The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 44 26,19%
osłabi 97 57,74%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 27 16,07%
Głosujących: 168. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98491
Stary 19.06.2026, 17:22
Paru tu prosilo żebym kogos nie cytowal - to nie zacytuje.

@sandomingo, ogór nie rozgrywa nawet jednego sezonu w lidze belgijskiej. Gdzie 1 liga Polska gdzie Belgia?

W dodatku defensywa z nim w skladzie miala 5 defensywe w lidze w sezonie zasadniczym.

Ogórem na papierze to byl Moltenis, ktory przychodzil de facto z 4 ligi francuskiej, ale nie on. Przynajmniej po CV.

A co będzie życie pokaże.
Odpowiedz cytując
masada
Senior Member
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98492
Stary 19.06.2026, 17:30
@Szneka masz skrzynkę pełną
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98493
Stary 19.06.2026, 19:38
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Paru tu prosilo żebym kogos nie cytowal - to nie zacytuje.

@sandomingo, ogór nie rozgrywa nawet jednego sezonu w lidze belgijskiej. Gdzie 1 liga Polska gdzie Belgia?

W dodatku defensywa z nim w skladzie miala 5 defensywe w lidze w sezonie zasadniczym.

Ogórem na papierze to byl Moltenis, ktory przychodzil de facto z 4 ligi francuskiej, ale nie on. Przynajmniej po CV.

A co będzie życie pokaże.
No i ten "ogór" Moltenis z 4 ligi okazał się jednym z najlepszych naszych obrońców.


Płaczki zawsze będą biadolić. Wszyscy z zeszłorocznego okienka też ich zdaniem byli ogórami.

Tylko Kwiecień nigdy żadnego ogóra nie zakontraktował
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98494
Stary 19.06.2026, 19:50
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Gość wygląda na ogóra, oby boisko zweryfikowało go pozytywnie.
Większość "kariery" to amatorskie ligi we Francji, 3 liga belgijska itp. Dodatkowo nie grzeszy szybkością.

Moim zdaniem jego max to pozycje nr 18-20 w drużynie. Zawodnik o poziom niżej niż Biedrzycki, Grujcic czy Kutwa.

Jeżeli te "wzmocnienia" mają tak wyglądać to lepiej faktycznie grajmy składem pierwszoligowym.
Powalczymy o spadek tak czy siak - ale przynajmniej dług się nie powiększy.
Nie bede wmawial, ze ogladam lige belgijska ale ogladajac chlopa kompilacje to nie wyglada na ogora. Wiadomo, ze kazdy wsadza do kompilacji najlepsze zagrania no ale najpierw trzeba je umiec zrobic.

No ale popatrzylem na jego statystyki w poprzednim sezonie

- Przechwyty: 29 miejsce na 107 (obroncy, rowniez boczni, ktorzy rozegrali minimum 10 spotkan w sumie 107 zawodnikow)
- Wybicia: 20 miejsce
- Srednia ocen: 97 miejsce (ale klub chujowy i wyniki maja wplyw)
- wslizgi: 64 miejsce
- Liczba bledow umozliwiajacych przeciwnikowi strzal: 1
- Zablokowane strzaly: 33 miejsce


Wyglada na solidnego zawodnika. Zadna z niego gwiazda ale w lidze belgijskiej sie nie kompromitowal.
Odpowiedz cytując
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98495
Stary 19.06.2026, 20:15
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Lista kończących się kontraktów:
Kod:
 1 Broda      (zakończony)
 5 Józek      (zakończony)
 6 Alan       (automat)
 8 Carbo 
11 Nikaj      (zakończony)
12 James      (1+1)
18 Talar 
22 Starzyński 
25 Jaroch     (+6 miesięcy)
30 Wiśniewski (zakończony)
31 Cziczkan   (zakończony)
57 Kawała 
75 Skrobański (rok w rezerwach)
80 Olejarka   (zakończony)
97 Biedrzycki (1+1)
99 Sanchez    (1+1)
Skrobański
Talara i Starzyńskiego też już możesz przedłużyć.
Ostatnio edytowane przez doktor granat : 19.06.2026 o godz. 21:24.
Odpowiedz cytując
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98496
Stary 19.06.2026, 21:41
Drozd napisał(a):Wyświetl post
No i ten "ogór" Moltenis z 4 ligi okazał się jednym z najlepszych naszych obrońców.


