The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 44 26,19%
osłabi 97 57,74%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 27 16,07%
Głosujących: 168. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98521
Stary 20.06.2026, 23:57
Klub może zgłosić:
Lista A:
max 25 zawodników
Miejsca 1-17: Mogą być zgłoszeni dowolni piłkarze (w tym obcokrajowcy).
Miejsca 18-22 (minimum 5 miejsc): Są zarezerwowane wyłącznie dla zawodników szkolonych w krajowej federacji (w polskich klubach).
Miejsca 23-25 (minimum 3 miejsca): Są zarezerwowane wyłącznie dla wychowanków szkolonych bezpośrednio w danym klubie.

Lista B:
- Młodzi, urodzeni 1.1.2003 i młodsi (teraz chyba od 1.1.2004).
- Musi być dwa lata w klubie.

Transfermarkt podaje, że w poprzednim sezonie mieliśmy 31 zawodników z czego 11 urodzonych po 1.1.2003

Z tej liczby już 7 nie załapie się na listę A

Lista A: Zgłoszeń dokonuje się przed startem sezonu lub w trakcie oficjalnych okien transferowych (letniego i zimowego).
Powód: Musi być dwa lata w klubie.
Ostatnio edytowane przez pepe72 : Wczoraj o godz. 11:11.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98522
Stary Wczoraj, 00:13
Cytat:
Każdy Klub może mieć nie więcej niż 25 zawodników na liście A w trakcie trwania
danego sezonu Rozgrywek Ekstraklasy. Jako minimum, miejsca 18-22 na liście A (pięć
miejsc), są zarezerwowane wyłącznie dla zawodników szkolonych w federacji, zaś
miejsca 23-25 na liście A (trzy miejsca) są zarezerwowane wyłącznie dla zawodników
szkolonych w Klubie. Na miejscach 1-17 mogą być zgłaszani dowolni zawodnicy.


9.10. W sezonie 2025/2026 na liście B będą mogli być umieszczani zawodnicy urodzeni
1 stycznia 2004 roku i później posiadający polskie obywatelstwo lub szkoleni w Klubie.
Liczba zawodników zgłaszanych na liście B jest nieograniczona, z uwzględnieniem po-
stanowień art. 9.11. W następnych sezonach przepis ten stosuje się odpowiednio, tj.
w sezonie 2026/2027 datę ustala się na 1 stycznia 2005 itd.
U nas na liście B mogą być m.in
Letkiewicz, Stępak, Krzyżanowski, Staszak, Kuziemka, Baniowski, Kawała
i ich wszystkich nie trzeba wliczać w 25-osobową kadrę

Na miejscach 23-25 muszą znaleźć się wychowankowie, np.
Duda, Kutwa i Uryga

Na miejscach 18-22 znajdzie się 5-ciu zawodników szkolonych w Polsce, np.
Biedrzycki, Mikulec, Jaroch i nawet byłoby miejsce dla Sukiennickiego lub innego Szywacza z rezerw.

Jeśli Łubik nie przebywał w żadnym polskim klubie po ukończeniu 15. roku życia (poza Tychami i Górnikiem), to nie spełni poniższych warunków:

Cytat:
W zakresie dotyczącym listy A zawodnik szkolony w Klubie należącym do federacji
oznacza zawodnika, który posiada obywatelstwo polskie lub który * bez względu na
swoją narodowość lub wiek * jest zarejestrowany w Klubie lub innym klubie należą-
cym do tej samej federacji co klub obecny przez okres, z przerwami lub nie trzech
pełnych sezonów lub przez 36 miesięcy pomiędzy 15 rokiem życia (lub rozpoczęciem
sezonu podczas którego zawodnik kończy 15 rok życia) i 21 rokiem życia (lub końcem
sezonu podczas którego zawodnik kończy 21 rok życia).
Dlatego finalnie na miejscach 1-17 musimy zarejestrować:
Gigera, Lelevielda, Grujcicia, Maxenca, Carbo, Omicia, Igbekeme, Duarte, Bozicia, Ertlthalera, Rodado, Sancheza, Łubik(?)

