The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member
 
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5341
Stary 23.09.2024, 17:53
Savik napisał(a):Wyświetl post
To się nie dzieje ......
https://sport.tvp.pl/82465619/krolew...trenerem-wisly
To wiadomo od około 10:00
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując
leszekpw
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5342
Stary 23.09.2024, 18:04
Byłoby zajefajnie. Niektórzy to dziś chyba mają użytek z maści na ból wiadomo czego
Ostatnio edytowane przez leszekpw : 23.09.2024 o godz. 18:08.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5343
Stary 23.09.2024, 18:18
Savik napisał(a):Wyświetl post
To się nie dzieje ......
https://sport.tvp.pl/82465619/krolew...trenerem-wisly
Przecież to było oczywiste po tym jak Rude był na trybunach z Wartą. Przleciał mecz sobie pooglądać?


Rządzi Wisłą idiota.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5344
Stary 23.09.2024, 18:19
Może raton z nim wróci, ale extra!
Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member
 
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5345
Stary 23.09.2024, 18:20
Raton > Broda
Ostatnio edytowane przez TIR_DO_SŁUBIC : 23.09.2024 o godz. 21:07.
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5346
Stary 23.09.2024, 18:50
Cytat:
Z pewnością trzeba będzie dać trochę czasu nowemu trenerowi. Tak trzymaliście w bańce ochronnej Moskala, tak i nowemu należy się choć chwila na rozeznanie co i jak i wprowadzenie swoich rozwiazań.
Sezon i tak przez Moskala został już przegrany. Awans nam nie grozi, no chyba, że jakaś mega cudowna seria zwycięstw się pojawi. Mocno wątpliwe. Dajcie choč tyle czasu, ile miał Moskal, porównamy efekty.
Lesiu już asekuracyjnie szykuje grunt pod miękkie lądowanie dla Alfonsa gdyby został trenerem i odpadł w barażach.
No bo przecież baraże nie sa jego mocną stroną, a w ogóle jak twierdzi lesiu sezon już przegrany. Już nie ma opcji dogonić top 6.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
leszekpw
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5347
Stary 23.09.2024, 18:57
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Lesiu już asekuracyjnie szykuje grunt pod miękkie lądowanie dla Alfonsa gdyby został trenerem i odpadł w barażach.
No bo przecież baraże nie sa jego mocną stroną, a w ogóle jak twierdzi lesiu sezon już przegrany. Już nie ma opcji dogonić top 6.
Za to tacy uzytkownicy jak ty tylko czekają aby Rude czy inny obcokrajowiec objął stanowisko? To będzie woda na młyn dla hejtu, jeszcze jednej oprócz Królewskiego osoby. Będzie ciekawie.
Odpowiedz cytując
pi0tr3k94
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5348
Stary 23.09.2024, 19:00
leszekpw napisał(a):Wyświetl post
Z pewnością trzeba będzie dać trochę czasu nowemu trenerowi. Tak trzymaliście w bańce ochronnej Moskala, tak i nowemu należy się choć chwila na rozeznanie co i jak i wprowadzenie swoich rozwiazań.
Sezon i tak przez Moskala został już przegrany. Awans nam nie grozi, no chyba, że jakaś mega cudowna seria zwycięstw się pojawi. Mocno wątpliwe. Dajcie choč tyle czasu, ile miał Moskal, porównamy efekty.
Absolutnie żadnego dawania czasu, wyniki i gra mają być od pierwszego meczu. Skończyło sie pieprzenie utartych sloganów, skoro nasza legenda nie zasługuje na nic i jest traktowany jak szmata przez zaskrońca, to tak samo zamierzam traktować każdy kolejny wynalazek tego oszołoma.
Ktokolwiek zasiądzie w piątek na ławce trenerskiej - mają być 3 punkty i to po ładnej grze.
Odpowiedz cytując
nero
Hanys
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5349
Stary 23.09.2024, 19:20
pi0tr3k94 napisał(a):Wyświetl post
Absolutnie żadnego dawania czasu, wyniki i gra mają być od pierwszego meczu.
Kolego, kolego my wracamy do 3-letniego planu. Prezes w końcu obiecał i jak widać dotrzyma słowa
MECZE, BRAMKI, SKRÓTY WISŁY Z 20 LAT.

