The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
tempertantrum
Member
 
Od: 07.2021

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 01.04.2024, 11:31
Cytat:
Jedno to taktyka, drugie to zaangażowanie. Fakt że żaden trener nie potrafi naszych zmusić do starania się w meczu od lat wskazuje że chyba problem nie leży w szkoleniowcach.
Skąd wiadomo, że problem nie leży w szkoleniowcach? Potrafisz mi pokazać trenera Wisły z ostatnich 10 lat, który po odejściu z Krakowa zrobił jakąkolwiek karierę?
Na tle tych wszystkich asów to sukcesy Guli na Słowacji wyglądają jak coś wielkiego.
Stolarczyk, Skowronek, Sobolewski, Brzęczek, Gula, Hyballa, Carillo, Wdowczyk, Smuda. Wiecie, że WSZYSCY są obecnie bezrobotni? Przecież to jakaś abstrakcja, mimo że choćby Carillo uważałem za solidnego trenera.
Tylko Kiko znalazł ciepłą posadkę, choć oczywiście nie jako trener.
Ostatnio edytowane przez tempertantrum : 01.04.2024 o godz. 11:35.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 01.04.2024, 12:09
Coś pięknego ta sraka u fajnowiskakow. Tyle napinania się jak jest super a teraz się okazało, że drużyna ble, trener w sumie mając dwa tygodnie wolnego zajechał ich fizycznie co spowodowało starte ważnych pkt itp.
Fajnie zawsze poczytać wpisy takich cwaniaczków co myślą że wszystkie rozumu pozjadali.

Jak mówiłem że Rude się nie nadaje a po drugie klub to patologia i od tego trzeba wyjść to fajnowislacy mnie wyzywali. Jak ściągaliśmy odpady to tez wyzywali. A stawiając się w pozycji Rude, który do pracy ma polamancow a w zimie dostał grubasa, dzieciaka z Polski i cienkiego Bregu oraz cienkiego nie mogącego grać bramkarza to zaiste musi się nudzić czasami w nocy z myślami że pracuje w powalonym klubie gdzie nieudacznicy nawet transferu normalnego nie umieją załatwić. Pomijam fakt, że sam chciał wydoic klub na kasę wciskając połamanego Ghanczyka, który jest jego znajomym z pracy.

Klub mem, sraczka wasza też memiczna jest. Płacz po jednym meczu a przecież tak wszystko idealnie wyglądało przez te 1,5 miesiąca.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 01.04.2024, 13:15
Markusik jeszcze popełnił dodatkowo zdanie, że ta taktyka jest dobra, bo pomaga nam się bronić przed kontratakami - wrócę do tego, bo jego spostrzegawczość jest wprost urocza.

Tak, bronienie we trójkę jest łatwiejsze niż we dwójkę.

Analogicznie atakowanie w siódemkę jest trudniejsze niż w ośmiu mr obvious.

Rude preferuje bezpieczniejszą grę niż Sobol.
O Jopie, który ustawiał drużynę ofensywniej niż Sobol w trakcie ataku nawet nie wspomnę.

Gramy ostrożnie ze względu na preferencje Rudego. Ciężko się patrzy na naszą grę, ale dopóki punkty się zgadzają można to przełknąć. Powoli jednak przestają się zgadzać.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 01.04.2024 o godz. 14:01.
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 01.04.2024, 18:49
Markusik wow udało się śliznąć z Odrą 2:1 i z Miedzią wcisnąć bramki w końcówce. Żaden z tych meczy nie był pewnie wygrany. Ot raz się udało przepchnąć mecz kolanem, drugi również, a teraz Krzyżan miał gorszy dzień i lipa.

My nie wygraliśmy zdecydowanie zadnego meczu odkąd Rude objął stery, bo my po prostu gramy zbyt ostrożnie jak na nasze ambicje. To, że zostaje 3 gosci w linii stoperów zamiast dwóch sprawia automatycznie, że mamy jednego mniej gościa w opcji rozegrania ataku.

Bredzisz o ofensywnych wyjściach Urygi podczas, gdy on poszedł do przodu na koniec meczu, gdy musielismy postawić wszystko na jedną kartę. Moim zdaniem o kwadrans za późno, ale ok.

Rude ustawia drużynę defensywnie w porównaniu do poprzedników to nic dziwnego, że właśnie tak gramy. I nie byłoby tak źle, gdyby się chociaż punkty zgadzały.

