The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6211
Stary 17.12.2024, 14:00
W tym momencie pewne jest już, że nie spadnie nam z nieba ekstra 5 baniek w lecie 2025.
Jeśli nie awansujemy, to lato 2025 będzie pełne nerwowych ruchów. Najprawdopodobniej trzeba będzie sprzedać Angela i Kacpra, żeby w ogóle były pieniądze na wegetowanie przez kolejny sezon.
Oczywiście nie ma co się łudzić, że w ich miejsce zostaną sprowadzeni zawodnicy o podobnych umiejętnościach. Będzie to ruch podobny do wypuszczenia w jednym okienku zimowym Aschrafa i Yeboaha, co skończyło się spadkiem z Ekstraklasy.
Żeby wyjść z obecnej spirali upadku sportowo-finansowego, w jakiej jesteśmy, trzeba kogoś z zewnątrz z kasą i doświadczeniem. Moim zdaniem sezon 2025/2026 będzie przeznaczony na gorączkowe szukanie inwestora, bo chyba nikt się nie łudzi, że w I lidze możemy sobie pykać w nieskończoność.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
stary dziad
Senior Member
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6212
Stary 17.12.2024, 15:37
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Żeby wyjść z obecnej spirali upadku sportowo-finansowego, w jakiej jesteśmy, trzeba kogoś z zewnątrz z kasą i doświadczeniem. Moim zdaniem sezon 2025/2026 będzie przeznaczony na gorączkowe szukanie inwestora, bo chyba nikt się nie łudzi, że w I lidze możemy sobie pykać w nieskończoność.
I tylko wysp tych nie ma... ( z wiersza o wyspach Bergamutach)
Trawersując, i tylko takich inwestorów nie ma...

Najpierw aby spłacić długi ( w tym pożyczki) trzeba włożyć 50 baniek
Potem, przy założeniu, że taki inwestor chce coś osiągnąć musi dołożyć 20 baniek aby wzmocnić drużynę.
Czyli na wejście 70 baniek.
Realnie nie do odzyskania w tym życiu.
Ja wiem, w zamian za to ten prestiż, ta pozycja i sława...

Palec pod budkę, bo za minutkę zamykam budkę...
No lecą tłumy ich, tłumy ich...

Poproszę o choć jedno potencjalne nazwisko.
Odpowiedz cytując
MMTS
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2006
Skąd: 4 km od R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6213
Stary 17.12.2024, 15:39
pi0tr3k94 napisał(a):Wyświetl post
Grzesiu Wójtowicz od kilku lat bezbłędnie wytyka błędy i problemy Wisły, mądry prezes to by z tych rad skorzystał, ale nie zaskroniec. Ten woli wojować ze wszystkimi dookoła.
Ale mamy za to sklep. I mieliśmy utalentowanego trenera z wizją. Przyszłą gwiazdę europejskiej trenerki. Czepiacie się.
Odpowiedz cytując
pi0tr3k94
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6214
Stary 17.12.2024, 16:07
MMTS napisał(a):Wyświetl post
Ale mamy za to sklep. I mieliśmy utalentowanego trenera z wizją. Przyszłą gwiazdę europejskiej trenerki. Czepiacie się.
Zapomniałeś o Pucharze Polski i wspaniałej przygodzie w europejskich pucharach.
Aha i jeszcze Kacper Duda na reprezentanta Polski .
Odpowiedz cytując
wierność83
Senior Member
 
Od: 11.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6215
Stary 17.12.2024, 16:32
stary dziad napisał(a):Wyświetl post
I tylko wysp tych nie ma... ( z wiersza o wyspach Bergamutach)
Trawersując, i tylko takich inwestorów nie ma...

Najpierw aby spłacić długi ( w tym pożyczki) trzeba włożyć 50 baniek
Potem, przy założeniu, że taki inwestor chce coś osiągnąć musi dołożyć 20 baniek aby wzmocnić drużynę.
Czyli na wejście 70 baniek.
Realnie nie do odzyskania w tym życiu.
Ja wiem, w zamian za to ten prestiż, ta pozycja i sława...

