
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Junior Member
Od: 10.2008
Offline |
#1
|
|
Witajcie,
Poszukuje w Polsce wszystkich kibiców Włoskiego klubu SSC Napoli. Klubu który jest mi bardzo bliski sercu nie tylko z powodu że grał tam Diego Maradona ale i specyfiki osiągnięć sportowych i historii tego klubu z wielkimi tradycjami. Być może na tym forum są takie osoby jeśli tak skontaktujcie się ze mną poprzez email: [email protected] Forza Napoli! |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2008
Offline |
#2
|
|
to forum Wisły a nie jakiegos FC POLSKA. idz na forum onetu takie pierdoły pisac
![]()
"Na Reymonta wychowani naszej wiary nie sprzedamy to jest oczywiste, bo codziennie mamy wybór i stawiamy na Wisłe"
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#3
|
|
To forum Wisly a nie allegro - idz tam sprzedawac Max Paynea
![]()
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|