The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 08.03.2024, 21:36
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post

Debile jak drozd czy markus udają, ze jest świetnie.
Przestań bredzić imbecylu. Jest dużo lepiej niż było, na przekór takim leszczom zakłamanym...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
DysoN
Senior Member
 
 
Od: 07.2004
Skąd: Hiigara

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 08.03.2024, 21:39
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Jest dużo lepiej niż było, na przekór takim leszczom zakłamanym...
Ale z czym konkretnie jest lepiej? Bo fart to fart i się nie liczy.
DysoN
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 08.03.2024, 21:40
Drozd napisał(a):Wyświetl post
....Wiele lepsi nie są tylko grają bardziej do przodu, a u nas Goku spieprzył wszystkie okazje na sytuację bramkową. Albo się zakiwa, albo źle przyjmie, albo stoi jak kołek. I jeszcze macha łapami.
To ja się pytam po co ten imbecyl na ławce go trzyma na boisku?
Odpowiedz cytując
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 08.03.2024, 21:40
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post

Debile jak drozd czy markus udają, ze jest świetnie.
No Panie, jeśli modzi nie śpią to powinieneś zarobić odpoczynek od forum.

O ile w ogóle punkty 4 i 5 regulaminu mają jakieś znaczenie.
https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7361
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 08.03.2024, 21:41
Jest niesamowicie. Pod wodzą rodaka wszyscy Hiszpanie zaliczyli progres

Jednak miałeś z markusem racje, ze jak przyjdzie ktoś kto mówi w ich jezyku to lepiej się z nimi dogada

Cytat:
O ile w ogóle punkty 4 i 5 regulaminu mają jakieś znaczenie.
https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7361
Nie łudź się, nie mają.

I poczytaj wcześniejszą nagonkę inteligentów jak drozd i markus, na mnie
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 08.03.2024, 21:45
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Jest niesamowicie. Pod wodzą rodaka wszyscy Hiszpanie zaliczyli progres

Jednak miałeś z markusem racje, ze jak przyjdzie ktoś kto mówi w ich jezyku to lepiej się z nimi dogada



Nie łudź się, nie mają.

I poczytaj wcześniejszą nagonkę inteligentów jak drozd i markus, na mnie
No widzę właśnie . Atmosfera między wami TOP!
Odpowiedz cytując
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 08.03.2024, 21:51
15 minut drugiej połowy i wyglądamy o wiele lepiej. Duda powinien przynajmniej z tego róg zrobić.

Jak chłop chce zrobić karierę to musi popracować nad strzałami. W poważnej lidze nikt nie przejdzie do porządku dziennego nad takim pudłem.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 08.03.2024, 21:56
Cytat:
No widzę właśnie . Atmosfera między wami TOP!
Walczę z hipokryzją, byciem chorągiewką i zakłamaniem oraz debilizmem.

Wielcy znafcy mówili, ze nam jedynie potrzeba trenera Hiszpana, bo on się dogada z rodakami
Znafcy mówili, że Rude to przekot - nie mieli problemu z tym, ze gościu 3 razy przegrał baraze, w półamatorskiej lidze kostarykańskiej nie dał rady, a w III hiszpańskiej to się skompromitował.

Mamy co mamy. Kto się chciał oszukiwac to się oszukiwał, nawet byliśmy klubem nwoczesnym przez styczeń
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
maxx304
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Zielona Góra

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 08.03.2024, 22:13
Chyba nie samą techniką Wisła żyje. Akcja ładnie rozklepana, ale widać że jeden Sobczak ma siłę żeby się zastawić czy przepchnąć.
Dlaczego on nie gra od początku? Albo zagrać na dwóch napastników od razu? Przecież grali to z Widzewem, to chyba umieją?
Odpowiedz cytując
redrum
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 08.03.2024, 22:19
Znowu Sobczak faulowany w polu karnym. Musi zacząć protestować, bo sędziowie myślą, że nic nie było skoro nie protestuje.
Odpowiedz cytując
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 08.03.2024, 22:21
Trzeba powiedzieć, że Colley to inny zawodnik niż kilka miesięcy temu.
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 08.03.2024, 22:24
Banda idotów prowadzona przed debila
Odpowiedz cytując
DysoN
Senior Member
 
