
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2014
Skąd: Alwernia
Offline |
#6241
|
|
No tak, biedny niewinny Krolewski xD Przypominam że Zaskroniec jest głównym akcjonariuszem od końca 2022 roku, a kompromitująca 10 pozycja w lidze miała miejsce w sezonie 2023/2024. Wcześniej udział w zarządzaniu klubem miał nie mniejszy niż Błaszczykowski. Zarówno Jazdzynski, Królewski i Błaszczykowski walnie przyczynili się do tego, że Wisła jest w miejscu którym jest, a więc z marnymi szansami na awans, coraz większymi długami, bez realnej wizji zarządzania klubem i bez większych perspektyw na przyszłość. Puchar Polski, choć niewątpliwy sukcesem był, to tylko nieco pudrowal rzeczywistość.
Ostatnio edytowane przez OnizukaTSW : 22.12.2024 o godz. 18:56.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#6242
|
A co do " kompromitująca 10 pozycja w lidze miała miejsce w sezonie 2023/2024" a co za różnica czy miejsce było 10, 8 czy 12. Żadna. Na 4 kolejki przed końcem mieliśmy szansę być tam gdzie GKS. Tylko po spieprzonym przez wiadomo kogo karnym powietrze zeszło i zaczęły się cuda. Królewski za to niby odpowiada? Chłop ma za miękkie serce i daje "szanse" leserom na którą nie zasługują. To jest na dzisiaj najpoważniejszy zarzut, ale głos Bashy zdaje się zwiastować zmianę w tym temacie. ![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2018
Offline |
#6243
|
|
Co idzie do przodu? Raczej się cofa.. Te rzeczy to jakieś podstawy każdego klubu, a nie żadne osiągnięcie. Trzymanie Sobolewskiego, gdzie każdy wiedział, że do niczego to nie prowadzi, później jakiś dziwaczny eksperyment z Rude, później kolejny zwrot i Moskal, zwolniony po chwili żeby znów wrócić do Jopa i "szkoły" Rude. Miotanie się, dziesiątki zapowiedzi bez pokrycia związanych z bazą, rozwojem struktur, nowym herbem, planami 2-3 letnimi (rok temu zapowiadał 20 os w dziale analityki.. są dwie xd), ludzie uciekają z biur co zdolniejsi.
Na dodatek zero jakiejś refleksji chęci zatrudnienia ludzi, znających się na piłce, z jakimś doświadczeniem, posłuchania innych, budowy czegoś trwałego. Jeden wielki marazm. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#6244
|
|
Drozd propaganda dojebana xd
Może i rządził tylko Kuba z Wujaszkiem i bratem ale dlaczego też tak mogło być? Może dlatego, że jedyne co umiał Królewski to opowiadać bajki o AI itd więc siłą rzeczy kto miał rządzić i kogo miał zatrudniać? Po przejęciu pałeczki przez Zaskrońca są takie same cyrki w klubie jak za zaspę trio, jak z Hyballa, Gula itd zero pomysłów na rozwój, Zaskroniec czerpie tylko z tego jaki Wisła ma potencjał (a wraz z czasem ma co raz mniejszy), kadra dalej przepłacona i rozpasana, w klubie już nawet struktur podstawowych nie ma jak dyrektor akademii, prezes itp ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2014
Offline |
#6245
|
|
Nasz klub, od dłuższego czasu, skutecznie wdraża ideę organizacji uczącej się.
Sam Prezesek uczy się jak zarządzać klubem sportowym Trener Jop ( z pełnym szacunkiem) jest na etapie uczenia się jak to jest być pierwszym trenerem. Dyrektor Basha uczy się jak to jest być dyrektorem sportowym. Drużyna składająca się z najlepiej opłacanych w tej lidze piłkarzy uczy się być drużyną "z największym potencjałem" Kibice uczą się wiary, że wszystko co robią w/w osoby jest na chwałę Wisły. To, że nasze miejsce w tabeli oscyluje w okolicach jej środka, jest twardym faktem. Wiec co jest "nie tak"? ![]() Z resztą, ja też postanowiłem, że podczas najbliższego rejsu samolotem, wejdę do kabiny pilotów i, w ramach chęci nauki i zdobycia nowych doświadczeń, proszę aby pozwolili mi zasiąść za sterami i wylądować...
