
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 05.2017
Offline |
#5341
|
![]()
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
#5342
|
|
Byłoby zajefajnie. Niektórzy to dziś chyba mają użytek z maści na ból wiadomo czego
Ostatnio edytowane przez leszekpw : 23.09.2024 o godz. 18:08.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#5343
|
![]() Rządzi Wisłą idiota. ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2018
Offline |
#5344
|
|
Może raton z nim wróci, ale extra!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2017
Offline |
#5345
|
|
Raton > Broda
Ostatnio edytowane przez TIR_DO_SŁUBIC : 23.09.2024 o godz. 21:07.
![]()
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#5346
|
|
Cytat:
No bo przecież baraże nie sa jego mocną stroną, a w ogóle jak twierdzi lesiu sezon już przegrany. Już nie ma opcji dogonić top 6. ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
#5347
|
|
Za to tacy uzytkownicy jak ty tylko czekają aby Rude czy inny obcokrajowiec objął stanowisko? To będzie woda na młyn dla hejtu, jeszcze jednej oprócz Królewskiego osoby. Będzie ciekawie.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2019
Offline |
#5348
|
Ktokolwiek zasiądzie w piątek na ławce trenerskiej - mają być 3 punkty i to po ładnej grze. |
|
|
|
Hanys
Od: 12.2003
Offline |
#5349
|
|
Kolego, kolego my wracamy do 3-letniego planu. Prezes w końcu obiecał i jak widać dotrzyma słowa
![]()
MECZE, BRAMKI, SKRÓTY WISŁY Z 20 LAT.
Ponad 1000 GB - coś potrzeba pisz na PW lub e-mail [email protected] 22 płyty DVD, a na nich cały sezon 2017/18 i 2018/19 (mecze, skróty, bramki) oddam za 100 zł + koszt wysyłki |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#5350
|
|
Ale co im Krzoska był winien?
No i oczywiście Kmiecik jak zwykle niezatapialny.... |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2019
Offline |
#5351
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2012
Skąd: Krk
Offline |
#5352
|
|
Postać Stańczyka nie pasuje, ale profesja już bardziej. NA SB ktoś chciał, więc proszę :
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2017
Offline |
#5353
|
|
Czy to jest pierwszy temat w historii forum, gdzie wszyscy są zgodni co do oceny (poza dosłownie jednostkami)? Naprawdę, gdyby nie to, że pies z kulawą nogą za ten bajzel nie weźmie odpowiedzialności, postulowałbym wyprawę z taczkami pod stadion.
![]()
Jeszcze będzie pite za te wszystkie lata czekania. Jeszcze będzie pięknie.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2011
Offline |
#5354
|
|
Fakt zwolnienia całego sztabu z wyłączeniem Jopa i Kmiecika, którzy rownie dobrze za tydzień również mogą polecieć świadczy o głębszych zmianach w klubie. Żadnego Rude tu nie będzie.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2013
Skąd: Kraków
Offline |
#5355
|
Nasza rzeczywistość jest bardziej przyziemna, Krolewski stracił kontakt z bazą (tzn. resztki kontaktu bo imo to stracił go w wiekszosci po barażu z Puszcza) i wprowadzą program Wisła wg Albrechta Rudensteina od 1 druzyny przez gabinety po akademie. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#5356
|
|
Ja tam nie wiem o co chodzi Królewskiemu z tym Rude, ale na miejscu jego żony bym się tym zainteresował
![]() ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Member
Od: 07.2007
Offline |
#5357
|
|
Parodystę trenerskiego Sobola tyle trzymał, mimo tylu kompromitacji a Kazimierza tak szybko pogonił, co tu się odpierdziela
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
#5358
|
|
Widocznie Moskal za mało robił klask klask
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2012
Offline |
#5359
|
|
Ktoś mi wytłumaczy WTF ....a
Czyli co Alfons wraca Kibic Wisły w cyrku się nie śmieje ....a
Ostatnio edytowane przez PAWEŁ : 23.09.2024 o godz. 20:55.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2018
Offline |
#5360
|
|
Cytat:
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2017
Offline |
#5361
|
|
Owszem, po jaką cholerę by mieli wywalać Krzoskę przed ogłoszeniem jakichś poważnych zmian? Poczekaliby do momentu jak będzie wiadomo co j jak, po czym powiedzieli: to są zmiany, w związku z tym mamy tu dla was jednocześnie informację o zmianach osobowych. Królewskiemu się po prostu sufit zawalił na głowę, czyż tego nie widać?