Płaczki zawsze będą biadolić. Wszyscy z zeszłorocznego okienka też ich zdaniem byli ogórami.

Tylko Kwiecień nigdy żadnego ogóra nie zakontraktował
Paskudnym manipulantem jesteś - to, że nikt w Moltenisa nie wierzył jest całkowicie uzasadnione. Nie robiłbym z niego drugiego Głowackiego, ot solidny obrońca na poziomie Guzmicsa czy Mehremica, ale za Bunoza czy Frydrychem.

Przywołaj proszę kto biadolił na transfery z zeszłego lata? Bo z tego co kojarzę, akurat poprzednie letnie okienko było wyjątkowo spokojne pod kątem malkontenctwa.

Twoja fiksacja na punkcie Kwietnia jest niepokojąca. Nikt nie wspomina jego nazwiska od "afery stadionowej" generalnie mając poczynania Wieczystej w dupie(i słusznie), tylko Tobie się grzałka odpala. Tak po ludzku, pomijając Wieczystą, trochę szacunku mu się należy za kontrakt Peszki, transfer Brleka czy dorzucanie na bieżącą działalność Wisły.

I uprzedzając Twoją przewidywalną litanię: tak, przedłużanie Starzyńskiego, Skrobowskiego i Sukiennickiego to głupota, Carbo nadaje się jako ogarniacz środka na ostatnie 15-20 minut, Duda potrzebuje konkurencji, Bozic okazał się dużym wzmocnieniem, potrzebujemy alternatywy na skrzydłach, bo Duarte/Kuziemka są chimeryczni. Omnic póki co jest ogórem, choć dostawał szanse - tu się rozjeżdżamy.
Ostatnio edytowane przez azor : 19.06.2026 o godz. 22:15.
Odpowiedz cytując
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98497
Stary 19.06.2026, 22:03
Maisonneuve wygląda solidnie i zakładam, że przeszedł przez proces bardziej szczegółowego skautingu, podobnie jak nasze transfery z poprzedniego sezonu. Można więc zakładać, że to zawodnik pasujący to koncepcji zespołu, a tacy mogą pokazać nieco więcej niż to wygląda na papierze.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98498
Stary 19.06.2026, 22:23
azor napisał(a):Wyświetl post
Paskudnym manipulantem jesteś - to, że nikt w Moltenisa nie wierzył jest całkowicie uzasadnione. Nie chce mi się szukać, ale pewnie i Ty "wątpliwości" artykułowałeś. Nie robiłbym z niego drugiego Głowackiego, ot solidny obrońca na poziomie Guzmicsa czy Mehremica, ale za Bunoza czy Frydrychem.

Przywołaj proszę kto biadolił na transfery z zeszłego lata? Bo z tego co kojarzę, akurat poprzednie letnie okienko było wyjątkowo spokojne pod kątem malkontenctwa.

Twoja niezdrowa fiksacja na punkcie Kwietnia jest niepokojąca. Nikt nie wspomina jego nazwiska od "afery stadionowej" generalnie mając poczynania Wieczystej w dupie(i słusznie), tylko Tobie się grzałka odpala. Tak po ludzku, pomijając Wieczystą, trochę szacunku mu się należy za kontrakt Peszki, transfer Brleka czy dorzucanie na bieżącą działalność Wisły.


To już nie można napisać, że połowa zaciągu z chałupnika to ogóry. Mimo, że taka jest prawda... Bo to brak szacunku?

Walnij sobie baranka, naprawdę

A co do zeszłorocznych zakupów. Zdaniem wiecznych płaczków wszyscy od Lelivelda na Gruicicu kończąc to były ogóry . Dopiero wyniki pozamykały japy. Więc mnie nie rozśmieszaj...

Nic nie będę przywoływał bo mi się nie chce. Ale dobrze pamiętam dokładnie te same brednie, które teraz słychać na temat Francuza. Może teraz cichsze bo płaczków mniej...

ps.

Nikt nie wierzył w Mikulca, Biedrzyckiego, Kutwe...