Palec pod budkę, bo za minutkę zamykam budkę...
No lecą tłumy ich, tłumy ich...

Poproszę o choć jedno potencjalne nazwisko.
Sama kwota nie jest jakaś z kosmosu, to nie są duże pieniądze, aby wejść w piłkę w Polsce. Tego rzędu kwoty spokojnie były już płacone przy inwestycji w polskie kluby w najnowszej historii (Mioduski i Leśnodorski swego czasu zapłacili za Legię 100 mln zł, później sam Mioduski 50 mln zł, Jakubas ok 60 mln w Motor, Filipiak w Cracovię dobre ponad 100 mln). Problemem jest, że Wisła z jakiegoś powodu nie generuje zainteresowania w lokalnym biznesie tak jak powyższe przypadki. Jest niby Pan Kwiecień, ale on z jakiegoś powodu woli Wieczystą (przynajmniej chyba na ten moment), a o innych nie słychać. Ja bym takich ludzi kusił, związanych z regionem, miastem.
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6216
Stary 17.12.2024, 17:25
wierność83 napisał(a):Wyświetl post
Sama kwota nie jest jakaś z kosmosu, to nie są duże pieniądze, aby wejść w piłkę w Polsce. Tego rzędu kwoty spokojnie były już płacone przy inwestycji w polskie kluby w najnowszej historii (Mioduski i Leśnodorski swego czasu zapłacili za Legię 100 mln zł, później sam Mioduski 50 mln zł, Jakubas ok 60 mln w Motor, Filipiak w Cracovię dobre ponad 100 mln). Problemem jest, że Wisła z jakiegoś powodu nie generuje zainteresowania w lokalnym biznesie tak jak powyższe przypadki. Jest niby Pan Kwiecień, ale on z jakiegoś powodu woli Wieczystą (przynajmniej chyba na ten moment), a o innych nie słychać. Ja bym takich ludzi kusił, związanych z regionem, miastem.
Kwiecień jeśli był zainteresowany to już jakieś 6 lat temu. Podobno warunkiem było bankructwo i start od zera na co nie chcieli się zgodzić w klubie.

Chichot historii będzie taki, że w międzyczasie Kwiecień przejął osiedlowy klub, doporowadzil go na szczebel centralny, a w przyszłym sezonie wetrze dwukrotnie w podloge wielką Wisłę królewicza i z dużym prawdopodobieństwem awansuje eklapy

A Wisła z którą chciał startować od 4 ligi będzie się zakopywać na kolejne dekady w niebycie.
Odpowiedz cytując
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6217
Stary 17.12.2024, 17:38
Włożyć dziś te kilkadziesiąt czy sto mln zł w Wisłę żeby co z tego mieć- oto jest pytanie?
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6218
Stary 17.12.2024, 17:51
Patryko napisał(a):Wyświetl post
W tym momencie pewne jest już, że nie spadnie nam z nieba ekstra 5 baniek w lecie 2025.
Jeśli nie awansujemy, to lato 2025 będzie pełne nerwowych ruchów. Najprawdopodobniej trzeba będzie sprzedać Angela i Kacpra, żeby w ogóle były pieniądze na wegetowanie przez kolejny sezon.
Oczywiście nie ma co się łudzić, że w ich miejsce zostaną sprowadzeni zawodnicy o podobnych umiejętnościach. Będzie to ruch podobny do wypuszczenia w jednym okienku zimowym Aschrafa i Yeboaha, co skończyło się spadkiem z Ekstraklasy.
Żeby wyjść z obecnej spirali upadku sportowo-finansowego, w jakiej jesteśmy, trzeba kogoś z zewnątrz z kasą i doświadczeniem. Moim zdaniem sezon 2025/2026 będzie przeznaczony na gorączkowe szukanie inwestora, bo chyba nikt się nie łudzi, że w I lidze możemy sobie pykać w nieskończoność.
Dudę sprzedać? Komu i za ile niby?