![]()
Jeszcze będzie pite za te wszystkie lata czekania. Jeszcze będzie pięknie.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2023
Offline |
#5362
|
|
Zbyt mi szkoda Wisły, żeby się śmiać. Zbyt jestem już tym zmęczony, żeby się smucić. Trzeba przeczekać Królewskiego, licząc, że ktoś jeszcze po nim przyjdzie.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
#5363
|
|
Piękne filmy z Kazkiem, powrót, bodajże kilka czy kilkanaście dni!! temu zapewienia tego klauna naszego prezesa, że drużyna potrzebuje i trener czasu. I, że mają pełne poparcie.
Ten jebany oszołom robi pośmiewisko kolejny raz z klubu i z siebie. Zwolnił mitomana Rude, przyjął Moskala - wychodzi tylko po to, żeby chyba zadowolić kibiców. Zmienia zdanie co tydzień. Już naprawdę kur.wa niech ten idiota zajmie się grami komputerowymi albo ai czy kopaniem rowów, ale won z tego klubu. A za to jak potraktował Moskala to ode mnie ha tfu mu na ryj, niezależnie co się stanie w przyszłości. A mam nadzieję, że dostanie jasny sygnał od trybun w piątek, co on odpier.dala z klubem i jak ludzi traktuje. Którzy z całym szacunkiem dla niego, są bardziej zasłużeni dla Wisełki. ![]()
GENERALNIE TO WIADOMO CO
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2023
Offline |
#5364
|
|
Tak, moim zdaniem to ma ogromny wpływ na reputację Wisły. Wisła to klub, który nie szanuje ludzi, nie jest profesjonalnie zarządzany, nie gra dobrej piłki, męczy się w I lidze. Ekstra dorobek, gratulacje, Prezesie.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#5365
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Offline |
#5366
|
|
Skoro Królewski będzie jutro w HejtParku to zakładam, że nazwisko nowego trenera będzie już do tego czasu ogłoszone, bo o czym niby mieliby paplać przez dwie godziny?
Widzę, że program ma poprowadzić Adam Sławiński, czyli ten sam co niedawno przed sezonem, więc z pewnością go znowu niesamowicie przyciśnie, czyli z otwartą buzią będzie słuchał śmiałych wizji przyszłości okraszonych aktualnie ulubionymi buzzwordami (ale rzadziej, bo Szef stara się unikać, cytat: "przeintelektualizowania tego, co chce przekazać", żebyśmy my maluczcy zdołali go zrozumieć) czyli spodziewać się należy jak zwykle miksu mniejszych lub większych bredni i pobożnych życzeń. Zadzwoni paru brawoszefów i zapyta o szansę na transfery - Jarek będzie optymistyczny, opowie nam jak prowadzić klub piłkarski, jak wygląda współczesny świat i ogólnie jak żyć. Poprzedni program sprzed dwóch miesięcy, polecam obejrzeć teraz, bo to naprawdę dobra zabawa: https://www.youtube.com/watch?v=xFfGKMl8kQc
Ostatnio edytowane przez masada : 23.09.2024 o godz. 21:40.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
#5367
|
|
Ostatnie darcie na trybunach. Co on tam mówił do nas? DAJCIE IM CZAS
Klaunie i hipokryto WON ![]()
GENERALNIE TO WIADOMO CO
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2009
Offline |
#5368
|
|
Nie wchodząc w kwestie sportowe forma zwolnienie Kazimierza Moskala skandaliczna. Przypominam,że jest zasłużony Wiślak. Legenda tego klubu. Dla nas ludzi chodzących na mecze w latach 80 był prawdziwym idolem.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Skąd: Belfast UK
Offline |
#5369
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#5370
|
|
hahahahahahahahahahahahaha.
![]()
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..
We were the Kings and Queens of promise... ! |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|