
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
#10
|
|
Jesteśmy średnim klubem w 1 lidze i nie da się wszystkiego wygrywać w naszym przypadku. Wiecznie farta mieć nie będziemy.
Sobczak to druga sprawa - rozumiem go, że ego wchodzi przed nim, stylizacja karnego ala Lewandowski i więcej gapienia się w monitor na siebie w mecach i ulizywania fryzury - ale chłop ma 31 lat, a robi z siebie jakiegoś asa. Więcej może pokory a nie pajacowania. Lechia nam wybije ambitny plany z głowy, a do cyganów będziemy jechać już z maksymalnym kupskiem w majtach, a nic dobrego to nie wróży. ![]()
GENERALNIE TO WIADOMO CO
|
|
|

|
||||||
|
|