The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?
Nazwa użytkownika
Hasło


Jak? Gdzie? Kiedy? Pokój z informacjami na temat cen biletów, sposobu dojazdu do stadionu i tym podobnym. Jeśli szukasz informacji na taki temat - sprawdź najpierw tu. Pokój moderowany.

Zamknięty temat
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
MatixNH
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: eN-Ha Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 07.08.2008, 16:34
10 znaków.....
Powód: pomylone tematy :(
Ostatnio edytowane przez MatixNH : 07.08.2008 o godz. 16:35.
droho
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Śródmieście

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 08.08.2008, 09:15
http://www.wisla.krakow.pl/art.php?id=&news_id=4300
Wiślak z Podkarpacia
Junior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 08.08.2008, 11:49. Prosze O Cennik Dojazdow Na Mecz
Prosze bardzo o cennik dojazdow na mecz Barcelona - Wisła w obie strony. Interesuje mnie droga kolejowa i autokarowa.
Dudi_93
Junior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 08.08.2008, 12:56
Witam, Ja też proszę o informacje, jak mozna najtaniej przedostac sie do Barcelony i ile to bedzie kosztowac?
South
Senior Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 08.08.2008, 12:58
http://wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=4689 tu masz wszystko
PvD
Armia Białej Gwiazdy
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 08.08.2008, 13:25
Zmiany godzin czarteru.

Samolot wystartuje z lotniska w Balicach ok. godz. 4-tej rano. Po 3 godzinach i 15 minutach powinien wylądować na lotnisku w Barcelonie.

Powrót nastąpi o godzinie 8:00.


Jak widać uległy zmianie pierwotnie podane godziny. Takie informacje zostały nam przekazane przez przewoźnika.

SKWK
Cytat:
Decydując się na grę w Wiśle i podpisując z nią kontrakt piłkarz powinien automatycznie przyjąć świadomość panujących przy R22 zwyczajów. A jednym z kanonów który powinien przyświecać każdemu wiślakowi jest poszanowanie trójkolorowych barw. Szanować powinien je każdy z nas ( i umieć się z nimi obchodzić) bez względu na to czy w danym momencie owładnął nami strach, panika, euforia, złość czy cokolwiek innego.
Są bowiem pewne granice, których nigdy się nie przekracza.
phatfarm
Junior Member
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 08.08.2008, 19:02
dla osob ktore sa zainteresownae ogladniecim meczu w barcelonie, a ktorym zalezy na czasie i maja do dyspocyzji srodki finansowe proponuje polaczenie typu Polska autokar do Wiednia tam w Samolot i do Barcelony...
wiecej informacji co i jak na PW

do zobaczenia w Catalonii
"Nawet gdy wszyscy inni zdradzą My dochowamy wierności,
by zawsze na ziemi powiewała choć jedna flaga dla Was"
Jurneam
Junior Member
 
 
Od: 08.2008
Skąd: Brzeszcze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 08.08.2008, 22:10
http://www.allegro.pl/item415069354_...la_krakow.html
jajnikos
Junior Member
 
Od: 08.2008
Skąd: Barcelona

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 09.08.2008, 12:53
Bylem na Camp Nou i oni nic nie wiedza na temat sprzedazy biletow na sektor Wisly w kasach... Babka powiedziala, ze moze w poniedzialek cos wiecej bedzie wiadomo. Skad SKWK ma ta wiadomosc o sprzedazy biletow i z kim to uzgadniali?

ps inna sprawa, ze nie dziwie sie ze babka nic nie wie...hiszpanska mańana
autocontrol
Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 09.08.2008, 13:08
Nie SKWK tylko klub poinformował na stronie oficjalnej:
"Jednocześnie już od jutra bilety sprzedawane będą w wyznaczonej specjalnie dla kibiców Wisły kasie stadionu Camp Nou w Barcelonie. Warunkiem zakupu biletu na sektor gości w Hiszpanii będzie okazanie polskiego dokumentu tożsamości. Cena biletu to 60 zł w Krakowie lub 18 euro w Barcelonie."

http://www.wisla.krakow.pl/art.php?id=&news_id=4300



czyli od dzisiaj.. moze napisz komenta pod tym newsem to Ci pewnie odp. co i jak.
Ostatnio edytowane przez autocontrol : 09.08.2008 o godz. 13:13.
sezon ogórkowy = nuda
jajnikos
Junior Member
 