12(13?) zawodników - mamy miejsce na 5 (4?) nowych zawodników (+ dodatkowo 2 miejsca dla Polaków)

Wniosek: Ervin jest bezpieczny dopóki nie podpiszemy 5 nowych zawodników i będziemy mieli chrapkę na kolejnych.
W kontekście rozpatrywania pomocnika numer 5 do środka, przy stwierdzeniu podobnego poziomu umiejętności przez Jopa u Staszaka i Omicia, to pozostawienie Wiktora będzie miało więcej sensu.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98523
Stary Wczoraj, 07:53
WildDog napisał(a):Wyświetl post
Być może Królewski liczy na powtórzenie sukcesu w PP. Chyba dla nas najłatwiejsza droga do Europy. Grac będziemy ze statusem pierwszoligowca, więc z ekstraklasowymi drużynami u siebie. Doświadczony Carbo bedzie bardzo pomocny. Na sklad ligowy pewno jeszcze polowania nie zakończono.....
Nie, będziemy mieli status ekstraklasowicza i mecze u siebie decyduje losowanie lub nizsza liga.

@pepe i @grogoriogreg dzięki za te zestawienia.

Łubika liczymy jak obcokrajowca - nie ma szans juz sie załapać w przepisach

No i fakt tej listy tlumaczy m.in. czemu pozbyto sie Cziczkana, o ktorym mówiono że może zostanie na 3 bramkarza

Sytuacje na listach mamy naprawdę dobra. W przeciwieństwie do takiej Wieczystej czy innych Radomiakow.
Odpowiedz cytując
leszekpw
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98524
Stary Wczoraj, 08:42
I co smieciuchy ktore wysyłaly Carbo na emeryturę, zwłaszcza jaroo1. Glupio wam?
Odpowiedz cytując
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98525
Stary Wczoraj, 11:01
Łubik zmienia nam całą geometrię rozegrania akcji, ile opcji się nam otworzy to głową mala, Jop musi miec niezła podjarkę.

Każdą drużynę buduje się od tyłu i elegancko bo dostaliśmy stopera i bramkarza na całe przygotowania.
Wiadomo że potrzebujemy skrzydłowego, napastnika i kogoś do środka. Nie mam nic przeciwko żeby poczekać na lepszych zawodników 2-3 tygodnie dłużej niż mieć kogoś słabszego wcześniej.

Jeszcze raz, ściągnięcie 2 zawodników (przynajmniej jeden z nich o ugruntowanej pozycji) na 2 kluczowe pozycje przed obozem to dla mnie bardzo spoko ruch, drużyna z nimi wypracuje całe schematy budowania akcji i obrony i to kolejny plus. Zawodników ofensywnych zawsze łatwiej wkomponować, szczególnie jak nie są do "odbudowy".
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98526
Stary Wczoraj, 11:18
Z listami A i B możemy kombinować do końca okna transferowego czyli do 8 września. Bo wtedy kończy się możliwość modyfikowania listy A. Listę B można zmieniać kiedy bądź.

Wyjątki są dla zawodników z kartą na ręce i na awaryjne pozyskanie bramkarza.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98527
Stary Wczoraj, 12:45
Wisła na X wrzuciła film z przygotowaniem śledzia zachodniopomorskiego.
Czyli bramkarz przeszedł testy medyczne
https://x.com/WislaKrakowSA/status/2068658546133053930
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
RAF
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Ukochane Miasto Krakow / New York City

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98528
Stary Wczoraj, 13:22
Łubik podpisany.
Szostego sierpnia roku panskiego 2003 zdziesiatkowani przez kontuzje i chimery pilkarze Wisly Krakow starli sie z Cypryjczykami w Nikozji. Walczyli jak poeci, walczyli jak prawdziwi Krakowianie. I wywalczyli awans do III rundy el. Champions League....
Odpowiedz cytując
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98529
Stary Wczoraj, 18:20
Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Typ bramkarza idealnie pasujący pod nasze rozgrywanie od tyłu. Chciałem go zobaczyć u nas jeszcze jak grał w Tychach. Fajnie, że ostatecznie będzie mi to dane. Nawet na ten jeden sezon to duży plus i może nam bardzo pomóc zadomowić się w Ekstraklasie.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98530
Stary Wczoraj, 18:40
Gdzieś z 2 tygodnie temu jak wypłynęła ta plotka to pisałem że szkoda prądu i to byłby transfer s-f..

