The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 12.06.2008, 16:54
było pięknie, co tu więcej mówić.
to, że mamy takiego kierowcę, jak Robert to coś wspaniałego.

wszystkim polecam ten filmik z GP Kanady - pięknie opisuje emocje.
http://www.formula1.com/services/play_video.html
Odpowiedz cytując
MicK
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 19.06.2008, 17:35


Odpowiedz cytując
Silvestro
Senior Member
 
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 22.06.2008, 16:21
Nie udało sie dzisiaj Robertowi wskoczyć na podium. Z Jego wypowiedzi wynika, że były jakieś nowe elementy w bolidzie, które nie zadziałaly tak jak powinny - trzeba więc cieszyć się z tego co jest.Bardzo słabo pojechał także Heidfeld (13 miejsce)
W generalnej klasyfikacji Robert spadł na 2 miejsce.

Grand Prix Francji 22.06.2008

Kierowca Zespół Czas
1. Massa Ferrari 1h31:50.245
2. Raikkonen Ferrari +17.984
3. Trulli Toyota +28.250
4. Kovalainen McLaren-Mercedes +28.929
5. Kubica BMW Sauber +30.512
6. Webber Red Bull-Renault +40.304
7. Piquet Renault +41.033
8. Alonso Renault +43.372
9. Coulthard Red Bull-Renault +51.021
10. Hamilton McLaren-Mercedes +54.538
11. Glock Toyota +57.700
12. Vettel Toro Rosso-Ferrari +58.065
13. Heidfeld BMW Sauber +1:02.079
14. Barrichello Honda +1 okr.
15. Nakajima Williams-Toyota +1 okr.
16. Rosberg Williams-Toyota +1 okr.
17. Bourdais Toro Rosso-Ferrari +1 okr.
18. Fisichella Force India-Ferrari +1 okr.
19. Sutil Force India-Ferrari +1 okr.
Odpowiedz cytując
kaelowiec
Banita
 
Od: 04.2005
Skąd: z Prądnika

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 22.06.2008, 23:29
imo troche sie pospiezyli z tankowaniami roberta , trulli i heikki byli do łykniecia - ferrari poza zasiegiem

i szacun dla reikonena dojecha na podium l z rojebanym autem , ale tez massie nie robil problemow z wyprzedzeniem
Odpowiedz cytując
rocco_1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 06.07.2008, 10:51
no a dziś mimo słabych kwalifikacji zapowiada sie extremalnie ciekawy wyścig,ponieważ... na Silverstone potężnie leje jesli sie pogoda utrzyma to Robert moze dzis znowu nawojowac ładnie
ALEXANDER
THE GREAT
OVECHKIN
Odpowiedz cytując
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 10.07.2008, 18:12
http://sport.onet.pl/0,1248769,1786055,wiadomosc.html

Jak sobie tak to czytam to nie wiem czy

a) tam w formule to sami anorektycy jezdza jak 66 kg to **** wie ile
b) czy juz na prawde gazety nie maja o czym pisac?
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
kaelowiec
Banita
 
Od: 04.2005
Skąd: z Prądnika

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 10.07.2008, 20:51
on jest cholera najwyższy , przez to ma problem faktcyznie bo to tak jakby jezdzil zatankowany
Odpowiedz cytując
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 10.07.2008, 20:54
Jak będzie miał dobry bolid to z Jego umiejętnościami będzie wygrywał.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując
misiak_abg
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 13.07.2008, 19:41
Mała ankieta na oficjalnej F1.

http://www.formula1.com/

Nick czy Robert;-) oto jest pytanie;-)
Odpowiedz cytując
MicK
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 14.07.2008, 09:11
dla onetowców... tłumaczenie

Will Nick Heidfeld maintain his Silverstone form and beat BMW Sauber team mate Robert Kubica at next weekend's German Grand Prix

Czy Nick Heidfeld podtrzyma swoją formę z Silverstone i pokona swojego kolegę z zespołu BMW Sauber, Roberta Kubicę w zbliżającym się wyścigu o GP Niemiec

1. Z pewnością

2. Możliwe

3. Wątpliwe


do boju onet, głosować.

--------
EDIT
--------
Ciekawostka: Wiele osób zastanawiało się dlaczego Orlen nie zainwestuje większej sumy pieniędzy w reklamę w Formule 1, umieszczając swoje logo na którymś z bolidów..
zdobyli by prestiż i rozgłos jako pierwsza Polska firma w tej serii.
Czy aby na pewno?

