The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 25.11.2023, 18:24
Nie da się na to patrzeć. Zamiast iść w górę, to my z każdym meczem jesteśmy coraz bardziej ch... Oczy bolą, zęby bolą, serce boli.
Odpowiedz cytując
kristos
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 25.11.2023, 18:27
Szneka napisał(a):Wyświetl post
35 minuta a na usta ciśnie się Sobolewski WYPIER DALAJ
Masz całkowitą rację.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 25.11.2023, 18:49
Alan URYGA BRAWO. Prawdziwy KAPITAN DAJE PRZYKŁAD
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
DysoN
Senior Member
 
 
Od: 07.2004
Skąd: Hiigara

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 25.11.2023, 18:50
Forma zespołu stabilna.Gdyby nie przypadkowe bramki dalej by bylo 0:0
DysoN
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 25.11.2023, 19:22
Ta drużyna w obecnej sytuacji nie ma żadnych szans na awans do ekstraklasy. To jest niepojęte, co się dzieje z zawodnikami pod ręką tego sztabu szkoleniowego. Każdy popełnia koszmarne błędy i wygląda coraz gorzej, a nie coraz lepiej, począwszy od kapitana Urygi, po resztę Polaków, naszego Szweda czy wreszcie Hiszpanów.

Bez wyrzucenia Sobolewskiego i tego sztabu nic się nie zmieni, obojętnie kogo kupią.

Jest dziś ktoś, kto może ze spokojem patrzeć na obecność Kazia Kmiecika i reszty tych orłów na ławce?
Odpowiedz cytując
pomeran
Senior Member
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 25.11.2023, 19:27
Markus napisał(a):Wyświetl post
Ta drużyna w obecnej sytuacji nie ma żadnych szans na awans do ekstraklasy. To jest niepojęte, co się dzieje z zawodnikami pod ręką tego sztabu szkoleniowego. Każdy popełnia koszmarne błędy i wygląda coraz gorzej, a nie coraz lepiej, począwszy od kapitana Urygi, po resztę Polaków, naszego Szweda czy wreszcie Hiszpanów.

Bez wyrzucenia Sobolewskiego i tego sztabu nic się nie zmieni, obojętnie kogo kupią.

Jest dziś ktoś, kto może ze spokojem patrzeć na obecność Kazia Kmiecika i reszty tych orłów na ławce?

Generalnie wszyscy Won. I wieczna hańba każdemu kto przyłożył rękę do tego jak teraz wyglada Wisła. Sobol, Zajac, Ramirez i Królewski. Gratulacje. Najserdeczniejsze podziękowania w stronę panów Blaszczykowskich i brzeczyszczykiewicza. Jesteście legendami.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 25.11.2023, 19:40
Ale k... dramat.

Przegrywamy u siebie z GKS Katowice i rozpaczliwie się bronimy.

Wygrana? Nic z tego nie wyniknie. Raz w roku i garbaty się wyprostuje.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 25.11.2023, 19:53
Jedyny plus tego meczu to to, że walczyli do końca i wyszarpali te 3 punkty.

Cała reszta tego meczu to jedno wielkie gówno. Z taką grą nie mamy szans na awans.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 25.11.2023, 20:04
a teraz ze 2-3 mecze przy pustych trybunach
Odpowiedz cytując
black
Member
 
Od: 02.2021

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 25.11.2023, 20:13
Dzięki kibicom z C wygraliśmy mecz
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 25.11.2023, 20:21
Zenujaca gra Wisly.
Szczesliwe zakonczenie, duzo szczescia.
Bramka na 2-2 sedzia pomogl przyznajac nam aut
Odpowiedz cytując
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 25.11.2023, 20:24
Główka Baeny TOP
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 25.11.2023, 20:28
dawniej się mówiło: Kiko's time
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 25.11.2023, 20:39
Pan trener Sobolewski po meczu.
Dwa tygodnie ciężko pracowaliśmy nad tym schematem, że jak Sobczak odbija plecami to Goku schodzi do środka. Cieszę się, że automatyzmy zadziałały. W końcu na plecach to ja się znam.


Fartowne zwycięstwo na które zupełnie nie zasłużyliśmy.

Dziękuje kibicom z C, że przez kilkazimowych meczów nie będę musiał marznąć na stadionie i oglądać na żywo to g...w wykonaniu drużyny trenera Sobolewskiego.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 25.11.2023, 20:58
FraMat napisał(a):Wyświetl post
dawniej się mówiło: Kiko's time
@FraMat: "żart" nieśmieszny, natomiast podniecony jesteś i to jest fakt, ja jestem zażenowany tym meczem.

Trzeba po prostu poskładać tych piłkarzy do kupy, Hiszpanie wiedzieliby jak grać gdyby trener cokolwiek im mówił, nawet po Angielsku.
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 25.11.2023 o godz. 21:06.

Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 25.11.2023, 20:58
FraMat napisał(a):Wyświetl post
dawniej się mówiło: Kiko's time
Bo Kiko miał tak więcej niż raz
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 25.11.2023, 21:08
Po tym meczu w zasadzie jedyne co mnie cieszy że Sobczak udowadnia że na polską siermiężna 1 ligę nie jest tak tragicznym napastnikiem, za jakiego niektórzy go mają.

