
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#11
|
|
@AS
Legalnie instalujesz aplikacje 1clickVPN i zmieniasz kraj na PL. Potem odpadlasz apke czy na czym tam chcesz oglądać. Co do terminarza, na plus: - stosunkowo przyjemny początek by złapać pierwsze punkty - brak gier u siebie w grudniu - 10 z 16 spotkan wiosennych u siebie (wliczajac wieczysta na "wyjezdzie". - szansa że nie będzie przełożonych spotkań przez pucharowiczów (obstawiam ze Górnik przełoży predzej 1 kolejke niz 5, a Gieksa prędzej 3-4-5 niz akurat 1. - fajna celebracja 100 lecia esa - ostatni mecz u siebie z KGHM - 7 spotkań na jesien u siebie- praktycznie pewny sold-out na każdym meczu Minusy: - Maraton z faworytami od 10 października i to głównie na wyjeździe - wczesny start gry wiosna (ale to bylo wiadomo już wcześniej). Innych minusów nie widzę |
|
|

|
||||||
|
|