The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Pawel81
Junior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 17.07.2008, 08:18. Żużel w Krakowie !!!!
Witam prowadze badania nad popularnościa sportu żużlowego w Krakowie i okolicy . Proszę o wypełnienie ankiety która znajduje sie pod poniższym linkiem BARDZO DZIĘKUJE
http://www.ankietka.pl/survey/show/i...c-5-minut.html Można też w temacie napisac kilka słów czy jak KS WANDA miała drużyne żużlową chodziłes na mecze
Ostatnio edytowane przez Pawel81 : 17.07.2008 o godz. 12:33.
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 17.07.2008, 08:20
Aby udzielić głosu na tę ankietę musisz znać hasło
Odpowiedz cytując
Pawel81
Junior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 17.07.2008, 08:22
Juz zmieniłem
Odpowiedz cytując
Lon(TS)don
Banita
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 17.07.2008, 08:32
spoko chetnie wypelnie

a w jakich celach sporządziłes tą ankietę jeśli można wiedzieć?
Odpowiedz cytując
Pawel81
Junior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 17.07.2008, 08:39
Chcemy zobaczyć jaka jest popularnośc tego sportu w Krakwie gdyż KS WANDA dąży do reaktywacji drużyny żużlowej . Wyczerpująca odpowiedz
Odpowiedz cytując
Lon(TS)don
Banita
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 17.07.2008, 08:54
No i elegancko. Świetny pomysł.

Powiiniśicie jeszcze sporządzić jedną ankietę i przejść się po osiedlu Sportowym i Zielonym
Zapytać mieszkańców przyległych domów.
Odpowiedz cytując
Pawel81
Junior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 17.07.2008, 09:08
Dzięki . Myśle iż należało by się przejśc po całej N-H i innych dzielnicach . Pozdrawiam
Odpowiedz cytując
Robin
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 17.07.2008, 10:07
hmm..wypełnione..aczkolwiek moim zdaniem ankieta jest za bardzo skromna aby zanalizować brak popularności speedwaya w Krk..pozdr
Odpowiedz cytując
Pawel81
Junior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 17.07.2008, 12:34
Możliwe że jest skromna ale nie chciałem jej za bardzo rozbudowywac
Odpowiedz cytując
Pawel81
Junior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 18.07.2008, 07:44
Bardzo prosze o wypełnianie ankiety Dzięki
Odpowiedz cytując
STARY WIŚLAK
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków (AD 1954)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 18.07.2008, 11:00
Ankietę wypełniłem bo jestem za tym aby reaktywować ten sport w Krakowie. Obiekt KS Wanda jest dość skromny, na pewno potrzeba by tam wielomilionowych nakładów i przede wszystkim sponsora z bardzo grubym portfelem. W innym razie będzie to tylko namiastka żużla. Ale bardzo bym chciał, żeby ten rodzaj sportu na powrót zaistniał w Krakowie.
WISŁA KRAKÓW – MISTRZ POLSKI1927, 1928, 1949, 1950, 1978, 1999, 2001, 2003, 2004, 2005, 2008, 2009, 2011…cdn.
Odpowiedz cytując
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 18.07.2008, 11:10
Dzielnica NH to ogromy potencjał ludzki.Myślę, że każdy- zwłaszcza starszy- mieszkaniec Nowej Huty byłby za tym, by Wanda wróciła tam, gdzie jej miejsce.
Odpowiedz cytując
TSNH
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 18.07.2008, 11:19
bez sponsora ani rusz
Odpowiedz cytując
Amfre
Banita
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 18.07.2008, 11:21
Trzba reaktywować żużel w Krakowie moim zdaniem. Szkoda że znikneliśmy ze speedwayowej mapy Polski. Lepiej zwróćmy sie z tą ankietą do władz klubu miasta dzielnicy i Mittal Steelworks
Odpowiedz cytując
Rob_Zombie
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 18.07.2008, 11:35
A ja tak trochę nie na temat - wiecie czy będzie gdzieś transmisja z jutrzejszego finału drużynowego pucharu świata?
Odpowiedz cytując
wislak_olkusz
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 18.07.2008, 11:44
na c+sport o 18:50
Odpowiedz cytując
Pawel81
Junior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 18.07.2008, 20:36
No proszę jak temat ożył są czynione starania żeby ten sport wrócił do naszego miasta . Władze miasta są przychylne w rozmowach zobaczymy jak będzie z budżetem na 2009 rok czy KS WANDA zostanie w nim uwzględniona dzięki za wpisy i za wypełnianie ankiet . I oby dalej było zainteresowanie w tym temacie
Odpowiedz cytując
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 18.07.2008, 20:54
Kraków od zawsze miał tradycje w sportach motorowych.Ś.P Kulig, Kuzaj, teraz Kubica, mam nadzieję, że pojawią się i tradycje w sportach motocyklowych .