Ponad 1000 GB - coś potrzeba pisz na PW lub e-mail [email protected]

22 płyty DVD, a na nich cały sezon 2017/18 i 2018/19 (mecze, skróty, bramki) oddam za 100 zł + koszt wysyłki
Odpowiedz cytując
Pulpet
Senior Member
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5350
Stary 23.09.2024, 19:26
Ale co im Krzoska był winien?
No i oczywiście Kmiecik jak zwykle niezatapialny....
Odpowiedz cytując
pi0tr3k94
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5351
Stary 23.09.2024, 19:50
nero napisał(a):Wyświetl post
Kolego, kolego my wracamy do 3-letniego planu. Prezes w końcu obiecał i jak widać dotrzyma słowa
Taaa, zaraz się okaże, że zatrudnienie i zwolnienie Kazika było częścią tego słynnego raportu który miał być opublikowany w czerwcu
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5352
Stary 23.09.2024, 19:56
Postać Stańczyka nie pasuje, ale profesja już bardziej. NA SB ktoś chciał, więc proszę :


Odpowiedz cytując
viktor56
Senior Member
 
Od: 12.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5353
Stary 23.09.2024, 20:08
Czy to jest pierwszy temat w historii forum, gdzie wszyscy są zgodni co do oceny (poza dosłownie jednostkami)? Naprawdę, gdyby nie to, że pies z kulawą nogą za ten bajzel nie weźmie odpowiedzialności, postulowałbym wyprawę z taczkami pod stadion.
Jeszcze będzie pite za te wszystkie lata czekania. Jeszcze będzie pięknie.
Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5354
Stary 23.09.2024, 20:19
Fakt zwolnienia całego sztabu z wyłączeniem Jopa i Kmiecika, którzy rownie dobrze za tydzień również mogą polecieć świadczy o głębszych zmianach w klubie. Żadnego Rude tu nie będzie.
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5355
Stary 23.09.2024, 20:30
Merkury napisał(a):Wyświetl post
Fakt zwolnienia całego sztabu z wyłączeniem Jopa i Kmiecika, którzy rownie dobrze za tydzień również mogą polecieć świadczy o głębszych zmianach w klubie. Żadnego Rude tu nie będzie.
Uskuteczniasz myslenie życzeniowe. Żeby ta teoria miała sens to klub musiałby przejmować jakiś inwestor i to na tyle potężny że z buta wjechałby tutaj z jakimś trenerem kotem i super sztabem. Bo nawet jakby wchodził jakikolwiek inwestor to wątpię że zaczynałby od wyj3bania trenera i kierownika druzyny.

Nasza rzeczywistość jest bardziej przyziemna, Krolewski stracił kontakt z bazą (tzn. resztki kontaktu bo imo to stracił go w wiekszosci po barażu z Puszcza) i wprowadzą program Wisła wg Albrechta Rudensteina od 1 druzyny przez gabinety po akademie.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5356
Stary 23.09.2024, 20:38
Ja tam nie wiem o co chodzi Królewskiemu z tym Rude, ale na miejscu jego żony bym się tym zainteresował
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
piotrek1803
Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5357
Stary 23.09.2024, 20:42
Parodystę trenerskiego Sobola tyle trzymał, mimo tylu kompromitacji a Kazimierza tak szybko pogonił, co tu się odpierdziela
Odpowiedz cytując
leszekpw
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5358
Stary 23.09.2024, 20:44
Widocznie Moskal za mało robił klask klask
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member
 
Od: 09.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5359
Stary 23.09.2024, 20:45
Ktoś mi wytłumaczy WTF ....a
Czyli co Alfons wraca

Kibic Wisły w cyrku się nie śmieje ....a
Ostatnio edytowane przez PAWEŁ : 23.09.2024 o godz. 20:55.
Odpowiedz cytując
wierność83
Senior Member
 
Od: 11.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5360
Stary 23.09.2024, 21:03
Cytat:
Fakt zwolnienia całego sztabu z wyłączeniem Jopa i Kmiecika, którzy rownie dobrze za tydzień również mogą polecieć świadczy o głębszych zmianach w klubie. Żadnego Rude tu nie będzie.
To nielogiczne, jakby tak bylo to już dziś by polecieli przecież.
Odpowiedz cytując
viktor56
Senior Member
 
Od: 12.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5361
Stary 23.09.2024, 21:14
Owszem, po jaką cholerę by mieli wywalać Krzoskę przed ogłoszeniem jakichś poważnych zmian? Poczekaliby do momentu jak będzie wiadomo co j jak, po czym powiedzieli: to są zmiany, w związku z tym mamy tu dla was jednocześnie informację o zmianach osobowych. Królewskiemu się po prostu sufit zawalił na głowę, czyż tego nie widać?
Jeszcze będzie pite za te wszystkie lata czekania. Jeszcze będzie pięknie.
Odpowiedz cytując
Witalis
Senior Member
 
 
Od: 06.2023

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5362
Stary 23.09.2024, 21:20
Zbyt mi szkoda Wisły, żeby się śmiać. Zbyt jestem już tym zmęczony, żeby się smucić. Trzeba przeczekać Królewskiego, licząc, że ktoś jeszcze po nim przyjdzie.
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5363
Stary 23.09.2024, 21:32
Piękne filmy z Kazkiem, powrót, bodajże kilka czy kilkanaście dni!! temu zapewienia tego klauna naszego prezesa, że drużyna potrzebuje i trener czasu. I, że mają pełne poparcie.