No i może plus przy Gogóle, zrobił to czego Duda nie potrafił zrobić przez 46 spotkań.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 25.11.2023, 21:12
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
@FraMat: "żart" nieśmieszny, natomiast podniecony jesteś
Gówno prawda... nawet nie oglądałem tego meczu, dopiero teraz zajrzałem na stronę i skojarzyło mi się z czasami Kiko jako trenera.
No, ale rozumiem, że tobie wolno żartować z aktualnej sytuacji, ale mnie już nie bardzo
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 25.11.2023, 21:12
Ale przecież wygraliśmy tylko dlatego, że byliśmy dużo słabsi niż GKS. Na tyle słabsi że tamci po bramce na 2:2 rzucili się na nas całą drużyną i zapomnieli o obronie. Mieli ze dwie patelnie na 3:1.

Bazując na takim mega fuksie my liczymy na powtarzalność. Tragikomedia.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 25.11.2023, 21:12
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Bo Kiko miał tak więcej niż raz
pełna zgoda
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 25.11.2023, 21:20
Elefant napisał(a):Wyświetl post
Dziękuje kibicom z C, że przez kilkazimowych meczów nie będę musiał marznąć na stadionie i oglądać na żywo to g...w wykonaniu drużyny trenera Sobolewskiego.
Problem tylko jest taki, że to gówno w TV wygląda jeszcze bardziej gównianie.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 25.11.2023, 21:20
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Gówno prawda... nawet nie oglądałem tego meczu, dopiero teraz zajrzałem na stronę i skojarzyło mi się z czasami Kiko jako trenera.
No, ale rozumiem, że tobie wolno żartować z aktualnej sytuacji, ale mnie już nie bardzo
Ok to w sumie sorry Sądziłem, że podjarałeś się wynikiem.

PS. Ja nie żartuje z obecnej sytuacji, nie jest mi do śmiechu od dawna.

Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 25.11.2023, 21:37
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Po tym meczu w zasadzie jedyne co mnie cieszy że Sobczak udowadnia że na polską siermiężna 1 ligę nie jest tak tragicznym napastnikiem, za jakiego niektórzy go mają.

No i może plus przy Gogóle, zrobił to czego Duda nie potrafił zrobić przez 46 spotkań.
ja bym zapytal czy on wogole jest napastnikiem
Odpowiedz cytując
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 25.11.2023, 21:40
ciacho napisał(a):Wyświetl post
Problem tylko jest taki, że to gówno w TV wygląda jeszcze bardziej gównianie.
Racja, ale jest przynajmniej ciepło.
I zawsze mogę przełączyć na Comedy Central. Tam profesjonaliści udają dyletantów by nas rozśmieszyć.
W przeciwieństwie do Wisły gdzie zasmucają nas dyletanci udający profesjonalistów.
Odpowiedz cytując
inspektor erektor
Senior Member
 
Od: 02.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 25.11.2023, 22:21
Zgadnijcie kto kupił wczoraj pakiet na 3 ostatnie mecze w tym roku
Mam nadzieję, że jeśli już to albo zamkną tylko sektor C, albo w razie zamknięcia całego stadionu oddadzą pieniądze za już kupione bilety.


Druga sprawa - na stadionie 15 tysięcy osób, a jak Sobczak dostawał tę piłkę na kontrę, to daję sobie rękę uciąć że NIKT nie wierzył że coś z tego będzie (łącznie ze mną).
Dośrodkowanie leciało pół godziny, główka Baeny drugie pół. Tam było mniej niż 1% szansy na gola biorąc pod uwagę zmęczenie Sobczaka (chłop miał wystartować sprintem do kontry a miał w nogach 100 minut grania) i zerowy margines błędu.
Drużynie, która potrafi spieprzyć wszystko, wyszło akurat to. Football, bloody hell
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 25.11.2023, 22:24
ale wspaniała była ta asysta sobczaka przy golu na 1:0
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 25.11.2023, 22:41
gizmowisla napisał(a):Wyświetl post
ja bym zapytal czy on wogole jest napastnikiem
Jest zawodnikiem jakich pełno w 1 lidze, ale i tak w 3/4 zespołów miałby 1 skład, bo swoją robotę na.bpisku zrobil. Zawsze powtarzałem że w Wiśle brakuje zwykłych szarych ligowców którzy znają ligę, mają doświadczenie, wykorzystują swoje cfaniactwo i przepychają mecze kolanem. Świetnych technicznie Hiszpanów i tak już przedawkowalismy.

Bramka na 2-2 to też nie wejście hiszpańskiego skrzydłowego, ale Jarocha zrobiło nam nam bramkę.

Na takich zresztą szarych ligowcach to do esa awansowała i Puszcza i Ruch. A Ruch to nawet bardziej na przeciętnych 2 ligowcach wzmocnionych Sadlokiem.
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 25.11.2023, 22:45
Żan Medved lubi to
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 25.11.2023, 23:19
Angel Sobczak dzisiaj pokazał swoją wartość.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 25.11.2023, 23:59
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Angel Sobczak dzisiaj pokazał swoją wartość.
jesli prawda jest - byl - news ze o Sobczaka strasznie zabiegal Radek to ......aaa nie chce sie juz znecac nad nim ...Sobol ktory byl twardzielem - legenda pilkarska Wisly - stal sie po prostu pajacem ktory juz pol roku temu nie powiedzial STOP
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:34.