The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
DrewniaQ
Senior Member
 
 
Od: 01.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91
Stary 18.09.2008, 13:34
Ja dzisiaj dostałem i się wkurzyłem Na Zgody mam się stawić, w urzędzie ewidencyjnym.

Ciekawe co to będzie, bo nie mam zamiaru potem świecić jajami przed komisją lekarską, jak juz nie ma poboru!
NIC DODAĆ NIC UJĄĆ ! WISŁA KRAKÓW
http://w.drewnicki.pl - fotografia.

W kraju uczą mnie bierności.
Odpowiedz cytując
skowron
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: SKMK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 18.09.2008, 13:39
DrewniaQ napisał(a):Wyświetl post
Ja dzisiaj dostałem i się wkurzyłem Na Zgody mam się stawić, w urzędzie ewidencyjnym.

Ciekawe co to będzie, bo nie mam zamiaru potem świecić jajami przed komisją lekarską, jak juz nie ma poboru!
Na razie to jest spisanie listy przedpoborowych. Podpiszesz taki papierek, dostaniesz karteczke i jesteś wolny. Dopiero na wiosne będziesz miał komisje.
Henryk Reyman - Szacunek na wieki, wzór do naśladowania.

O moja Wisełko nie zdradzę Cię
O moja Wisełko nie zdradzę Cię
Inni Cię zdradzili pasy polubili ale ja nie!
Inni Cię zdradzili pasy polubili ale ja nie!
A jak mi ktoś powie ty wiślacki psie
A jak mi ktoś powie ty wiślacki psie
Pół litra wypiję, mordę mu obiję za nasz TS
Pół litra wypiję, mordę mu obiję za nasz TS!
Odpowiedz cytując
Andrzej_TSW
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: STRUSIA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93
Stary 18.09.2008, 13:41
mi tez przysłali na pazdziernik ze mam sie zgłosic w celu dokonania rejestracji poborowych.. czyli ze co?;]



aha już wiem
Powód: ..
Ostatnio edytowane przez Andrzej_TSW : 18.09.2008 o godz. 13:42.

"..i przysięgam być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej, stać nieugięcie na straży Jej honoru.."
Odpowiedz cytując
WiselkaMLP
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Huta, Qrdwanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 18.09.2008, 13:42
skowron i czy to nie glupota na komisje isc na wiosne jak od stycznia koniec tej bidy wreszcie
Malvivente napisał(a):Wyświetl post
Powodem były skargi młodych kibiców cracovii o prowokacje tych malowidel
cracovia 1906 krakow napisał(a):
Kogo obchodzi ile on chodzi jak mu sie nie podobaja bluzgi na wisłe to nam tacy nie sa potrzebni.
Odpowiedz cytując
skowron
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: SKMK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 18.09.2008, 13:45
Sama zasadnicza służba to głupota, ale cóż poradzić. Takie zamieszanie, że już nie wiadomo kiedy wejdzie armia zawodowa o ile wogóle wejdzie... Wczoraj byłem donieść papier na Rydla i babka mówiła, że jeszcze wcale nie wiadomo czy w przyszłym roku nie będzie poboru...
Ostatnio edytowane przez skowron : 18.09.2008 o godz. 13:47.
Henryk Reyman - Szacunek na wieki, wzór do naśladowania.

O moja Wisełko nie zdradzę Cię
O moja Wisełko nie zdradzę Cię
Inni Cię zdradzili pasy polubili ale ja nie!
Inni Cię zdradzili pasy polubili ale ja nie!
A jak mi ktoś powie ty wiślacki psie
A jak mi ktoś powie ty wiślacki psie
Pół litra wypiję, mordę mu obiję za nasz TS
Pół litra wypiję, mordę mu obiję za nasz TS!
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 18.09.2008, 17:25
skowron napisał(a):Wyświetl post
Sama zasadnicza służba to głupota, ale cóż poradzić. Takie zamieszanie, że już nie wiadomo kiedy wejdzie armia zawodowa o ile wogóle wejdzie... Wczoraj byłem donieść papier na Rydla i babka mówiła, że jeszcze wcale nie wiadomo czy w przyszłym roku nie będzie poboru...

Pobor powszechny byl jest i bedzie.
Rzad chce zniesc powolania do wojska z przymusu.\

Ile o tym samym trzeba pisac



P.S A jaks ktos juz pisal w Cosinusie brak miejsc,to łapac sie do CTI na Wrocławskiej -cos 60 zl za miesiac.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
medyk
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97
Stary 18.09.2008, 19:28
komisje lekarskie i ewidencja będą bo muszą wyobrazacie sobie na wypadek wojny wojsko by nie mialo pojecia kto zdolny a kto nie ile ludzi w kazdym wku itd.

