The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Zamknięty temat
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
rafiABG
Senior Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 12.10.2008, 12:37
http://nasza-klasa.pl/profile/17347770
Czyżby kolejna prowokacja ;>?
BTW żydki się zapisują aż miło

R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 12.10.2008, 14:29
Najgroźniejszy z tego klanu to jest ten. BOJE SIĘ!! (napisał ,,Spierdzielona Wisła niech spierdziela do ostatniej ligi,albo niech się rozpadnie")
http://nasza-klasa.pl/profile/8186950

Ten miażdzy (opis, wielkośc liter)
http://nasza-klasa.pl/profile/15933286/gallery/3
Ostatnio edytowane przez R33 : 12.10.2008 o godz. 14:34.
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 12.10.2008, 15:15
rafiABG napisał(a):Wyświetl post
http://nasza-klasa.pl/profile/17347770
Czyżby kolejna prowokacja ;>?
BTW żydki się zapisują aż miło
Możecie rzucić screenem ?
michu-k
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 12.10.2008, 15:32
piter116 napisał(a):Wyświetl post
Możecie rzucić screenem ?


Proszę bardzo Przepraszam za rozciągnięcie.

Dobre vlepy, ciekawe komentarze w galerii
Ostatnio edytowane przez michu-k : 12.10.2008 o godz. 15:35.
karmel1906
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: Baile Atha Cliath

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 12.10.2008, 16:35
Reksio33 napisał(a):Wyświetl post
Najgroźniejszy z tego klanu to jest ten. BOJE SIĘ!! (napisał ,,Spierdzielona Wisła niech spierdziela do ostatniej ligi,albo niech się rozpadnie")
http://nasza-klasa.pl/profile/8186950
najlepsze z jego profilu:
Cytat:
O sobie
Lubie grać na necie,samochody i lubie czytać i oglądać Harry'ego Pottera.Lubie Korone Kielce,Cracovie Kraków,Polonie Warszawa,Sandecje Nowy Sacz i Stal Mielec.Lubie tez CartoonNetwork.Lubie także zwierzęta. Włatcy Móch też lubie.Nie na widzę Wisły Kraków,Motoru Lublin,Kszo Ostrowca,Stali Stalowej Woli,Legii Warszawa,oraz innych,beznadziejnych kosów KoronyxD

jak na 9 lat to dobry e- hools


Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.... naprawde .... aż ciężko czasami ich wyprzedzić ....
WiselkaMLP
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Huta, Qrdwanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 12.10.2008, 17:08
eee tam najlepsze jest jak sie lansuje ze debowe mocne wypil
Malvivente napisał(a):Wyświetl post
Powodem były skargi młodych kibiców cracovii o prowokacje tych malowidel
cracovia 1906 krakow napisał(a):
Kogo obchodzi ile on chodzi jak mu sie nie podobaja bluzgi na wisłe to nam tacy nie sa potrzebni.
wisl@k_TS
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 12.10.2008, 17:17
Ogólnie to pół ludności Kielc ma takie opisy, fotki, klany na temat Wisły co ten małolat... Cóż, to sie chyba kompleks nazywa

A co do 'Anal Fansów Hooligansów' to tylko żal tych ludzi, ale plus za pomysł dla Wiślaka.
the end
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 12.10.2008, 20:05
oni są ANAL fani? znaczy się pedały?

the future's uncertain
and the end is always near
tasior228
Member
 
 
Od: 10.2007
Skąd: okolice Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 13.10.2008, 19:37
http://nasza-klasa.pl/profile/10263386
kubawislak
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Młyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 14.10.2008, 15:20
http://naszaklasa.blox.pl/html
Boże!!!!
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 14.10.2008, 17:04
co w tym śmiesznego, bo nie rozumiem?
w0lno.
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 14.10.2008, 19:24
Pokarz Twoje fotki z chęcią się pośmiejemy
zimka
Senior Member
 
Od: 09.2007
Skąd: eNHa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 14.10.2008, 19:27
Chłopak ma jakieś kompleksy i tyle:] nie ma nic śmiesznego.....
qqbaa
Senior Member
 
 
Od: 12.2006
Skąd: SKMK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 14.10.2008, 19:35
Masakra z tym ANAL HOOLIGANS

vlepka "TELETUBISIÓW TRZECH - ARKA PASY LECH"
http://nasza-klasa.pl/profile/17347770/gallery/15

i podpisy:

Pasy Pasy gol!!
Arka Pasy Lech
For ever!
pzdr.

LECH, LECH KO-LE-JORZ!

W imie Ojca i Syna i Arka GDYNIA!!!!

HAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAH co za upośledzone dzieci
Aro1234
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 14.10.2008, 19:47
Działa wam n-k?
$iWu$
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 14.10.2008, 19:50
działa...
skowron
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: SKMK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 14.10.2008, 20:03
http://i.pinger.pl/pgr191/566df57900...86/cenzura.JPG
Henryk Reyman - Szacunek na wieki, wzór do naśladowania.

O moja Wisełko nie zdradzę Cię
O moja Wisełko nie zdradzę Cię
Inni Cię zdradzili pasy polubili ale ja nie!
Inni Cię zdradzili pasy polubili ale ja nie!
A jak mi ktoś powie ty wiślacki psie
A jak mi ktoś powie ty wiślacki psie
Pół litra wypiję, mordę mu obiję za nasz TS
Pół litra wypiję, mordę mu obiję za nasz TS!
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 14.10.2008, 22:13
qqbaa napisał(a):Wyświetl post
i podpisy:

Pasy Pasy gol!!
Arka Pasy Lech
For ever!
pzdr.