Ten jebany oszołom robi pośmiewisko kolejny raz z klubu i z siebie. Zwolnił mitomana Rude, przyjął Moskala - wychodzi tylko po to, żeby chyba zadowolić kibiców. Zmienia zdanie co tydzień.


Już naprawdę kur.wa niech ten idiota zajmie się grami komputerowymi albo ai czy kopaniem rowów, ale won z tego klubu.


A za to jak potraktował Moskala to ode mnie ha tfu mu na ryj, niezależnie co się stanie w przyszłości. A mam nadzieję, że dostanie jasny sygnał od trybun w piątek, co on odpier.dala z klubem i jak ludzi traktuje.
Którzy z całym szacunkiem dla niego, są bardziej zasłużeni dla Wisełki.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
Witalis
Senior Member
 
 
Od: 06.2023

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5364
Stary 23.09.2024, 21:36
Tak, moim zdaniem to ma ogromny wpływ na reputację Wisły. Wisła to klub, który nie szanuje ludzi, nie jest profesjonalnie zarządzany, nie gra dobrej piłki, męczy się w I lidze. Ekstra dorobek, gratulacje, Prezesie.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5365
Stary 23.09.2024, 21:36
wierność83 napisał(a):Wyświetl post
To nielogiczne, jakby tak bylo to już dziś by polecieli przecież.
Czyli w stylu JK. Robić wszystko na opak.
Odpowiedz cytując
masada
Senior Member
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5366
Stary 23.09.2024, 21:36
Skoro Królewski będzie jutro w HejtParku to zakładam, że nazwisko nowego trenera będzie już do tego czasu ogłoszone, bo o czym niby mieliby paplać przez dwie godziny?

Widzę, że program ma poprowadzić Adam Sławiński, czyli ten sam co niedawno przed sezonem, więc z pewnością go znowu niesamowicie przyciśnie, czyli z otwartą buzią będzie słuchał śmiałych wizji przyszłości okraszonych aktualnie ulubionymi buzzwordami (ale rzadziej, bo Szef stara się unikać, cytat: "przeintelektualizowania tego, co chce przekazać", żebyśmy my maluczcy zdołali go zrozumieć) czyli spodziewać się należy jak zwykle miksu mniejszych lub większych bredni i pobożnych życzeń. Zadzwoni paru brawoszefów i zapyta o szansę na transfery - Jarek będzie optymistyczny, opowie nam jak prowadzić klub piłkarski, jak wygląda współczesny świat i ogólnie jak żyć.

Poprzedni program sprzed dwóch miesięcy, polecam obejrzeć teraz, bo to naprawdę dobra zabawa:
https://www.youtube.com/watch?v=xFfGKMl8kQc
Ostatnio edytowane przez masada : 23.09.2024 o godz. 21:40.
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5367
Stary 23.09.2024, 21:46
Ostatnie darcie na trybunach. Co on tam mówił do nas? DAJCIE IM CZAS


Klaunie i hipokryto WON
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
nieznajomy
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5368
Stary 24.09.2024, 06:59
Nie wchodząc w kwestie sportowe forma zwolnienie Kazimierza Moskala skandaliczna. Przypominam,że jest zasłużony Wiślak. Legenda tego klubu. Dla nas ludzi chodzących na mecze w latach 80 był prawdziwym idolem.
Odpowiedz cytując
Kris Dee
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Belfast UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5369
Stary 24.09.2024, 07:03
nieznajomy napisał(a):Wyświetl post
Nie wchodząc w kwestie sportowe forma zwolnienie Kazimierza Moskala skandaliczna. Przypominam,że jest zasłużony Wiślak. Legenda tego klubu. Dla nas ludzi chodzących na mecze w latach 80 był prawdziwym idolem.
W jednym temacie nie wystarczy tego napisać?
Odpowiedz cytując
DeadOrAlive
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5370
Stary 24.09.2024, 07:48
hahahahahahahahahahahahaha.
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..

We were the Kings and Queens of promise... !
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:16.