
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 06.2023
Offline |
#121
|
|
Moim zdaniem Raton powinien zachować miejsce w bramce, bo w wyścigu słabych bramkarzy z Brodą prowadzi.
Chociaż Ratonowi regularnie przydarzają się obcinki, to na ogół bez konsekwencji, a do tego czasem wybrania coś ekstra. Jeśli dobrze pamiętam, Broda nie miał tak widowiskowych wtop, ale nie wybraniał nic ekstra. Może wynika to z formy, może z umiejętności - nie wiem. Nie oglądam Brody na treningach i nie oglądałem Ratona w przeszłości, aby porównać ich potencjał - podobnie jak wszyscy dyskutanci. Na pewno nie wynika to z narodowości Ratona ani zażegnania spisku polskiej myśli szkoleniowej. Jak lepszy będzie Broda, niech broni Broda. Natomiast jeśli dobrze pamiętam, był moment, że zdawało się, że to Broda będzie pierwszym bramkarzem (a już na pewno nie było oczywiste, że będzie zmiennikiem). Tutaj jeszcze jedno źródło: https://dziennikpolski24.pl/wisla-kr...ar/c2-18173623 Cała ta zajadła i złośliwa dyskusja jest żenująca. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#122
|
Odróżniajmy wątpliwej jakości wymysły dziennikarzy od faktów. ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2023
Offline |
#123
|
|
Trener podsycał rywalizację w zespole w okresie przygotowawczym i nie mam powodów wątpić, że odkładał decyzję, bo miał bramkarzy o zbliżonym (niskim) poziomie.
To nie zmienia faktu, że zdaniem niektórych Broda tę rywalizację wygrywał (i w tym przedmiocie zalinkowany artykulik to jest źródło). A także tego, że Broda nie był skazany na ławkę, zaś Raton nie miał pewnego placu. Takie jest moje spojrzenie, uważam, że to uczciwe postawienie sprawy. Kłócić się nie zamierzam, bo nie warto. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#124
|
Co tym bardziej wypada śmiesznie. Analiza gry? No, taka sobie. Z dużą częścią się zgadzam pominąwszy na przykład zdanie: "Inteligentna gra Goku w półprzestrzeni i przed linią obrony" Dla mnie to zwykłe zaklinanie rzeczywistości, ale skoro wszyscy w to wierzą.... |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#125
|
|
ja jako urodzony optymista wierze w to że Raton bedize juz tylko lepszy
w końcu to utalentowany piłkarz czego dowodem sa kluby w jakich był, a kardynalne błedy wynikają z małego ogrania jako jedynka ale z czasem sie wyrobi i bedziemy miec bramkarza jak De Gea ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Online |
#126
|
![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#127
|
|
Zgadzam się z tobą w 100% choć uważam, że cytowane analizy są niewiele warte.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#128
|
Temat na pewno będzie wracał jak bumerang, choć dla mnie ta kontuzja Broda przekreślił swoje szanse w tej rundzie. O ile w ogóle nie na dłuższy czas. Jesli awansujemy do esa to już na pewno musi szukać ogrania w 1 lidze na wypożyczeniu. Żeby jeszcze wrócić do meczu z Miedzią, to trzeba oddać że to była dopiero 6 porażka w sezonie Miedzi. Mniej mamy tylko my, Arka i Lechia. Niech to odda ciężar tego spotkania. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#129
|
Podobnie jak teoria że Sapała wygrał rywalizację z Carbo, kolportowanu przez media i wiadomy element tutaj, podczas gdy Sapała zagrał z konieczności raz, 60 minut. Raz, ale za to jak! Podobnie było z truciem o Olejarkę który z konieczności wszedł i się skompromitował. Irytuje mnie takie bezsensowne wywieranie nacisku na trenerze przez media i kibiców (przypomnę gwizdy na Ratona z trybun gdzie raz wykopał w aut). Niczemu to nie służy poza psuciem atmosfery.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 18.03.2024 o godz. 11:01.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#130
|
|
Cytat:
Wątpię aby ktoś coś chciał teraz zmieniać, bo to nie jest dobry moment na zmiany, szczególnie na tej pozycji i szczególnie gdy punktujemy. ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|