The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Zamknięty temat
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
nowy_piotrek
Senior Member
 
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 12.06.2008, 11:14
http://img92.imageshack.us/img92/1340/naszamo2.jpg
Niektorzy maja naprawde posrane we łbach. Idealne zdjecie na taki portal

Życie bym dał, za krakowską Wisłę...
Kuba_El_ToRo
Member
 
 
Od: 05.2007
Skąd: z Kątowni

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 12.06.2008, 18:10
nowy_piotrek napisał(a):Wyświetl post
http://img92.imageshack.us/img92/1340/naszamo2.jpg
Niektorzy maja naprawde posrane we łbach. Idealne zdjecie na taki portal
hahaha prze jaja


nie wiem czy bylo jak było to sorki
http://nasza-klasa.pl/profile/8866581/gallery/38
ZERO szacunku dla tego gatunku

A.C.A.B.
tomasz1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: szwecja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 21.06.2008, 20:29
http://nasza-klasa.pl/profile/14794987/gallery

O zesz.......
Z kazdym dniem zwiększa się ilosc ludzi, ktorzy moga pocalowac mnie w dupe
TSman
Banita
 
 
Od: 09.2006
Skąd: Zza Wisły

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 26.09.2008, 15:50
obraz znaleziony w galerii jedngo z urzytkowników
Załączone obrazki
Typ pliku: jpg 0441182403.jpg (87,5 KB, 543 wyświetleń)
MK08
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 29.09.2008, 14:47
http://nasza-klasa.pl/profile/7570724/gallery/83

Nie którzy to są naprawde poj*bani
Max_LG
Senior Member
 
Od: 11.2004
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 29.09.2008, 16:13
a co było na tym zdjęciu? bo już zostało usunięte
sndr
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 29.09.2008, 16:51
Max_LG napisał(a):Wyświetl post
a co było na tym zdjęciu? bo już zostało usunięte
Jakiś nagi facet z przysłoniętymi narządami płciowymi napisem: CENZURA
DrewniaQ
Senior Member
 
 
Od: 01.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 29.09.2008, 17:42
http://89.149.226.29/dev250/0/340/452/0340452358.jpg
NIC DODAĆ NIC UJĄĆ ! WISŁA KRAKÓW
http://w.drewnicki.pl - fotografia.

W kraju uczą mnie bierności.
Illargui
Senior Member
 
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 30.09.2008, 19:42
Info z n-k
Goście w abonamencie

Od dziś funkcja „Goście" zmienia się częściowo w usługę. Zdjęcia trzech ostatnich osób, które odwiedziły Twój profil będą widoczne na stronie głównej, natomiast wydłużona lista gości dostępna będzie w abonamencie. Pamiętaj, że jeśli w ogóle nie chcesz korzystać z „Gości", możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności.



Ja pierdzielę!!!! mam nadzeję, że nie znajdzie sie nikt, kto wykupi abonament aby móc zobaczyć 30 ostatnich osób, które odwiedziło jego profil!!! to przecież byłaby jakaś paranoja!
zawszewiernyts
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Wiślacka Kraina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 30.09.2008, 20:06
Illargui napisał(a):Wyświetl post
Info z n-k
Goście w abonamencie

Od dziś funkcja „Goście" zmienia się częściowo w usługę. Zdjęcia trzech ostatnich osób, które odwiedziły Twój profil będą widoczne na stronie głównej, natomiast wydłużona lista gości dostępna będzie w abonamencie. Pamiętaj, że jeśli w ogóle nie chcesz korzystać z „Gości", możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności.



Ja pierdzielę!!!! mam nadzeję, że nie znajdzie sie nikt, kto wykupi abonament aby móc zobaczyć 30 ostatnich osób, które odwiedziło jego profil!!! to przecież byłaby jakaś paranoja!
Coś mi się wydaje, że co drugi tak zrobi... ciekawość ludzka nie zna granic
Powód: literówka.
Ostatnio edytowane przez zawszewiernyts : 30.09.2008 o godz. 20:21.
Tradycja Nas zobowiązuje, Tradycja się nie zmienia.


kubawislak
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Młyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 30.09.2008, 20:17
zawszewiernyts napisał(a):Wyświetl post
Coś mi się wydaje, że co drugi tak zrobi... ciekawosc ludzka nie zna granic
Coś mało, aczkolwiek, ja wiem, że tak robić nie będę, szkoda kasy na takie głupoty. ;p;p;p
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 01.10.2008, 00:13
Jestem w stanie się założyć, że dziesiątki tysięcy ludzi wykupi tę "usługę".