Nie bedzie tylko WCIELANIA do woja z PRZYMUSU
Dan Petrescu: "Jeżeli polscy piłkarze nie zmienią swojego podejścia do wykonywanego zawodu, takie wpadki będą się wam zdarzać coraz częściej"
Odpowiedz cytując
DrewniaQ
Senior Member
 
 
Od: 01.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98
Stary 18.09.2008, 19:33
Już to wiem
Obym trafił za pół roku na lekarską taką co tylko pytają, a nie przechodzą do czynów!


PS. Tylko ciekaw jestem po co mówią by zakaszleć?
Ostatnio edytowane przez DrewniaQ : 18.09.2008 o godz. 19:43.
NIC DODAĆ NIC UJĄĆ ! WISŁA KRAKÓW
http://w.drewnicki.pl - fotografia.

W kraju uczą mnie bierności.
Odpowiedz cytując
Marcinklon
Senior Member
 
Od: 03.2008
Skąd: Wadowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#99
Stary 18.09.2008, 22:20
sprawdzają czy nie masz przeciągu
Odpowiedz cytując
DYRU
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#100
Stary 19.09.2008, 07:52
I sie nei zdziwcie jak przez kolejne 2 lata beda wezwania po bilet. bo nie wiem skad macie info o tym, że od przyszlego roku nie biorą do wojska.
a komisja jak juz ktos wyżej napsiał była jest i będzie. w dupsko Wam zaglądac będą i tak jak MArcin napisał sprawdzać przeciąg (umarłem)
prawdopodobnie nie bedzie rejestracji czyli tego co teraz jest na jesień (stawianie sie w Urzedzie Gminy)
tyle w temacie zreszta juz duzo napsiane zostało więc poczytajcie.
a kasy Armia na zawodowe nie ma i ciężko będzie ją zorganizować.
...Pamiętaj gdzie Twój Kraj! Gdzie Dom Twój, bratni śpiew. I Tego nie porzucisz nigdy, Dumy z własnej Ojczyzny!...
Odpowiedz cytując
YaSiOTSW
Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Qrdwanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 20.09.2008, 07:53
Mam pytanko. Ktoś wie jak jest z zaswiadczeniami do WKU w cosinusie..
Odpowiedz cytując
Sebo_TS
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: SKAWINA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 20.09.2008, 09:12
YaSiOTSW napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanko. Ktoś wie jak jest z zaswiadczeniami do WKU w cosinusie..
Normalnie Wydają w Cosinusie bez niczego, zawozisz na WKU i odroczony jesteś. Ot cała filozofia
WISŁA SKAWINA
Odpowiedz cytując
WiselkaMLP
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Huta, Qrdwanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 20.09.2008, 10:19
zorganizuje hajs rzad zapewne jakos i czytalem niedawno na onecie chetnych jest bardzo duzo na ochotnika przychodza m.in ludzie po wyrokach ludzie ktorzy wczesniej mieli kategorie D itp ... wiec chyba to przejdzie w tym terminie jak mialo przejsc
Malvivente napisał(a):Wyświetl post
Powodem były skargi młodych kibiców cracovii o prowokacje tych malowidel
cracovia 1906 krakow napisał(a):
Kogo obchodzi ile on chodzi jak mu sie nie podobaja bluzgi na wisłe to nam tacy nie sa potrzebni.
Odpowiedz cytując
DYRU
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 20.09.2008, 12:30
tylko, że ludzi po wyrokach i z kategoria D nie wezma
...Pamiętaj gdzie Twój Kraj! Gdzie Dom Twój, bratni śpiew. I Tego nie porzucisz nigdy, Dumy z własnej Ojczyzny!...
Odpowiedz cytując
Maciejo
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: Malbork

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 20.09.2008, 12:34
WiselkaMLP napisał(a):Wyświetl post
czytalem niedawno na onecie chetnych jest bardzo duzo na ochotnika przychodza m.in ludzie po wyrokach ludzie ktorzy wczesniej mieli kategorie D itp
hmm

Ci co mieli kiedyś kategorię D jeśli już to muszą jeszcze raz przejść przez komisję lekarską, kategoria D - niezdolny do służby w czasie pokoju, czyli nie mógłby być zatrudniony.

