
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Junior Member
Od: 07.2008
Offline |
#1
|
|
Witam prowadze badania nad popularnościa sportu żużlowego w Krakowie i okolicy . Proszę o wypełnienie ankiety która znajduje sie pod poniższym linkiem BARDZO DZIĘKUJE
![]() http://www.ankietka.pl/survey/show/i...c-5-minut.html Można też w temacie napisac kilka słów czy jak KS WANDA miała drużyne żużlową chodziłes na mecze ![]()
Ostatnio edytowane przez Pawel81 : 17.07.2008 o godz. 12:33.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków
Offline |
#2
|
|
Aby udzielić głosu na tę ankietę musisz znać hasło
|
|
|
|
Junior Member
Od: 07.2008
Offline |
#3
|
|
Juz zmieniłem
![]() |
|
|
|
Banita
Od: 04.2008
Offline |
#4
|
|
spoko chetnie wypelnie
a w jakich celach sporządziłes tą ankietę jeśli można wiedzieć? |
|
|
|
Junior Member
Od: 07.2008
Offline |
#5
|
|
Chcemy zobaczyć jaka jest popularnośc tego sportu w Krakwie gdyż KS WANDA dąży do reaktywacji drużyny żużlowej . Wyczerpująca odpowiedz
![]() |
|
|
|
Banita
Od: 04.2008
Offline |
#6
|
|
No i elegancko. Świetny pomysł.
Powiiniśicie jeszcze sporządzić jedną ankietę i przejść się po osiedlu Sportowym i Zielonym ![]() Zapytać mieszkańców przyległych domów. |
|
|
|
Junior Member
Od: 07.2008
Offline |
#7
|
Dzięki . Myśle iż należało by się przejśc po całej N-H i innych dzielnicach . Pozdrawiam |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
#8
|
|
hmm..wypełnione..aczkolwiek moim zdaniem ankieta jest za bardzo skromna aby zanalizować brak popularności speedwaya w Krk..pozdr
|
|
|
|
Junior Member
Od: 07.2008
Offline |
#9
|
|
Możliwe że jest skromna ale nie chciałem jej za bardzo rozbudowywac
![]() |
|
|
|
Junior Member
Od: 07.2008
Offline |
#10
|
|
Bardzo prosze o wypełnianie ankiety
Dzięki |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków (AD 1954)
Offline |
#11
|
|
Ankietę wypełniłem bo jestem za tym aby reaktywować ten sport w Krakowie. Obiekt KS Wanda jest dość skromny, na pewno potrzeba by tam wielomilionowych nakładów i przede wszystkim sponsora z bardzo grubym portfelem. W innym razie będzie to tylko namiastka żużla. Ale bardzo bym chciał, żeby ten rodzaj sportu na powrót zaistniał w Krakowie.
![]()
WISŁA KRAKÓW – MISTRZ POLSKI…1927, 1928, 1949, 1950, 1978, 1999, 2001, 2003, 2004, 2005, 2008, 2009, 2011…cdn.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Offline |
#12
|
|
Dzielnica NH to ogromy potencjał ludzki.Myślę, że każdy- zwłaszcza starszy- mieszkaniec Nowej Huty byłby za tym, by Wanda wróciła tam, gdzie jej miejsce.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#13
|
|
bez sponsora ani rusz
|
|
|
|
Banita
Od: 07.2008
Offline |
#14
|
|
Trzba reaktywować żużel w Krakowie moim zdaniem. Szkoda że znikneliśmy ze speedwayowej mapy Polski. Lepiej zwróćmy sie z tą ankietą do władz klubu miasta dzielnicy i Mittal Steelworks
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: Chrzanów
Offline |
#15
|
|
A ja tak trochę nie na temat - wiecie czy będzie gdzieś transmisja z jutrzejszego finału drużynowego pucharu świata?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#16
|
|
na c+sport o 18:50
|
|
|
|
Junior Member
Od: 07.2008
Offline |
#17
|
|
No proszę jak temat ożył są czynione starania żeby ten sport wrócił do naszego miasta
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Offline |
#18
|
|
Kraków od zawsze miał tradycje w sportach motorowych.Ś.P Kulig, Kuzaj, teraz Kubica, mam nadzieję, że pojawią się i tradycje w sportach motocyklowych
.Trzymam kciuki za kolejną- mam nadzieję skuteczną- reanimację Wandy.