Ostatnio edytowane przez stary dziad : 23.12.2024 o godz. 10:14.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#6246
|
![]() ![]()
Bednarz=Landryna=......
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#6247
|
|
tymczasem Pan Władek wbrew hejterom pokazuje że jest człowiekiem wielkiego serca
https://www.facebook.com/watch/?v=93...051137&__cft__[0]=AZV4OZ0y16O843zCdn-HDk6tuQZ0zReVns8SsMf5S3ZX85aqWFPjIHDknNSK8poETVWsC 3qsG4MN4WwCMK_bTPBOAW9dx9Nnin2PsEkEETAh6ewLcj-9rb6zk40mK7GPY-YfK6JjvmikuS-qs9nHWL1222R1SpAtKqiWM0gna6NCfUO4dRkHs7IxGiFkWIe7j fyxkfUp01aB9KyXO0ei0mRX_JhIOlaVoinmMMv7D3G8Zw&__tn __=%2CO%2CP-R ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#6248
|
Jeśli wszystkie te wasze teorie o wybujałym ego i psuciu atmosfery przez Sobczaka są prawdziwe to tylko głupiec mógł mu zaoferować kontrakt.
Ostatnio edytowane przez Jagul : 23.12.2024 o godz. 11:58.
![]()
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale Sekciarz spadkowy |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2014
Offline |
#6249
|
|
Odpowiem-Sobczaka zatrudniła świnka.
Klub, który w poprzednim sezonie dokonał wręcz niemożliwego odwrotu od pewnego awansu. Można powiedzieć, że nasza "słynna" potyczka w barażach z Puszczą przyblakła całkowicie, w porównaniu z tym co oni zrobili. Tam to dopiero mogło i musiało zejść powietrze, i to w formie eksplozji. A jednak, mimo tego, klub się ogarnął, zatrudnił m.in Sobczaka i pewnie zmierza do awansu. Czyż nie należy tego wiązać z sensownym właścicielem i rozsądnym zarządzaniem? Ale najważniejsze, na pewno atmosfera tam jest "zepsuta", w przeciwieństwie do naszej... A tak w ogóle, Radosnych Swiąt Bożego Narodzenia dla wszystkich Wiślaków !!! |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2018
Offline |
#6250
|
|
Jop dziś powiedział, że czeka wciąż na rozmowę w sprawie pracy w rundzie wiosennej) i jest to przepiękna ilustracja Wisły
Brylowanie na Twitterze dla atencji, wypisywanie w emocjach po meczu odnośnie pracy trenera, pierdyliard podań dalej postów o zdobyciu pucharu (nie wiem, to ma sprawić, że wszyscy zaczną nagle dobrze ten rok oceniać i jakieś dobre wrażenie wywołać?), a rzeczywistość w tym czasie skrzeczy. |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2013
Skąd: Kraków
Offline |
#6251
|
|
Może Albercik wyświetlił ale nie odpowiedział i Królewicz dalej czeka z nadzieją na przyjęcie oferty
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2018
Online |
#6252
|
Zdrowych i Radosnych Świąt dla Was Wszystkich. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#6253
|
Nagła zmiana trenera na takiego którego nazwisko ktokolwiek już kojarzy? Brzmi prawdopodobnie.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 25.12.2024 o godz. 10:27.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#6254
|
|
Wywalenie Moskala było mega słabym posunięciem JK, natomiast zmiana Jopa w przerwie zimowej na kolejnego randoma znikąd to byłoby czyste szaleństwo. Myślę, że nikt w Wiśle nie bierze takiego ruchu pod uwagę w chwili obecnej.
![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#6255
|
|
Posłuchaj sobie co Jop mówi o okresie kiedy był asystentem Rude.
![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#6256
|
|
Możesz się zdziwić.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#6257
|
|
Jeżeli miałby być nowy trener, to jego nazwisko byłoby już raczej znane. 7 stycznia startują przygotowania, czasu na roszadę w zasadzie nie ma, przynajmniej dla nikogo o zdrowych zmysłach.
