The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 14.03.2026, 07:09
Ten mecz to papierek lakmusowy.

Do kiedy gramy do przodu bez kombinowania wygląda to elegancko.

Kiedy zaczynamy być cierpliwi zaczyna się dramat na każdym poziomie.

Wczoraj się udało, ale nie zawsze się uda.

Sędzia to kompromitacja, ten debil cały czas twierdził że to on ocenia, ale matoł widział faule tylko w jedną stronę.

Szneka napisał(a):Wyświetl post
Już można zacząć panikować. dziś sił starczyło na 45 min. w drugiej połowie tragedia. Sanchez pokazał , że jeden sezon w Widzewie był przypadkiem. Okazja którą powinien strzelić z zamkniętymi oczami zemściła się niestety w drugiej połowie. Rodado kolejny nijaki mecz Duarte zawalił drugą bramkę bardzo głupią stratą. Niestety ale cała przewaga którą mieliśmy stopniała do minimum. Gra wygląda coraz gorzej niestety. Strach jechać do Opola za tydzień .
I okazuje się kolejny raz że to nie kwestia sił. tylko nastawienia. Jeżeli trener bredzi cały czas o cierpliwości i budowaniu, kiedy jest okazja grać do przodu to wszyscy głupieją. Mamy budować od tyłu ryzykując złe podanie albo że debil sędzia nie gwizdnie faulu żeby stworzyć przewagę. Ale kiedy mamy przewagę wynikającą z okoliczności na boisku to podajemy do tyłu, bo mamy być cierpliwi. Każdy normalny by zgłupiał. A przeciwnicy to widzą i się nakręcają bo wiedzą, że jakby co to i tak podamy do tyłu zamiast do przodu. Kiedy tamci byli w 6 pod naszą 16 dlaczego nie poszedł żaden balon za plecy obrońców którzy stali na połowie? Nawet próby nie było. Dopiero kiedy skończyła się cierpliwość strzeliliśmy bramki.

Jop jak dziecko we mgle.



Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
A to nie będzie za Opole walkowera dla Odry? Chyba nie będziemy ciotami, które się wyłamia ze swoich idei? No chyba, że Odrą chce nas wpuścić żeby zobaczyć cyrk obwoźny Zaskrońca
Walnij sobie baranka w jakiś murek, tępawy matołku.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 14.03.2026 o godz. 07:30.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:20.