
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2010
Skąd: Belfast UK
Offline |
#5581
|
|
Czyli nie dowiem się dlaczego Wojtowicz jest skompromitowany?
Ostatnio edytowane przez Kris Dee : 27.09.2024 o godz. 12:16.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2018
Offline |
#5582
|
|
Ja bym się nie rozwodził nad powodami, plotkami. Wszystko to do tej pory trwało i trwałoby nadal, nie ukrywajmy, gdyby nie wydarzył się wyjazd do Sevilli i pewnie jakieś inne rozmowy.
To też bardzo wybrzmiewa z wczorajszego monologu na Wisła portal. Nagle koniec marazmu, nagle trzeba się obudzić, zacząć realnie działać, nagle brak pasji, to co wszyscy widzieli z zewnątrz, dopiero musiał być jakiś impuls, aby to dotarło. Gdyby nie taki impuls, Moskal dalej byłby trenerem, dalej obserwowalibyśmy marazm itd. Więc to co się mówi o różnych ludziach to jest konsekwencja, to co wychodzi, tego co się stało, a nie powód tego co się wydarzyło. Zakłdam, że każdy o tym wiedział, ale miał po prostu w d.., że był kwasy itp. Więc Jarosław jest teraz na etapie pobudzenia, euforii. Pytanie ile to potrwa, bo zaraz znów może wejść w w zasiedzenie i marazm jak coś nie wyjdzie. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#5583
|
Chciałbym zaprzeczyć, z drugiej strony brak mi argumentów. @kryształ - ja nie bronię Królewskiego w tym co zrobił źle, moje oszołomstwo polega na sugerowaniu że są rzeczy w których być może ma rację. To mnie różni od sekciarzy takich jak Ty: u Ciebie Moskal we wszystkim miał rację, a Królewski - nie. Rude wszystko zrobił źle a Puchar Polski wygrał dzięki fartowi. Brzęczek wszystko zrobił źle, a Rodado ściągnął i miał najlepszy początek ligi od lat (mimo budżetowego składu) - niech zgadnę, na farcie. Za to Moskal miał strasznego pecha że mu słabych i wolnych stoperów objeżdżali. Jasne. Musi być fajnie mieć taką prostą wizję świata. Ci robią wszystko albo prawie wszystko dobrze, tamci, nawet jak gdzieś mają rację albo coś im wyjdzie - to przez przypadek. Rozumiesz dlaczego zwykle Cię ignoruję? @MaLk - różnica jest taka że Wojtowicz nie mówi kto jest zły (Królewski i asystent donosiciel), tylko wyraża swoją opinię, jak podkreśla - prywatną. A opinia sprowadza się do tego że zwolnienia mogły mieć jakieś merytoryczne podstawy. W jego opini. To jest o wiele bardziej miękkie stwierdzenie niż domysły Migi. On nawet nie powiedział że przykładowy Krzoska jest złym człowiekiem, donosi, piłkarze chodzą w brudnych gaciach etc. - po prostu nadszedł czas na zmiany, są jakieś podstawy. Inny poziom przekazu - Miga szkaluje bez żadnego wyważenia, Wojtowicz wyraża opinię że zmiany być może mają uzasadnienie. Ja widzę subtelną różnicę.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 27.09.2024 o godz. 17:14.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#5584
|
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#5585
|
Co napisał Miga? Tekst na 3000 znaków x2 Ja tam widzę różnicę, ale może się nie znam. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#5586
|
|
Chcecie mi powiedzieć że od 6 lat a już na grubo od 2 lat, jesteśmy klubem nowoczesnym, opartym na algorytmach itp itd od 6 lat słyszę że mamy idealny sztab i ludzi do budowania wielkiego, nowoczesnego klubu i nagle się okazuje że ci ludzie to amatorzy, chamy i na domiar złego AI tego nie przeczytała, nie domyśliła się itd?