Jak widać dla Bashy i JK nie był

Ponadto co wszyscy już napisali będzie duzym upgradem w szatni. Połączy ekipe niemiecko-jezyczna z Polska. Z tego co czytalem to w Górniku był glownym "motywatorem" w szatni.

Piłkarsko będziemy mieć playmakera na bramce. Chłopak jeszcze do 13 roku życia grał w środku pola. Później zrobili z niego bramkarza.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98531
Stary Wczoraj, 21:54
Na obóz pojechało:
https://forumwisly.pl/showpost.php?p...postcount=8850
3 bramkarzy
10 obrońców
12 pomocników
3 napastników

28 piłkarzy w tym 2 nowych.
Z tych 28 urodzeni po 1.1.2004 i można (formalnie) ich wstawić na listę B to:
Letki, Stępak, Kutwa, Krzyżu, Kuziemka, Duda, Baniowski, Cymbaliuk, Pławiński, Tokarczyk.
Ostatnio edytowane przez pepe72 : Dzisiaj o godz. 00:09.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98532
Stary Wczoraj, 22:06
Z perspektywy podanej kadry można zauważyć słabe punkty/pozycje do upgradu po ew transferach:

Def pomocnik lepszy niz Staszak-Tsymbaliuk
Skrzydlowy lepszy niz Baniowski-Pławinski
Ofensywny pomocnik lepszy niz Omić
Napastnik lepszy niz Tokarczyk

Jesli to ma sie zamknąć faktycznie w 6 transferach to za bardzo nie widzę opcji na inne pozycje.
O ile nagle nie pojawią sie groźne kontuzje.



Cala ta grupa pewnie byłaby pod prądem po ew kontuzjach graczy z trzonu zespolu
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98533
Stary Dzisiaj, 00:16
Gdybyśmy mieli kogoś pewnego na def. pom. to by nie przedłużali Carbo. Pewnie na transfer będziemy czekać do zakończenia okienek w lepszych ligach.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98534
Stary Dzisiaj, 08:14
Patrzac na to ze pewnie nie wszystkie transfery wypala to może sie okazać że wieksza przebudowę ta drużyna przejdzie za rok niz w tym okienku.

Top 15 pilkarzy z największą liczba minut w sez 25/26 zostaje w klubie ( Carbo miał 11 wynik)

Pozniej na liście byl Broda, Jordi, Colley, Łasicki i reszta ponizej 200 minut/sez w lidze

Zastępstwa za Brode i Colleya juz sa. Być może obaj do 1 skladu.

Bardzo rozsadna przebudowa.
Ostatnio edytowane przez Karherop : Dzisiaj o godz. 08:16.
Odpowiedz cytując
Martinus
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98535
Stary Dzisiaj, 08:25
Generalnie zgoda, robienie rewolucji w ekstraklasie byłoby błędem. Ale takim samym błędem będzie stworzenie przerośniętej kadry. No jeżeli potwierdzi się to co twierdził Królewski, że mamy jeszcze minimum 4 transfery to jednocześnie będzie sporo zawodników którzy nie wstaną z ławki. Właśnie dlatego nie rozumiem przedłużenia Carbo. Vhyba, że:
a) tylu transferów nie będzie
b) nie będą do podstawowego składu
c) ktoś odejdzie
Eppur si muove!
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98536
Stary Dzisiaj, 08:39
....d) przyjda kontuzje i szeroka kadra jest potrzebna

Nie mam wcale przekonania czy ta kadra jest szersza niz Wisla Pasiecznego (szczególnie wiosna) czy choćby za dyr Junki gdy mieliśmy 6 napastników.