Powiedz mi czy ty naprawdę uważasz, że gramy ładnie za Rudego?

Bo to, że nie gramy skutecznie jest niepodważalne - bodajże z dwóch punktów straty do lidera zrobiło sie nagle 7.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 01.04.2024 o godz. 18:53.
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 01.04.2024, 18:59
s1mone napisał(a):Wyświetl post
My nie wygraliśmy zdecydowanie zadnego meczu odkąd Rude objął stery, bo my po prostu gramy zbyt ostrożnie jak na nasze ambicje. To, że zostaje 3 gosci w linii stoperów zamiast dwóch sprawia automatycznie, że mamy jednego mniej gościa w opcji rozegrania ataku.
I to jest clue zespołu Rude. Niestety jego obrońcy darli ryja na krytykujących styl, bo przecież najważniejsze 3 punkty. Nie potrafili zrozumieć, że nie można się cały czas ślizgać. No to teraz nie ma stylu, nie ma punktów. Jak jeszcze wajcha farta wychyli się w drugą stronę, to zaraz będziemy drżeli o baraże.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 01.04.2024, 19:12
Nie teraz tylko w ostatnim meczu i nie przez Rude tylko przez leserów w koszulkach z białą gwiazdą. Sami się do tego przyznają, a płaczki swoje.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 01.04.2024, 19:18
Co innego ślizganie się a co innego defensywna gra, nawet brzydka ale skuteczna i na spokojnie wygranie 1:0 czy 2:1. Za Rude nie ma nic. Atutu w postaci dominacji rywala i rozdupcania go - chociaz w co 3 czy 5 meczu, jak za Sobola, drużyna wygywała po 4:1, 5:1, 6:2 nie ma, gramy nieefektownie a i tak w każdym meczu trzeba drżeć o wynik, gramy mniej ofensywnie niż np za Sobola a i tak tracimy bramki, mecze nie są spokojnie wygrywane, bo jak rozumiem można mniej się starać w ofensywie, nie isć na hurra żeby wygrywać 3:0 w pierwszej połowie ale za to powinno się chociaż na spokojnie kontrolować mecz i wygrywać 1-2 bramkami na luzie.

Męczymy się od początku roku, a bilans Rude już na tym etapie w postaci 3-1-2 jest tragiczny. Takie liczby może mieć typowy przedstawiciel PMS wyciągnięty z dupy. Mamy super analityka, trenera pierwszej klasy, Hiszpana i coś kurde wyniki w stylu Sobola, a styl gry jeszcze gorszy.

Tak się kończy lizanie rowa JK, który niszczy klub ale nadal ma swoich popleczników, którym wygodnie było wmówić sobie i jemu, że wystarczy zmiana trenera aby było lepiej.
Trener zmieniony, fajnie. Transfery dostał w stylu Bregu, Omrani, Białorusin, Dziedzic. Jak on ma zbudować drużynę? hahaha Na pewno jest szczesliwy z tej ofensywy transferowej. Jedna wielka patologia.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 02.04.2024, 09:22
Niepozostawienie Jopa na stanowisku 1 trenera to nieporozumienie, chłopakom ewidentnie pasował trener i było widać radość z gry. Wyniki też były, na huj więc była zmiana? Trzeba pytać geeka w dziurawych spodniach.
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 02.04.2024, 10:19
Uuuuu.....
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 02.04.2024, 10:26
Przecież te choragiewki włażące w dupkę JK czyli drozd, markus i wolfy czy leszekpw to są zakały, bez własnego zdania. Tworzą propagande sukcesu, a później jak wyniki siadają to są pierwsi aby szukać winnych - oczywiście nigdy w JK, nigdy w zagranicznym trenerze itp.

Ja tutaj za ostro czasami, czasami dla beki piszę coś mocnego ale widzą, że mam swoje zdanie i ujawniam ich hipokryzję, to zaczęli donosić (zapewne oni) do adminów żeby mi bana dali.
Tacy to są ludzie, bez zdania własnego i jak się nie lize dupy prezesa to trzeba wyciszyć gościa.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 02.04.2024, 13:39
Cytat:
b) po kilku meczach i większym materiale do analizy stwierdzam jednak że to nie jest poziom pierwszoligowy i dalsze "inwestowanie" w niego może skończyć się dla klubu tragicznie.
Hipokryzji ciąg dalszy. Najpierw twierdzi 9 marca, że Krzyżanowski spoko, wszystko wskazuje na to, ze pięknie mu pasuje ten chłopak na I ligę. A po większej próbie czyli meczy 2:0 z Miedzią oraz wpadce Wisły i katastrofanym meczu z Chrobrym twierdzi już, ze jest tragedia, postępów zero jednak, szrot, do wywalenia, już nie talent i na ławkę go sadzać.
Oczywiście zaraz będzie przeinaczanie faktów, ze to iż napisał, że obi postępy, nie jest równoznaczne z tym, ze nadaje się na I ligę