Swoją drogą powoli nk zmienia się w mega komercyjny syf - wyślij kwiaty, weź gotówkę, zobaczy oglądających Twój profil, zadedykuj przebój, kup wakacje itp...
Maciuś
bananowy chłopiec
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 01.10.2008, 18:02
A na allegro to jak jest? Tam placisz za wszystko, za zdjecie, za pogrubienie, za zmiene daty wystawienia itp.
kalashnikov2
Senior Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 01.10.2008, 18:28
A po co estonczyk wydał 250 milionów?
fst
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 01.10.2008, 18:32
Maciuś napisał(a):Wyświetl post
A na allegro to jak jest? Tam placisz za wszystko, za zdjecie, za pogrubienie, za zmiene daty wystawienia itp.
Z tym, ze allegro to jest maszynka do robienia pieniędzy i mimo, że za wiele rzeczy płacisz to jednocześnie możesz zarabiać, a idea NK była trochę inna w gruncie rzeczy...
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 01.10.2008, 19:51
jeśli jest szansa, że na niezwykle popularnym "produkcie" da się zarobić, to wiadomo, że chcą to wykorzystać.
i rzeczywiście szkoda, teraz nawet nie wiadomo czy zajrzy do Ciebie koleżanka sprzed 5 lat, "bo nie wykupiłeś abonamentu..".
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 01.10.2008, 20:51
Za koleżankę to nawet by i zapłacić można.. ale jakby te złocisze na kolegę poszły to pieniądz w błoto wyrzucony
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 02.10.2008, 09:05
QBAS napisał(a):Wyświetl post
Swoją drogą powoli nk zmienia się w mega komercyjny syf - wyślij kwiaty, weź gotówkę, zobaczy oglądających Twój profil, zadedykuj przebój, kup wakacje itp...
to nie jest portal charytatywny
business is business jak to mawiają

nie chcesz nie musisz kupować oferowanych produktów

amerykańska wersja tego p[ortalu upadła właśnie dlatego że nie potrafiła się utrzymać

serwery/administratorzy/informatycy też kosztują

PS. opcję ostatnich trzech osób oglądających mój profil mam wyłączoną więc problem z głowy (nie zebym nie chciał wiedzieć kto na mój profil wchodzi, ale niechcę zeby inni wiedzieli że ja wchodzę na ich profile )
Bojar
Senior Member
 
 
Od: 10.2005
Skąd: Wieczysta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 02.10.2008, 12:39
Niedługo pewnie zrobią tak, że osoby z abonamentem będą widzieć nawet te osoby (bez abonamentu), które mają wyłączoną tą opcję...

Ja ostatnio usunąłem konto z tego portalu, bo w****iało mnie te wszystkie zjebane komentarze, po kilkanaście zdjęć w profilu itd. Najgorsze, że robili to nawet ludzie, po których się tego nie spodziewałem (czyt. wg mnie całkiem normalni). Można powiedzieć, że zrobiłem to też żeby samemu nie zidocieć.
kiju.ts
Banita
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 03.10.2008, 14:09
http://nasza-klasa.pl/profile/1507725/gallery/13

wszyscy dodajemy ten obrazek !!!
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 03.10.2008, 14:13
O co ten szum? Kto chce płacić niech płaci, z resztą NK już dawno wyczerpała się. Tam już nic ciekawego się nie dzieje, każdy znalazł kogo miał znaleźć i tyle.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

kiju.ts
Banita
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 03.10.2008, 14:20
teraz to jest taka jedna wielka galeria zeby kazdy WIEDZIAŁ mniej wiecej co sie u kogo dzieje

dla mnie pozyteczna
czesto mam namiar na kogos potrzebnego a w telefonie nie mam ani na gg.
mnie sie przypadkowo dosc czesto przydala nasza klasa i podejrzewam ze nadal jako powiedzmy ksiazka kontaktow...
noonelikeus
Banita
 
Od: 04.2008
Skąd: NH / Southampton

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 03.10.2008, 14:41
kiju.ts napisał(a):Wyświetl post
http://nasza-klasa.pl/profile/1507725/gallery/13

wszyscy dodajemy ten obrazek !!!
http://nasza-klasa.pl/profile/6791552/gallery/16

podobnie jak ten
mario315
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 03.10.2008, 15:21
noonelikeus napisał(a):Wyświetl post
http://nasza-klasa.pl/profile/6791552/gallery/16

podobnie jak ten

masz zablokowaną galerie i nie możemy zobaczyć tego zdjęcia
noonelikeus
Banita
 
Od: 04.2008
Skąd: NH / Southampton

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 03.10.2008, 15:26
mario315 napisał(a):Wyświetl post
masz zablokowaną galerie i nie możemy zobaczyć tego zdjęcia
to nie moja galeria, poza tym obrazek zostal juz usuniety
generalnie chodzi o to by dodac sobie obrazek ponizej do galerii i podac dalej

rafiABG
Senior Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 11.10.2008, 19:25
e-hooligan,strach się bać!
http://nasza-klasa.pl/profile/9424171/gallery/9
Ostatnio edytowane przez rafiABG : 11.10.2008 o godz. 21:54.

Illargui
Senior Member
 
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 11.10.2008, 19:29
rafiABG napisał(a):Wyświetl post
e-hooligan
http://nasza-klasa.pl/profile/9424171/gallery/9
i ten tekst - Telefon: tylko dla przyjaciuł
Ostatnio edytowane przez Illargui : 11.10.2008 o godz. 20:34.
Garret
Senior Member
 
 
Od: 04.2005
Skąd: Gród Kraka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 11.10.2008, 20:32
Nie wiem czy to było, ale...
http://img264.imageshack.us/img264/4...d01yu61nl3.jpg
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 11.10.2008, 21:53
to nie jest śmieszne.to jest żalosne.
dziękuję za uwagę
wislaak88
Member
 
Od: 06.2007
Skąd: R 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 11.10.2008, 22:52
http://nasza-klasa.pl/profile/18737071/gallery/4


to tez jest dobre tzn opis zdjecia hehe

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Zamknięty temat

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:48.