The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
ramzes190
Senior Member
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 06.12.2024, 22:43
Byłem na meczu pucharowym na trybunie Polonii, ciężki stadion, z trybuny się.jako tako ogląda z samej góry, a trybuny są.dwie - po bokach. Nasi kibice byli za jedną.z bramek, na prawie płaskim podeście, zero podniesienia a do tego mieli dość.gęstą.siatkę przez którą.zapewne nic nie było widać. Mega współczuje oglądania takiej padaki na mrozie w takich warunkach.

Co do meczu - ledwo mamy 4-5 piłkarzy których można nazwać profesjonalnymi, a Jop tu próbuje dwa składy ugrać, żeby sobie odpoczęli. Po jaką.cholerę? Czemu jaga gra tym samym składem i rozwala chrobrego w PP bez żadnych zmian? Czemu polonia gra tym samym składem, a my rzeźbimy z gówna dwa składy żeby sobie odpoczęli?
No to sobie nie odpoczął.nikt, a do tego wracam z 0pkt i bez pucharu. Brawo Jop.

Kolejny punkt, po cholere nam te króciaki - kiss, fred? Fred opróczy tych 2 bramek nie pokazuje nic, a Kiss pokazuje jedynie straty. Jak mamy mieć.pseudo piłkarzy, to wolę takich co mają 1.90m, wybiegani i fizyczni niż takich króciaków (nie mówię o klocu Urydze, ale np Zjawiński to jest fizyczny typ). To potem wygląda jakby dzieci z przedszkola próbowały odebrać.tacie piłkę. Zadnego meczu fizycznie nie wygrywamy. Co my tu z tego szrotu chcemy barcelone zrobić?
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:58.