Tak to jest jak się chce pajacować i na się chwalić Rudego, posłużył się przy tym zachwalaniem Krzyżanowskiego, ze to dzięki Rude jest super. No a za chwilę wiatr zawiał inaczej i panika, co teraz? Co tu wymyślić żeby to jakos odkręcić?
Hipokryci i chorągiewki, we włąsnych kłamstwach i wersjach się mieszacie.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 02.04.2024, 18:35
Będą teraz bronić trenera, bo niby piłkarzom się nie chciało

Im się chciało jak zawsze, po prostu Krzyżanowski zapieprzył dwie bramki i dlatego przegraliśmy. Gdyby nie to to pewnie byśmy znów próbowali przepchnąć mecz kolanem.

Ja mam dość przepychania meczy kolanem, a przy takim tchórzliwym podejsciu jakie preferuje Rude raczej nic innego nas nie czeka - chyba że mocniej przyfarcimy.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 02.04.2024 o godz. 18:37.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 02.04.2024, 18:58
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Będą teraz bronić trenera, bo niby piłkarzom się nie chciało

Im się chciało jak zawsze, po prostu Krzyżanowski zapieprzył dwie bramki i dlatego przegraliśmy. Gdyby nie to to pewnie byśmy znów próbowali przepchnąć mecz kolanem.

Ja mam dość przepychania meczy kolanem, a przy takim tchórzliwym podejsciu jakie preferuje Rude raczej nic innego nas nie czeka - chyba że mocniej przyfarcimy.


Bo im się zawsze chce, zawsze dają 110%, tyle ile potrafią.


Typowy głaskacz, zanieś im jeszcze ciepłe kakałko.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 02.04.2024 o godz. 20:08.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 02.04.2024, 19:31
Drozd napisał(a):Wyświetl post


Bo im się zawsze chce, zawsze dają 110%, tyle ile potrafią.


Typowy głaskacz, zanieś im jeszcze ciepłe kakałko.
Do Brody z tym kakałkiem na bank zawsze leciałby chętnie jako pierwszy.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 02.04.2024, 23:48
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Będą teraz bronić trenera, bo niby piłkarzom się nie chciało

Im się chciało jak zawsze, po prostu Krzyżanowski zapieprzył dwie bramki i dlatego przegraliśmy. Gdyby nie to to pewnie byśmy znów próbowali przepchnąć mecz kolanem.

Ja mam dość przepychania meczy kolanem, a przy takim tchórzliwym podejsciu jakie preferuje Rude raczej nic innego nas nie czeka - chyba że mocniej przyfarcimy.
Pewnie gdyby nie Krzyżanowski to by były trzy punkty. Serio. Nie liczą się stwarzane, tylko wykorzystane sytuacje i każdy kibic Wisły powinien to wiedzieć. Chrobry dominował w pierwszej połowie, a schodził przegrywając. Niesprawiedliwość? Nie, nieskuteczność cienkich technicznie piłkarzy i odrobina pecha. Dopiero jak Krzyżanowski zaczął rozdawać prezenty mecz się przechylił na ich korzyść. Od czasu Colleya z ŁKS-em nie było takiej kompromitacji obrońcy, chłop nam przegrał mecz i dostał wędkę.

Co do reszty Twojego posta - to zwykłe rżniecie głupa. Liczą się zwycięstwa, nazywanie minimalizowania ryzyka tchórzliwością to już kpina ze zdrowego rozsądku. No ale przecież według Ciebie Raton to najgorszy bramkarz w historii Wisły, nie ma co wymagać logiki. Koleś który ratuje nam niemal co mecz dupę jest najgorszy, nie wystarczy wygrywać byle jak - trzeba jak za pierwszego Kasperczaka! Jak oni nam dwa, to my im cztery. Granda że w ogóle ktoś zostaje na obronie, całą jedenastką na nich! Jak przegramy to z honorem!

