Armia i jak ktos ma juz jakies wezwanie to nie sie nie uhyla itd,bo to jak podcinanie galezi na ktorej sie siedzi.ZYcia sobie tym nie ulatwcie,wiec po co je jeszce bardziej utrudniac....
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:09.