The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?
Nazwa użytkownika
Hasło


Jak? Gdzie? Kiedy? Pokój z informacjami na temat cen biletów, sposobu dojazdu do stadionu i tym podobnym. Jeśli szukasz informacji na taki temat - sprawdź najpierw tu. Pokój moderowany.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#601
Stary 08.10.2008, 21:17
Nie gwarantuje ale zawsze jak byłem na PE stali z biletami, jeden wezmie 10, drugi 20 zł
musisz się dobrze rozglądać..albo oni Ciebie namierzą
Powód: pojebało mi się z meczem ligowym
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 08.10.2008 o godz. 21:28.
Odpowiedz cytując
egonskoczow
Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Skoczów/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#602
Stary 08.10.2008, 21:23
no to może te dzieciaki do lat 12 też będą chciały zarobić bo mają całkiem za darmo
BiałaGwiazdaNaNiebieSięMieniTakPowstajeWisłyZnakJe jKibiceSąNiezwyciężeni...
Odpowiedz cytując
TSW Fanatyk
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Reymonta 22 (X)/D3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#603
Stary 08.10.2008, 21:53
Kiedy będzie wolna sprzedaż biletów?

WAŻNE
I
Odpowiedz cytując
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#604
Stary 08.10.2008, 21:55
http://www.wisla.krakow.pl/art.php?id=&news_id=4668

piszą jedynie:

"posiadacze kart kibica mogą zakupić wejściówki w sklepie "Wiślacki Świat" (w godz: 11:00 - 16:00), a potem również w kasach stadionu.
Odpowiedz cytując
kadziolek1906
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#605
Stary 09.10.2008, 08:18
zamienie bilet z sektora E na bilet z sektora D ? ktoś chętny ?

Odpowiedz cytując
gibu
Junior Member
 
Od: 10.2008
Skąd: Wadowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#606
Stary 09.10.2008, 09:23
Witam bilety dzisiaj będą w sprzedaży od godzinny 11 dla osób nie posiadających kart kibica thx
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#607
Stary 09.10.2008, 12:40
Podbijam powyższe pytanie. Trwająca teraz sprzedaż jest tylko dla osób z KK?
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując
ala_b
Junior Member
 
Od: 08.2008
Skąd: Kraków-aleje

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#608
Stary 09.10.2008, 12:46
Wszyscy mogą kupować. Potrzebny tylko pesel.
Odpowiedz cytując
PrzemooTSW
Senior Member
 
 
Od: 04.2008
Skąd: Wadowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#609
Stary 09.10.2008, 13:07
są bilety bo wybieram sie na mecz z ok Wadowic i Myślę ze kupie bilety
Odpowiedz cytując
Ewka_1906
Senior Member
 
 
Od: 08.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#610
Stary 09.10.2008, 13:19
Kupię bilet na D.
"When there's no more room in Hell, the dead will walk the Earth."
Odpowiedz cytując
Robert_wislak
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#611
Stary 09.10.2008, 13:24
Dziś jadąc ze swojego osiedla w autobusie słyszałem jak kilku znajomych mi icków rozmawiało o dzisiejszym meczu i o tym , że kolega załatwił im bilety na D. Spytałem się jednego potem czy go przypadkiem nie po.......i*o, mówił, że jest za... nikim a sam biega ze swoim bratem w koszulkach Cracovii po osiedlu a tu taka niespodzianka. Tak więc jak już kolega wyżej nadmienił jak zobaczycie dziwnie zachowujące się osoby w kontrowersyjnych sytuacjach boiskowych to żebyście sie nie zdziwili...

tak ku przestrodze.
Odpowiedz cytując
vip2008
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2008
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#612
Stary 09.10.2008, 13:36
na pewno dużo biletów wykupili fani Cracovii...pewnie będą siedzieć incognito rozsiani na trybunach
Odpowiedz cytując
Ar222
Senior Member
 