 
Od: 07.2004
Skąd: Hiigara

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 08.03.2024, 22:25
Ostatnia akcja meczu to majstersztyk taktyczny XD
DysoN
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 08.03.2024, 22:25
maxx304 napisał(a):Wyświetl post
Chyba nie samą techniką Wisła żyje. Akcja ładnie rozklepana, ale widać że jeden Sobczak ma siłę żeby się zastawić czy przepchnąć.
Dlaczego on nie gra od początku? Albo zagrać na dwóch napastników od razu? Przecież grali to z Widzewem, to chyba umieją?
Bo Goku i Alfaro lepsi. Nie martw się. W następnym meczu znów wyjdzie Goku.
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 08.03.2024, 22:27
przespana pierwsza polowa. remis który jest dla nas porażką. Ciekawe, że zszedł paralityk i hamulcowy Goku to raptem Alfaro zaczął grać. Dziś Colley Pan Piłkarz.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 08.03.2024, 22:27
No to w tygodniu ucieka nam Motror, Lechia, GKS na dystans 2 meczów. Ja pier....
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 08.03.2024, 22:28
Zwycięski remis (biorąc pod uwagę naszą dyspozycję w pierwszej połowie, gdzie graliśmy dennie).
Szkoda tej patelni Sobczaka, 3 punkty po dzisiejszej grze byłyby trochę szczęśliwe, ale bezcenne. Szkoda tego pokracznego zagrania Szota, Arka sama niewiele dziś pokazała.
Druga połowa to zupełnie inna Wisła, Arka cofnęła się i chciał grać z kontry, co się na niej zemściło. Fajną zmianę dał Sobczak.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 08.03.2024, 22:28
Szneka napisał(a):Wyświetl post
przespana pierwsza polowa. remis który jest dla nas porażką. Ciekawe, że zszedł paralityk i hamulcowy Goku to raptem Alfaro zaczął grać. Dziś Colley Pan Piłkarz.
Nie zaczął. Wyszło mu 1 podanie.
Odpowiedz cytując
maxx304
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Zielona Góra

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 08.03.2024, 22:29
DysoN napisał(a):Wyświetl post
Ostatnia akcja meczu to majstersztyk taktyczny XD
Ratonowi znów głowa na mecz nie dotarła. Zjebał bramkę, wybronił setkę, po czym na kilka sekund przed końcem podał do Colleya zamiast kopnąć w pole karne. A ten zamiast to zrobić, to klepie po bokach. Cudo.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80
Stary 08.03.2024, 22:29
DysoN napisał(a):Wyświetl post
Ale z czym konkretnie jest lepiej? Bo fart to fart i się nie liczy.

To że jest drużyna i jest walka, niewidomym trudno wytłumaczyć.

A Fart? Arka miała fart że Szotowi się pop.... w głowie na chwile.

Bardzo dobry wynik, gra nie najgorsza.

Gratulacje dla drużyny i trenera.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 08.03.2024, 22:32
Ważny remis.
Piękny gol Sobczaka. Mam nadzieję że zastąpi Goku w następnym meczu
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 08.03.2024, 22:32
I bardzo mądra wypowiedź Sobczaka żałującego, że nie graliśmy swojego od początku.

W drugiej połowie Wisła zagrała szybciej, dynamiczniej (pewnie trochę w tym zasługa Arki, ktora lekko się wycofała), a po zejściu Goku i wejściu Sobczaka, akcenty zdecydowanie się przestawiły.

Mecz był do wygrania, tylko Rude musi w końcu wykazać się odwagą i stanowczością stawiając więcej na silnych piłkarzy zamiast robiącego wiatr Goku czy Bregu, którzy byli całkowicie bezproduktywni.
Carbo tym razem dużo słabiej.
Duda po słabej pierwszej połowie w drugiej niemal jak profesor.