Ci z wyrokami to też nie taka prosta sprawa bo do zostania zawodowym żołnierzem, potrzeba zaświadczenie o niekaralności.

a i chętnych też wcale nie jest dużo, bynajmniej w moim mieście, tak więc nie sugerowałbym się onetem

pozdrawiam
Odpowiedz cytując
fcz1985
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: Zabierzów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 20.09.2008, 18:35
W przyszłym tygodniu mam przesłuchanie na psiarni za niby unikanie woja (czyli nie odbieranie poleconych i nie zgłaszanie się co pół roku na WKU)
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 20.09.2008, 23:08
DYRU napisał(a):Wyświetl post
I sie nei zdziwcie jak przez kolejne 2 lata beda wezwania po bilet. bo nie wiem skad macie info o tym, że od przyszlego roku nie biorą do wojska.
a komisja jak juz ktos wyżej napsiał była jest i będzie. w dupsko Wam zaglądac będą i tak jak MArcin napisał sprawdzać przeciąg (umarłem)
prawdopodobnie nie bedzie rejestracji czyli tego co teraz jest na jesień (stawianie sie w Urzedzie Gminy)
tyle w temacie zreszta juz duzo napsiane zostało więc poczytajcie.
a kasy Armia na zawodowe nie ma i ciężko będzie ją zorganizować.

Niewiem skad u ciebie takie newsy.

Bylo juz pare konferencjii Klicha i JASNO I STANOWCZO powiedzial,ze od stycznia bedzie tylko ustalenie kategorii,bez poboru.Watpie zeby facet na takim stanowisku sciemnial w tej sprawie, to praktycznie wykluczone.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
WiślakNH
Senior Member
 
Od: 01.2007
Skąd: Kraków - NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 23.09.2008, 10:38
Dostałem takie o to coś

Na podstawie .............. wzywam pana do osobistego zgłoszenia się w dniu ........ w celu dokonania obowiązku rejestracji przedpoborowych.
Czyli,że co?
Miasto Kraków - pozdrowienia dla Dobrych Chłopaków !!


Odpowiedz cytując
Sensej
Senior Member
 
Od: 07.2003
Skąd: z tamtąd gdzie mnie nie chcą

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 23.09.2008, 10:43
Czyli że przyjedź mamo na przysięgę

A tak serio jedziesz do huty dajesz dokument pani wpisze i nara
Odpowiedz cytując
WiślakNH
Senior Member
 
Od: 01.2007
Skąd: Kraków - NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#110
Stary 23.09.2008, 11:07
Po przeczytaniu pierwszej linijki zacząłem sie smiać
Czyli tak czy siak muszę mieć papierek,że uczęszczam do szkoły?
Prawda jest taka,że chwilkę zastanawiałem sie o pójściu na zawodowca I dodam jeszcze,że ostatnio miałem sen,że Rosja najechała na Polskę,wszyscy moi bliscy sie pożegnali ze mną i wyjechali za granicę a ja zostałem jako żołnierz
Miasto Kraków - pozdrowienia dla Dobrych Chłopaków !!


Odpowiedz cytując
michu-k
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#111
Stary 24.09.2008, 13:29
No i stało się, do mnie też przyszedł papierek na "Rejestr przedpoborowych" Ale ja im za wiele nie pokażę, niech się nie łudzą.

Post poniżej- wraz z kumplami mamy w planach szturm na sekretarkę z prośbą o papierki. Nie ma wyjścia, musi dać. Lepiej mieć od razu. Niech się pałują i dadzą spokój obywatelowi

15 październik, ma ktoś na ten dzień?

A tak swoją drogą, pytanie nieco wybiegające w przyszłość: jak wygląda ta cała obsrana komisja lekarska?
Ostatnio edytowane przez michu-k : 24.09.2008 o godz. 14:00.
Odpowiedz cytując
Aro1234
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#112
Stary 24.09.2008, 13:31
Papierek o tym, że się uczę posiadać muszę czy dopiero na komisji?
Odpowiedz cytując
medyk
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#113
Stary 24.09.2008, 16:37
michu-kozlowek napisał(a):Wyświetl post

A tak swoją drogą, pytanie nieco wybiegające w przyszłość: jak wygląda ta cała obsrana komisja lekarska?
ważą Ci klejnoty
Dan Petrescu: "Jeżeli polscy piłkarze nie zmienią swojego podejścia do wykonywanego zawodu, takie wpadki będą się wam zdarzać coraz częściej"
Odpowiedz cytując
Etiop
Senior Member
 