Spójrz może jakie Kacper ma liczby W PIERWSZEJ LIDZE i jakie gówniane mecze potrafi tam zagrać.

Jedyny piłkarz na jakim możemy zarobić to Rodado. Ale nie tyle żeby spłacić długi
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6219
Stary 17.12.2024, 17:52
doktor granat napisał(a):Wyświetl post
Włożyć dziś te kilkadziesiąt czy sto mln zł w Wisłę żeby co z tego mieć- oto jest pytanie?
Żeby mieć Top3 klub w Polsce jeśli chodzi o potencjał kibicowsko-marketingowy.
Wiadomo, że to musi być zachcianka kogoś, dla kogo te kilkadziesiąt baniek nie stanowi dużej części majątku - czyli w Polsce znalezienie kogoś takiego będzie graniczyć z cudem.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6220
Stary 17.12.2024, 17:59
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Żeby mieć Top3 klub w Polsce jeśli chodzi o potencjał kibicowsko-marketingowy.
Wiadomo, że to musi być zachcianka kogoś, dla kogo te kilkadziesiąt baniek nie stanowi dużej części majątku - czyli w Polsce znalezienie kogoś takiego będzie graniczyć z cudem.
Na ten moment top3. Jeszcze z 5 lat takiej sraki i na pewno nas ktoś wyprzedzi. Chociażby Jagiellonia, Pogoń, Raków albo w najczarniejszym scenariuszu sąsiadka.

Nie zapominajcie, że potencjał kibicowski to nie jest środek trwały. I zainteresowanie Wisła z roku na rok będzie spadać na łeb jak będziemy się kopać po czołach na niższych poziomach rozgrywkowych.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6221
Stary 17.12.2024, 18:07
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Żeby mieć Top3 klub w Polsce jeśli chodzi o potencjał kibicowsko-marketingowy.
Wiadomo, że to musi być zachcianka kogoś, dla kogo te kilkadziesiąt baniek nie stanowi dużej części majątku - czyli w Polsce znalezienie kogoś takiego będzie graniczyć z cudem.
Problem w tym że nie ma nikogo takiego, zwłaszcza w czasie recesji.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6222
Stary 17.12.2024, 18:16
Sprawa jest prosta.Bez umorzenia znacznej części pożyczek właścicielskich pies z kulawą nogą tutaj sam nie przyjdzie.Dług względem TS-u ścina się bezboleśnie to tak naprawdę pieniądze niczyje, ale moim zdaniem także obecni współwłaściciele muszą wziąć na klatę odpowiedzialność za kupę gówna którą udało im się uwalić.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6223
Stary 17.12.2024, 18:43
Cytat:
Sama kwota nie jest jakaś z kosmosu, to nie są duże pieniądze, aby wejść w piłkę w Polsce. Tego rzędu kwoty spokojnie były już płacone przy inwestycji w polskie kluby w najnowszej historii (Mioduski i Leśnodorski swego czasu zapłacili za Legię 100 mln zł, później sam Mioduski 50 mln zł, Jakubas ok 60 mln w Motor, Filipiak w Cracovię dobre ponad 100 mln). Problemem jest, że Wisła z jakiegoś powodu nie generuje zainteresowania w lokalnym biznesie tak jak powyższe przypadki. Jest niby Pan Kwiecień, ale on z jakiegoś powodu woli Wieczystą (przynajmniej chyba na ten moment), a o innych nie słychać. Ja bym takich ludzi kusił, związanych z regionem, miastem.
Znajdź inwestora, tylko najpierw go uprzedź, że jak nie będzie lizał dupy kibicom to będzie pierwszy pogoniony (nawet jakby awansował do LM) a jak będzie lizał rowa poprawnie, to może być nawet Vanną Ly albo robić cyrki jak Zaskroniec i mieć super poparcie na trybunach.