Teraz nikt nie wierzy w Omica...

Pojmij że to że płaczki nie wierzą nie znaczy, że wszyscy są tacy...
Ostatnio edytowane przez Drozd : 19.06.2026 o godz. 22:28.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98499
Stary 19.06.2026, 22:30
Drozd napisał(a):Wyświetl post


To już nie można napisać, że połowa zaciągu z chałupnika to ogóry. Mimo, że taka jest prawda... Bo to brak szacunku?

Walnij sobie baranka, naprawdę

A co do zeszłorocznych zakupów. Zdaniem wiecznych płaczków wszyscy od Lelivelda na Gruicicu kończąc to były ogóry . Dopiero wyniki pozamykały japy. Więc mnie nie rozśmieszaj...

Nic nie będę przywoływał bo mi się nie chce. Ale dobrze pamiętam dokładnie te same brednie, które teraz słychać na temat Francuza. Może teraz cichsze bo płaczków mniej...

ps.

Nikt nie wierzył w Mikulca, Biedrzyckiego, Kutwe...

Teraz nikt nie wierzy w Omica...

Pojmij że to że płaczki nie wierzą nie znaczy, że wszyscy są tacy...
Można, bo i tak jak mówisz połowa z nich to ogóry, tylko...co to ma wspólnego z Wisłą? Niech sobie kontraktuje i wydaje kasę na co chce.

Raczej zeszłoroczne zakupy przeszły pod hasłem "ok zobaczmy" niż lamentowaniem - nie bierzmy pod uwagę głosów typu sandomingo, dla którego pewnie i 4-1 z Schalke to było za mało

Drozd tak na serio...ciężko było wiązać jakiekolwiek nadzieje z gościem, który przyszedł z 4 ligi. Wypalił i super, ale nawet skrajny lament był uzasadniony. A odnośnie nowego gościa - to raczej ma dobry odbiór czy to na X czy tutaj.

Co do płaczków...wiem, że może Ci to nie na rękę, ale nie zauważyłeś, że ich ilość się zmniejszyła? Sam powiedzmy że nie byłem fanem zarządzania Królewskiego przez poprzednie 3 lata, teraz z pokorą przyznaje, że w wielu aspektach miał racje. Naprawdę da się rozmawiać bez nieustannej kontry i bez żadnych osobistych wycieczek - sam jesteś najlepszym przykładem osoby odpornej na jakiekolwiek argumenty niezgodne z Twoim tokiem rozumowania.
Ostatnio edytowane przez azor : 19.06.2026 o godz. 22:47.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98500
Stary 20.06.2026, 08:31
Drozd napisał(a):Wyświetl post
:
A co do zeszłorocznych zakupów. Zdaniem wiecznych płaczków wszyscy od Lelivelda na Gruicicu kończąc to były ogóry . Dopiero wyniki pozamykały japy. Więc mnie nie rozśmieszaj...

Nic nie będę przywoływał bo mi się nie chce. (...)
Placzkow to było moze mniej niz 1%

Wszyscy ktorzy przyszli poza Nikajem i Staszakiem byli z lepszych lig niz 1l PL.

Narzekania byly jesli juz jak zawsze - brak skrzydłowego, napastnika, dlugo bocznego obroncy. I jak polazalo życie niektóre byly bardziej lub mniej, ale w większości zasadne.
Odpowiedz cytując
Martinus
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98501
Stary 20.06.2026, 08:47
Jego CV nie jest mega imponujące, ale też nazywanie go ogórem to wyższy poziom odklejenia. Zupełnie nie dziwi jaki użytkownik to napisał. Ostatni sezin podstawowy obrońca w lidze beligijskiej, w dodatku zbierający dobre opinie i mający dobrą reputacje u kibiców.
Mnie bardziej zastanawia jak to możliwe, że zaliczał rok do roku taki progres w już nie najmłodszym wieku? Przecież 3-4 lata temu kopał się po czole w jakiś 4 ligach francuskuch
Eppur si muove!
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98502
Stary 20.06.2026, 09:48
Martinus napisał(a):Wyświetl post
Jego CV nie jest mega imponujące, ale też nazywanie go ogórem to wyższy poziom odklejenia. Zupełnie nie dziwi jaki użytkownik to napisał. Ostatni sezin podstawowy obrońca w lidze beligijskiej, w dodatku zbierający dobre opinie i mający dobrą reputacje u kibiców.
Mnie bardziej zastanawia jak to możliwe, że zaliczał rok do roku taki progres w już nie najmłodszym wieku? Przecież 3-4 lata temu kopał się po czole w jakiś 4 ligach francuskuch
Prawdopodobnie został uznamy za mało perspektywicznego, byli lepsi w zbliżonych rocznikach. Dlatego ostatecznie trafia do Polski, za darmo, do Wisły.

