
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 10.2004
Skąd: Płaszów Old
Offline |
#1
|
|
Może czas odnowić temat ...
Lista miejsc gdzie się stoi w korkach obecnie ... Wiem, że łatwiej napisać gdzie się nie stoi ale cóż zrobić.... - Nowohucka na całej długości w obie strony - Saska - dojazd do Nowohuckiej - Płaszowska - dojazd do Nowohuckiej - Powstańców Wielkopolskich - w obie strony - Stoczniowców (z Dąbia w kierunku Płaszowa) - Aleja Pokoju w kierunku Dąbia - Kamińskiego - Konopnickiej - w obie strony - Aleje - od Jubilata do Opolskiej - w obie strony - Prądnicka od wiaduktów kolejowych do Kleparza - Półłanki w kierunku przejazdów kolejowych na Bieżanowie - Klasztorna, most Wandy i Rybitwy w Kierunku placu targowego. co dalej ![]()
"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuście do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych...podania ręki"
H. Reyman http://pl.youtube.com/watch?v=abReZg...eature=related |
|
|
|
Czasem nachodzi Cię...
Od: 11.2002
Skąd: z Grodu Kraka
Offline |
#2
|
|
Jaaaaaaaaaki temat...
Ja się dzisiaj wystałem jak c**j na filmie porno. Sorry, ale ja mam dość. Wymiękam jak wsiadam do auta. Na Rondzie Grunwaldzkim (tylko z nazwy jest to rondo), ludzie stają 3 autami na jednym pasie obok siebie i cofają (sic!), bo nie są w stanie zjechać z torowiska... A stoi się wszędzie... Monte Cassino, Grota Roweckiego, Wrocławska, Kijowska, Czarnowiejska, Piastowska, Reymonta, Bieżanowska... NO K**** WSZĘDZIE SIĘ STOI... Spalanie na silniku 1,4? Chyba z kuźwa 14l/100km... ![]() |
|
|
|
semper fi
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC
Offline |
#3
|
|
Jadę jutro z Prądnika Cz. na Plac Inwalidów na 9 rano - mogą być też okolice (Królewska itp ale blisko Alei). Pech chce że muszę zabrać auto.
Nie jeździłem 29-tą ani Alejami od kilku miesięcy rankiem - jaką trasę polecacie? Nie mówię żeby nie stać - ale żeby stać jak najkrócej ![]() ![]()
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#4
|
|
polceam:
Choć przyznam że rano też może być w nich niezły ścisk, ludzie nie myślą i nie wsiądą do tańszego tramwaju tylko wolą sie polansować i wydać $ na dojechanie 6km do pracy. A przecież to co sie dzieje ostatnio na drogach to jest dramat. A aut wciąż przybywa... |
|
|
|
Czasem nachodzi Cię...
Od: 11.2002
Skąd: z Grodu Kraka
Offline |
#5
|
|
Robert...
Do pracy zawsze jeżdżę MPK. Ale dzisiaj miałem jechać za miasto. Jest 17, wychodzę z roboty i... ZMIANA PLANÓW. Teraz tym samochodem, którym miałem jechać 30km za Kraków (czyli papa MPK) jestem w centrum miasta w godzinach szczytu i... Mam wrócić do domu... Dzięki Bogu jest TOK FM... Bo bym się zanudził i zapłakał... |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2003
Skąd: Carpathia:)
Offline |
#6
|
![]()
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#7
|
|
Dzisiaj chciałem z Galerii Krakowskiej przemieścić się na plac matejki i jechałem tam 45 min
Wyjechałem na Wita Stwosza,a tam korek do Alej. Na Alejach to samo![]() Ja chce helikopter ![]() ![]()
W życiu przeczytałem tylko jedną książkę, bo miała tylko osiem stron. To była" Nasza szkapa". Chyba coś o jakimś wychudzonym koniu----Mariusz Piekarski
|
|
|
|
Czasem nachodzi Cię...
Od: 11.2002
Skąd: z Grodu Kraka
Offline |
#8
|
|
Poczekajcie do października... Studenci przyjadą, nie dość że liczba samochodów jeszcze się zwiększy, to do autobusu nie wsiądziecie... Hmm...