No to od teraz wierzę w każde słowo Królewskiego bo jak widać zna się na AI i zna się na ludziach. Generalnie pierdy Zaskrońca jeśli nawet w tej sytuacji są słuszne to fajnie by było gdyby wczensiej się spotkał z Krzesła czy Moskalem, po pierwsze powiedział co robią źle i czy chca się zmienić czy mają pomysł na dalszą pracę swoją w Wiśle. Tu wyszło że Zaskroniec na podstawie oskarżeń konfidenta czy szatni, albo na podstawie konferencji po meczu z LKSem gdzie Moskal powiedział że nie ma pomysłu co dalej, zwolnił z klubu ludzi xd chłop nawet nie pogadał z trenerem tylko wysrał się na niego publicznie. Oczywiście każdy kto używa mózgu wie że gadki Królewskiego to zwykle .......enie. Problem w tym że one są na żenującym poziomie, wszystko to co on mówi to są kłamstwa i zasłony dymne od całego clue sprawy. Tu nie wiem jakie miał dokładnie pobudki ale np z Sobczakiem pierwsza i oficjalna wersja była że był za słaby sportowo na Wisle. To pokazuje jak mało inteligencji jest w Zaskrońca. Przecież nikt trzeźwo myślący by takiej wymówki nie wymyślił bo każdy kto co prawda enigmy polskiej piłki nie zhakowal ale przygląda się piłce nożnej i I lidze, wie że Sobczak to gwarant tych około 10 goli w I lidze i nikt normalny by takiej głupoty nie puszczał że na Wisłę jest za słaby. Teraz mamy kolejne bajki na temat Krzoski czy Moskala od kłamczucha Zaskrońca. On nigdy prawdy nie powie ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#5587
|
Pamietaj Krolewicz ma plan,tak ja nie teraz to taki 3 letni na wypadek odbudowy odbudwanego.Ale plan dziala i Wisla rokrocznie jest nizej w tabeli. myslalem ze beda derby z Wieczysta w 1 lidze ale nawet niestety to nie jest juz tak oczywiste ![]() ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2004
Skąd: z prawego brzegu
Offline |
#5588
|
|
Wójtowicz całą zeszłą jesień ględził u Ryszki, że chciałby zobaczyć Wisłę pod wodzą innego trenera niż Sobolewski. Najlepiej zagranicznego. Jak już zobaczył to stwierdził, że on od razu mówił, że nic z tego nie będzie, bo ta kadra od początku była źle skonstruowana i to w ogóle bez sensu i trener nie miał znaczenia. Napisze inaczej, czy gdyby nie było bardzo specyficznych kontuzji Colleya i Dudy to ktokolwiek pamiętałby jego pierdy z konferencji. Takie trochę dziennikarstwo z epoki gazet drukowanych. Tu pierdnę, tam pierdnę coś się sprawdzi coś nie, a tych rzeczy, które czas zweryfikował jako farmazon i tak nikt nie pamięta i nie zweryfikuje, bo gazety poleciały do śmieci. Bajtlok i tyle.
Z zarzutami o srakę przy bronieniu Moskala to po wczorajszej konfie przede wszystkim proszę skierować się do Jopa, który potwierdził wszystkie argumenty, którymi broniono poprzedniego trenera. I to nie tu na forum, ale w pierwszej kolejności w przestrzeni medialnej sięgała po nie masa osób mających w piłce z pewnością większy autorytet niż nołnejmy z forum idiotów. Oczywiście można powiedzieć, że Mariusz próbował być kurtuazyjny, ale stwierdzenie, że szok po decyzji w kadrze i sztabie był taki, że był problem z prowadzeniem poniedziałkowych zajęć już poza kurtuazje zdecydowanie wykracza, więc nie widzę powodów, żeby reszty wypowiedzi również nie traktować jako szczerą. Puchar Polski zdobyli Rude, Sobolewski i Jop. Tak uszeregowałbym to według wkładu poszczególnych trenerów. Natomiast gdybym był przekorny to powiedziałbym, że kluczem było, iż w rundzie ze Stalą Rzeszów drużyny nie prowadzili ani Albert ani Radek. Królewski po poniedziałkowych farmazonach o działaniu pod wpływem impulsu, przyłapaniu go na kilku logicznych kłamstwach i ogólnej ocenie w większości mediów jako człowieka niezrównoważonego. Wczoraj zaczął sprzedawać wersję, że to jednak była decyzja głęboko przemyślana. Powiem tak, po przejrzeniu dziś internetu odnoszę wrażenie, że media zaczynają tracić zainteresowanie jego wypowiedziami. Trochę jak z Najmanem u Stanowskiego. Do któregoś momentu to żarło, ale granice zainteresowania tym, że ktoś publicznie robi z siebie farmazona też istnieją. W ogóle to mam podejrzenia, że jeśli faktycznie był dogadany z Rudym. To jak Albert zobaczył jaką negatywnie pijarową szopkę odjebał Jarek przy całej akcji, to zwyczajnie podziękował i się z całego cyrku wypisał. I to chyba byłoby najlepszym podsumowaniem. Prezes, który tak sprytnie i przebiegle wyjebał z roboty trenera, którego nie chciał, że ten upragniony wziął i spierd0lił. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#5589
|
|
Amen......
