The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
OnizukaTSW
Senior Member
 
Od: 08.2014
Skąd: Alwernia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6241
Stary 22.12.2024, 18:51
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Kuba i reszta to doprowadzili do tego co jest teraz... zostawili Królewskiemu Wisłę na 10 miejscu w 1 lidze, bez kasy i z wagonem drogiego szrotu na długich umowach.
No tak, biedny niewinny Krolewski xD Przypominam że Zaskroniec jest głównym akcjonariuszem od końca 2022 roku, a kompromitująca 10 pozycja w lidze miała miejsce w sezonie 2023/2024. Wcześniej udział w zarządzaniu klubem miał nie mniejszy niż Błaszczykowski. Zarówno Jazdzynski, Królewski i Błaszczykowski walnie przyczynili się do tego, że Wisła jest w miejscu którym jest, a więc z marnymi szansami na awans, coraz większymi długami, bez realnej wizji zarządzania klubem i bez większych perspektyw na przyszłość. Puchar Polski, choć niewątpliwy sukcesem był, to tylko nieco pudrowal rzeczywistość.
Ostatnio edytowane przez OnizukaTSW : 22.12.2024 o godz. 18:56.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6242
Stary 22.12.2024, 21:08
OnizukaTSW napisał(a):Wyświetl post
No tak, biedny niewinny Krolewski xD Przypominam że Zaskroniec jest głównym akcjonariuszem od końca 2022 roku, a kompromitująca 10 pozycja w lidze miała miejsce w sezonie 2023/2024. Wcześniej udział w zarządzaniu klubem miał nie mniejszy niż Błaszczykowski. Zarówno Jazdzynski, Królewski i Błaszczykowski walnie przyczynili się do tego, że Wisła jest w miejscu którym jest, a więc z marnymi szansami na awans, coraz większymi długami, bez realnej wizji zarządzania klubem i bez większych perspektyw na przyszłość. Puchar Polski, choć niewątpliwy sukcesem był, to tylko nieco pudrowal rzeczywistość.
Oczywiście, że Królewski też odpowiada za okres Trio, ale to nie on zatrudnił sobie wuja i brata, trudno nie dostrzegać kto w tamtym czasie nadawał ton i kto zaprowadził nas do 1 ligi, a tam przewalił resztki kasy wypłaconej z Ekstraklasy. Tylko sprowadzenie Rodado było w tamtym czasie na plus. Komin dla Fernandeza, Sapała, Żyro... jak kasy zaczęło brakować to prezio zaczął publicznie winić Królewskiego, wtedy Jara otrzeźwiło. Od tamtego czasu coś tam do przodu idzie, choćby wypłaty to 50% dochodów. Reaktywowano rezerwy. Powoli pozbywamy się drenujących kasę piłkarzy, nic nie dających na boisku.

A co do " kompromitująca 10 pozycja w lidze miała miejsce w sezonie 2023/2024" a co za różnica czy miejsce było 10, 8 czy 12. Żadna. Na 4 kolejki przed końcem mieliśmy szansę być tam gdzie GKS. Tylko po spieprzonym przez wiadomo kogo karnym powietrze zeszło i zaczęły się cuda. Królewski za to niby odpowiada?

Chłop ma za miękkie serce i daje "szanse" leserom na którą nie zasługują. To jest na dzisiaj najpoważniejszy zarzut, ale głos Bashy zdaje się zwiastować zmianę w tym temacie.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
wierność83
Senior Member
 
Od: 11.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6243
Stary 22.12.2024, 21:36
Co idzie do przodu? Raczej się cofa.. Te rzeczy to jakieś podstawy każdego klubu, a nie żadne osiągnięcie. Trzymanie Sobolewskiego, gdzie każdy wiedział, że do niczego to nie prowadzi, później jakiś dziwaczny eksperyment z Rude, później kolejny zwrot i Moskal, zwolniony po chwili żeby znów wrócić do Jopa i "szkoły" Rude. Miotanie się, dziesiątki zapowiedzi bez pokrycia związanych z bazą, rozwojem struktur, nowym herbem, planami 2-3 letnimi (rok temu zapowiadał 20 os w dziale analityki.. są dwie xd), ludzie uciekają z biur co zdolniejsi.

