
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#11
|
|
Remis ze wskazaniem na Tychy - niestety.
To przerażające jaki mamy krater w środku pola bez Carbo. Do tego Igbekeme musi cały czas asekurować Sukiennickiego który rwie do przodu bez patrzenia na ustawienie... Zmiany pogorszyły grę, zarówno Duarte jak i Baena byli gorsi od tych których zmieniali. Z pozytywów: Letkiewicz (miał dziś dużo roboty), Kutwa (znowu dobry mecz) i Zwoliński. Miły akcent to wejście Dudy. Za Moskala byśmy to przegrali ![]() Moim zdaniem Sukiennicki to nie jest opcja na środek pola. Cienki w defensywie, bezproduktywny w ofensywie...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 04.11.2024 o godz. 20:58.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|

|
||||||
|
|