Optymalnym scenariuszem w każdym klubie jest przeprowadzenie najpierw transferów IN a potem OUT/wypożyczeń wiec sądzę że sporo ruchów będzie końcem sierpnia/początkiem września gdy będzie wiadomo czy jest sens trzymac w klubie Omicia, Staszaka, Baniowskiego, Tokarczyka ... a i nie mozna wykluczyć ze nagle jakis Turek sie obudzi że chce powiedzmy wyłożyć za Igbekeme bańkę i chce miec go jeszcze w tym oknie
Odpowiedz cytując
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98537
Stary Dzisiaj, 09:22
Mieliśmy wąską i jakościową kadrę w ubiegłym sezonie, więc teraz podpisując 5-6 zawodników nie sprawimy, że nasza kadra stanie się zbyt szeroka. Trzeba tylko trafić z odpowiednią jakością.


Trzy priorytety transferowe są jasne - defensywny pomocnik, skrzydłowy i napastnik.
Mam nadzieję, że kolejnymi 2 pozycjami do wzmocnienia będą ofensywny pomocnik i boczny obrońca - najlepiej lewy.


Linia defensywy jest obecnie najliczniej obsadzona, ale pośród 10tki zawodników znajdują się:
- Jaroch - po ciężkiej kontuzji + niezweryfikowany na poziomie Ekstraklasy (umówmy się, gdyby nie kontuzja, to tylko wysoka forma przez cały ubiegły sezon dałaby mu szansę zostania u nas na dłużej)
- Uryga - po nie jednej, a dwóch (trzech?) ciężkich kontuzjach - ostrożnie podchodziłbym do brania Alana pod uwagę do gry przez cały sezon
- Mikulec - po ciężkiej kontuzji, rundę wiosenną traktuję jako rozruch, adaptację do zwiększania obciążeń i mam nadzieję, że już jest na tyle wzmocniony, by żadnych nowych kontuzji nie łapać + Rafał jest niezweryfikowany na poziomie Ekstraklasy


Jaroch ma umowę rozruchową na pół roku, Rafał na rok, a Alan nie wiadomo (pewnie na rok).
Odrzucając powyższą trójkę, brakuje nam gościa co najmniej na poziomie Gigera/Lelevielda/Krzyżanowskiego do pierwszego składu. A że nie jest to priorytet, to możemy dłużej poczekać na okazję, jak w przypadku Szwajcara.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98538
Stary Dzisiaj, 09:33
Karherop napisał(a):Wyświetl post
....d) przyjda kontuzje i szeroka kadra jest potrzebna

Nie mam wcale przekonania czy ta kadra jest szersza niz Wisla Pasiecznego (szczególnie wiosna) czy choćby za dyr Junki gdy mieliśmy 6 napastników.

Optymalnym scenariuszem w każdym klubie jest przeprowadzenie najpierw transferów IN a potem OUT/wypożyczeń wiec sądzę że sporo ruchów będzie końcem sierpnia/początkiem września gdy będzie wiadomo czy jest sens trzymac w klubie Omicia, Staszaka, Baniowskiego, Tokarczyka ... a i nie mozna wykluczyć ze nagle jakis Turek sie obudzi że chce powiedzmy wyłożyć za Igbekeme bańkę i chce miec go jeszcze w tym oknie
Dokładnie. Jak będą widoki na kolejne transfery to zawsze można kogoś wypożyczyć, jak się nie uda wytransferować.

Poza tym przypominam, że Fred potrzebował roku by zacząć grać więc wywalanie już przysłowiowego Omicia jest słabe.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
WildDog
Senior Member
 
Od: 03.2021
Skąd: pd-zach. kresy Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98539
Stary Dzisiaj, 09:45
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Mocne zderzenie YGL, Bashy i chłopaków kąkuterowców z realiami rynku transferowego w ekstraklasie.
Nawet kilkuset stronicowy raport Kondaka póki co nie pomaga.
Życie.
Ten to jedyny co wierzył, ze będziemy mieć bramkarza na rok. A reszta płakała, ze cygany go sprzątną.