Żal mi Ciebie jeśli to bylo na serio.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 02.04.2024 o godz. 23:50.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 03.04.2024, 06:16
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Co do reszty Twojego posta - to zwykłe rżniecie głupa. Liczą się zwycięstwa, nazywanie minimalizowania ryzyka tchórzliwością to już kpina ze zdrowego rozsądku. No ale przecież według Ciebie Raton to najgorszy bramkarz w historii Wisły, nie ma co wymagać logiki. Koleś który ratuje nam niemal co mecz dupę jest najgorszy, nie wystarczy wygrywać byle jak - trzeba jak za pierwszego Kasperczaka! Jak oni nam dwa, to my im cztery. Granda że w ogóle ktoś zostaje na obronie, całą jedenastką na nich! Jak przegramy to z honorem!

Żal mi Ciebie jeśli to bylo na serio.
U niego to niestety jest na serio Wolfy. “Pan Kakałko” już tak ma: nie udało mu się wywołanie presji na wciśnięcie Brody do składu i zrobienie z Ratona najgorszego bramkarza w historii Wisły, to próbuje czegoś innego.

Teraz Uryga wprost mu tłucze, co zawiodło i dlaczego przegrali mecz w Głogowie, przez, cytując “brak waleczności, odstawianie nogi” , oraz przez hojnie rozdawane prezenty Krzyżanowskiego, które widziała cała Polska, a Kakałko jak katarynka będzie krzyczał: “Nie, to przez grę trójką obrońców z tyłu! Zbyt zachowawczą taktykę Rude! Złe przygotowanie motoryczne! Za duże obciążenia, a nie brak ambicji, to trzeba odróżnić!” (mimo iż i tak wcisnęli grając tą taktyką dwa gole odstawiając nogi i nie walcząc).

Czy to jest poważne?
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując
leszekpw
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 02.04.2024, 18:42
Zachowawcze czytaj tchórzliwe podejscie beee, tiki taka krakowska beee, to co, mamy grać na hura, nie ważne ile stracisz, masz więcej strzelić? Jak za czasów Cupiała? No niestety nie tej jakości piłkarze, nie ta siła rażenia.
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 02.04.2024, 20:09
Oczywiście wygrywamy 2:1 bo nie bylo dwóch baboli Krzyżana - swietna gra, walka do końca, pokazali charakter!! Super trener, gratulacje, liżemy się po fiutach mniammm!

W następnym meczu Krzyżan zawala dwa gole, piłkarzom się nie chciało, olali mecz, leniwe bydlaki Nie wracajcie do domu!!

Zrozumcie: My gramy cały czas mniej więcej to samo w każdym meczu!!!!!! Tyle, że akurat ostatnio zebralismy w papę!!

Mi się nasza gra za Rude nie podoba.
Jesteśmy wybiegani ale brakuje dynamiki. Czytaj biegamy dużo, ale w jednym tempie. I tak samo gramy. Powoli. Dołóż do tego zostawianie 3 stoperów z tyłu w fazie konstruowania akcji i co mecz mamy piep**oną bryndzę.

To nie jest żaden kryzys, to jest rezultat!!

Za mocne treningi, niedopasowane do możliwości drużyny + zbytnia asekuracja w rozegraniu =Rude.
Pan trener znalazł sobie genialny moment na 'przesuwanie barier' możliwości naszych piłkarzy i pewnie to robi, tylko że to może dać efekt dopiero po czasie, a my tego czasu nie mamy!!
Przy obecnych obciążeniach oni dalej będą biegać jednostajnie i powoli. I będzie to wyglądać jakby im się nie chciało niestety. Bo tak to wygląda od początku rundy!!
Ostatnio edytowane przez s1mone : 02.04.2024 o godz. 20:15.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 02.04.2024, 20:17
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście wygrywamy 2:1 bo nie bylo dwóch baboli Krzyżana - swietna gra, walka do końca, pokazali charakter!! Super trener, gratulacje, liżemy się po fiutach mniammm!

W następnym meczu Krzyżan zawala dwa gole, piłkarzom się nie chciało, olali mecz, leniwe bydlaki Nie wracajcie do domu!!

Zrozumcie: My gramy cały czas mniej więcej to samo w każdym meczu!!!!!! Tyle, że akurat ostatnio zebralismy w papę!!