Trzymam kciuki za kolejną- mam nadzieję skuteczną- reanimację Wandy.
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 18.07.2008 o godz. 20:57.
Odpowiedz cytując
Pawel81
Junior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 19.07.2008, 12:02
Dzięki ja też mam taką nadzieje że ta reanimacja Krakowskiego sportu żużlowego przebiegnie pomyślnie
Odpowiedz cytując
Pawel81
Junior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 21.07.2008, 08:45
Ankieta !!! Najprawdopodobniej w sobote na torze w Nowej Hucie odbędzie się spotkanie i jazdy amatorów na żużlu zapraszamy . prawdopodobna godzina rozpoczecia jazd 10:00 ( wszystko zależy od pogody )
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 19.07.2009, 22:16
Jak tam, oglądał ktoś dzisiaj finał Drużynowego PŚ? Powiem szczerze, że nie jestem jakimś fanem speedwaya, ale dziś tak się emocjonowałem, że pół paznokci zgryzłem Kapitalna jazda Polaków w ostatniej serii, jestem pod wrażeniem. I ta mina Crumpa i Adamsa...
Odpowiedz cytując
Robert_wislak
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 19.07.2009, 22:25
Świetny pomysł i świetny sport a gdyby był w Krakowie a miasto chyba zasługuje na to to wierze, że trybuny były by wypełnione do ostatniego miejsca. To naprawdę wciąga jak się to ogląda.
Może będzie nam dane zobaczyć na ten sport na żywo nie ruszając sie daleko

Wisła
Odpowiedz cytując
Arkas
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 19.07.2009, 22:31
Też popieram tą inicjatywę. Naszemu miastu należy się tor i drużyna żużlowa z prawdziwego zdarzenia tak samo jak nowoczesna hala koszykarska oraz męska koszykówka, nie wspominając o innych sportach zaniedbanych przez naszych jakże anty - sportowych działaczy politycznych.

Mam tylko nadzieję że wypali ten pomysł i niedługo będziemy mogli chodzic na mecze żużlowe!
Nie wstydź się patriotyzmu.
WP.
Odpowiedz cytując
GregorTS
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: się biorą dzieci

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 20.07.2009, 01:11
Wydaje mi sie ze popyt na zuzel spokojnie by sie znalazl bo to swietny i widowiskowy sport. Tylko czy trafi sie sponsor ktory bedzie chcial utrzymywac droga zabawke . To byla by totalna charytatywa ze strony wlasciciela klubu. Nie mowiac ze bazy wlasciwie nie ma bo to co jest na Wandzie to chyba tylko za miejsce do trenowania moze sluzyc.
"W Wiśle Kraków nikt i nic nie jest ważniejszy niż klub"
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 20.07.2009, 01:14
W takim Toruniu, czy Lesznie jakoś znajdują się sponsorzy.
W ogóle żużel w Polsce to dziwny sport. Niby jeżdżą tu najlepsi zawodnicy na świecie, a jednak te największe miasta - poza Gdańskiem, czy Wrocławiem, nie mają tak naprawdę sekcji.
Odpowiedz cytując
_gilardino_
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 20.07.2009, 08:36
River Żużel zaczyna się odbudowywać w Łodzi, Poznaniu więc ten sport powoli wkracza do większych miast.

Odpowiedz cytując
Bronowianin
Banita
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 20.07.2009, 16:11
_gilardino_ napisał(a):Wyświetl post
River Żużel zaczyna się odbudowywać w Łodzi, Poznaniu więc ten sport powoli wkracza do większych miast.
No i pora na Kraków! Miejmy nadzieję, że o Wandzie zrobi się w jak najkrótszym czasie głośno. W końcu we wszystkim musimy panować
Odpowiedz cytując
marcinugorek
Senior Member
 
 
Od: 03.2007
Skąd: sektor D3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 21.07.2009, 15:36
ma ktoś jakieś info kiedy coś zacznie sie dziac w Krakowie w sprawie Żużla
Odpowiedz cytując
Nowohucianin^^
Senior Member
 
 
Od: 08.2008
Skąd: copACABana

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 21.07.2009, 15:58
Turniej Żużlowy "60 Lat Nowej Huty " 23.sierpnia
min. Tomasz Golob ;]

www.speedwaywandakrakow.pl na razie nic sensownego nie piszą

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:44.