Ciekawa sprawa te problemy z komunikacją... Przecież mamy Metro w Krakowie... Na kazdym przystanku rozdają... |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#9
|
Ja dziś z centrum na kliny dojechałem o 16 w 30 minut nie jest źle. Ludzie jezdza masakrycznie, kazdy sie wbija na skrzyzowanie czy ma miejsce czy nie a potem blokuje tych ktorzy z boku jada. Z tego sie korki robia. Tak samo jak na Karmelickiej np sa wyjazdy z bocznych uliczek a stanie matoł tak że ani sie n ie wyjedzie ani nie wjedzei, bo mu ubedzie jak jeden samochod z boku mu wskoczy... ![]()
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe? jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest. Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało? jackass: -Tak, oni to robili. |
|
|
|
Member
Od: 08.2008
Skąd: wracają litwini?
Offline |
#10
|
|
''Gdy szykuje śniadanie zwykle se o korkach słucham, jak tkwią te ..... w tych jebanych autach''
Bez żadnych aluzji chłopaki, ale tak mi się właśnie dzień świra przypomniał ; ) |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Offline |
#11
|
|
ostatnio po meczu autobusy MPK miały takie kurewskie opóźnienie, że mało mnie **** nie strzelił... na 501 czekałem 25 minut...
ten co miał przyjechać o 19.20 był o 19.45... ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Krk
Offline |
#12
|
|
M.C.(nowy kleparz) napisał(a):
![]() ja mam 3 października egzamin, rano... chyba sobie postoje ![]() ![]()
VIVA LA WISŁA
Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2008
Offline |
#13
|
|
a ja chcialem pozdrowić wszystkich cepów którzy pchają się na skrzyżowanie/rondo/wjazd/torowisko/pprzejazd dla MPK mimo iż widzą że nie mają szans pokonać obiektu zanim światło zmieni się na czerwone, widząc przed sobą bity korek po horyzont.
Chcialem też pozdrowić tych którzy jadą na czerwonym , nie mogąc sie domysleć że tym samym blokują możliwośc wlaczenia sie do ruchu tym którzy przypadkiem mają czelność mieć zielone przy wjeździe na glowna ulice. Kto w tym kraju rozdaje prawa jazdy?
Ostatnio edytowane przez kalashnikov2 : 16.09.2008 o godz. 13:01.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: Huta, Qrdwanów
Offline |
#14
|
a na naprawde ciezke chwile musza przezywac kierowcy na Nowohuckiej wielokrotnie korki przed mostem kolo selgrossu az do powstancow wlkp |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: KRAKÓW(30) OD 1983 NA REYMONTA
Offline |
#15
|
|
Most Zwierzyniecki, Księcia Józefa, Kapelanka....ARMAGEDON...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#16
|
|
Ja z niepokojem obserwuję, że coraz więcej kierowców przejeżdża na czerwonym świetle. I to nie są takie dramatyczne przejazdy, gdy w ostatniej chwili chcą przemknąć na żółtym. Mówię o takich gdzie centralnie tną na czerwonym nie patrząc na nic. ****a strach jeździć.
A co do korków to dramat. Nie da się przejechać przez miasto. I nie stoją tylko główne trasy. Poblokowane jest mnóstwo bocznych ulic, na których w życiu korków nie widziałem. Nie wiem co się dzieje, ale strach pomyśleć jak to będzie wyglądać gdy wrócą wszyscy studenci. ![]()
the future's uncertain
and the end is always near |
|
|
|
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
Od: 10.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#17
|
|
To może pasyje do tematu - czy Piastowską to jakoś na dłużej zamykają czy tylko z okazji TDP? Bo dzis ukazał się moim oczom znak (narazie zasłonięty) "Ulica Piastowska zamknięta. Obrazd do AK" i strzałka w lewo - skrzyżowanie przy Parku Decjusza. Teraz już się stoi na NB, bo wszyscy omijaja korki, a jak zamkną Piastowską
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#18
|
|
Dzisiaj z Placu Inwalidów na Kampus UJ na Ruczaju jechałem niecałe 40 minut w godzinach szczytu. Narazie tragedii w tej częsci Krakowa nie ma. Zobaczymy co bedzie od pazdziernika. 114 prawie puściutka była.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#19
|
|
Pozdrowienia dla wszystkich, którzy wjeżdżają na skrzyżowanie gdy wiedzą, że nie będą mogli z niego zjechać i tym samym blokuję je całe na kolejną zmianę świateł.