Mi się nasza gra za Rude nie podoba.
Jesteśmy wybiegani ale brakuje dynamiki. Czytaj biegamy dużo, ale w jednym tempie. I tak samo gramy. Powoli. Dołóż do tego zostawianie 3 stoperów z tyłu w fazie konstruowania akcji i co mecz mamy piep**oną bryndzę.

To nie jest żaden kryzys, to jest rezultat!!

Za mocne treningi, niedopasowane do możliwości drużyny + zbytnia asekuracja w rozegraniu =Rude.
Pan trener znalazł sobie genialny moment na 'przesuwanie barier' możliwości naszych piłkarzy i pewnie to robi, tylko że to może dać efekt dopiero po czasie, jak im teraz dojebie śrubę a potem popuści.
Do tego czasu dalej będą biegać jednostajnie i powoli. I będzie to wyglądać jakby im się nie chciało niestety. Bo tak to wygląda od początku rundy!!

Za mocne treningi !! Znaczy zajechani

Panie kakałko biegnij na ratunek...

Skoro ich granice są na 10 minutach biegania, a reszta to spacer, to nie ma innego wyjścia tylko przesuwać te granice. A to że biegają jednostajnie to może taka metoda żeby za bardzo się nie zmęczyć. Kiedy któregoś z naszych łapały skurcze pod koniec meczu. Bo nie pamiętam.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 02.04.2024, 20:22
Ciekawe kiedy na tym forum będzie można mieć inne zdanie niż pariasi. Bo jak się tylko powie coś po swojej myśli to od razu krytyka, że szkodnik, V kolumna, że z judovii, że idź do nich z kakałkiem

Tak jak w klubie sie klepią po pleckach, tak tutaj pariasi zakochani w Jareczku się nawzajem poklepują w swojej niedoli.
A pariasi jak to pariasi, AI i te sprawy, baśnie tysiąca i jednej nocy. Dopóki im Zaskroniec nie powie, ze już mogą nie warować to nigdy nie przyznają, ze klub ma konkretne problemy, przez konkretnych ludzi, nigdy nie ocenią, ze taki Rude to jest w tej chwili już praktycznie poniżej Sobola (ten chociaż umiał jakieś mecze wysoko wygrać, zdominować rywala), zawsze będzie poklepywanie się po pleckach, że ci źli to zielone ludziki, a nie JK, że Rude to wybitny trener ale zielone ludziki i niedojdy życiowe z forum mu karierę w Wiśle zabiły.

Narracja pariasów się sypie z tygodnia na tydzień, argumenty wypadają z pariackich rąk co raz szybciej.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 02.04.2024, 20:53
Drozd : nigdy nie uprawiałeś żadnego sportu - to jest dla mnie oczywiste.

Twoje dyletanctwo wylewa się z każdego twojego posta o zapierdzielaniu.

Ale spoko, dalej żyj sobie w świecie, w którym akurat nasi piłkarze nie chcą wygrywać i nie chcą awansować, a ich największą ambicją jest przerżnąć sromotnie kolejny sezon


-----------------------------------

A co mi tam, niech ci będzie, spróbuję ci to wyjaśnić jeden jedyny raz.

Ja nie płaczę, że biedni zajechani piłkarze.
Ciężkie treningi też mają swoją rację bytu i z reguły się je stosuje na zgrupowaniach przedsezonowych, żeby zrobić bazę, podstawę, właśnie przesunąć własne granice.
Wtedy nogi są ciężkie, piłkarze są mało dynamiczni. Budują swoją kondycję. Niestety ma to negatywny wpływ na takie parametry jak start do piłki i przyśpieszenie - kluczowe parametry w tym sporcie.
My nie mamy w składzie gości, którzy są w stanie nagle trenować jak piłkarze Manchasteru City. To nie przypadek, że oni trafili do nas. Obciążenia muszą być tak dobrane, aby przed sezonem przesunąć ich granice możliwie jak najdalej, by potem w trakcie sezonu trenować z mniejszą intensywnością, tak aby te nogi nabrały świeżości. Jedną z kluczowych umiejętności trenera jest odpowiednie dobranie obciążeń treningowych do posiadanego materiału. Myślisz, że wystarczy leni na giewont pogonić jak za dawnych czasów No niestety, z jakiegoś powodu zrezygnowano z tych form treningu deklu, bo są kontrproduktywne.