![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Offline |
#6258
|
|
Lepiej niech Jarosław skupi się na transferach. Nawet wzmocnienie na jednej ze słabiej obsadzonych pozycji będzie miało znaczenie. Jakby się udało poprawić coś na dwóch, byłoby idealnie. Na więcej nie liczę.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#6259
|
|
kluczowy fragment
![]()
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#6260
|
Na zmiany trzeba pieniędzy. Wisla ich nie ma. To zamyka temat. Przynajmniej do jakis zmian w strukturze właścicielkiej lub dymisji samego Jopa gdyby stwierdzil że nie podoła. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2018
Offline |
#6261
|
|
Zacznijmy od tego, że nikt tu inny nie przyjdzie, bo żaden poważny trener sobie nie pozwoli na takie wchodzenie do szatni, jakieś sugestie jak ma korzystać z danych itp. Niestety w tym układzie tu nic się nie zmieni sportowo, bo od samej góry to nie funkcjonuje. Prezes ma przeświadczenie, że się zna na wszystkim najlepiej, Jop się na to godzi, bo nigdzie indziej z powodów zdrowotnych nie będzie miał takiego komfortu pracy, prezesowi to pasuje, bo ma trenera ze swoim asystentem, na których ma wpływ. Problem w tym, że to mało profesjonalny układ.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#6262
|
To był kolejny błąd Królewskiego. Zmiana Jopa na kogoś innego byłaby bardzo kontrowersyjnym ruchem. Miałaby sens tylko wówczas, gdybyśmy pozyskali jakiegoś topowego trenera (najlepiej oczywiście z zagranicy), a na to raczej nie ma dziś absolutnie pieniędzy. ![]()
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...) "Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze" |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#6263
|
|
Topowego trenera i kilku topowych graczy. Inaczej to będzie mieszanie tej samej herbaty nową łyżeczką
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#6264
|
|
Tutaj trzeba przede wszystkim spowodować żeby nasi zawodnicy cieszyli się kiedy strzelamy bramkę. Musi byś wspólny cel, prawdziwy zespół, a nie zbieranina "gwiazdeczek" które myślą tylko o własnym interesie...
![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#6265
|
![]()
Ostatnio edytowane przez wolfy : 25.12.2024 o godz. 22:18.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Offline |
#6266
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
#6267
|
|
Moskal, "nie wiem co zmienić" bardzo dobrze, że został wywalony
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2018
Offline |
#6268
|
|
Z Moskalem przecież nie chodziło o żaden sport ani wyniki. Każdy inny trener z wizji Królewskiego dostałby wtedy czas.
A że Moskal był po prostu trenerem starej szkoły, który nie chciał słuchać jaśnie oświeconego w zakresie cyferek, zawodników itp. to musiał odejść. Dlatego niestety Wisła jest skazana dopóki ten człowiek będzie u władzy, tylko na trenerów pokroju Rude czy Jopa, którzy będą otwarci na wymianę poglądów w zakresie liczb i cyferek właśnie. A to przecież samo w sobie jest już chory układ bo nie taka jest rola prezesa, aby wchodzić w kompetencje trenera. Stąd w Wiśle nic się nie zmieni przy obecnej układance na górze. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#6269
|
|
Moskal poleciał bo się w lidze skompromitował.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#6270
|
|
A Rude robiono laskę i proszono żeby został bo się też skompromitował. Niestety sam zdecydował że woli odejść bo mu się coś nie spodobało xd
Jedyny gościu co się tu kompromituje to jest Zaskroniec i to jest cykliczne. Kompromitacje przy wyborze trenerów, w trakcie sezonu jak z Moskalem, po sezonie jak z Rude przez dwa sezony z Sobolem itd Sobol idealny trener, którego broniły algorytmy. Rude idealny trener, który nic nie ogarniał i nie radził sobie z samotnością Moskal idealny trener, który miał zagwarantowane ze dwa lata będzie robił ale po objawieniach sevillskich wyleciał. Nie ma to jak dobre wybory Zaskrońca. Research Jarusia oraz AI jak widać zawsze jest (nie)celny xd ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|