Nikt o zdrowych zmysłąch w ten burdel nie wejdzie bo tutaj tylko układy się liczą. Jak jesteś swój to wybaczymy wszystko, później lub wczesniej nazwiemy cię legendą, jak nie jesteś od nas to jak chcesz to możesz płacić na klub, tylko żebyś czasem się nie mieszał w różne interesy przy Wiśle.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
wierność83
Senior Member
 
Od: 11.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6224
Stary 17.12.2024, 21:06
Dlatego moim zdaniem w to wejdzie tylko ktoś kto emocjonalnie jest związany z klubem czy miastem. Nie mam wiedzy czy oprócz WK i BC ktoś taki z odpowiednim majątkiem jest.
Tylko bowiem, będąc emocjonalnie związanym będziesz godził się np na hejt w necie jak coś nie pójdzie, bo po prostu będzie cię kręcić zrobienie z twojego klubu czegoś mocnego.
Odpowiedz cytując
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6225
Stary 17.12.2024, 22:01
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Żeby mieć Top3 klub w Polsce jeśli chodzi o potencjał kibicowsko-marketingowy.
Wiadomo, że to musi być zachcianka kogoś, dla kogo te kilkadziesiąt baniek nie stanowi dużej części majątku - czyli w Polsce znalezienie kogoś takiego będzie graniczyć z cudem.
Eee, wybacz, ale obawiam się, że to co napisałeś - klub top 3 itd. oznacza w znacznej mierze właśnie to co 4 posty niżej napisał @Jaroo1.
Czy jest tu jakiś biznes do zrobienia za te włożone 100 baniek? Hahahahaha..
No nie, jest za to klub top 3 (?) z grupą niechcianych przyszłych kolegów w pakiecie.
Ostatnio edytowane przez doktor granat : 17.12.2024 o godz. 22:05.
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6226
Stary 17.12.2024, 23:39
wierność83 napisał(a):Wyświetl post
Dlatego moim zdaniem w to wejdzie tylko ktoś kto emocjonalnie jest związany z klubem czy miastem. Nie mam wiedzy czy oprócz WK i BC ktoś taki z odpowiednim majątkiem jest.
Tylko bowiem, będąc emocjonalnie związanym będziesz godził się np na hejt w necie jak coś nie pójdzie, bo po prostu będzie cię kręcić zrobienie z twojego klubu czegoś mocnego.
Przecież poważny gość pokroju Cupiała,Mioduskiego czy św pamięci Filipiaka hejt i ogólnie cały internet ma głęboko w dupie.Jedynie co mogło ich ruszyć to jak jakiś pismak robiący z nimi wywiad zacząłby się wymądrzać.Cupiał miał na to proste rozwiązanie,nie udzielał się w mediach.Hejtem przejmują się tacy atencjusze jak Zaskroniec.
Odpowiedz cytując
wierność83
Senior Member
 
Od: 11.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6227
Stary 17.12.2024, 23:45
To prawda, jakby się ktoś tym przejmował to z Lechem już dawno musieli by dać sobie spokój. Mało kogo to obchodzi, robią swoje.
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member
 
Od: 09.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6228
Stary 19.12.2024, 04:11
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Znajdź inwestora, tylko najpierw go uprzedź, że jak nie będzie lizał dupy kibicom to będzie pierwszy pogoniony (nawet jakby awansował do LM) a jak będzie lizał rowa poprawnie, to może być nawet Vanną Ly albo robić cyrki jak Zaskroniec i mieć super poparcie na trybunach.

Nikt o zdrowych zmysłąch w ten burdel nie wejdzie bo tutaj tylko układy się liczą. Jak jesteś swój to wybaczymy wszystko, później lub wczesniej nazwiemy cię legendą, jak nie jesteś od nas to jak chcesz to możesz płacić na klub, tylko żebyś czasem się nie mieszał w różne interesy przy Wiśle.
Jak Ty żeś mi teraz zaimponował

Dlatego to musi jebnąć. Ez tego nie będzie „odnowienia „ Wisły
Odpowiedz cytując
stary dziad
Senior Member
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6229
Stary 19.12.2024, 10:48
Inwestor do nas nie przyjdzie ale nie z powodu "złych" kibiców tylko z powodu długów na poziomie 50 mln.
To jest realny problem a nie lizanie czegoś tam.
Przykładowo, czy Rutki przejmowały się "kibolstwem"?
Nie.
Przejmowały się długami.
Dlatego blisko dwadzieścia lat temu położyły Lecha by ich nie spłacać.
I pojawił się nowy Lech, grający na licencji Amici, nie mający długów.