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#5590
|
|
Nikt nie jest debilem i jedynie wislackosc sprawia że na pośmiewisko czy wdepniecie w gówno zgodzili się Wuja, Sobol, Jop, Moskal. Oni chcąc dobrze dla Wisły godzili się na cyrk Królewskiego. Taki Rude już raz nas olał po sezonie bo w pajacerke się bawić nie chciał dalej. Więc nie byłoby dziwne gdyby teraz też w ostatniej chwili się wypiął.
Generalnie plan też mógł byc taki że pozbywamy się Moskala zanim to zacznie żreć - Moskal miał pomysł co zmienić bo przecież chciał już Letkiewicza wystawić na bramkę z Chrobrym + teraz już po pucharach mogli się skupić na lidze - w związku z tym teraz można go było wywalić za wyniki, dać Jopa jako tymczasowego a jak tylko nie będzie idealnie to może od stycznia wskakiwać Rude. Królewski jest mądry tak gdzie trzeba grać, oszukiwać i manipulować. Tak jak z całym przejmowaniem klubu, odchudzeniem, plakaniem itp. Także nie zdziwilbym się jeśli w takich sprawach to już ma dwa, trzy kroki do przodu przemyślane. ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2014
Skąd: Alwernia
Offline |
#5591
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Skąd: Belfast UK
Offline |
#5592
|
|
Jarek przeprasza i płacze przed kamerami TVP!
|
|
|
|
Member
Od: 06.2011
Offline |
#5593
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2004
Skąd: z prawego brzegu
Offline |
#5594
|
|
I bardzo dobrze, tak ma być, niech płacze. Z tym człowiekiem trzeba krótko jak z rozwydrzonym bachorem z problemami emocjonalnymi inaczej nic z tego nie będzie.
Mnie znacznie bardziej cieszy, że prowadzący zmusił go do deklaracji, że nie będzie szukał żadnych trenerskich wynalazków. Oczywiście mógł kłamać, ale deklaracja publiczna miała miejsce i bardzo szybko zostanie mu przypomniana jak będzie potrzeba. Piwo ode mnie dla Pana ze studia. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#5595
|
|
Człowiek niestabilny emocjonalnie.Tam musiał być niezły fuck up we łbie jak cały zespół z Rodado na czele podbiegł się cieszyć z Krzoską.
|
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#5596
|
|
mi tam choroba Zaskrońca nie przeszkadza , są pewnie jeszcze bardziej ekscentryczni właściciele od niego , byle w końcu zaczął podejmować trafne decyzje
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Skąd: Belfast UK
Offline |
#5597
|
https://sport.tvp.pl/82547682/jarosl...-ktos-cierpial |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2019
Offline |
#5598
|
Bądźmy szczerzy, prędzej zaufałbym dziwce udającej orgazm niż temu autystykowi pełniącemu funkcję prezesa. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#5599
|
|
Praca lubi ciszę, kasa lubi ciszę, to właśnie różni ludzi sukcesu, ponadprzeciętnych od zwykłych zjadaczy chleba ze po pierwsze mniej mówią a więcej robią, lepiej robią, myślą itp niż zwykli ludzie a po drugie mają np do życia w świecie mediów mocna psyche.
Królewski, który powiedzmy że ma głowę do nauki i odniósł sukces w jakiejś branży całkowicie nie ma cechy, które byłyby w stanie udźwignąć prowadzenie takiego klubu jak Wisła. Abstrahując od tego kiedy on jest szczery, czy wtedy jak płacze czy wtedy jak mówi że jest twardzielem który wszystko wie najlepiej to po prostu jego wystąpienia czy te sztuczne, prawdziwe, łzawe czy agresywne są objawem tego że się nie nadaje. Chłop nie radzi sobie z samym sobą, raz gra kozaka, raz płacze, później chleje wódę po nocach żeby się odstresować, raz chce odchodzić z Wisły żeby później sam w niej rządzić itd Chłop ma rządzić Wisła a nie ogarnął że skoro nie ma psychy do zadań x to wystarczy zatrudnic prezesa, którego rola będzie w bardziej przystepny sposób zwalniać ludzi itd Praktycznie każda decyzja Królewskiego jest zła. Patrząc na zwolnienie Moskala i Krzoski, wyszło zasilanie, później poleciał do kanału sportowego kozaczyć, żałosne, teraz płacze, żałosne. W ciągu tygodnia w jednej sprawie odjebal x memicznych rzeczy i głupot Niestety hakowanie enigmy polskiej piłki idzie mu gorzej niż by szło jakiemuś dziecku z klas 4-6. Gościu po prostu nic nie ogarnia i jedynie ośmiesza siebie i klub. Przy okazji staczając Wiśle sportowo. Jak to ma być przywódca, który reanimuje trupa jakim jest Wisła to.... ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2012
Offline |
#5600
|
Dzisiaj ryczy, za dwa dni się wku*wi na TT, za tydzień znowu przeprosi - i tak w kółko. Mechanizm doskonale już znany i przewidywalny.