Pozdrowienia dla wszystkich, którzy z prędkością światła pędzą 45km/h lewym pasem i żyją w świadomości, że "tak można". Otóż nie - lewy pas służy do WYPRZEDZANIA! Ta sytuacja z uwagi na nasze korki krakowskie, dość rzadka ![]() Pozdrowienia dla wszystkich "busiarzy", którzy nie tylko przepisy ale i wszystkich innych kierowców mają głęboko w dupie. A żeby Wam kiedyś drogówka liczbę pasażerów sprawdziły.. Widzieliście, że od jakiegoś czasu na znakach informujących o "pasie dla autobusów MPK i TAXI" została dopisana policja A o korkach to mi się nie chce nawet pisać.. Tragedia...
Ostatnio edytowane przez QBAS : 16.09.2008 o godz. 18:32.
|
|
|
|
Banita
Od: 08.2007
Skąd: krk
Offline |
#20
|
|
Korki korkami a jutro egzamin na prawko o 15,30 czyli w najwiekszy ruch...ciekawe jak to bedzie wygladalo
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2004
Skąd: Płaszów Old
Offline |
#21
|
|
Dodam jeszcze ul Kuźnicy Kołłątajowskiej w godzinach 8-10 ... zarówno w kierunku Al. 29 list. jak i Siewnej. Jak w jedna stronę sie kończy korek to w 2 sie zaczyna....
![]()
"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuście do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych...podania ręki"
H. Reyman http://pl.youtube.com/watch?v=abReZg...eature=related |
|
|
|
Member
Od: 05.2007
Offline |
#22
|
|
|
semper fi
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC
Offline |
#23
|
|
http://www.krakow.naszemiasto.pl/wydarzenia/898553.html
Cytat:
![]() ![]()
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: Huta, Qrdwanów
Offline |
#24
|
a odnosnie wspominanej juz Pollanki przejazdy swoja droga ale korki tam to juz od dluzszego czasu nic dziwnego ludzie z Wieliczki i okolic pracujacy w Hucie jezdza ta droga do roboty bo przeciez bliziutko nie wiem czy na rondzie kolo mostu na klasztornej obia cos
Ostatnio edytowane przez WiselkaMLP : 17.09.2008 o godz. 10:00.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: spod plusa
Offline |
#25
|
|
30 minut wczoraj tramwajem spod AP na plac inwalidów. lol
![]()
PIJACZKI OSIEDLOWE '97 - KTO NIE PIJE TEN SPRZEDAJE
Zrobisz loda, będzie zgoda. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: Krk
Offline |
#26
|
|
Jak już pozdrowienia, to ja pozdrawiam jaśnie wielmożnego prezydenta Majchrowskiego, którego urzędnicy wymyślili remont skrzyżowania Starowiślna/Dietla we wrześniu, gdy ruch w mieście wraca do normy po wakacyjnym przestoju.
Pozdrawiam również drogowców, którzy remontują dwa lata 10 km obwodnicy, a w takim czasie w normalnym kraju 100 km odcinek autostrady się buduje. ![]()
:/
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2003
Offline |
#27
|
|
Jadąc wczoraj z Ruczaju w kierunku centrum i potem na Czarnowiejską dalej do drogi na Olkusz jechałem 1,5h lol potem już 49 km przejechałem w minut 30 haha. DRAMAT! :/
ps Pozdrawiam środkowym palcem cwaniaków jadących pasem dla mpk, wyprzedzających całą kolumnę, a następnie wciskających się na siłę z powrotem w korek bo np autobus stanął.
Ostatnio edytowane przez tomo : 17.09.2008 o godz. 11:52.
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2006
Skąd: Krk
Offline |
#28
|
|
i tak od korków bardziej w****iają kierowcy co nie myślą i baby za kółkiem
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2005
Offline |
#29
|
|
Jak rano wygląda sytuacja na Zakopiańskiej? W rejonie Judyma. Uwiną się z tym przed październikiem?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#30
|
Ale to jest dramat ile można robić kilka km drogi. Np remont zakopianki 26km to koszt 150,000,000 zł jak podają na tablicy informacyjnej..... Ciekawe kto do kieszeni to bierze |
|
|