Od: 08.2008
Skąd: Barcelona

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 09.08.2008, 15:50
Pomylilo mi sie, nie SKWK tylko klub. Bylem w biurze Barcelony i po prostu nic o tym nie wiedza. Mowili, ze jak cos to w poniedzialek w kasie numer 14 cos powinni wiedziec wiecej. Denerwuje mnnie taka informacja skoro nie pokrywa sie z rzeczywistoscia! Ludzie z daleka przyjechali dzis specjalnie po bilety i lipa. Inna sprawa, ze w Hiszpanii jak zwykle maja burdel i czas na wszystko - norma
FabioxD
Junior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 09.08.2008, 21:50. :)
Witam...!! JEstem Kibicem Wisły z Pruszcza Gdańskiego. Aktualnie jestem juz o 3 tygodni w BArcelonie
W najblizszym czasie kupie bilety na Barce. Mam jednak pewien problem.. Aktualnie mam tylko Szalik Gdańskiej LEchi.. Czy jest mozliwosc by ktos z zabrał dodatkowy Szalik Wiselki dla mnie

Prosze o kontakt GG 8698714.... Pozdrawiam FabioxD
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 10.08.2008, 12:24
Sprzedaż biletów na mecz w Barcelonie, zapisy na autokar!

Dzisiaj w w godzinach 12 - 17 w restauracji "U Wiślaków" prowadzona będzie sprzedaż biletów na mecz Wisły w Barcelonie.

W tych samych godzinach będzie możliwośc zapisania się na przejazd do Barcelony autokrem.

Koszt przejazdu wynosi 550 zł + cena biletu (równowartość 18euro) 60,00zł.

SKWK
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 10.08.2008 o godz. 12:27.
mayday1111
Junior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 10.08.2008, 13:26
PRosba o tel jesli chodzi o organizacje oddzwonie oczywiscie jestem zainteresownay ale mam pytania pzdr, Marek 69102190
giorgio
Junior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 10.08.2008, 17:50
Czy ktoś wie o której godzinie wylatują piłkarze w poniedziałek do Barcelony?
OSC.N.
Socios Wisła Kraków
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 10.08.2008, 21:21
Czy jutro, tj. 11.08.08 (poniedzialek) bedzie jeszcze mozna kupic w Krakowie bilety na mecz na Camp Nou?

Pozdr
BEZ PODPISU...
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 10.08.2008, 22:58
jajnikos napisał(a):Wyświetl post
Pomylilo mi sie, nie SKWK tylko klub. Bylem w biurze Barcelony i po prostu nic o tym nie wiedza. Mowili, ze jak cos to w poniedzialek w kasie numer 14 cos powinni wiedziec wiecej. Denerwuje mnnie taka informacja skoro nie pokrywa sie z rzeczywistoscia! Ludzie z daleka przyjechali dzis specjalnie po bilety i lipa. Inna sprawa, ze w Hiszpanii jak zwykle maja burdel i czas na wszystko - norma
Jak mają obsłużyć 100 tysiecy ludzi i nadodatek w meczu słabo prestiżowym, to ja sie nie dziwie. W Polsce obsłużyć tyle osób to utopia poprostu, i burdelem byśmy tego nie nazwali.
Tylko Wisła!
adamd303
Member
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 11.08.2008, 13:00
Możliwość przejazdu fordem transitem, rok prod. 2006, przebieg 60.000 km, kierowca plus 8 osób, kolega chce 4000 pln czyli przy komplecie wychodziłoby po 500zł. Auto ma niestety niesprawną klimę. Robert 513 900 901. wyjazd wtorek rano.
jajnikos
Junior Member
 