I co dalej?
Owszem, dla nas beka, że teraz gra kuchenkorz a nie kolejorz.
Ale kto się tym przejmuje...

Natomiast widać realne zarządzanie strategiczne, które w ciągu tych lat zaowocowało m.in:
-stworzeniem stabilnych podstaw funkcjonowania klubu
-3 razy mistrzostwo
- stworzeniem najlepszej akademii
-grube miliony przychodów z transferów
-wieloma meczami w europejskich pucharach (Juve, MC, itd)

Czy były błędy? Oczywiście. Ale kto ich nie robi.

A kibolstwo?
Wiele razy szumiało, robiło jakieś bojkoty ...
I co?
I nic.
Generalnie Rutki się tym nie przejmują.
Każdemu z cracovii to mówię- Wisła to klub z piękną , przedwojenną tradycją , założony przez Polaków .Po wojnie na parę lat został "siłowo" przejęty przez resort . Tak samo jak Polska została wbrew woli narodu przejęta przez komunę . I co , Polski też się wstydzisz i na nią plujesz ?!
Odpowiedz cytując
wierność83
Senior Member
 
Od: 11.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6230
Stary 19.12.2024, 20:54
Słuchałem sobie dzisiaj Karcza i strasznie smutny obraz się z tego wyłania. Nie będzie nawet dyrektora akademii, bo ponoć nie zgłosił się nikt ciekawy, a w domyśle chodzi oczywiście o hajs, bo gdyby Wisłę było stać to ściągnęłaby kogoś docelowego. Tym sposobem tak ważna funkcja jest w rękach kogoś zupełnie niedoświadczonego w tej roli (jak w sumie inne w tym klubie). Śmiga mi też co chwilę jakiś news, że inne kluby się rozwijają, budują struktury, a u nas jakiś totalny marazm, nie słychać o niczym o żadnych rekrutacjach do pionu sportowego w gabinetach czy na murawie.
Z biur też podobno co ktoś zdolniejszy to ucieka.
Smutny obraz całości niestety.
Odpowiedz cytując
Manhunt.
Socios Wisła Kraków
 
Od: 10.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6231
Stary 21.12.2024, 08:29
Cytat:
Na koniec czerwca zob. zewnętrzne bez historycznych i bez akcjonariackich - 31,7 mln
Całkowita suma pożyczek od akcjonariatu na 30.06.2024 27,7 mln zł. Ta kwot się może zmienić. A to dlatego, że w monitorze gospodarczym widnieje informacja o możliwym podniesieniu kwot pożyczek od Zarządu Klubu oraz Rady Nadzorczej. JK zobowiązał się do wsparcia finansowego minimum do końca sezonu 24/25
z X przemszara


Z roku na rok sytuacja w klubie jest gorsza. Bal na titanicu trwa, długi przekroczyły już zapewne 60 mln złotych. Zero refleksji, dalej błędne ufanie amatorom i niedoświadczonym. Przedłużmy więcej kontraktów zawodnikom, którzy na to nie zasługują(Wisła nie zostawia w potrzebie) budżet wytrzyma.
Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6232
Stary 21.12.2024, 18:13
Odkąd banda przebierańców przejęła klub ten jest w coraz gorszej kondycji finansowej, zamiast topnieć dlug wciąż się powiększa a z kolei poziom sportowy leci na łeb na szyję. Walczymy o ekstraklase z dwoma napastnikami w kadrze. Jak można wierzyć i ufać temu binarnemu frajerowi w spektrum autyzmu.
Ostatnio edytowane przez Merkury : 21.12.2024 o godz. 18:41.
Odpowiedz cytując
wierność83
Senior Member
 