Spójrzcie na tylni spoiler bolidu teamu Forti z 1996 roku (nie odnosił wielkich sukcesów), Reklama helikopterów Sokół, nawet z Polskimi literami.
Ostatnio edytowane przez MicK : 17.07.2008 o godz. 10:00.
Odpowiedz cytując
misiak_abg
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 18.07.2008, 21:17
Po ostatnich wyścigach we Francji i Anglii i dzisiejszych testach widać że Kubica ma jakieś problemy - być może ze stabilnością samochodu.

Ile było zachwytów nad bezbłędną jazdą a tu proszę w Anglii chwilka moment i po punktach. Z tego wniosek że nie ma jeżdżących ideałów ale to jest oczywista oczywistość. Być może BMW testuje nowe ustawienia samochodu. W zasadzie niech robią wszystko co możliwe żeby dogonić uciekającą czołówkę.

Wkurzają mnie spekulacje na onecie itp o przejściu Kubicy do innego zespołu. Trudno wywnioskować czy większość to wyssane z palca bzdety czy być może w przyszłym sezonie będziemy się przyzwyczajać do nowych kolorków. Na oficjalnych stornach o tym nie piszą. Mistrzostwo radośniej by się świętowało gdyby BMW rozwinęło skrzydełka czy tam prędkość maksymalną a Robert by po prostu wygrywał wyprzedzając na zakrętach Hamiltona A tak? Wepchną Kubickiego do Ferrari i wszystko jasne
Ostatnio edytowane przez misiak_abg : 18.07.2008 o godz. 21:45.
Odpowiedz cytując
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 19.07.2008, 11:59
Dochodzące sygnały z Niemiec mogą sugerować, że naszemu Robertowi coś szczęście nie dopisuje. Podobno coś znowu ze skrzynią nawala i możliwe jest, że na kwalifikacje zostanie ona zmieniona. Jeśli tak się stanie, to będzie on przesunięty o 5 miejsc do tyłu w stosunku do tego co wywalczy w kwalifikacjach. Czyli nie ma co, tylko czekamy na transmisję

Na pocieszenie dodam, że Heitfeld na razie też nie błyszczy i w ostatnim treningu był poza pierwszą "10"
Odpowiedz cytując
Zieniu17
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 19.07.2008, 12:03
GP Niemiec, Kubica w BMW Sauber zespole niemieckim rywalizuje z Niemcem, zepsuta skrzynia biegów...wnioski każdy sobie może wysnuć...

PS: Popatrzcie, że do momentu awarii bolidu po 15 okrązeniach przejechanych przez Roberta i tak miał najgorszy czas...inni przejechali tylko o 5,6 okrązen więcej...
Już za chwile, za chwileczke Broziu strzeli pod poprzeczke!

Fundacja #1 - Wiezi Muzyki
Fundacja #1 - Nie mysl sobie ze
Firma krk - Zamiast szukac podzialow
Fundacja #1 - Uwazaj dzieciak
Peja - (Z)robie szmal
Odpowiedz cytując
szarkoz
Member
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Myślenice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 19.07.2008, 12:10
Jedna awaria i już się pojawiają teorie spiskowe, no, to było nieuniknione.

Za dużo Internetu, zdecydowanie.
If you have a closed mind do the same with your mouth.
Odpowiedz cytując
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 19.07.2008, 13:47
Jest już w "10". Teraz czekamy na ostatnią sesję kwalifikacyjną. A Heitfeld już sobie dzisiaj pojeździł
Odpowiedz cytując
misiak_abg
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 19.07.2008, 15:27
Teorie spiskowe możemy odłożyć. To już jest kryzys BMW. Wygląda na to że jest próba zmiany "czegoś" w samochodziku ale nie przynosi ta zmiana polepszenia wyników a wręcz przeciwnie. Na treningach kierowcy teamu wypadają poniżej oczekiwań potem za mało czasu żeby do kwalifikacji coś zmienić no i Nick kończy na drugiej sesji. Przypomina mi się poprzedni sezon - psujący się Robertowy bolid i 7-8 miejsca przez niego zajmowane. Dodajmy sobie jeszcze Hamiltona na PP - kandydata do mistrzowskiego tytułu

Jutro możemy drżeć o punktowane miejsce.. albo świętować zwycięstwo wszytko absolutnie wszytko jest możliwe;-)
Koniec . Kropeczka.
Odpowiedz cytując
szarkoz
Member
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Myślenice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 19.07.2008, 16:05
Ja uważam, że BMW nie sprawuje się gorzej, ale stoi w miejscu. Reszta natomiast poprawia swój poziom. Alonso w Renault, Trulli w Toyocie, to oni mają teraz bliżej do czołówki (McLaren i Ferrari) niż BMW.