Na dodatek zero jakiejś refleksji chęci zatrudnienia ludzi, znających się na piłce, z jakimś doświadczeniem, posłuchania innych, budowy czegoś trwałego. Jeden wielki marazm.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6244
Stary 23.12.2024, 01:32
Drozd propaganda dojebana xd
Może i rządził tylko Kuba z Wujaszkiem i bratem ale dlaczego też tak mogło być? Może dlatego, że jedyne co umiał Królewski to opowiadać bajki o AI itd więc siłą rzeczy kto miał rządzić i kogo miał zatrudniać?

Po przejęciu pałeczki przez Zaskrońca są takie same cyrki w klubie jak za zaspę trio, jak z Hyballa, Gula itd zero pomysłów na rozwój, Zaskroniec czerpie tylko z tego jaki Wisła ma potencjał (a wraz z czasem ma co raz mniejszy), kadra dalej przepłacona i rozpasana, w klubie już nawet struktur podstawowych nie ma jak dyrektor akademii, prezes itp
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
stary dziad
Senior Member
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6245
Stary 23.12.2024, 10:10
Nasz klub, od dłuższego czasu, skutecznie wdraża ideę organizacji uczącej się.
Sam Prezesek uczy się jak zarządzać klubem sportowym
Trener Jop ( z pełnym szacunkiem) jest na etapie uczenia się jak to jest być pierwszym trenerem.
Dyrektor Basha uczy się jak to jest być dyrektorem sportowym.
Drużyna składająca się z najlepiej opłacanych w tej lidze piłkarzy uczy się być drużyną "z największym potencjałem"
Kibice uczą się wiary, że wszystko co robią w/w osoby jest na chwałę Wisły.

To, że nasze miejsce w tabeli oscyluje w okolicach jej środka, jest twardym faktem.
Wiec co jest "nie tak"?

Z resztą, ja też postanowiłem, że podczas najbliższego rejsu samolotem, wejdę do kabiny pilotów i, w ramach chęci nauki i zdobycia nowych doświadczeń, proszę aby pozwolili mi zasiąść za sterami i wylądować...
Ostatnio edytowane przez stary dziad : 23.12.2024 o godz. 10:14.
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6246
Stary 23.12.2024, 10:43
stary dziad napisał(a):Wyświetl post

Kibice uczą się wiary, że wszystko co robią w/w osoby jest na chwałę Wisły.
...
O tu się nie zgodzę, tutaj możemy (przynajmniej niektórzy) być już wykładowcami w tej kwestii
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6247
Stary 23.12.2024, 11:41
tymczasem Pan Władek wbrew hejterom pokazuje że jest człowiekiem wielkiego serca

https://www.facebook.com/watch/?v=93...051137&__cft__[0]=AZV4OZ0y16O843zCdn-HDk6tuQZ0zReVns8SsMf5S3ZX85aqWFPjIHDknNSK8poETVWsC 3qsG4MN4WwCMK_bTPBOAW9dx9Nnin2PsEkEETAh6ewLcj-9rb6zk40mK7GPY-YfK6JjvmikuS-qs9nHWL1222R1SpAtKqiWM0gna6NCfUO4dRkHs7IxGiFkWIe7j fyxkfUp01aB9KyXO0ei0mRX_JhIOlaVoinmMMv7D3G8Zw&__tn __=%2CO%2CP-R
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6248
Stary 23.12.2024, 11:55
Drozd napisał(a):Wyświetl post
A co do " kompromitująca 10 pozycja w lidze miała miejsce w sezonie 2023/2024" a co za różnica czy miejsce było 10, 8 czy 12. Żadna. Na 4 kolejki przed końcem mieliśmy szansę być tam gdzie GKS. Tylko po spieprzonym przez wiadomo kogo karnym powietrze zeszło i zaczęły się cuda. Królewski za to niby odpowiada?
Kto zatrudnił Sobczaka?
Jeśli wszystkie te wasze teorie o wybujałym ego i psuciu atmosfery przez Sobczaka są prawdziwe to tylko głupiec mógł mu zaoferować kontrakt.
Ostatnio edytowane przez Jagul : 23.12.2024 o godz. 11:58.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując
stary dziad
Senior Member
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6249
Stary 23.12.2024, 14:01
Odpowiem-Sobczaka zatrudniła świnka.
Klub, który w poprzednim sezonie dokonał wręcz niemożliwego odwrotu od pewnego awansu.
Można powiedzieć, że nasza "słynna" potyczka w barażach z Puszczą przyblakła całkowicie, w porównaniu z tym co oni zrobili.
Tam to dopiero mogło i musiało zejść powietrze, i to w formie eksplozji.

