The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 20.08.2025, 09:52
Zobaczcie jak wszystkie ojkofoby zamknęły ....ę. Nagle jak się okazało, ze drużyna z większoscią Polaków robi robotę, że PMS czyni cuda, że mamy start w lidze jakiego nie było itd to zrobiła się cisza. Są jeszcze tylko lekkie próby siania fermentu, że najgorszy na boisku Duda, że Krzyżanowski się nie nadaje itd

Tymczasem Wisła wychodzi na mecze z 6 Polakami w składzie. Praktycznie na równi z Rodado i resztą zagranicznych graczy pierwsze skrzypce grają Polacy, asystujac i strzelając gole. Co śmieszniejsze Polaków mamy glównie w defensywie ale nabijają też liczby i np Lelieveld jest mniej skuteczny w ofensywie niż Krzyżanowski i Jaroch, Carbo ma jedną asystę, a Duda dwie itp
I co się nagle stało? Hejterzy ucichli.

Z ciekawosci zobaczyłem co te ....iska pisały jak trenerem był Rude:

Markusik, po serii meczów 3-1-1 (jeszcze sobie jebany doliczył wygraną z Widzewem w PP, gdzie mecz zakończył się remisem) gdzie praktycznie Wisła nie zagrała jednego dobrego meczu, wygrane były wymęczone:

Cytat:
Tymczasem:

Średnia punktowa trenerów Wisły Kraków po 6 meczach w ostatnich latach:

Rude - 2.17
Sobolewski - 1.5
Brzęczek - 0.5
Gula - 1.67
Hyballa - 1.33
Skowronek - 1.5
Stolarczyk - 1.83

Tak na razie wygląda ten rzekomy "strzał w kolano" forumowych hejterów.
Cytat:
Zatrudnienie Rude było bardzo dobrym posunięciem. Umie odpowiednio reagować podczas meczu i odpowiednio ustawić zawodników.

Miejmy nadzieję, że będzie umiał także odpowiednio zaradzić ich skłonności do olewactwa niektórych spotkań. Zadanie ma bardzo trudne, bo od wielu lat żadnemu innemu trenerowi to się u nas nie udało.
Wolfy

Cytat:
Nie no, trzymanie linii spalonego to jest elementarz. Za Rude zmieniło się tyle że Krzyżanowski ma siłę nadążać za akcją.
Drugi jego błąd to też była kompromitacja, w sumie większa. Tak nie wolno zagrywać do bramkarza, po prostu nie. To już lepiej wywalić w trybuny.
Teraz czekam na to jak Omrani będzie grał w większym zakresie minut, ale tak dla porządku - nazwałeś go grubasem i uważasz za tragiczny transfer, czy znowu nie zrozumieliśmy głębi Twojej wypowiedzi?

I takich cytatów można by wyciągać tysiące. Generalnie cały czas te ....iska sieją propagandę jacy Polacy są źli, umniejszają zawsze Polakom, jak Wisła przgerywa to rpzez Polaków, jak wygrywa to pomimo, że że na boisku było 6 Polaków, jak teraz wygrywa to wiadomo, że i tak Krzyżanowski, Duda, Broda i Biedrzycki do wywalenia. Jak trenerem był Rude to miał problem bo polskie bagienko, bo on jest dobry ale zawodnicy źli do gry. Jak przszedł tłusty Omrani to sie podniecali, że takiego zawodnika Wisła na oczy nie widziała.

A teraz co? Jop ogarnął temat i zrobiła się w sumie cisza. Nikt już nie pisze, że zobaczcie średnią Jopa a Rude, zobaczcie jak Jop rozwinął i poustawiał piłkarzy, jak on się zna. Jakoś wielkiego entuzjazmu nie widać. Dalej jednak ....y podkopują rolę Plaków.

Dawajcie pajace teraz. Zróbcie Jop watch, porównajcie go z Rude, porównajcie Kuziemkę i resztę z Villarami i innym szrotem przepłaconym z wybujałym ego itd
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:37.