Jak dla mnie to Rude może ich zabiegać do wyżygu, przegonić przez 7 stawów Rysy i na słowacką stronę - mam to w piździe i się nad nikim nie lituje. Ja chce żeby dobrze grali i mieli nie tylko siłę biegać, ale i gazicho jak już się ruszą.

Np. za Sobolewskiego nie podobało mi się wiele rzeczy - generalnie jego introwertyczna natura miała zły wpływ na drużynę moim zdaniem. Uważam też, że miał słabe oko do dobierania opymalnego składu czy robienia odpowiednich zmian. Jednak przygotowanie fizyczne - conajmniej dwa poziomy wyżej niż Rude. Bo z jednej strony mieliśmy siły na 90 minut i nie biegaliśmy w takim jednostajnym tempie.

Ten cały twój brak zapieprzania z czegoś wynika. Ambicja i waleczność to jedna rzecz, a druga to przygotowanie motoryczne. Te rzeczy należy rozdzielić, a ty niestety nie potrafisz. Dla ciebie wszystko się rozbija o zapierdzielanie
Ostatnio edytowane przez s1mone : 02.04.2024 o godz. 21:49.
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 03.04.2024, 08:48
Wolfy : nie udawaj idioty. Jesteśmy w pierwszej lidze, praktycznie co mecz stwarzamy sobie małą liczbę sytuacji bramkowych i stąd wynikają nasze problemy. Nie wymagam gry jak za Kasperczaka, ale my tylko mecze przepychamy. Wystarczy porównać średnią zdobytych bramek od przyjścia Rude do tej sprzed przyjścia. I spoko ja mogę przełknąć brzydką defensywną grę jeśli przynosi ona wyniki. A tu ani wyników ani dobrej gry. Ostatnio mi się odechciewa oglądać mecze, tak bardzo męczymy bułę.

Co do Ratona to zdanie podtrzymuje.
Chłop jak czegoś nie odwali w co drugim meczu to jest chory na wory. Tak go chwalicie jakby każda dobra interwencja oznaczała od razu ratowanie nas. Uwierz mi, że jest multum bramkarzy, którzy potrafią wybronić sam na sam (wg statystyk sam na sam czyli tzw setka to tylko 30% szans na gola) nie kompromitując się w co drugim meczu. Rozegralismy w tej rundzie z 6 meczy, Raton maczał swoje paluchy przy dwóch bramkach, a mógł przy conajmniej czterech, tylko przeciwnicy byli nieskuteczni. Oczywiście w ostatnim meczu wyglądał dobrze i nawet go pochwaliłem, mimo sprokurowania karnego (wsadzony na minę przez Krzyżana), ale jedna jaskółka wiosny nie czyni. Tym bardziej, że to nie był jakiś wybitny mecz, po prostu dobra gra na ocenę 7 lub 8 /10, nic więcej. Ostatni babol był w meczu z Miedzią, więc nie mówimy o zamierzchłej przeszłości.

Co do Markusika. Ja wygłaszam swoją opinie nt naszej gry od początku rundy. Może i było mniej walki w tym meczu, a może sam Uryga musiał coś powiedzieć Cała reszta była na swoim stałym poziomie. Mało odważna gra do przodu, ospała gra piłką, dużo biegania w jednym tempie. Rude w pigułce. Zobaczymy co pokaże w kolejnych meczach. Jak na razie to ani wizualnie, ani punktowo się to nie spina.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 03.04.2024 o godz. 09:16.
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 03.04.2024, 09:26
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Wolfy : nie udawaj idioty. Jesteśmy w pierwszej lidze, praktycznie co mecz stwarzamy sobie małą liczbę sytuacji bramkowych i stąd wynikają nasze problemy. Nie wymagam gry jak za Kasperczaka, ale my tylko mecze przepychamy. Wystarczy porównać średnią zdobytych bramek od przyjścia Rude do tej sprzed przyjścia. I spoko ja mogę przełknąć brzydką defensywną grę jeśli przynosi ona wyniki. A tu ani wyników ani dobrej gry. Ostatnio mi się odechciewa oglądać mecze, tak bardzo męczymy bułę.
Kreować więcej nie będziemy. Moim zdaniem Hiszpanie pokazują wszystko na co ich stać i mają oraz będą mieli problemy z fizycznością w Fortuna 1 lidze. Oczywiście raz wyjdzie lepiej, raz gorzej, zależnie od formy dnia naszej i przeciwnika... Za to defensywa całego zespołu od dawien dawna nie nadąża. I to jest główny problem, bo nawet jeśli coś strzelamy, łatwo tracimy bramki. Za łatwo.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 03.04.2024, 10:00
@s1mone - liczy się stosunek bramek strzelonych do straconych. To co piszesz to obiektywnie nonsens. Sytuacji w większości meczy tworzymy więcej niż rywale (poza Chrobrym), przy niskiej jakości piłkarzach jakich mamy to konieczność ALE nasi defensywni są jeszcze gorsi. Mówił o tym zresztą Rude na konferencji przed Piastem.