A jednak, mimo tego, klub się ogarnął, zatrudnił m.in Sobczaka i pewnie zmierza do awansu.
Czyż nie należy tego wiązać z sensownym właścicielem i rozsądnym zarządzaniem?

Ale najważniejsze, na pewno atmosfera tam jest "zepsuta", w przeciwieństwie do naszej...

A tak w ogóle, Radosnych Swiąt Bożego Narodzenia dla wszystkich Wiślaków !!!
Odpowiedz cytując
wierność83
Senior Member
 
Od: 11.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6250
Stary 24.12.2024, 14:07
Jop dziś powiedział, że czeka wciąż na rozmowę w sprawie pracy w rundzie wiosennej) i jest to przepiękna ilustracja Wisły
Brylowanie na Twitterze dla atencji, wypisywanie w emocjach po meczu odnośnie pracy trenera, pierdyliard podań dalej postów o zdobyciu pucharu (nie wiem, to ma sprawić, że wszyscy zaczną nagle dobrze ten rok oceniać i jakieś dobre wrażenie wywołać?), a rzeczywistość w tym czasie skrzeczy.
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6251
Stary 24.12.2024, 16:02
Może Albercik wyświetlił ale nie odpowiedział i Królewicz dalej czeka z nadzieją na przyjęcie oferty
Odpowiedz cytując
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6252
Stary 24.12.2024, 17:34
wierność83 napisał(a):Wyświetl post
Jop dziś powiedział, że czeka wciąż na rozmowę w sprawie pracy w rundzie wiosennej) i jest to przepiękna ilustracja Wisły
Brylowanie na Twitterze dla atencji, wypisywanie w emocjach po meczu odnośnie pracy trenera, pierdyliard podań dalej postów o zdobyciu pucharu (nie wiem, to ma sprawić, że wszyscy zaczną nagle dobrze ten rok oceniać i jakieś dobre wrażenie wywołać?), a rzeczywistość w tym czasie skrzeczy.
To szalenie przebiegła gra jk mająca na celu błyskawiczne przejęcie guardioli jeśli mc go wywali w okresie świąt/nowego roku..
Zdrowych i Radosnych Świąt dla Was Wszystkich.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6253
Stary 24.12.2024, 23:40
Stelio napisał(a):Wyświetl post
Może Albercik wyświetlił ale nie odpowiedział i Królewicz dalej czeka z nadzieją na przyjęcie oferty
Na tym etapie zaskoczyć w Wiśle mogą mnie dwie rzeczy: lądowanie UFO na stadionie i plany fuzji z Cracovią.
Nagła zmiana trenera na takiego którego nazwisko ktokolwiek już kojarzy? Brzmi prawdopodobnie.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 25.12.2024 o godz. 10:27.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6254
Stary 25.12.2024, 09:26
Wywalenie Moskala było mega słabym posunięciem JK, natomiast zmiana Jopa w przerwie zimowej na kolejnego randoma znikąd to byłoby czyste szaleństwo. Myślę, że nikt w Wiśle nie bierze takiego ruchu pod uwagę w chwili obecnej.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6255
Stary 25.12.2024, 10:03
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Wywalenie Moskala było mega słabym posunięciem JK, natomiast zmiana Jopa w przerwie zimowej na kolejnego randoma znikąd to byłoby czyste szaleństwo. Myślę, że nikt w Wiśle nie bierze takiego ruchu pod uwagę w chwili obecnej.
Posłuchaj sobie co Jop mówi o okresie kiedy był asystentem Rude.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6256
Stary 25.12.2024, 10:28
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Wywalenie Moskala było mega słabym posunięciem JK, natomiast zmiana Jopa w przerwie zimowej na kolejnego randoma znikąd to byłoby czyste szaleństwo. Myślę, że nikt w Wiśle nie bierze takiego ruchu pod uwagę w chwili obecnej.
Możesz się zdziwić.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6257
Stary 25.12.2024, 11:06
Jeżeli miałby być nowy trener, to jego nazwisko byłoby już raczej znane. 7 stycznia startują przygotowania, czasu na roszadę w zasadzie nie ma, przynajmniej dla nikogo o zdrowych zmysłach.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6258
Stary 25.12.2024, 11:43
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli miałby być nowy trener, to jego nazwisko byłoby już raczej znane. 7 stycznia startują przygotowania, czasu na roszadę w zasadzie nie ma, przynajmniej dla nikogo o zdrowych zmysłach.
Lepiej niech Jarosław skupi się na transferach. Nawet wzmocnienie na jednej ze słabiej obsadzonych pozycji będzie miało znaczenie. Jakby się udało poprawić coś na dwóch, byłoby idealnie. Na więcej nie liczę.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6259
Stary 25.12.2024, 12:03
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli miałby być nowy trener, to jego nazwisko byłoby już raczej znane. 7 stycznia startują przygotowania, czasu na roszadę w zasadzie nie ma, przynajmniej dla nikogo o zdrowych zmysłach.
kluczowy fragment
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6260
Stary 25.12.2024, 13:49
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Na tym etapie zaskoczyć w Wiśle mogą mnie dwie rzeczy: lądowanie UFO na stadionie i plany fuzji z Cracovią.
Nagła zmiana trenera na takiego którego nazwisko ktokolwiek już kojarzy? Brzmi prawdopodobnie.
Prawdopodobnie czyli ile? 90%?