Od: 08.2008
Skąd: Barcelona

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 11.08.2008, 13:23
Jak sie okazuje burdel jest na stronie oficjalnej Wisly. Umiescili informacje, ktora nijak sie ma do tego co jest w Hiszpanii. Dzwonil kolega do biura Wisly i jedyne co potrafili odpowiedziec to ze w Barcelonie powiedzieli, ze bilety na sektor Wisly beda, ale nie wiadomo gdzie i kiedy. Takze brawo za organizacje. Dzis znow biletow nie ma, babka na Camp Nou mowi, ze dopiero od jutra beda sprzedawane...
PvD
Armia Białej Gwiazdy
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 11.08.2008, 13:58
jajnikos napisał(a):Wyświetl post
Jak sie okazuje burdel jest na stronie oficjalnej Wisly. Umiescili informacje, ktora nijak sie ma do tego co jest w Hiszpanii. Dzwonil kolega do biura Wisly i jedyne co potrafili odpowiedziec to ze w Barcelonie powiedzieli, ze bilety na sektor Wisly beda, ale nie wiadomo gdzie i kiedy. Takze brawo za organizacje. Dzis znow biletow nie ma, babka na Camp Nou mowi, ze dopiero od jutra beda sprzedawane...
Ogarnij sie chlopie/kobieto.

Najpierw uderzasz w SKWK by potem napisać sorry pomyliło się teraz w klub o co ci chodzi?
Nie rozumiesz podstawowego przekazu pisemnego?

Wisła Kraków ma wiedzieć o której Barcelona otworzy kasy? i które to będą kasy? co za absurd. Burdel to mają w Barcelonie skoro nie potrafią swoich jednostek poinformować o ustaleniach z Wisłą.
Cytat:
Decydując się na grę w Wiśle i podpisując z nią kontrakt piłkarz powinien automatycznie przyjąć świadomość panujących przy R22 zwyczajów. A jednym z kanonów który powinien przyświecać każdemu wiślakowi jest poszanowanie trójkolorowych barw. Szanować powinien je każdy z nas ( i umieć się z nimi obchodzić) bez względu na to czy w danym momencie owładnął nami strach, panika, euforia, złość czy cokolwiek innego.
Są bowiem pewne granice, których nigdy się nie przekracza.
AdamosKR
Junior Member
 
Od: 03.2008
Skąd: KRK Dąbie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 11.08.2008, 20:44
podsuwam propozycję
polecam lekturę http://barcelona.miasta.org/ strona może skromna ale konkretna
z lotniska do centrum można się dostać kolejką R10 , żeby wysiąść w okolicach centrum najlepiej wyskoczyć na Passieg de Gracia
Już na lotnisku proponuje wziąć do ręki jakiś plan miasta jeśli nie macie swojego . Miasto jest świetnie oznaczone dla turystów i nawet bez znajomości języka wszedzie łatwo trafisz . Poniżej plan metra , proponuje kupić bilet całodziennny T-Dia (5.25 EUR)- można sie poruszać za jego pomocą praktycznie wszystkim co jeździ po mieście ( radzę kupić - zdarzają sie częste kontrole)
http://barcelona.miasta.org/plan_metra.pdf

odradzam picie % w miejscach publicznych - bardzo wysokie mandaty
koniecznie do zobaczenia :
Sagraga Familia, Stacja metra: Sagrada Familia (L2, L5)

ulica La Rambla
,Stacja metra Drassanes (L3)- Liceu (L3)- Catalunya (L1, L3)

Park Guell, Do parku najlepiej dojechać metrem. Należy dojechać do stacji Lesseps (L3), następnie po wyjściu z metra kierować się za licznymi kierunkowskazami. Spacer trwa około 20 min.

[FONT=&quot]Dzielnica Barri Gotic - stare miasto [/FONT]

Oceanarium w porcie
( 16 E), stacje metra[FONT=&quot]L3 Drassanes, L4 Barceloneta. [/FONT]

dla lubiących ciekawą architekturę Casa Mila i Casa Batllo

wzgórze Montjuic i Kolejka linowa nad portem
Jazda kolejką linową nad portem – od Torre de Sant Sebastià u stóp La Barcelonety na wzgórze Montjuïc, z przystankiem na Torre de Jaume I – to niezapomniane przeżycie. Widoki na pewno warte są poniesionych kosztów. Bez Kolejka odjeżdża co 15 minut (codz. 10.45–19.00; 7,50/9 =E jedna/dwie strony). Latem i w weekendy trzeba czasem czekać, w wagoniku mieści się tylko 20 osób. Można wsiąść już na środkowej stacji, Torre de Jaume I (7,50 =E jedna/dwie strony).

