
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#11
|
||
|
Zobaczcie jak wszystkie ojkofoby zamknęły ....ę. Nagle jak się okazało, ze drużyna z większoscią Polaków robi robotę, że PMS czyni cuda, że mamy start w lidze jakiego nie było itd to zrobiła się cisza. Są jeszcze tylko lekkie próby siania fermentu, że najgorszy na boisku Duda, że Krzyżanowski się nie nadaje itd
Tymczasem Wisła wychodzi na mecze z 6 Polakami w składzie. Praktycznie na równi z Rodado i resztą zagranicznych graczy pierwsze skrzypce grają Polacy, asystujac i strzelając gole. Co śmieszniejsze Polaków mamy glównie w defensywie ale nabijają też liczby i np Lelieveld jest mniej skuteczny w ofensywie niż Krzyżanowski i Jaroch, Carbo ma jedną asystę, a Duda dwie itp I co się nagle stało? Hejterzy ucichli. Z ciekawosci zobaczyłem co te ....iska pisały jak trenerem był Rude: Markusik, po serii meczów 3-1-1 (jeszcze sobie jebany doliczył wygraną z Widzewem w PP, gdzie mecz zakończył się remisem) gdzie praktycznie Wisła nie zagrała jednego dobrego meczu, wygrane były wymęczone: Cytat:
Cytat:
Cytat:
I takich cytatów można by wyciągać tysiące. Generalnie cały czas te ....iska sieją propagandę jacy Polacy są źli, umniejszają zawsze Polakom, jak Wisła przgerywa to rpzez Polaków, jak wygrywa to pomimo, że że na boisku było 6 Polaków, jak teraz wygrywa to wiadomo, że i tak Krzyżanowski, Duda, Broda i Biedrzycki do wywalenia. Jak trenerem był Rude to miał problem bo polskie bagienko, bo on jest dobry ale zawodnicy źli do gry. Jak przszedł tłusty Omrani to sie podniecali, że takiego zawodnika Wisła na oczy nie widziała. A teraz co? Jop ogarnął temat i zrobiła się w sumie cisza. Nikt już nie pisze, że zobaczcie średnią Jopa a Rude, zobaczcie jak Jop rozwinął i poustawiał piłkarzy, jak on się zna. Jakoś wielkiego entuzjazmu nie widać. Dalej jednak ....y podkopują rolę Plaków. Dawajcie pajace teraz. Zróbcie Jop watch, porównajcie go z Rude, porównajcie Kuziemkę i resztę z Villarami i innym szrotem przepłaconym z wybujałym ego itd ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|||
|

|
||||||
|
|