The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?
Nazwa użytkownika
Hasło


Jak? Gdzie? Kiedy? Pokój z informacjami na temat cen biletów, sposobu dojazdu do stadionu i tym podobnym. Jeśli szukasz informacji na taki temat - sprawdź najpierw tu. Pokój moderowany.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
mrawczu
Senior Member
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Targanice, Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 26.08.2008, 12:10
wybieram się autem na mecz z Barcą, jeśli wybiera się ktoś z trasy Andrychów Wadowice Kalwaria to mam jeszcze 4 miejsca wolne... zrzutka na gaz, nie wyjdzie więcej niż autobusem wiadomości na pw
Za mało jest cudownych chwil, by bać się tych pozornie złych!
Odpowiedz cytując
gris
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 01.09.2008, 23:18
Jakby ktoś się wybierał na mecz ze Śląskiem samochodem z Miechowa lub okolic i miał wolne 2 miejsca to chętnie się zabierzemy jak coś to priv
Odpowiedz cytując
PrzemooTSW
Senior Member
 
 
Od: 04.2008
Skąd: Wadowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 04.09.2008, 19:15
MA KTOŚ WOLNE MIEJSCA NA MECZ Z LECHEM? z Ok Wadowic? Priv
Odpowiedz cytując
pico4
Member
 
Od: 01.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 09.09.2008, 13:31
Nie mogę tego "zgooglować", przystanek Miasteczko Akademickie AGH jest naprzeciwko stadionu Wisły? W którym miejscu on się dokładnie znajduje(ulica)?
Z góry dzięki za odp.
Odpowiedz cytując
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 09.09.2008, 13:57
Nawojki (przy skrzyzownaiu z Piastowską).
Odpowiedz cytując
pico4
Member
 
Od: 01.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 13.09.2008, 14:38
Mam pytanie odnośnie tramwaju nr 15... Jak to wygląda " po meczu"? Tramwaj jest kompletnie zapchany i czasami zdarzy się "nie wsiąść" (czyt. tak, jak to się zdarza we Wrocławiu), czy raczej nie ma problemu? Pociąg mam "na styk" i jedyne pasujące połączenie komunikacji miejskiej to tramwaj nr 15... Zresztą, ta 15stka jeździ regulaminowo, jeśli chodzi o czas?
Z góry dzięki za odp.
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 13.09.2008, 14:43
15 jeździ regularnie bo to jest jej drugi przystanek, myślę że nie powinno być problemu lecz zdarzają się mecze że trudno wsiąść ale jak się dobrze ustawisz to na pewno wsiądziesz.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
Firo
Senior Member
 
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 13.09.2008, 14:44
Raczej regulaminowo, w koncu to bodaj pierwszy przystanek
Najwyżej jak będziesz miał chwile czasu to pójdziesz na pętle i tam wsiądziesz...
Odpowiedz cytując
Tiramisu
Senior Member
 
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 13.09.2008, 14:45
pico4 napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanie odnośnie tramwaju nr 15... Jak to wygląda " po meczu"? Tramwaj jest kompletnie zapchany i czasami zdarzy się "nie wsiąść" (czyt. tak, jak to się zdarza we Wrocławiu), czy raczej nie ma problemu? Pociąg mam "na styk" i jedyne pasujące połączenie komunikacji miejskiej to tramwaj nr 15... Zresztą, ta 15stka jeździ regulaminowo, jeśli chodzi o czas?
Z góry dzięki za odp.
Może się zdarzyć, że nie wsiądziesz w pierwszy. Ale za to atmosfera wspaniała ;P. 18 też dojedziesz niedaleko rynku, a stamtąd na pociąg już niedaleko.. Ale jak masz na styk proponuję piechotką, bo czasami są dłuższe postoje ;P.
Odpowiedz cytując
mario315
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 13.09.2008, 15:33
pico4 napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanie odnośnie tramwaju nr 15... Jak to wygląda " po meczu"? Tramwaj jest kompletnie zapchany i czasami zdarzy się "nie wsiąść" (czyt. tak, jak to się zdarza we Wrocławiu), czy raczej nie ma problemu? Pociąg mam "na styk" i jedyne pasujące połączenie komunikacji miejskiej to tramwaj nr 15... Zresztą, ta 15stka jeździ regulaminowo, jeśli chodzi o czas?
Z góry dzięki za odp.



Jeżeli kibice nie zaczną skakać w tranwaju i przez to się nie zaczyma bo będzie miał zamało prądu to raczej jeździ planowo no wiadomo zawsze mogą być korki ale jak byś przez przypadek nie wysiadł to zawsze można samemu otworzyć drzwi lub wyskoczyć przez okno na światłach lub jak się gdzieś zaczyma
Odpowiedz cytując
Javier
Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 13.09.2008, 16:02
Tira.mi.su napisał(a):Wyświetl post
Może się zdarzyć, że nie wsiądziesz w pierwszy. Ale za to atmosfera wspaniała ;P. 18 też dojedziesz niedaleko rynku, a stamtąd na pociąg już niedaleko.. Ale jak masz na styk proponuję piechotką, bo czasami są dłuższe postoje ;P.
18 nie jeździ, ze względu na remonty!
Odpowiedz cytując
Padre1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 13.09.2008, 20:18
pomyłka.....
Ostatnio edytowane przez Padre1906 : 23.07.2009 o godz. 21:30.
Odpowiedz cytując
Tiramisu
Senior Member
 
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 13.09.2008, 20:20
Javier napisał(a):Wyświetl post
18 nie jeździ, ze względu na remonty!

Dobrze wiedzieć .
Odpowiedz cytując
PrzemooTSW
Senior Member
 
 
Od: 04.2008
Skąd: Wadowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 06.11.2008, 15:20
WADOWICE I ok TRANSPORT NA mecze mam PISAĆ jak ktoś zainteresowany
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:14.