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 24.09.2008, 20:10
Etiop napisał(a):Wyświetl post
W piątek dostałem wezwanie do WKU. Myślałem, że znowu po bilet bo już 3 razy byłem wzywany po niego, ale za każdym razem odraczałem się ze względu na szkołę. Teraz dostałem wezwanie w celu "uzupełnienia ewidencji wojskowej". Czyli, że co? To jest to "wpisanie do komputera"?
Kiedyś był taki przepis, że policealne studium chroni do ukończenia 23-go roku życia. Dalej ten przepis obowiązuje?
Byłem dzisiaj i dałem papier, że w dalszym ciągu się uczę. Tylko jakoś dziwnie mnie odroczyli. Nie na cały czas trwania mojej nauki w tej szkole, czyli do stycznia 2010 - tylko do przyszłego roku ( do następnego wezwania po bilet ). Duży ruch jest na tym WKU. Tylko jakoś nikt się nie garnie do "odbycia zasadniczej służby wojskowej" . Każdy się uczy .
"...Możesz nazywać mnie bratem diabła
I nienawidzić jeśli chcesz
Możesz mówić, że jestem złem
Lecz nigdy nie zmienisz mnie..."
Odpowiedz cytując
michu-k
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#115
Stary 24.09.2008, 21:30
medyk napisał(a):Wyświetl post
ważą Ci klejnoty
Jeśli myślą że pokażę to są w błędzie. Nawet gdyby piękna pielęgniareczka się dobierała, no way!

A tak całkiem na poważnie. Czytałem trochę w internecie, okazuje się że opinie na temat ważenia klejnotów są sprzeczne. Jedni piszą o legendach, inni o własnych doświadczeniach. Doprawdy przeraża wizja ingerencji obcych ludzi w intymne strefy ciała. Im się chyba w głowach .......i. No przepraszam ale ja tego inaczej nazwać nie potrafię Toż to nawet matce się nie pokazuje, ojcu, a co dopiero jakiemuś farfoclowi w fartuchu. Fe!

Post z dozą uśmiechu Ale i tak uja u mnie zobaczą
Ostatnio edytowane przez michu-k : 24.09.2008 o godz. 21:41.
Odpowiedz cytując
JoeyLG
Senior Member
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#116
Stary 24.09.2008, 21:44
Dzis >>078<< DDC Pozdrowienia z JW 1128 Malbork
Odpowiedz cytując
medyk
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 24.09.2008, 22:00
michu-kozlowek napisał(a):Wyświetl post
Jeśli myślą że pokażę to są w błędzie. Nawet gdyby piękna pielęgniareczka się dobierała, no way!

A tak całkiem na poważnie. Czytałem trochę w internecie, okazuje się że opinie na temat ważenia klejnotów są sprzeczne. Jedni piszą o legendach, inni o własnych doświadczeniach. Doprawdy przeraża wizja ingerencji obcych ludzi w intymne strefy ciała. Im się chyba w głowach .......i. No przepraszam ale ja tego inaczej nazwać nie potrafię Toż to nawet matce się nie pokazuje, ojcu, a co dopiero jakiemuś farfoclowi w fartuchu. Fe!

Post z dozą uśmiechu Ale i tak uja u mnie zobaczą
ale tak serio to nie bylo tak zle, nie wiem jak dawniej ale teraz (2 lata temu) to tylko jakis dziadzia za parawanikiem siedział jadł ciastko popijał kawe i kazdemu zagladal do majtek czy wszystko na miejscu nic pozatym.
Dan Petrescu: "Jeżeli polscy piłkarze nie zmienią swojego podejścia do wykonywanego zawodu, takie wpadki będą się wam zdarzać coraz częściej"
Odpowiedz cytując
michu-k
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 24.09.2008, 22:27
medyk napisał(a):Wyświetl post
jadł ciastko popijał kawe i
i czekał na śmietankę?

Nie, ogólnie nie jest źle. Śmieję się z tego bo to jest dla mnie śmieszne. Coś nowego, zupełnie nowego. Na razie piętnastego rejestr.

Już nie śmiecę, w razie konkretnych pytań będę pisał. Dzięki za info
Odpowiedz cytując
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#119
Stary 24.09.2008, 23:06
Oj kompleksiki czuję
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 25.09.2008, 10:31
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
Oj kompleksiki czuję
Może okazać się czarnoskórą mambą i zaszokować majora lekarza.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:38.