Ale z drugiej strony tragedii nie ma. Robert i tak bardzo dobrze sobie poradził biorąc pod uwagę problemy w 1. i 3. sesji treningowej. Jutro stawiam na 4-6 miejsce.
Powód: błąd
Ostatnio edytowane przez szarkoz : 19.07.2008 o godz. 16:05.
If you have a closed mind do the same with your mouth.
Odpowiedz cytując
Silvestro
Senior Member
 
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 19.07.2008, 17:01
Co do spiskowej teorii - sam Heidfeld na pytanie o faworyzowanie go w temie BMW odpowiedział,że gdyby tak było, to on wygrałby w Kanadzie a nie Robert.
Odpowiedz cytując
misiak_abg
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 19.07.2008, 19:35
Bardzo możliwe że inne zespoły poprawiły swój poziom. Ale dzisiaj Kubica prawie by się nie zakwalifikował do drugiej sesji! I "prawie" tu nie robi wielkiej różnicy bo o ile mnie pamięć nie myli to był 14. Dodając jeszcze te przypadki wypadki i problemy z autem.. Jeżeli beemka zaspała i pozwala sobie na odpoczynek to albo są bardzo zmęczeni albo ktoś im podał tabletki nasenne;-)
Odpowiedz cytując
szarkoz
Member
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Myślenice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 19.07.2008, 20:07
misiak_abg napisał(a):Wyświetl post
Ale dzisiaj Kubica prawie by się nie zakwalifikował do drugiej sesji! I "prawie" tu nie robi wielkiej różnicy bo o ile mnie pamięć nie myli to był 14.
Tylko dlatego, że zrobił czas na twardych oponach, a potem blokował go Sutil. Spokojnie by miał 5-8 rezultat gdyby nie to.
If you have a closed mind do the same with your mouth.
Odpowiedz cytując
Zieniu17
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 19.07.2008, 20:12
szarkoz napisał(a):Wyświetl post
Tylko dlatego, że zrobił czas na twardych oponach, a potem blokował go Sutil. Spokojnie by miał 5-8 rezultat gdyby nie to.
Swoją drogą ciekawe, dlaczego Adrian Sutil nie został w żaden sposób ukarany, za blokowanie Kubicy Przecież Kubica był na pomiarowym kółku, a Sutil na wyjazdowym, a nawet niebieskiej flagi nie było
Już za chwile, za chwileczke Broziu strzeli pod poprzeczke!

Fundacja #1 - Wiezi Muzyki
Fundacja #1 - Nie mysl sobie ze
Firma krk - Zamiast szukac podzialow
Fundacja #1 - Uwazaj dzieciak
Peja - (Z)robie szmal
Odpowiedz cytując
misiak_abg
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 19.07.2008, 20:35
Aha zgadza się że go Sutil zablokował. Ale mógł poprawić swój wynik a tego nie zrobił. Na pewno miał na to czas... Nie chcę nikogo wprowadzać w błąd ale wydaje mi się że nawet podjął taką próbę z tym że w pierwszym sektorze nie miał najlepszego czasu i zjechał do boksów. Myślę że nawet twarde opony powinny dać Kubicy lepsze miejsce i pewność poprawy czasu. Te kwalifikacje to była walka o utrzymanie a nie o PP;-)
Odpowiedz cytując
szarkoz
Member
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Myślenice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 19.07.2008, 21:29
Ciężko byłoby go ukarać za niedopatrzenie sędziów, gdyż niebieską flagę należało pokazać i to wcześniej (w momencie kiedy przyblokował Kubicę było za późno bo miałoby to wpływ na pomiarowe kółko Sutila).
If you have a closed mind do the same with your mouth.
Odpowiedz cytując
Zieniu17
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 20.07.2008, 10:29
Wygląda na to, że w czasie dzisiejszego wyścigu raczej nie będzie padać. Według prognoz możliwośc wystąpienia deszczu podczas GP Niemiec wynosi 30%. Prognozy przewidują lekkie zachmurzenie i temperature oscylującą w granicach 20-22 stopnie Celciusza. Oznacza to, że Robertowi będzie dzisiaj ciężko włączyć się do walki o podium, dlatego realne miejsce polaka to między 5-8. Po cichu licze na coś więcej...
Już za chwile, za chwileczke Broziu strzeli pod poprzeczke!

Fundacja #1 - Wiezi Muzyki
Fundacja #1 - Nie mysl sobie ze
Firma krk - Zamiast szukac podzialow
Fundacja #1 - Uwazaj dzieciak
Peja - (Z)robie szmal
Odpowiedz cytując
kaelowiec
Banita
 
Od: 04.2005
Skąd: z Prądnika

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 21.07.2008, 12:19
nei wiem jak wy ale ja sie wczoraj wku r wilem !
Odpowiedz cytując
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 21.07.2008, 13:27
Też się wkurzyłem, ale moim zdaniem sprawa jest prosta.