Od: 11.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6233
Stary 21.12.2024, 18:26
Może Kuba i reszta mają już wywalone na to i po prostu dają hajs, żeby jeszcze kiedyś cokolwiek odzyskać.
Ale tak, dziwię się, że każdy na to przyzwala tam w środku co się robi z tym klubem, zaraz dadzą kolejne pożyczki na zabawę.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6234
Stary 21.12.2024, 18:57
wierność83 napisał(a):Wyświetl post
Może Kuba i reszta mają już wywalone na to i po prostu dają hajs, żeby jeszcze kiedyś cokolwiek odzyskać.
Ale tak, dziwię się, że każdy na to przyzwala tam w środku co się robi z tym klubem, zaraz dadzą kolejne pożyczki na zabawę.
Kuba i reszta to doprowadzili do tego co jest teraz... zostawili Królewskiemu Wisłę na 10 miejscu w 1 lidze, bez kasy i z wagonem drogiego szrotu na długich umowach.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Manhunt.
Socios Wisła Kraków
 
Od: 10.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6235
Stary 21.12.2024, 19:05
A Królewskiego wtedy nie było w klubie? On wtedy współrządził więc co to za argument, że mu ktoś coś zostawił? Kogo z drogiego szrotu na długich umowach mu wtedy zostawili? Młynski, Fajtłapa, Colley( chyba tylko on) i Uryga.
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6236
Stary 21.12.2024, 19:19
Co Królewskiemu zostawili?Przecież płaczek spod Gorlic pierwszy chciał stąd spierdalać i oddawać udziały.Został bo w jego chorej głowie zrodziła się wizja budowy klubu w oparciu o AI
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6237
Stary 21.12.2024, 19:26
Manhunt. napisał(a):Wyświetl post
A Królewskiego wtedy nie było w klubie? On wtedy współrządził więc co to za argument, że mu ktoś coś zostawił? Kogo z drogiego szrotu na długich umowach mu wtedy zostawili? Młynski, Fajtłapa, Colley( chyba tylko on) i Uryga.
Sapała dogadany, Żyro, o reszcie pospadkowego zaciągu nie wspominam. 40 chłopa w składzie i nie ma kto grać. Tak było na początku Królewicza. Wziął Kiko i prawie się udało, ale zostawił Sobola i dlatego się nie udało.

Królewicz wcześniej był w klubie, ale potakiwaczem rodzinki, do czasu kiedy nagle zaczął być jedynym winnym, wtedy się zbuntował. Dlatego rodzinka jest taka zdystansowana i czeka, aż całą patologię w klubie będzie można przypisać tylko Królewskiemu. Ten zeszłoroczny puchar był bardzo nie na miejscu .
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6238
Stary 21.12.2024, 19:26
Nic nie chciał oddawać, tylko grał po publiczkę żeby wyjebać wszystkich, zostać bohaterem dla drozdów i prowadzić klub wg swojej wizji - no w międzyczasie "sprzedawał" jeszcze klub przez pół roku.

Wszystko pięknie wygląda w mediach na X. Tam Wisła i Królewski to dwa idealne podmioty, sukcesy, praca, transparentność, nowoczesność. Szkoda tylko że to wizję Zaskronca a nie jakiekolwiek fakty.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
wierność83
Senior Member
 
Od: 11.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6239
Stary 22.12.2024, 13:46
Oczywiście. I teraz ciężko go będzie oderwać od tego skoro już raz zasmakował bycia w tej roli.
Mały promyk nadziei, że Socios zdecydowali, że nie dadzą kasy na pierwszą drużynę więc nie będą tego finansować.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6240
Stary 22.12.2024, 14:00
Socios nie są od zaspokajania bieżących potrzeb. Tylko nawiedzeni prorokowali, że na to pójdzie kasa.

Rozumiem, że trzymasz kciuki, że braknie kasy i Królewski będzie musiał ogłosić bankructwo.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:28.