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#613
Stary 09.10.2008, 13:37
Robert_wislak napisał(a):Wyświetl post
Dziś jadąc ze swojego osiedla w autobusie słyszałem jak kilku znajomych mi icków rozmawiało o dzisiejszym meczu i o tym , że kolega załatwił im bilety na D. Spytałem się jednego potem czy go przypadkiem nie po.......i*o, mówił, że jest za... nikim a sam biega ze swoim bratem w koszulkach Cracovii po osiedlu a tu taka niespodzianka. Tak więc jak już kolega wyżej nadmienił jak zobaczycie dziwnie zachowujące się osoby w kontrowersyjnych sytuacjach boiskowych to żebyście sie nie zdziwili...

tak ku przestrodze.
Pogięło ich? Już nawet bym mógł zrozumieć, gdyby Cracovia wykorzystała całą pulę biletów i paru kamikaze, którzy się nie załapali poszło na D. Ale im ze 100 biletów zostało, po kiego oni na D chcą iść?
Tylko jeden klub kocham aż po grób!
__________________________________________________
Lubisz dobrą fantastykę? Jeśli tak, to zapraszam na moją stronę:
https://www.patreon.com/ArturPlatek
Odpowiedz cytując
WislakWiDoK
Senior Member
 
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#614
Stary 09.10.2008, 13:59
vip2008 napisał(a):Wyświetl post
na pewno dużo biletów wykupili fani Cracovii...pewnie będą siedzieć incognito rozsiani na trybunach
Powiedz mi po co, jak sprzedano u nich 390 biletów z 500 ?
ɐɪʌoɔɐɹɔ
Odpowiedz cytując
WiślakNH
Senior Member
 
Od: 01.2007
Skąd: Kraków - NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#615
Stary 09.10.2008, 14:15
Robert_wislak napisał(a):Wyświetl post
Dziś jadąc ze swojego osiedla w autobusie słyszałem jak kilku znajomych mi icków rozmawiało o dzisiejszym meczu i o tym , że kolega załatwił im bilety na D. Spytałem się jednego potem czy go przypadkiem nie po.......i*o, mówił, że jest za... nikim a sam biega ze swoim bratem w koszulkach Cracovii po osiedlu a tu taka niespodzianka. Tak więc jak już kolega wyżej nadmienił jak zobaczycie dziwnie zachowujące się osoby w kontrowersyjnych sytuacjach boiskowych to żebyście sie nie zdziwili...

tak ku przestrodze.
Hahaha na swoim stadionie mam sie ich obawiać ?
Do czego by to doszło.To 'ku przestrodze' powinno być skierowane chyba bardziej w ich stronę to raz a dwa to jeżeli zobaczycie 'dziwnie zachowujące sie osoby' jak już napisałeś to sie tym (albo raczej nimi)zajmijcie w jakis sposób.
Ostatnio edytowane przez WiślakNH : 09.10.2008 o godz. 14:18.
Miasto Kraków - pozdrowienia dla Dobrych Chłopaków !!


Odpowiedz cytując
e
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#616
Stary 09.10.2008, 14:26
WislakWiDoK napisał(a):Wyświetl post
Powiedz mi po co, jak sprzedano u nich 390 biletów z 500 ?

500, tyle ze 110 idzie na D3.


Bojcie sie!
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#617
Stary 09.10.2008, 15:06
Co wy to wogole wypisujecie.

Temat jest inf o biletach a nie o tym ile pasiakow odnajdziemy dzis na D.
Swoja droga niechcialbym byc w skorze takiego wyczajonego.




Cytat:
Bilety na derby wciąż w sprzedaży!!!!



W kasach stadionu wciąż pozostają do kupienia bilety na sektor D na dzisiejsze derby z Cracovią. Wbrew wcześniejszym doniesieniom, można również nabyć jeszcze ostatnie wejściówki na trybunę E. Na sektory A i B zostały już wyprzedane.