I jak to skwitował, "zycie".....dodam, live is brutal. Kolejne zderzenie amisza z sufitem.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98540
Stary Dzisiaj, 09:46
Kolejny lewy obronca sprawiłby że mamy po 3 wybory na LO i 3 na PO. To juz byłaby raczej przesadna rozrzutność.

Sądzę że w klubie liczą że Krzyżanowski pod naciskiem Lelivelda i Mikulca dorosnie do swojej roli i za rok będzie idealny moment na jego sprzedaż. Wowczas zatrudnienie bardzo jakościowego LO ma sens. Może też będzie na to większy budżet

@pepe

Omić nie jest u mnie skreslony, ale rokowania na wygranie 1 składu raczej będzie mial marne
Ostatnio edytowane przez Karherop : Dzisiaj o godz. 09:49.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98541
Stary Dzisiaj, 11:42
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Kolejny lewy obronca sprawiłby że mamy po 3 wybory na LO i 3 na PO. To juz byłaby raczej przesadna rozrzutność.

Sądzę że w klubie liczą że Krzyżanowski pod naciskiem Lelivelda i Mikulca dorosnie do swojej roli i za rok będzie idealny moment na jego sprzedaż. Wowczas zatrudnienie bardzo jakościowego LO ma sens. Może też będzie na to większy budżet
Krzyżu czy Mikulec już byli próbowani jako pomocnicy.
Karherop napisał(a):Wyświetl post
@pepe

Omić nie jest u mnie skreslony, ale rokowania na wygranie 1 składu raczej będzie mial marne
Nie twierdzę, że się każdemu uda.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98542
Stary Dzisiaj, 12:10
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Omić nie jest u mnie skreslony, ale rokowania na wygranie 1 składu raczej będzie mial marne
Po tym, co gość pokazywał w swoich ostatnich występach, to na ten moment bliżej mu do Fazlagicia, niż zawodnika aspirującego do pierwszego składu (o wyjściowej jedenastce nie wspominając).

Chciałbym się co do niego mylić, ale to chyba kolejny zawodnik, u którego nie dojeżdża głowa.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98543
Stary Dzisiaj, 12:55
Moze to jeden z tych co sie dlugo aklimatyzje, jako ze nie dostal wolenj reki do szukania klubu to chyba cos w nim widza. Kto wie, moze to na treningach to drugi Iniesta a w meczach nie mogl sie odblokowac i w klubie licza, ze w koncu mu sie uda.

Jak ktos ma inna teorie dlaczego mu nawet nie zaproponowali odejscia to chetnie poslucham bo chlopak wystepami sobie raczej nie zasluzyl na ekstraklase.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98544
Stary Dzisiaj, 15:35
W Studio Reymonta potwierdzono, że w temacie bramkarza, pierwszym wyborem dla Wisły był Edvinas Gertmonas z Litwy
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98545
Stary Dzisiaj, 15:47
As napisał(a):Wyświetl post
Moze to jeden z tych co sie dlugo aklimatyzje, jako ze nie dostal wolenj reki do szukania klubu to chyba cos w nim widza. Kto wie, moze to na treningach to drugi Iniesta a w meczach nie mogl sie odblokowac i w klubie licza, ze w koncu mu sie uda.

Jak ktos ma inna teorie dlaczego mu nawet nie zaproponowali odejscia to chetnie poslucham bo chlopak wystepami sobie raczej nie zasluzyl na ekstraklase.
Tylko Omic specjalnie nigdzie zbytnio nie pograł. Raczej wszędzie liczono ze nagle jego talent wystrzeli.

Jakbyśmy mieli kogos konkretnego do środka na oku to bym mu nie blokował rozwoju kariery i puścił wolno.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:04.