W tym kontekście modlę się, żeby nasz arabo-francuz z Rumunii wrócił do sił i zaczął stwarzać przewagę pod branką rywala.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
kolarz90
Senior Member
 
Od: 04.2007
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 08.03.2024, 22:35
Goku w żałobie po tym japońskim twórcy imiennika anime, ale serio gra beznadziejnie, zaraz przed zejściem strata, powrót truchtem i prawie strata gola


Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 08.03.2024, 22:35
Bregu przynajmniej czasem coś zagra pomysłowo. Ale Goku to hiszpańska wersia Sapały. Wstrzymuje grę, głupio traci piłkę nie pomaga w obronie. Dramat. Od samego przyjścia z Bielska dramat.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 08.03.2024 o godz. 22:38.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85
Stary 08.03.2024, 22:36
Punkt boisku lidera trzeba szanować. Trzeba szanować też to, że w drugiej połowie ogarnęli i Arka miała niewiele do powiedzenia, kto grał w piłkę na jakimś poziomie wie, że to nie są łatwe sprawy.

Szkoda, że się Sobczakowi ślizgnęła piłka bo by było 2-1 i lepsze nastroje. Ogólnie, liga jest pojebana i nie ma się co w tej chwili zbytnio przejmować tabelą. Jeszcze mamy przed sobą doroczny wyścig ślimaków w kwietniu kiedy czołówka rozdaje punkty dołowi tabeli. Wszystko się może zmienić.
Odpowiedz cytując
ślimak
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: ze skorupy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86
Stary 08.03.2024, 22:36
Sporo narzekań ale tak naprawdę, to tydzień temu 4 pkt. bralibyśmy w ciemno...
"...morał: rób dobrze innym, Tobie też ktoś zrobi..."
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 08.03.2024, 22:36
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Ważny remis.
Piękny gol Sobczaka. Mam nadzieję że zastąpi Goku w następnym meczu
Nie zastąpi. Ten imbecyl na ławce wie swoje.
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 08.03.2024, 22:37
ciacho napisał(a):Wyświetl post
Nie zaczął. Wyszło mu 1 podanie.
nie. napędził kilka składnych akcji. Zaczął bardzo fajnie na lewej stronie współpracować z Krzyżanowskim. tylko czemu tak późno? nie zmienia to faktu że zagrał przeciętne spotkanie. pierwsza połowa tragiczna, końcówka drugiej bardzo dobra.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
Skawa Wadowice
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89
Stary 08.03.2024, 22:38
Dobry remis na bardzo trudnym terenie. Arka jedzie do Gdanska, Lublina i Legnicy. Moze tam stracic pkt a my zachowalismy lepszy stosunek bezposredni z Arka.
My z kolei teraz mamy czołowke u siebie.

Jak pokazuje historia prawdopodobnie czeka nas zadyszka jeszcze kilku zespolow, byc moze tez i nas

Jeszcze wyszystko jest otwarta karta, tylko ten nasz pech w meczach o 6 pkt... XD

Najwazniejsze zagrac baraze u siebie, i wtedy Ci co nas nie wpuszczali niech nie zostana wpuszczeni u nas i moga calowac trabke
niech karma wroci
Ostatnio edytowane przez Skawa Wadowice : 08.03.2024 o godz. 22:41.
Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 08.03.2024, 22:39
Podbeskidzie nam wysłało jakiegoś marnego klona Goku, no chłop poza tym że biega nic na tym boisku nie robi sensownego. Podania - kicha, drybling - nope, strzał - szkoda gadać. W defensywie też wiele nie pracuje. Baena też zjazd straszny w porównaniu do zeszłęgo sezonu, gdzie z miejsca zajął miejsce Villara.

Mogło być lepiej, mogło być gorzej. Na pewno Rude reaguje na sytuacje, bo za Sobola Sobczak by wszedł za Rodado na bank.
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:59.