Jak na nasze warunki to ma mega CV bo raz że dobry sezon w lidze belgijskiej, dwa - że poprzedni, a nie trzy lata temu. A trafia na pozycję na której już i tak mamy solidnych piłkarzy...

To nie jest "zdolny 21 latek z drugiej ligi o którego wygraliśmy rywalizację z Odrą Opole", tylko ktoś kto ma realne szanse zagrać dobry sezon w Ekstraklasie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98503
Stary 20.06.2026, 09:58
Rok temu można się było jarać Gigerem i Lelevieldem, którzy sezon w sezon grali w najwyższej lidze w Szwajcarii i Holandii. Teraz jest mały znak zapytania - przychodzi do nas zawodnik po jednym sezonie rozegranym w Belgijskiej Ekstraklasie.

Z jednej strony - Maxence z roku na rok robi progres i gra szczebel wyżej. Długo szukał odpowiedniego miejsca dla siebie - dopiero w RAAL rozegrał trzy pełne sezony stając się ważnym zawodnikiem drużyny, uwielbianym przez kibiców. Jak RAAL żegnał kilku piłkarzy to jedynie za Maxem były hurtowe wyrazy smutku u kibiców. Nie przychodzi do nas zblazowany gwiazdorek tylko charakterny gość, który powinien świetnie odnaleźć się w dobrze funkcjonującej szatni Wisły.

Drugą stroną jest sufit możliwości naszego nowego zawodnika. Z roku na rok wrzucany na coraz głębszą wodę. Teraz jednak zamienia Belgię na Polskę, więc poziom nie powinien być wyższy, jednak zmienia się otoczenie i trzeba potwierdzić, że ten poziom nie jest za wysoki. A czasem robiąc taki skok sezon po sezonie, ten drugi sezon w najwyższej klasie rozgrywkowej bywa trudniejszy.

Mi się podoba, że jest to gość wysoki, dobry w pojedynkach. A zastanawia mnie, czy nie robimy podchodów pod ewentualne testowanie gry trójką stoperów (nie z fałszywym Gigerem, ale z trzema typowymi środkowymi obrońcami).

Zdaje się, że trener Jop komunikował, że i Jaroch i Uryga rozpoczną przygotowania z zespołem na pełnych obciążeniach - linia obrony prawdopodobnie nie zostanie już wzmocniona:
Giger, Lelevield, Jaroch, Mikulec, Krzyżanowski
Biedrzycki, Grujcić, Kutwa, Maxence, Uryga
Ostatnio edytowane przez grogoriogreg : 20.06.2026 o godz. 10:00.
Odpowiedz cytując
adfurle
Senior Member
 
 
Od: 09.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98504
Stary 20.06.2026, 10:26
Dziwny masz problem z Francuzem. Ja akurat lubię takie historie z zawodnikami, którzy wchodzą szczebel po szczeblu i się stopniowo rozwijają. Poza tym, przychodzi z ligi zdecydowanie lepszej niż ekstraklasa i zagrał tam grubo ponad 2K minut. To jest wystarczające, by powiedzieć, że się ograł na niezłym poziomie. Porównajmy do takiego Czubaka, choc to inna pozycja. Czubak odbił się od ściany w spadkowiczu ligi belgijskiej (ledwie 70 min.), a potem przyłazi do Esy i zostaje teraz najlepszym napastnikiem
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98505
Stary 20.06.2026, 10:48
Dlatego napisalem- zweryfikuje go boisko, oby pozytywnie.
Niemniej patrząc na dotychczasowe CV to szału nie ma.

