
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2006
Skąd: eN-Ha Krakow
Offline |
#1
|
|
Kumpel z paroma typkami rzokręca serwis ogólnopolski bo o wszystkich ekipach Ultras... adres to http://ultraspolska.ovh.org/ i naarzie to początki strony, chłopaki chcą się rozwijać a można w tym pomóc wysyłając i foty opraw przeróżnych ekip z całej Polski
Zapraszam serdecznie do rejestracji ja już pierwsze foty wysłałem pod fotami podpisujemy jaki to mecz( w miare możliwości) |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2007
Skąd: Fox River
Offline |
#2
|
|
fajnie sie zapowiada strona
![]()
.....
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Skąd: Wiślacki Kraków - NH
Offline |
#3
|
|
Ale jak juz widze przy nas herb S.A a nie normalny to zdanie moje o tej stronie moze byc tylko jedno
![]()
Wiem, że sie nie zmienie - sumienie mam czyste
Nowa Huta - w tej dzielnicy zawsze wierzyć bedę w Wisłe!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2008
Offline |
#4
|
|
Masz parę opraw UW.
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2008
Offline |
#5
|
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Skąd: VI
Offline |
#6
|
|
http://ultras-tifo.net/ - na tej stronce można wszystko znaleźć, więc nie ma zapotrzebowania na "polską wersję".
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Skąd: eN-Ha Krakow
Offline |
#7
|
A co do Paula to powiem że wiadomo iż są dobre i znane stronki ale kolega postanowił zrobić coś sam i poprosil czy bym mu drobnej reklamy nie zrobił na forum to pomogłem koledze ![]() |
|
|