The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Perek
Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 22.09.2008, 08:50
Cytat:
Mariusz Pawełek - 6 Nie miał wiele pracy w tym meczu. Wszystkie dośrodkowania spokojnie wyłapał i tyle. Warto dodać, że gospodarze oddali jeden strzał celny na bramkę Pawełka.

Marcin Baszczyński - 7 "Baszczu"wrócił na swoją nominalną pozycję i zagrał dobre zawody. Bardzo pewny w defensywie i aktywny w ofensywie.

Arkadiusz Głowacki - 7 Po fatalnym meczu z Lechem, wrócił na właściwe tory. Pewny w defensywie, bo wygrywał wszystkie pojedynki główkowe. Widać, że tydzień treningów przyniósł efekt.

Cleber - 6 Brazylijczyk zagrał dobrze, ale czasami gra za ostro. Dostał głupią żółtą kartkę i nie zagra w następnym pojedynku ligowym z Arką Gdynia.

Junior Diaz - 6 Na spotkanie z Jagiellonią nie wyleczył się Piotr Brożek i Diaz ponownie dostał szansę na lewej obronie. Występ poprawny, bez większych błędów.

Wojciech Łobodziński - 6 Niezły mecz "Łoba", w porównaniu z wcześniejszymi występami. Zaliczył asystę przy trafieniu Mauro Cantoro.

Radosław Sobolewski - 7 Jak zawsze dużo walki z jego strony i należy się z tego cieszyć. Pomocnicy rywala mają z nim ciężkie zadanie.

Mauro Cantoro - 8 Podobnie jak Sobolewski zagrał dobrze, ale dostał wyższą ocenę za pięknego gola.

Andrzej Niedzielan - 6 Zagrał od pierwszych minut na lewej pomocy i zaprezentował się nieźle. Dużo walczył i biegał, ale upieramy się, że jego pozycją jest atak.

Tomas Jirsak - 6 Widać, że był osłabiony wirusem, bo nie dał z siebie wszystkiego. Trener Skorża zmienił go w drugiej połowie.

Paweł Brożek - 6 Nasz napastnik za bardzo chce zdobyć gola. Z łatwością dochodzi do sytuacji bramkowych, ale ich nie wykorzystał. Jesteśmy przekonani, że w meczu z Arką strzeli bramkę lub bramki.

Rezerwa:

Rafał Boguski - 8 Zagrał od drugiej połowy i widać, że jest w dobrej formie. Strzelił gola i z łatwością ogrywał obrońców Jagiellonii. To już 3 bramka Boguskiego w tym sezonie.

Marek Zieńczuk - 6 Wystąpił tylko ponad kwadrans i niczym specjalnym się nie wyróżnił.

Patryk Małecki - bez oceny Grał za krótko i nie ma sensu go oceniać
Źródło: TSW.com.pl
www.TSW.com.pl - Chcesz dołączyć do redakcji. Napisz. GG: 9420852
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:03.