A jak już zobaczycie ten skromny wycinek Barcelony to na Camp Nou
Stacje metra:- Maria Cristina (L3)- Les Corts (L3)- Collblanc (L5)- Badal (L5)Autobusy: 7, 15, 43, 67, 68, 74, 75, L12, L50, L60, L62

nie wiem jak z powrotem po metro kursuje tylko do 24 , wiec jak nie będzie autobusu to abo czekamy na pierwsze metro ( 5 rano) albo taxi , trzeba to na miejscu ustalić


może spotkamy sie wszyscy pod Sagrada Familia około 10 rano i ruszymy w miasto , choć logistycznie to dość trudne wyzwanie ale zawsze lepiej trzymać sie w kupie , nie wiadomo jak reagują miejscowi na obce barwy w mieście ale to nie Polska wiec chyba nie ma sie o co martwić
ja lecę samolotem i właśnie około 10 mamy sie spotkać ze znajomymi którzy teraz są autobusie
do zobaczenia na stadionie
Ojciec Chrzestny
Senior Member
 
Od: 09.2007
Skąd: Blisko Wieczystej :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 12.08.2008, 05:29
Jest jeszcze szansa na bilety samolotem ? czy już nie ma żadnych ? Może ma ktoś jakiś pomysł jak w miare za dobrą cene dolecieć do Barcelony
jajnikos
Junior Member
 
Od: 08.2008
Skąd: Barcelona

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 12.08.2008, 10:30
PvD napisał(a):Wyświetl post
Ogarnij sie chlopie/kobieto.

Najpierw uderzasz w SKWK by potem napisać sorry pomyliło się teraz w klub o co ci chodzi?
Nie rozumiesz podstawowego przekazu pisemnego?

Wisła Kraków ma wiedzieć o której Barcelona otworzy kasy? i które to będą kasy? co za absurd. Burdel to mają w Barcelonie skoro nie potrafią swoich jednostek poinformować o ustaleniach z Wisłą.
Sam sie ogarnij, na stronie klubowej byla informacja, ze bilety beda sprzedawane w sobote od godziny 9. Byla to nieprawdziwa informacja i tyle. Wprowadza to mnostwo osob w blad. Czesc ludzi przejechala po 100-200 km tylko po te bilety i wrocili z niczym. Kosekwencja takich bledow jest to, ze wiekszosc osob, ktore chcialy przyjsc na sektor Wisly bedzie siedziec miedzy kibicami Barcelony. Tyle w temacie.

a pomylilem sie bo informacje o sprzedazy biletow przeczytalem na SKWK, nie zwrocilem uwagi, ze zrodlem byla strona klubowa.
Ostatnio edytowane przez jajnikos : 12.08.2008 o godz. 10:35.
jajnikos
Junior Member
 
Od: 08.2008
Skąd: Barcelona

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 12.08.2008, 10:32
AdamosKR napisał(a):Wyświetl post
nie wiadomo jak reagują miejscowi na obce barwy w mieście ale to nie Polska wiec chyba nie ma sie o co martwić
o to nie ma sie co martwic, to pokojowo nastawieni ludzie
PvD
Armia Białej Gwiazdy
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 12.08.2008, 13:16
jajnikos napisał(a):Wyświetl post
Sam sie ogarnij, na stronie klubowej byla informacja, ze bilety beda sprzedawane w sobote od godziny 9.
no jaja jak berety.

komunikt z 8 sierpnia
Cytat:
W sobotę 9 sierpnia rozpocznie się sprzedaż biletów na wyjazdowe spotkanie z FC Barceloną, które odbędzie się w najbliższą środę 13 sierpnia o godzinie 22:00.

Hiszpański klub przeznaczył dla kibiców Białej Gwiazdy 4800 wejściówek, z czego 2000 zostanie rozprowadzonych w Krakowie, a pozostałe będą do kupienia w kasach stadionu w Barcelonie. Bilety sprzedawane będą wg następującego harmonogramu:

- sobota 9.08 - od 10:00 do 15:00 w okienku wydawania akredytacji przy wjeździe na parking klubowy oraz od 16:00 w "Wiślackim Świecie" (również po zakończeniu meczu z Polonią Bytom)
- niedziela 10.08 - od 12:00 do 18:00 w okienku wydawania akredytacji

Jednocześnie już od jutra bilety sprzedawane będą w wyznaczonej specjalnie dla kibiców Wisły kasie stadionu Camp Nou w Barcelonie. Warunkiem zakupu biletu na sektor gości w Hiszpanii będzie okazanie polskiego dokumentu tożsamości.

