
|
|||||||
| Jak? Gdzie? Kiedy? Pokój z informacjami na temat cen biletów, sposobu dojazdu do stadionu i tym podobnym. Jeśli szukasz informacji na taki temat - sprawdź najpierw tu. Pokój moderowany. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Junior Member
Od: 08.2008
Offline |
#11
|
|
Jako, że jestem z Fan Club Barca Polska i na mecze jeżdżę do Barcelony bardzo często (4-5 razy w roku), chciałem Wam wyjaśnić parę spraw i odpowiedzieć na pytania , które tutaj padły.
Sektor gości jest na GENERAL Lateral 3rd tier. Jest on mało pojemny i sądzę, iz wejdzie tam max 500-700 osób co wg Waszych potrzeb jest liczbą znikomą. Polecam Wam kupować bilety jak najtańsze. Dlaczego Ponieważ Wisła to nie jest dla FCB jakis super przeciwnik, więc przewiduje , że ludzi będzie max 50-60k. Co z tego Na pewno kiedy wywiesicie flagi na "bandach" beda przyłazić stuardzi i Guardia Urbana , zeby sciagnac flage bo zaslania widocznosc tym co siedza graderie niżej. Żeby nei zasłaniala tym co siedz anizej musialaby miec 0,8m szerokości a przy flagach na plot jakie robi sie w POlsce to niemozliwe. Przerabialismy to juz wielokrotnie takze przekonacie sie na wlasnych skorach o mentalnosci kibicow w Katalonii ![]() Gdyby ktos mial jakies pytania albo potrzebowal pomocy to chetnie odpowiem i w miare mozliwości udziele wskazówek. Pozdrawiam Sharif |
|
|

|
||||||
|
|