BMW od dwóch sezonów imponuje konsekwencją i skutecznością w realizacji swych celów.

W pierwszym sezonie Kubicy mieli zdobywać punkty i zaliczyć co najmniej jedno podium - udało się.
W kolejnym mieli regularnie stawać na podium - udało się.
W obecnym chcieli wygrać kwalifikację i walczyć o pierwsze zwycięstwo - udało się i to bardzo szybko.

Do tego imponuje mi spokój Theisena i zaufanie, jakim obdarza swoich kierowców. Kubica miał słabszy sezon - zmieniono mu inżyniera na lepszego. Heidfeld miał fatalne wyniki - otwarcie popierano go i mówiono, że na niego liczą.

Moim zdaniem taka sytuacja w zespole jest optymalna i raczej na przyszły sezon nie ulegnie zmianie. Heidfeld to solidny wyrobnik - bez błysku, ale może regularnie punktować. Kubica - wielki talent, z potencjałem na miarę przyszłego mistrza świata. W związku z tym raczej ten duet się nie zmieni. Po co BMW Alonso? Żeby się kłócił z Kubicą? Albo żeby jeszcze bardziej zmarginalizować Nicka?

Jestem przekonany, że od Montrealu BMW bardziej koncentruje się nad rozwijaniem bolidu na przyszły sezon, niż nad ulepszaniem obecnego. Potencjał mieli olbrzymi, więc tak nagła obniżka formy (szczególnie w kwalifikacjach) nie może być dziełem wyłącznie błędów. Za dobrzy są na to i poprzednie sezony nie wskazują, by mogło tak być.

Theisen liczy po prostu na to, że w przyszłym sezonie BMW będzie walczyło o mistrzostwo - zarówno konstruktorów, jak i indywidualne. Tak więc obecny sezon jest rzecz jasna ważny, ale nie priorytetowy.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując
misiak_abg
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 21.07.2008, 19:02
Eee nie ma się co się przejmować. Wynik mnie nie zdziwił ale zdziwiło mnie to że Kubik nie wiedział co się stało! Przeważnie rzucał że coś nie tak z bolidem etc. a teraz nie wie?
Bmwu ma wolniejsze auta niż mc (to a propo straty pozycji na rzecz kovalainena). A cała reszta to wynik SC i strategi przyjętych już na początku wyścigu dla heidfelda i pigueta. Oczywiście początek wyścigu Robert pojechał świetnie trafiając na 4 pozycję.

Nie rozumiem dlaczego przepraszano hamiltona? Gdzie jego team popełnił błąd? Czy przepraszali go za to że wezwali kovalainena na pit stop a nie jego po wypadku glocka? Miał mniej paliwa to go wezwali i tyle. Jak zresztą potem widzieliśmy kovalainen miał tak dobre serce że nie utrudniał życia swojemu koledze z teamu i po prostu go przepuścił!

Aż żal było patrzeć jak hamilton spycha rywali poza tor licząc na to że nikt się nie odważy nie ustąpić mu. Mam nadzieje że ktoś przywoła go do porządku postępując z nim w ten sam sposób. Niech ktoś go wreszcie wyprzedzi! Nawet na zwykłej wiejskiej drodze;-)

Oczekuję zmiany na podium. Niech się chociaż Ferrari postara.
Odpowiedz cytując
MicK
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 22.07.2008, 13:20
Nieźle się dzisiaj zdenerwowałem po przeczytaniu artykułu w gazecie o F1 i Kubicy. Co ci dziennikarze wiedzą o tym sporcie? Gówno! Banda kretynów myślących że jak zobaczyli parę wyścigów już wiedzą wszystko o Formule 1, oni nawet nie wiedzą jak ten sport się nazywa. Czasami napiszą kierowca Formuły Pierwszej ( http://www.formulafirst.co.nz/ ), potrafią zapytać Kubicę o swojego głównego rywala "Fernando Massa'ę",
w TVN24, tuż po wywalczeniu swojego pierwszego Pole Position podali że uzyskał czas okrążenia 1 godzina 32 minuty i 345 setnych. Boże uchroń nas!