Jakim trzeba być bałwanem żeby przy dwójce mało zwrotnych stoperów i agentach takich jak Krzyżanowski, Szot czy Jaroch (każdy z nich podał rywalowi piłkę na gola, w tej rundzie straciliśmy tak 4 punkty) chcieć grać bardziej ryzykownie?

Ja odpadam, to obraża moją inteligencję. To co piszesz nie spełnia minimum uczciwości intelektualnej wymaganej żeby ta dyskusja miała sens.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 03.04.2024 o godz. 15:53.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 03.04.2024, 10:36
My za Rude strzelamy mniej goli niż za poprzedników i tracimy srednio tyle samo.
Te statystyki masz w temacie o Rude, wystarczy je kliknąć, bo przytaczali je inni userzy.

Uważasz, że strzelanie mniej bramek i tracenie tyle samo co poprzednicy nie ma wpływu na wyniki?
Odważna teoria.

I spoko, niech Rude dokonczy rundę, może się kapnie, że trzeba im trochę odpuścić, albo że nie może zostawiać 3 stoperów z tyłu jak atakujemy. A może poprawi coś innego, albo będzie miał szczęście. Trzymam za niego kciuki, w końcu ja Wiśle kibicuję, a nie Rude czy Ratonowi. Oby obaj się ogarnęli.

Nie zmienia to faktu, że moje podejście do Rudego zmieniło się z pozytywnie nastawiony na bardzo zaniepokojony. Mam wrażenie, że on dalej będzie w to brnął i nic się nie zmieni.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 03.04.2024 o godz. 11:16.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 03.04.2024, 13:27
Zobacz sobie jak punktowaliśmy z tymi samymi przeciwnikami na jesieni i teraz. Punkty się liczą, a nie bramki.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 03.04.2024, 15:28
Nie chce mi się szukać jak było za Sobola, pamiętam jedynie ten pierwszy sezon gdzie drużyna z każdym z czołówki przegrała, a na słabszych zrobiła dobrą serię. Ale tu też nie do końca jest taka statystyka miarodajna, bo myślę, ze należałoby rozkładać wyniki na mikrocykle inaczej patrzeć na mecz z Chrobrym, który np teraz jest blisko końca tabeli ale na przestrzeni ostatnich 5-10 meczów będzie w czołówce ligi.
I to zmienia optykę na dany wynik, bo teoretycznie przegraliśmy z dołem ligi, a praktycznie z druzyną, która akurat ma topową formę (wyniki) w lidze.

Dlatego napisałem, że nie chce mi się tych czasów Sobola roztrząsać i mając w pamięci super serię wtedy a później jak nas cała czołówka objechała, czyli upraszczając, nie wnikając w te mikrocykle, to własnie mamy identyczne wyniki u Rudego. Czołówka wiosenna ligi nas jedzie, a umiemy jedynie z dołem wygrywać.

Myślę, że to sie nie zmieni i ten gościu to jest własnie poziom Sobola. A jak widać po Jarusiu, na pewno u niego nic się nie zmieniło. Nie ma jakiegoś nowego otwarcia, zmiany nastawienia, klimatu, jest co mecz pajacowanie na X, rzucanie drużynie i trenerowi kłód pod nogi.
Jaro robi dużo aby w Wiśle były toksyczne warunki pracy, na pewno trener i zawodnicy w takich warunkach będa mogli osiągać swój max możliwości...
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 05.04.2024, 09:01
Czy następny mecz ligowy rozgrywamy za miesiąc?
Bo nie widzę nowego tematu, he... Arkadiuszu?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 05.04.2024, 09:18
Czerepach idealnie wpisuje się w Wisłę.
Pewnie temat na twitterze zakłada
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 05.04.2024, 14:30
umowiliśmy się z kolegą red rumem że mnie wyręczy jak nie zdąże, ale widze że i jego ktoś ubiegł
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:54.