@Szneka- masz chyba jakis problem ze skrzynką odbiorczą, bo odpisałem już dawno.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98506
Stary 20.06.2026, 11:37
azor napisał(a):Wyświetl post
Można, bo i tak jak mówisz połowa z nich to ogóry, tylko...co to ma wspólnego z Wisłą? Niech sobie kontraktuje i wydaje kasę na co chce.

Raczej zeszłoroczne zakupy przeszły pod hasłem "ok zobaczmy" niż lamentowaniem - nie bierzmy pod uwagę głosów typu sandomingo, dla którego pewnie i 4-1 z Schalke to było za mało

Drozd tak na serio...ciężko było wiązać jakiekolwiek nadzieje z gościem, który przyszedł z 4 ligi. Wypalił i super, ale nawet skrajny lament był uzasadniony. A odnośnie nowego gościa - to raczej ma dobry odbiór czy to na X czy tutaj.

Co do płaczków...wiem, że może Ci to nie na rękę, ale nie zauważyłeś, że ich ilość się zmniejszyła? Sam powiedzmy że nie byłem fanem zarządzania Królewskiego przez poprzednie 3 lata, teraz z pokorą przyznaje, że w wielu aspektach miał racje. Naprawdę da się rozmawiać bez nieustannej kontry i bez żadnych osobistych wycieczek - sam jesteś najlepszym przykładem osoby odpornej na jakiekolwiek argumenty niezgodne z Twoim tokiem rozumowania.
Skoro już nie jesteś płaczkiem to nie bierz proszę tego co piszę do siebie . To nie jest żadna kontra.


A co do szacowania potencjału. Głównym i decydującym czynnikiem nakazującym optymizm jest jedno. Jako Polska, jeżeli chodzi o szkolenie i kulturę gry jesteśmy zwyczajnie zadupiem. Dlatego każdy piłkarz, który liznął cywilizowanego piłkarskiego świata ma w naszych ligowych warunkach gigantyczną przewagę. Ten świat to Hiszpania, Francja, Holandia, Portugalia, Szwajcaria, Belgia, Austria, piłkarze tam szkoleni spokojnie mają umiejętności żeby dawać radę w Ekstraklasie, zwłaszcza jeżeli dawali radę na najwyższym poziomie w swoich krajach. Przeszkodą może być tylko aklimatyzacja.

Dlatego kiedy jakiś płaczek hejtuje jakiegoś nowego zawodnika, zanim jeszcze raz kopnął piłkę to mnie to drażni.


sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Dlatego napisalem- zweryfikuje go boisko, oby pozytywnie.
Niemniej patrząc na dotychczasowe CV to szału nie ma.
No, to żeś Amerykę odkrył. Zweryfikuje go boisko? Nie gadaj...

A co do CV. Przychodzi do nas podstawowy zawodnik Belgijskiej ekstraklasy, jak to szału nie ma? To kogo byś wolał ? Janickiego z Górnika? To byłby szał ?
Ostatnio edytowane przez Drozd : 20.06.2026 o godz. 11:43.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98507
Stary 20.06.2026, 17:37
Carbo przedłużony
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98508
Stary 20.06.2026, 17:38
Ponoć Łubik już in, pozostały testy medyczne
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98509
Stary 20.06.2026, 18:40
Lista kończących się kontraktów:
Kod:
 1 Broda      (zakończony)
 5 Józek      (zakończony)
 6 Alan       (automat)
 8 Carbo      (1+1)
11 Nikaj      (zakończony)
12 James      (1+1)
18 Talar 
22 Starzyński 
25 Jaroch     (+6 miesięcy)
30 Wiśniewski (zakończony)
31 Cziczkan   (zakończony)
57 Kawała 
75 Skrobański (rok w rezerwach)
80 Olejarka   (zakończony)
97 Biedrzycki (1+1)
99 Sanchez    (1+1)
Carbo
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
Martinus
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98510
Stary 20.06.2026, 19:18
To jest ruch który bardzo źle wróży. Gdyby miał tu przyjść ktoś do pierwszego składu to by nie przedłużali Carbo bo po co? Żeby nie wstał z ławki? A jest przecież jeszcze Staszak, Omić. Skoro przedłużyli to na logikę znaczy, że nikt nie przyjdzie. A w związku z tym, że zwlekali z tym tak długo świadczy to o jednym. Doszli do wniosku, że nikogo lepszego nie znajdą. Dlaczego? Każdy chyba zna odpowiedź...
Eppur si muove!
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98511
Stary 20.06.2026, 19:53
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Ponoć Łubik już in, pozostały testy medyczne
Sky Sport DE potwierdza
https://x.com/Plettigoal/status/2068357041567969385