Ostatnio edytowane przez Revolver : 27.09.2024 o godz. 22:51.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#5601
|
|
Przynajmniej nie narzekamy na nudę.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
#5602
|
|
Dzisiejszy mecz pokazał jak świetną decyzją prezesa było zwolnienie Moskala. Brawo Panie Królewski. Chylę czoła.
|
|
|
|
Hanys
Od: 12.2003
Offline |
#5603
|
|
Ostatnio jak płakał to podstępem przejął udziały od TJ, aż się boje co teraz się od.jebie z tego płaczu.
Wiadomo są takie sytuację, w których nawet dorośli mężczyźni płaczą, ale jak dla mnie to nie jest ta sytuacja. Wygląda to komicznie... trochę jak ten od Mam Talent płaczący do konstytucji. ![]()
MECZE, BRAMKI, SKRÓTY WISŁY Z 20 LAT.
Ponad 1000 GB - coś potrzeba pisz na PW lub e-mail [email protected] 22 płyty DVD, a na nich cały sezon 2017/18 i 2018/19 (mecze, skróty, bramki) oddam za 100 zł + koszt wysyłki |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#5604
|
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Hanys
Od: 12.2003
Offline |
#5605
|
Naprawdę wyglądało to komicznie. Płaczący prezes bo po tygodniu zrozumiał, że zwolnił trenera w nie ten sposób jak powinien to zrobić. Pomijam, że więcej tam aktorstwa i zabawy w PR niż to warte, ale już mnie ten człowiek niczym nie zdziwi. Ostatnio jak płakał to przejął klub by go sprzedać, ale jak widać nie wyszło, zostały na tą chwilę tylko łzy Jarka. ![]()
MECZE, BRAMKI, SKRÓTY WISŁY Z 20 LAT.
Ponad 1000 GB - coś potrzeba pisz na PW lub e-mail [email protected] 22 płyty DVD, a na nich cały sezon 2017/18 i 2018/19 (mecze, skróty, bramki) oddam za 100 zł + koszt wysyłki |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#5606
|
|
Królewski jest mistrzem memicznosci. Gdy wydawało się że już większego cyrku odjebac nie można niż ten co się dzieje tu od x lat, ten poszedł płakać w wywiadzie w tv, przepraszać i mówić o autyzmie.
Przecież to wszystko jest popieprzone. Ale dla Januszu typu wolfy itp to jest super. Prezes od początku stara się być blisko ludzi, pokazuje zwykła ludzka twarz, tymi łzami znowu pokazal że jest taki jak my, a nie jak jakis oschły prezes siedzący w zaciszu swojego gabinetu. Cyrk trwa a Janusze mogą kibicować swojemu bohaterowi mając... łzy w oczach. ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2018
Offline |
#5607
|
|
Najważniejsze że kopacze wygrali, wyrzuty sumienia i pajacowanie jk w kolejnym wywiadzie budzą tylko politowanie.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#5608
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#5609
|
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2023
Offline |
#5610
|
|
Czyli:
osoba, jak sama mówi, z zaburzeniami osobowości, w złym stylu pozbyła się z klubu oddanych pracowników (zostawmy na marginesie słuszność zmiany trenera) i została za to w mediach skrytykowana. Więc poszła do mediów i popłakała się, że przeprasza, ale jest w spektrum i jest jej ciężko, zawsze chciała dobrze. No nie, to nie usprawiedliwia tego zachowania, co najwyżej je tłumaczy. Egocentryzm tego bełkotu najlepiej podsumowuje stwierdzenie, że Moskal jest jego kolegą z boiska. |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|