Cena biletu to 60 zł w Krakowie lub 18 euro w Barcelonie.
gdzie tutaj masz jakąkolwiek godzinę sprzedaży w Barcelonie?

9 sierpnia to nie 9:00
Ostatnio edytowane przez PvD : 12.08.2008 o godz. 13:21.
Cytat:
Decydując się na grę w Wiśle i podpisując z nią kontrakt piłkarz powinien automatycznie przyjąć świadomość panujących przy R22 zwyczajów. A jednym z kanonów który powinien przyświecać każdemu wiślakowi jest poszanowanie trójkolorowych barw. Szanować powinien je każdy z nas ( i umieć się z nimi obchodzić) bez względu na to czy w danym momencie owładnął nami strach, panika, euforia, złość czy cokolwiek innego.
Są bowiem pewne granice, których nigdy się nie przekracza.
jajnikos
Junior Member
 
Od: 08.2008
Skąd: Barcelona

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 12.08.2008, 13:24
Czepiasz sie szczegolow. Ani w sobote (obojetnie o ktorej godzinie), ani w poniedzialek, ani dzis nie sprzedaja biletow na sektor Wisly na Camp Nou. Prawda jest taka, ze na OFICJALNEJ stronie Wisly pisza bzdety, a inne wislackie portale to bezmyslnie kopiuja.
Zieniu17
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 12.08.2008, 13:31
jajnikos napisał(a):Wyświetl post
Czepiasz sie szczegolow. Ani w sobote (obojetnie o ktorej godzinie), ani w poniedzialek, ani dzis nie sprzedaja biletow na sektor Wisly na Camp Nou. Prawda jest taka, ze na OFICJALNEJ stronie Wisly pisza bzdety, a inne wislackie portale to bezmyslnie kopiuja.
Na oficjalnej piszą tyle co wiedzą, a wiedzą, że bilety miałybyć sprzedawane od Soboty, a, że nie są to miej pretensje do Hiszpanów, a nie do redakcji strony, czy do klubu. Skoro mieszkasz w Barcelonie to powinienes wiedziec, że tam wszystko jest na ostatnią chwile, mnie wystarczył jeden dzień zwiedzania, żeby się o tym przekonać.
Już za chwile, za chwileczke Broziu strzeli pod poprzeczke!

Fundacja #1 - Wiezi Muzyki
Fundacja #1 - Nie mysl sobie ze
Firma krk - Zamiast szukac podzialow
Fundacja #1 - Uwazaj dzieciak
Peja - (Z)robie szmal
jajnikos
Junior Member
 
Od: 08.2008
Skąd: Barcelona

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 12.08.2008, 14:18
mam pretensje do obu stron. ja to jeszcze pol biedy bo mieszkam w samej Barcelonie i nic mi sie nie stalo, ale na miejscu ludzi, co zapieprzaja po bilety spory kawalek i nie moga ich kupic, bym sie bardzo zdenerwowal. tak jak pisalem, przez takie zamieszanie Wislacy beda rozrzuceni po calym stadionie zamiast na jednym sektorze...szkoda. no nic, koniec tego tematu, bilety maja byc w sprzedazy w dniu meczu od 10 w kazdej z kas. do zobaczenia na stadionie.
Biuro Prasowe
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 12.08.2008, 14:25
Podaliśmy informację zgodną z ustaleniami między klubami. Wszelkie uwagi proszę więc kierować do Barcelony, a nie do Wisły, bo w tym przypadku umowy nie dotrzymali Hiszpanie.
Biuro Prasowe Wisły Kraków
autocontrol
Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 12.08.2008, 14:41
czemu rozrzuceni?
juz kilka osób pisało ze wchodząc na stadion mozna sie po nim spokojnie przemieszczać , wiec nie powinien jeden z drugim mieć problem z dojściem na Wiślacki sektor.
sezon ogórkowy = nuda

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?

Zamknięty temat

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:43.