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 18.07.2008 o godz. 20:57.
|
|
|
|
Junior Member
Od: 07.2008
Offline |
#19
|
|
Dzięki ja też mam taką nadzieje że ta reanimacja Krakowskiego sportu żużlowego przebiegnie pomyślnie
![]() |
|
|
|
Junior Member
Od: 07.2008
Offline |
#20
|
|
Ankieta !!! Najprawdopodobniej w sobote na torze w Nowej Hucie odbędzie się spotkanie i jazdy amatorów na żużlu zapraszamy . prawdopodobna godzina rozpoczecia jazd 10:00 ( wszystko zależy od pogody )
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#21
|
|
Jak tam, oglądał ktoś dzisiaj finał Drużynowego PŚ? Powiem szczerze, że nie jestem jakimś fanem speedwaya, ale dziś tak się emocjonowałem, że pół paznokci zgryzłem
Kapitalna jazda Polaków w ostatniej serii, jestem pod wrażeniem. I ta mina Crumpa i Adamsa... |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#22
|
|
Świetny pomysł i świetny sport a gdyby był w Krakowie a miasto chyba zasługuje na to to wierze, że trybuny były by wypełnione do ostatniego miejsca. To naprawdę wciąga jak się to ogląda.
Może będzie nam dane zobaczyć na ten sport na żywo nie ruszając sie daleko ![]() ![]() Wisła |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#23
|
|
Też popieram tą inicjatywę. Naszemu miastu należy się tor i drużyna żużlowa z prawdziwego zdarzenia tak samo jak nowoczesna hala koszykarska oraz męska koszykówka, nie wspominając o innych sportach zaniedbanych przez naszych jakże anty - sportowych działaczy politycznych.
Mam tylko nadzieję że wypali ten pomysł i niedługo będziemy mogli chodzic na mecze żużlowe! ![]()
Nie wstydź się patriotyzmu.
WP. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: się biorą dzieci
Offline |
#24
|
|
Wydaje mi sie ze popyt na zuzel spokojnie by sie znalazl bo to swietny i widowiskowy sport. Tylko czy trafi sie sponsor ktory bedzie chcial utrzymywac droga zabawke . To byla by totalna charytatywa ze strony wlasciciela klubu. Nie mowiac ze bazy wlasciwie nie ma bo to co jest na Wandzie to chyba tylko za miejsce do trenowania moze sluzyc.
![]()
"W Wiśle Kraków nikt i nic nie jest ważniejszy niż klub"
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#25
|
|
W takim Toruniu, czy Lesznie jakoś znajdują się sponsorzy.
W ogóle żużel w Polsce to dziwny sport. Niby jeżdżą tu najlepsi zawodnicy na świecie, a jednak te największe miasta - poza Gdańskiem, czy Wrocławiem, nie mają tak naprawdę sekcji. |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2007
Offline |
#26
|
|
River Żużel zaczyna się odbudowywać w Łodzi, Poznaniu więc ten sport powoli wkracza do większych miast.
![]() |
|
|
|
Banita
Od: 07.2006
Skąd: Kraków
Offline |
#27
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2008
Skąd: copACABana
Offline |
#28
|
|
Wanda Kraków 20.07 ;] zdjęcia
http://i30.tinypic.com/2yts115.jpg http://i30.tinypic.com/j74877.jpg http://i31.tinypic.com/118evev.jpg http://i27.tinypic.com/qxpjq1.jpg http://i26.tinypic.com/15qal1g.jpg http://i32.tinypic.com/ffa9dx.jpg http://i27.tinypic.com/wwnedj.jpg http://i28.tinypic.com/2jezmux.jpg ![]() ![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Skąd: sektor D3
Offline |
#29
|
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2008
Skąd: copACABana
Offline |
#30
|
|
Turniej Żużlowy "60 Lat Nowej Huty " 23.sierpnia
min. Tomasz Golob ;] www.speedwaywandakrakow.pl na razie nic sensownego nie piszą ![]() ![]() ![]() ![]() |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|