Początek spotkania o godzinie 20.30. Cena biletu - jedyne 10 zł. Zachęcamy do licznego przybycia na stadion przy Reymonta!
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 09.10.2008 o godz. 15:27.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
Pero
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#618
Stary 09.10.2008, 15:42
Wczoraj po 15 pani w kasie powiedziała mi że nie ma już biletów na D i sa ostatnie 2 na E. A tu teraz info. trochę sie wkurzyłem bo potrzebowałem większą ilość... no i kupiłem na B:(
Odpowiedz cytując
Misiekk
Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#619
Stary 09.10.2008, 16:21
Wogóle dziwna sprawa, wczoraj ok 17 powiedzieli mi ze jest duzo biletów na D i nie ma na A,B i E a tu sie okazuje ze są na E
Odpowiedz cytując
-S-
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#620
Stary 09.10.2008, 16:30
Pewnie założyli, że x% karnetów nie przyjdzie i złożyli zamówienie do drukarnia na bilety. Nie wiedzieli jakie bilety uda się wydrukować na czas, to uzupełniają informacje na bieżąco. Taka moja hipoteza

Cieszyć się z tego co jest, bo ja byłem przekonany, że ceny podniosą.
Odpowiedz cytując
POIUYT
Senior Member
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#621
Stary 17.10.2008, 19:33
Odstąpię karnet na Piasta na D za 25zl.
Odpowiedz cytując
rafiABG
Senior Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#622
Stary 17.10.2008, 20:19
dzwd napisał(a):Wyświetl post
Siema,mam pytanie czy są jheszcze bilety na D na mecz z Piastem i czy beda sprzedawane tak jak zawsze 2 h przed meczembo na oficialnej stronie nic narazie nie napisali a mi zalezy na bilecie(przyjezdza kuzyn z Tarnowa)
Na pewno będą bilety do kupienia przed meczem.

Odpowiedz cytując
rafiABG
Senior Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#623
Stary 17.10.2008, 20:32
Moim zdaniem na 100 % będą bilety na D a cena jeżeli niemasz KK to oczywiście 35 zł.

Odpowiedz cytując
Thurin
Junior Member
 
Od: 10.2008
Skąd: KrK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#624
Stary 17.10.2008, 20:56
Witam, chciałbym zadać typowe pytanie nowicjuszowskie. Cóż nie jestem chyba za bardzo dobrze obeznany w temacie, ale czy bilety dla młodzieży do 16 roku życia włącznie za 10 zł będzie jutro można kupić w Wiślackim Świecie 2 godziny przed meczem (pytanie takie dla pewności ).

Odpowiedz cytując
Bobic
Banita
 
Od: 07.2006
Skąd: A coś Ty taki ciekawy? ;-)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#625
Stary 17.10.2008, 21:01
Thurin napisał(a):Wyświetl post
Witam, chciałbym zadać typowe pytanie nowicjuszowskie. Cóż nie jestem chyba za bardzo dobrze obeznany w temacie, ale czy bilety dla młodzieży do 16 roku życia włącznie za 10 zł będzie jutro można kupić w Wiślackim Świecie 2 godziny przed meczem (pytanie takie dla pewności ).
Nie w WŚ tylko w kasach stadionowych
Odpowiedz cytując
Thurin
Junior Member
 
Od: 10.2008
Skąd: KrK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#626
Stary 17.10.2008, 21:05
kolejne jakżeż grinhornowe pytanie pod tytułem: GDZIE dokładnie są te kasy xD?

Odpowiedz cytując
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#627
Stary 17.10.2008, 21:13
Thurin napisał(a):Wyświetl post
kolejne jakżeż grinhornowe pytanie pod tytułem: GDZIE dokładnie są te kasy xD?
jaja sobie robisz ?
Odpowiedz cytując
Thurin
Junior Member
 
Od: 10.2008
Skąd: KrK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#628
Stary 17.10.2008, 21:16
nie no, tak szczerze to żart, jedynie mam nadzieje, że jakieś bilety będzie można kupić za 10 zł

Odpowiedz cytując
Bobic
Banita
 
Od: 07.2006
Skąd: A coś Ty taki ciekawy? ;-)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#629
Stary 17.10.2008, 22:09
dzwd jak nie wiesz to sie nie odzywaj , są bilety po 10 zł do lat 16 przed meczem 2 godziny.
Odpowiedz cytując
piotrek1325
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#630
Stary 18.10.2008, 11:20
Ale znając życie wparuje po nie pare osób i będzie po nich :|
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:45.