LECH, LECH KO-LE-JORZ!

W imie Ojca i Syna i Arka GDYNIA!!!!

HAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAH co za upośledzone dzieci

nie widzę nic w tym śmiesznego, tym bardziej w haśle "W imię Ojca i Syna i Arka Gdynia" które jest na fladzę Arki Gdynia, i którą uważam za jedną z najlepszym haseł / flag w Polsce.


a tak w ogóle to ten temat powinien być skasowany i spokój będzie.
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 14.10.2008 o godz. 22:16.
qqbaa
Senior Member
 
 
Od: 12.2006
Skąd: SKMK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 15.10.2008, 10:08
naucz się czytać ze zrozumieniem

śmieszne jest to, że oni te teksty dają pod vlepką " TELETUBISIÓW TRZECH - ARKA PASY LECH"
jak dalej nie widzisz w tym nic dziwnego to chyba jesteś na tym samym poziomie co oni
Malvivente
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 15.10.2008, 10:43
qqbaa napisał(a):Wyświetl post
Masakra z tym ANAL HOOLIGANS

vlepka "TELETUBISIÓW TRZECH - ARKA PASY LECH"
http://nasza-klasa.pl/profile/17347770/gallery/15

i podpisy:

Pasy Pasy gol!!
Arka Pasy Lech
For ever!
pzdr.

LECH, LECH KO-LE-JORZ!

W imie Ojca i Syna i Arka GDYNIA!!!!

HAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAH co za upośledzone dzieci

miażdży wszystko.
zboczone smrody pasy i ich zgody.
bigi333
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: sie znamy?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 18.10.2008, 17:30
http://nasza-klasa.pl/profile/14410191/gallery/26
Ekipa Cracovii ;]
Pamiętaj pasiasta niewiasto - Kraków to nasze miasto

...Gdybym mógł cofnąc czas i pomyśleć na wyborem... Nawet drugi wybrałbym tą sama drogę...

KLIKAJ TUTAJ CODZIENNIE
W ten sposób pomagasz innym, tracąc zaledwie 30 sekund

Piotr Reiss To prawdziwa legenda Lecha Poznań
Aro1234
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 19.10.2008, 00:22
http://nasza-klasa.pl/profile/4593016

jedno z bardziej traumatycznych przeżyć ostatnich dni.. zapraszam również do obejrzenia galerii..
JackDaniels
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Z Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 19.10.2008, 00:51
Aro1234 napisał(a):Wyświetl post
http://nasza-klasa.pl/profile/4593016

jedno z bardziej traumatycznych przeżyć ostatnich dni.. zapraszam również do obejrzenia galerii..
nie no gość zwariował :/ to jest kobieta a nie facet
M.C (nowy kleparz)
Senior Member
 
 
Od: 09.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 19.10.2008, 11:21
Aro1234 napisał(a):Wyświetl post
http://nasza-klasa.pl/profile/4593016

jedno z bardziej traumatycznych przeżyć ostatnich dni.. zapraszam również do obejrzenia galerii..
Jak Wy znajdujecie takie wynalazki?
W życiu przeczytałem tylko jedną książkę, bo miała tylko osiem stron. To była" Nasza szkapa". Chyba coś o jakimś wychudzonym koniu----Mariusz Piekarski
Aro1234
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 19.10.2008, 11:35
Przez przypadek Np. wchodzę na jakieś durne fikcyjne konto, później zaglądam w jego znajomych, widzę jeszcze bardziej denne osobniki i tak oto powstał ten powyższy frajer
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 19.10.2008, 13:05
Aro1234 napisał(a):Wyświetl post
http://nasza-klasa.pl/profile/4593016

jedno z bardziej traumatycznych przeżyć ostatnich dni.. zapraszam również do obejrzenia galerii..
Cytat:
Uczę się - chodzę do trzeciej klasy gimnazjum ( jak to szybko leci ), moja szkoła jest zielona ... tzn. tak ją pomalowali ...


(10 znaków, a może 9)
Jeżyk
Senior Member
 
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 21.10.2008, 21:16
Aro1234 napisał(a):Wyświetl post
Przez przypadek Np. wchodzę na jakieś durne fikcyjne konto, później zaglądam w jego znajomych, widzę jeszcze bardziej denne osobniki i tak oto powstał ten powyższy frajer

To ja od dzisiaj siedzie 24h na dobę w poszukiwaniu takich "rodzynków"

Obcy są wsrod nas
MY NIGDY NIE PODDAMY SIĘ !!!
Tomek_TS
Senior Member
 
 
Od: 12.2004
Skąd: Zelczyna

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 22.10.2008, 11:59
http://nasza-klasa.pl/profile/18685354

jak widac do Warszawy wybiera sie sporo "wiślaków"...
Zieniu17
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 22.10.2008, 12:42
Tomek_TS napisał(a):Wyświetl post
http://nasza-klasa.pl/profile/18685354

jak widac do Warszawy wybiera sie sporo "wiślaków"...
Wszyscy do Warszawy jest w nawiasie! Jak byś nie zauważył
Już za chwile, za chwileczke Broziu strzeli pod poprzeczke!

Fundacja #1 - Wiezi Muzyki
Fundacja #1 - Nie mysl sobie ze
Firma krk - Zamiast szukac podzialow
Fundacja #1 - Uwazaj dzieciak
Peja - (Z)robie szmal

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Zamknięty temat

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:49.