
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem
Offline |
#11
|
|
Świetny mecz, brawa dla.całej drużyny, takiej dominacji.nikt się nie spodziewał.
Wisienka na torcie to ruleta Lelievelda we własnym polu karnym. Żeby nie było: Krzyzanowski dzis świetny, również w obronie, Duda też bardzo pozytywnie. Nawet Carbo sie przebudził, ewidentnie konkurencja do miejsca w składzie robi wszystkim.dobrze. Nawet Sukiennicki.nie wypierdzielił.się wczoraj bez piłki. Natomiast Rodado...to jest naprawdę Kapitan. Pseudolegenda Uryga rozkładający ręcę i wrzeszczący na kolegów nie.ma.do niego.podjazdu. ![]()
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|
|
|

|
||||||
|
|