W celu "nakierowania" wszystkich kibiców którzy pragną przeczytać rzetelne informacje, felietony i wiadomości odsyłam na poniższe adresy:
www.formula1.pl - doskonałe źródło najświeższych i tylko potwierdzonych wiadomości. dobre forum (ale tylko do czytania), zaraz wyłapią czy ma się pojęcie o F1, czy też nie.

www.f1wm.pl - Dobrze zredagowane wiadomości z Formuły Jeden oraz innych, podobnych serii wyścigowych. Dobre forum, siedzi na nim czasem gość który projektował kask Jenson'a Button'a.

zagraniczne -
www.f1technical.net - pobieżne bieżące informacje, ale najważniejsza część serwisu to nowinki techniczne, po każdym treningu i wyścigu goście siedzą nad zdjęciami HD i wypatrują zmian w aerodynamice bolidów

www.f1complete.com - Wszystko, dosłownie WSZYSTKO.

www.allf1.info - Cała historia F1.

dalej jeśli was to wciągnie możecie sami znaleźć strony które będą wam bardziej odpowiadały, to co wymieniłem to ABC stron o F1.


Dalej, obalamy mity Polskich mediów.

Był kiedyś materiał o szansach wystartowania w F1 pewnej Polki, buńczucznie palneli "Pierwsza kobieta w F1 będzie polką!"

Gówno prawda, były już 4 (słownie: cztery) kobiety w F1, razem zdobyły aż pół punktu (jeden wyścig został przerwany w połowie i organizatorzy zadecydowali o zmniejszeniu o połowę pkt w tym wyścigu. Ona zajmowała ostatnie punktowane miejsce).

=======
Orlen, pierwsza polska firma reklamująca się na bolidach. Bujda dyletantów!


Reklama helikopterów Sokół.

Nie mówię że mają to wszystko wiedzieć, ale niech te mendy nie piszą artykułów pod którymi boją się podpisać własnym nazwiskiem, a co najwyżej niech się wyżywają na swoich blogach lub forach internetowych.


======
I parę informacji:

Jak do tej pory same problemy z systemem KERS (Kinetyczne odzyskiwanie energii przy hamowaniu), ostatnio podczas testowania tego urządzenia wybuchł pożar w fabryce Red Bull Racing, nikt nie był ranny, pożar ugaszono.
druga sytuacja miała miejsce w czasie dzisiejszych testów na torze Jerez, jeden z mechaników BMW Sauber zbliżył się do urządzenia i został porażony prądem (w bolidzie siedzi kierowca testowy BMW, Klien)

=======

Mclaren kręci kolejną aferę, wiele osób zastanawiało się po co maclarenowi cztery wajchy do zmiany biegów zamiast dwóch (UP & DOWN), dwa dodatkowe w ich bolidach zajmują się czymś w rodzaju symulowania kontroli trakcji (która została od tego sezonu zabroniona).
Musimy poczekać jak się sprawa dalej potoczy.


=======

Raikonnen w Scuderia Ferrari do 2011.
Na dniach ma zostać podpisany nowy kontrakt obecnego mistrza świata z ekipą z Maranello, ucina to spekulacje na temat odejścia Kubicy do Ferrari.
Ostatnio edytowane przez MicK : 22.07.2008 o godz. 18:12.
Odpowiedz cytując
MicK
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 30.07.2008, 17:41
[Nie lubię pisać dwóch postów obok siebie, ale zważywszy na sporą różnicę czasową pomiędzy nimi oraz odmienną tematykę lecz niestety nie ma tematu "sporty motorowe")

już za 30 dni rusza pierwszy wyścig w historii Superleague Formula. Wielu wątpiło czy w ogóle uda się wystartować, sam straciłem zainteresowanie tym tematem rok - dwa lata temu, możliwe że będziemy mieli tylko 6 wyścigów jednak jest to wydarzenie na rzadko spotykaną skalę.
Czym jest Superleague Formula? Ciekawym sposobem na ściągnięcie kibiców piłkarskich (lub "kiboli" jak zwał stec) na tor wyścigowy... jak to zrobić? w bardzo prosty sposób:
Przenieść na tor ich ukochane kluby!

AC Milan



Al Ein-zweii Arabija Jakieś cholerstwo roponośne


Dzisiaj AS Roma ogłosiła swój start w serii, jej kierowcą będzie Giancarlo Fisichella, ale to nie koniec kierowców F1, dla AC Milan będzie jeździł holender Doornbos.
więcej info:
http://www.superleagueformula.com
http://en.wikipedia.org/wiki/Superleague_Formula

Odpowiedz cytując
Nehiar
Senior Member
 
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 30.07.2008, 17:49
Ciekawe, ciekawe.. Może coś się nawet zainteresuje tym. Mam nadzieje, że jakieś relacje w polskiej telewizji będą. Pewnie żadnych informacji o tym nie ma ?
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:30.