Chociaż ja bym wolał by to potwierdził redaktor Karcz
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 20.06.2026 o godz. 19:58.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
WildDog
Senior Member
 
Od: 03.2021
Skąd: pd-zach. kresy Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98512
Stary 20.06.2026, 19:59
Martinus napisał(a):Wyświetl post
To jest ruch który bardzo źle wróży. Gdyby miał tu przyjść ktoś do pierwszego składu to by nie przedłużali Carbo bo po co? Żeby nie wstał z ławki? A jest przecież jeszcze Staszak, Omić. Skoro przedłużyli to na logikę znaczy, że nikt nie przyjdzie. A w związku z tym, że zwlekali z tym tak długo świadczy to o jednym. Doszli do wniosku, że nikogo lepszego nie znajdą. Dlaczego? Każdy chyba zna odpowiedź...
Dlaczego tak źle patrzycie na Carbo. Może to zawodnik na eklape. Pamiętacie finał PP? Moim zdaniem top 3 naszych piłkarzy w tym meczu. Być może sie sprawdzi w lidze wyzej ( patrzac na jego gre na naszej drodze w PP sezon 23/24, to "być może " mozna wykreslic(?) niz czyściec, w którym musieliśmy kopać się drwalami i innymi elementami. IMO, zasłużył na szansę. Ocenicie go podczas sezonu.......A to Twoje "dlaczego" jest chyba dobrym argumentem aby dać mu szanse.
Ostatnio edytowane przez WildDog : 20.06.2026 o godz. 20:23.
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98513
Stary 20.06.2026, 20:03
Carbo przedłużony ....
To by było na tyle jeśli chodzi o wzmocnienie środka pola...tak naprawdę to kluczowa obok napastnika pozycja do wzmocnienia dla nas.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując
WildDog
Senior Member
 
Od: 03.2021
Skąd: pd-zach. kresy Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98514
Stary 20.06.2026, 20:03
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Sky Sport DE potwierdza
https://x.com/Plettigoal/status/2068357041567969385

Chociaż ja bym wolał by to potwierdził redaktor Karcz
Chyba nikt, nawet płaczki i inne elementy źle życzące Wiśle z tego forum nie miały watpliwosci, że ten zawodnik moze nie trafic do nas jedynie z powodu negatywnych badania lekarskich.
Ostatnio edytowane przez WildDog : 20.06.2026 o godz. 20:22.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98515
Stary 20.06.2026, 20:40
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Carbo przedłużony ....
To by było na tyle jeśli chodzi o wzmocnienie środka pola...tak naprawdę to kluczowa obok napastnika pozycja do wzmocnienia dla nas.
Okno otwiera się 1 lipca i zamyka 8 września, 7 dni po oknach w czołowych ligach w Europie.
Mamy ograniczone środki finansowe więc generalnie jesteśmy klubem 3-4 wyboru dla większości piłkarzy.

Za to liga startuje końcem lipca (zobaczymy co Cygany wymyślą).

Lepiej mieć na już Carbo niż czekać do 6-7 kolejki na wymarzone wzmocnienie.
Zwłaszcza, że Marc ze swoim peselem nie może zbyt wiele żądać. O czym w zeszłym sezonie przekonał się się James.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
WildDog
Senior Member
 
Od: 03.2021
Skąd: pd-zach. kresy Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98516
Stary 20.06.2026, 21:07
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Okno otwiera się 1 lipca i zamyka 8 września, 7 dni po oknach w czołowych ligach w Europie.
Mamy ograniczone środki finansowe więc generalnie jesteśmy klubem 3-4 wyboru dla większości piłkarzy.

Za to liga startuje końcem lipca (zobaczymy co Cygany wymyślą).

