|
Od dłuższego czasu czytałem sport.pl głównie dlatego, że jest tam bardzo dużo info sportowego i okołosportowego, nigdzie indziej sie nie spotkałem z takim bogactwem newsów.
Ale mam już DOOŚĆ propagandy GW na tym portalu, autocenzury, dopier**ania się do tego, ze kibic polski pierdnal, ze kibic przeklal ze chamstwo bo na swiecie tak sie niby nie robi, ze tylko kibice Polonii sa ok bo nie przeklinaja i tam chodzi inteligencja, ze kazdy na Legii kto nie z ITI ten diler i mafia i ogolnie dość.
Dość mam propagandy GW juz, od ktorej sie rzygać chce.
Prośbe mam do was, czy znacie podobnie duzy portal o sporcie w polskim internecie, ktory by był bardziej strawny?
Pozdrawiam bardzo
|