Na zmiany trzeba pieniędzy. Wisla ich nie ma. To zamyka temat. Przynajmniej do jakis zmian w strukturze właścicielkiej lub dymisji samego Jopa gdyby stwierdzil że nie podoła.
Odpowiedz cytując
wierność83
Senior Member
 
Od: 11.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6261
Stary 25.12.2024, 14:21
Zacznijmy od tego, że nikt tu inny nie przyjdzie, bo żaden poważny trener sobie nie pozwoli na takie wchodzenie do szatni, jakieś sugestie jak ma korzystać z danych itp. Niestety w tym układzie tu nic się nie zmieni sportowo, bo od samej góry to nie funkcjonuje. Prezes ma przeświadczenie, że się zna na wszystkim najlepiej, Jop się na to godzi, bo nigdzie indziej z powodów zdrowotnych nie będzie miał takiego komfortu pracy, prezesowi to pasuje, bo ma trenera ze swoim asystentem, na których ma wpływ. Problem w tym, że to mało profesjonalny układ.
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6262
Stary 25.12.2024, 14:25
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Wywalenie Moskala było mega słabym posunięciem JK, natomiast zmiana Jopa w przerwie zimowej na kolejnego randoma znikąd to byłoby czyste szaleństwo. Myślę, że nikt w Wiśle nie bierze takiego ruchu pod uwagę w chwili obecnej.
Wywalenie Moskala było bardzo dobrym posunięciem, On w ogóle nie powinien tu być zatrudniony po raz trzeci.

To był kolejny błąd Królewskiego.