Lepiej mieć na już Carbo niż czekać do 6-7 kolejki na wymarzone wzmocnienie.
Zwłaszcza, że Marc ze swoim peselem nie może zbyt wiele żądać. O czym w zeszłym sezonie przekonał się się James.
Tez się mnie wydaje, ze nie miał kosmicznych życzeń ad kontraktu i dlatego został. Mimo dość posuniętej metryki jeszcze jest w stanie kilkadziesiąt minut grać na przyzwoitym poziomie. Ale gratuluję Tobie , że masz chęci polemizować z naczelnym ( i oczywiście nieomylnym w żadnym aspekcie) trollem forum.
Odpowiedz cytując
Martinus
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98517
Stary 20.06.2026, 21:47
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Okno otwiera się 1 lipca i zamyka 8 września, 7 dni po oknach w czołowych ligach w Europie.
Mamy ograniczone środki finansowe więc generalnie jesteśmy klubem 3-4 wyboru dla większości piłkarzy.

Za to liga startuje końcem lipca (zobaczymy co Cygany wymyślą).

Lepiej mieć na już Carbo niż czekać do 6-7 kolejki na wymarzone wzmocnienie.
Zwłaszcza, że Marc ze swoim peselem nie może zbyt wiele żądać. O czym w zeszłym sezonie przekonał się się James.
Nie chodzi o to kiedy się otwiera okno. W tym sezonie w środku pola był Carbo, James, Julius, Duda i Omić. Z czego Omić grał ogony. I nikt nie twierdził, że mamy za wąską kadrę. Nikt nie odszedł a jest jeszcze Staszak. Gdzie tu chcesz kogoś dodać do I składu? Wtedy Carbo albo James nie wstają z ławki (więc po co ich przedłużać) a Omić nie łapie aię nawet do kadry ( więc po co go trzymać). Nic się tu nie spina z wyjątkiem wariantu w którym nikt nie przychodzi. Chyba, że Omić out lub mamy zamiar sprzedać Dudę
Eppur si muove!
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98518
Stary 20.06.2026, 22:01
Dodajmy do tego jeszcze, że każda drużyna może zgłosić wyłącznie pewną ilość zawodników.
W tej chwili w Wiśle jest już 5 środkowych obrońców, 5 bocznych obrońców i 6 środkowych pomocników.
Jeżeli przynajmniej 2 środkowych pomocników nie odejdzie to nie ma co liczyć na żadne transfery na tej pozycji
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując
WildDog
Senior Member
 
Od: 03.2021
Skąd: pd-zach. kresy Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98519
Stary 20.06.2026, 22:27
Martinus napisał(a):Wyświetl post
Nie chodzi o to kiedy się otwiera okno. W tym sezonie w środku pola był Carbo, James, Julius, Duda i Omić. Z czego Omić grał ogony. I nikt nie twierdził, że mamy za wąską kadrę. Nikt nie odszedł a jest jeszcze Staszak. Gdzie tu chcesz kogoś dodać do I składu? Wtedy Carbo albo James nie wstają z ławki (więc po co ich przedłużać) a Omić nie łapie aię nawet do kadry ( więc po co go trzymać). Nic się tu nie spina z wyjątkiem wariantu w którym nikt nie przychodzi. Chyba, że Omić out lub mamy zamiar sprzedać Dudę
Być może Królewski liczy na powtórzenie sukcesu w PP. Chyba dla nas najłatwiejsza droga do Europy. Grac będziemy ze statusem pierwszoligowca, więc z ekstraklasowymi drużynami u siebie. Doświadczony Carbo bedzie bardzo pomocny. Na sklad ligowy pewno jeszcze polowania nie zakończono.....
Ostatnio edytowane przez WildDog : 20.06.2026 o godz. 22:31.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98520
Stary 20.06.2026, 23:32
Ale nam zdecydowanie bardziej potrzeba do środka kogoś do gry do przodu. Do asekuracji i łatania dziur James i Carbo spokojnie wystarczą, ale brakuje im gry bardziej wertykalnej i strzału z 20 m. Tu jest potrzebne wzmocnienie, konkurencja dla Dudy i Omica, a na okazję tutaj możemy czekać i do września...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:50.