
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 01.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#8881
|
|
Tak, tylko się utwierdzam że Letkiewicz ma 0 % szans na wygranie rywalizacji, karny Łubika nawet mnie nie dziwi, pierwszy mecz z nowymi kolegami, kilka piłek posłał takich o jakich Letkiewicz nie wiedział że można.
Francuz grał poł lewego w rozegraniu i było widać jakość i umiejętności obronę ciężko oceniać ale przypuszczam że dałby radę na DMie. Jordi ładnie się znalazł w polu karnym niech dalej pracuje a będzie dobrze. Sparing do zapomnienia poza asysta Pławinskiego ![]()
Malinowy król malowanych róż
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#8882
|
|
Nie wyciągałbym na razie zbyt daleko idących wniosków z tego sparingu.
Nie dowiedzieliśmy się niczego nowego. Ta drużyna nadal potrzebuje jakościowych wzmocnień na kilku pozycjach, co było wiadome od dawna. A jeśli i Łubik z czasem będzie grał coraz gorzej zamiast coraz lepiej, może w końcu komuś w klubie zaświeci się (po trzech czy już czterech latach)wreszcie lampka pod tytułem: "Trzeba w końcu wyrzucić Załuskę i zatrudnić prawdziwego fachowca do roli trenera bramkarzy". Tak, wiem. Pewnie za wiele oczekuję. ![]()
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...) "Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze" |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#8883
|
|
Co do Załuski to w pełni zgadzam się z Markusem, to był słaby przereklamowany bramkarz, który jest jeszcze słabszym trenerem. Absolutnie żaden bramkarz się u niego nie rozwinął, ba - większość się zwija. Co do sparingu - bez Rodado, pierwsza połowa z Tokarczykiem w staku, obóz dopiero się zaczął, nogi ciężkie. Jak to mówią pierwsze śliwki robaczywki. Ktoś ma jakieś info kto dobrze zagrał i czy Lubik maczał palce przy którymś golu czy raczej bez szans?
Edit: dopiero teraz zauwazylem, że jest transmisja, oglądałem gole i tak : Letki i Lubik zawalili po jednym golu. Rzucało się w oczy bardzo wakacyjne tempo gry. Bardzo ładna bramka Igbekeme, pozostałe dwie po wrzutkach.
Ostatnio edytowane przez s1mone : Wczoraj o godz. 21:08.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
#8884
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#8885
|
|
Pierwsze sparingi są bez znaczenia. Totalnie pomieszane składy, piłkarze z rezerw grający obok tych z pierwszej drużyny. To bardziej jednostka treningowa niż cokolwiek innego.
Fajnie że Sanchez coś strzelił, może psychicznie się podbuduje.
Ostatnio edytowane przez wolfy : Wczoraj o godz. 23:36.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#8886
|
|
To że strzelił to jedno, drugie że wykazywał dużą ochotę do grania.
Inna sprawa że skład z pierwszej połowy w porównaniu z tym z drugiej zwyczajnie spacerował po boisku. Nie trzeba precyzować kto spacerował najbardziej. ![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#8887
|
|
Liczę na to, że Sanchez nie powiedział ostatniego słowa. Koleś przyszedł z biedy w klubie ze słabym CV (typowy starszy piłkarz z długą przerwą w grze do odbudowy), ale może się uda.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|