
|
Senior Member
Od: 11.2005
Offline |
#601
|
|
Nie gwarantuje ale zawsze jak byłem na PE stali z biletami, jeden wezmie 10, drugi 20 zł
musisz się dobrze rozglądać..albo oni Ciebie namierzą ![]() Powód: pojebało mi się z meczem ligowym
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 08.10.2008 o godz. 21:28.
![]() ![]() |
|
|
|
Member
Od: 06.2007
Skąd: Skoczów/Kraków
Offline |
#602
|
|
no to może te dzieciaki do lat 12 też będą chciały zarobić bo mają całkiem za darmo
![]()
BiałaGwiazdaNaNiebieSięMieniTakPowstajeWisłyZnakJe jKibiceSąNiezwyciężeni...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2005
Skąd: Reymonta 22 (X)/D3
Offline |
#603
|
|
Kiedy będzie wolna sprzedaż biletów?
WAŻNE ![]()
I
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2005
Offline |
#604
|
|
http://www.wisla.krakow.pl/art.php?id=&news_id=4668
piszą jedynie: "posiadacze kart kibica mogą zakupić wejściówki w sklepie "Wiślacki Świat" (w godz: 11:00 - 16:00), a potem również w kasach stadionu. ![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#605
|
|
zamienie bilet z sektora E na bilet z sektora D
![]() ![]() |
|
|
|
Junior Member
Od: 10.2008
Skąd: Wadowice
Offline |
#606
|
|
Witam bilety dzisiaj będą w sprzedaży od godzinny 11 dla osób nie posiadających kart kibica
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#607
|
|
Podbijam powyższe pytanie. Trwająca teraz sprzedaż jest tylko dla osób z KK?
![]()
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
|
|
|
|
Junior Member
Od: 08.2008
Skąd: Kraków-aleje
Offline |
#608
|
|
Wszyscy mogą kupować. Potrzebny tylko pesel.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Skąd: Wadowice
Offline |
#609
|
|
są bilety bo wybieram sie na mecz z ok Wadowic i Myślę ze kupie bilety
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#610
|
|
Kupię bilet na D.
![]()
"When there's no more room in Hell, the dead will walk the Earth."
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#611
|
|
Dziś jadąc ze swojego osiedla w autobusie słyszałem jak kilku znajomych mi icków rozmawiało o dzisiejszym meczu i o tym , że kolega załatwił im bilety na D. Spytałem się jednego potem czy go przypadkiem nie po.......i*o, mówił, że jest za... nikim a sam biega ze swoim bratem w koszulkach Cracovii po osiedlu a tu taka niespodzianka. Tak więc jak już kolega wyżej nadmienił jak zobaczycie dziwnie zachowujące się osoby w kontrowersyjnych sytuacjach boiskowych to żebyście sie nie zdziwili...
tak ku przestrodze. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2008
Skąd: UK
Offline |
#612
|
|
na pewno dużo biletów wykupili fani Cracovii...pewnie będą siedzieć incognito rozsiani na trybunach
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Offline |
#613
|
![]()
Tylko jeden klub kocham aż po grób!
__________________________________________________ Lubisz dobrą fantastykę? Jeśli tak, to zapraszam na moją stronę: https://www.patreon.com/ArturPlatek |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#614
|
|
Powiedz mi po co, jak sprzedano u nich 390 biletów z 500 ?
![]() ɐɪʌoɔɐɹɔ
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2007
Skąd: Kraków - NH
Offline |
#615
|
Do czego by to doszło.To 'ku przestrodze' powinno być skierowane chyba bardziej w ich stronę to raz a dwa to jeżeli zobaczycie 'dziwnie zachowujące sie osoby' jak już napisałeś to sie tym (albo raczej nimi)zajmijcie w jakis sposób.
Ostatnio edytowane przez WiślakNH : 09.10.2008 o godz. 14:18.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#616
|
|
500, tyle ze 110 idzie na D3. Bojcie sie! ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#617
|
|
Co wy to wogole wypisujecie.
Temat jest inf o biletach a nie o tym ile pasiakow odnajdziemy dzis na D. Swoja droga niechcialbym byc w skorze takiego wyczajonego. Cytat:
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 09.10.2008 o godz. 15:27.
![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2007
Offline |
#618
|
|
Wczoraj po 15 pani w kasie powiedziała mi że nie ma już biletów na D i sa ostatnie 2 na E. A tu teraz info. trochę sie wkurzyłem bo potrzebowałem większą ilość... no i kupiłem na B:(
|
|
|
|
Member
Od: 04.2008
Offline |
#619
|
|
Wogóle dziwna sprawa, wczoraj ok 17 powiedzieli mi ze jest duzo biletów na D i nie ma na A,B i E a tu sie okazuje ze są na E
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2005
Offline |
#620
|
|
Pewnie założyli, że x% karnetów nie przyjdzie i złożyli zamówienie do drukarnia na bilety. Nie wiedzieli jakie bilety uda się wydrukować na czas, to uzupełniają informacje na bieżąco. Taka moja hipoteza
![]() Cieszyć się z tego co jest, bo ja byłem przekonany, że ceny podniosą. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Offline |
#621
|
|
Odstąpię karnet na Piasta na D za 25zl.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2008
Offline |
#622
|
|
Na pewno będą bilety do kupienia przed meczem.
![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2008
Offline |
#623
|
|
Moim zdaniem na 100 % będą bilety na D a cena jeżeli niemasz KK to oczywiście 35 zł.
![]() ![]() |
|
|
|
Junior Member
Od: 10.2008
Skąd: KrK
Offline |
#624
|
|
Witam, chciałbym zadać typowe pytanie nowicjuszowskie. Cóż nie jestem chyba za bardzo dobrze obeznany w temacie, ale czy bilety dla młodzieży do 16 roku życia włącznie za 10 zł będzie jutro można kupić w Wiślackim Świecie 2 godziny przed meczem (pytanie takie dla pewności
).![]() |
|
|
|
Banita
Od: 07.2006
Skąd: A coś Ty taki ciekawy? ;-)
Offline |
#625
|
![]() |
|
|
|
Junior Member
Od: 10.2008
Skąd: KrK
Offline |
#626
|
|
kolejne jakżeż grinhornowe pytanie pod tytułem: GDZIE dokładnie są te kasy xD?
![]() |
|
|
|
Tylko Wisła
Od: 11.2002
Offline |
#627
|
|
|
Junior Member
Od: 10.2008
Skąd: KrK
Offline |
#628
|
|
nie no, tak szczerze to żart, jedynie mam nadzieje, że jakieś bilety będzie można kupić za 10 zł
![]() |
|
|
|
Banita
Od: 07.2006
Skąd: A coś Ty taki ciekawy? ;-)
Offline |
#629
|
|
dzwd jak nie wiesz to sie nie odzywaj , są bilety po 10 zł do lat 16 przed meczem 2 godziny.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#630
|
|
Ale znając życie wparuje po nie pare osób i będzie po nich :|
|
|
|