Zmiana Jopa na kogoś innego byłaby bardzo kontrowersyjnym ruchem. Miałaby sens tylko wówczas, gdybyśmy pozyskali jakiegoś topowego trenera (najlepiej oczywiście z zagranicy), a na to raczej nie ma dziś absolutnie pieniędzy.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6263
Stary 25.12.2024, 15:26
Markus napisał(a):Wyświetl post

Zmiana Jopa na kogoś innego byłaby bardzo kontrowersyjnym ruchem. Miałaby sens tylko wówczas, gdybyśmy pozyskali jakiegoś topowego trenera (najlepiej oczywiście z zagranicy), a na to raczej nie ma dziś absolutnie pieniędzy.
Topowego trenera i kilku topowych graczy. Inaczej to będzie mieszanie tej samej herbaty nową łyżeczką
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6264
Stary 25.12.2024, 17:12
Tutaj trzeba przede wszystkim spowodować żeby nasi zawodnicy cieszyli się kiedy strzelamy bramkę. Musi byś wspólny cel, prawdziwy zespół, a nie zbieranina "gwiazdeczek" które myślą tylko o własnym interesie...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6265
Stary 25.12.2024, 22:16
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Topowego trenera i kilku topowych graczy. Inaczej to będzie mieszanie tej samej herbaty nową łyżeczką
A co jest łatwiej i taniej zrobić - wymienić trenera czy piłkarzy?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 25.12.2024 o godz. 22:18.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6266
Stary 26.12.2024, 00:20
Markus napisał(a):Wyświetl post
Wywalenie Moskala było bardzo dobrym posunięciem, On w ogóle nie powinien tu być zatrudniony po raz trzeci.

To był kolejny błąd Królewskiego.

Zmiana Jopa na kogoś innego byłaby bardzo kontrowersyjnym ruchem. Miałaby sens tylko wówczas, gdybyśmy pozyskali jakiegoś topowego trenera (najlepiej oczywiście z zagranicy), a na to raczej nie ma dziś absolutnie pieniędzy.
Błędem Królewskiego było zwolnienie Moskala. I typowym w naszym przypadku marnotrawstwem pieniędzy. Moskal zapłacił cenę za puchary, niekompletną kadrę, późne transfery piłkarzy z zaległościami. Przełom i tak by nastąpił, bo musiał, nawet gdybyś to ty był trenerem. Właściwie ostatnim brakującym elementem tej układanki był transfer Jamesa, na który Moskal się uparł. Niestety, Królewski nie wytrzymał ciśnienia. To cała historia.
Odpowiedz cytując
leszekpw
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6267
Stary 26.12.2024, 01:45
Moskal, "nie wiem co zmienić" bardzo dobrze, że został wywalony
Odpowiedz cytując
wierność83
Senior Member
 
Od: 11.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6268
Stary 26.12.2024, 11:12
Z Moskalem przecież nie chodziło o żaden sport ani wyniki. Każdy inny trener z wizji Królewskiego dostałby wtedy czas.
A że Moskal był po prostu trenerem starej szkoły, który nie chciał słuchać jaśnie oświeconego w zakresie cyferek, zawodników itp. to musiał odejść.
Dlatego niestety Wisła jest skazana dopóki ten człowiek będzie u władzy, tylko na trenerów pokroju Rude czy Jopa, którzy będą otwarci na wymianę poglądów w zakresie liczb i cyferek właśnie. A to przecież samo w sobie jest już chory układ bo nie taka jest rola prezesa, aby wchodzić w kompetencje trenera. Stąd w Wiśle nic się nie zmieni przy obecnej układance na górze.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6269
Stary 26.12.2024, 12:39
Moskal poleciał bo się w lidze skompromitował.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6270
Stary 26.12.2024, 14:48
A Rude robiono laskę i proszono żeby został bo się też skompromitował. Niestety sam zdecydował że woli odejść bo mu się coś nie spodobało xd

Jedyny gościu co się tu kompromituje to jest Zaskroniec i to jest cykliczne. Kompromitacje przy wyborze trenerów, w trakcie sezonu jak z Moskalem, po sezonie jak z Rude przez dwa sezony z Sobolem itd

Sobol idealny trener, którego broniły algorytmy.
Rude idealny trener, który nic nie ogarniał i nie radził sobie z samotnością
Moskal idealny trener, który miał zagwarantowane ze dwa lata będzie robił ale po objawieniach sevillskich wyleciał.

Nie ma to jak dobre wybory Zaskrońca. Research Jarusia oraz AI jak widać zawsze jest (nie)celny xd
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:39.