The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91
Stary 26.09.2023, 22:28
... to co? Mów, bo nie wytrzymam suspensu.
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 26.09.2023, 22:42
Takie zrobiła na mnie wrażenie, że aż zabrakło słów.
Odpowiedz cytując
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93
Stary 27.09.2023, 07:10
Motor zdecydowanie nas zlekceważyl. Nie tak gra sie z Wisla Sobolewskiego... Prowadzili gre Raton wybronil 3 setki poszly kontry nie tak.

Podwojna garda zageszczenie skrzydel, gra z lontry + stale fragmenty i obecna Wisla nkestety nie pierdnie. Zdecydowany blad Feio w ustawieniu druzyny do tego meczu.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 27.09.2023, 14:16
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Motor zdecydowanie nas zlekceważyl. Nie tak gra sie z Wisla Sobolewskiego... Prowadzili gre Raton wybronil 3 setki poszly kontry nie tak.
Dla mnie to ciekawa lekcja poglądowa, jak 1 słabszy piłkarz w składzie może zawalić mecz.
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 27.09.2023, 15:23
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie to ciekawa lekcja poglądowa, jak 1 słabszy piłkarz w składzie może zawalić mecz.
Dziwne. Nie miałeś wystarczająco dużo lekcji poglądowych w tym temacie w ostatnich miesiącach?
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 27.09.2023, 15:28
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Motor zdecydowanie nas zlekceważyl. Nie tak gra sie z Wisla Sobolewskiego... Prowadzili gre Raton wybronil 3 setki poszly kontry nie tak.

Podwojna garda zageszczenie skrzydel, gra z lontry + stale fragmenty i obecna Wisla nkestety nie pierdnie. Zdecydowany blad Feio w ustawieniu druzyny do tego meczu.
To akurat nieprawda.
Choćby w wywiadzie pomeczowym z Urygą jasno został powiedziane, że taki był plan na Motor.
https://gazetakrakowska.pl/wisla-kra...ar/c2-17919197
Cytat:
- Taki był dokładnie plan na ten mecz! Założenie było takie, żeby wybić im z rąk najmocniejsze argumenty, czyli szukanie podaniami zawodników między liniami. Oni grają na takie dwie fałszywe „dziesiątki”, które tam operują. Wiedzieliśmy, że jeśli odetniemy tych piłkarzy od podań, to stoperzy - mówiąc kolokwialnie - zgłupieją. I nie będą mieli pomysłu, jak pchać piłkę wyżej. Pozostanie im w takiej sytuacji albo grać długimi podaniami na napastnika, co najczęściej się działo, lub granie do skrzydłowego, co też odcinaliśmy moim zdaniem bardzo dobrze poprzez Davida Juncę i Bartka Jarocha. Z takim planem wyszliśmy zatem na boisko i czekaliśmy na te błędy. A gdy nie mieli do kogo zagrać, wymyślali różne rozwiązania, ale to była dla nas okazja na łatwe przechwyty już w ich strefie obronnej. To się udało dwa razy w pierwszej połowie, co skończyło się bramkami.
Feio został ograny przez Sobola i chwała mu za to.
Poza tym nie wystarczy przechwycić piłkę ale trzeba jeszcze umieć strzelić, co się naszym chwali, że potrafili.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97
Stary 27.09.2023, 15:39
Co za glupoty.
Odpowiedz cytując
Skawa Wadowice
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98
Stary 28.09.2023, 07:38
Rodado też wspominał, że tak był plan.
Wynik mógł być w każdą stronę. Chwała wibratorkowi, że nie murował bramki jak to mają w zwyczaju wszyscy robić z nami, tylko grali swoje.

Sobol ograł Feio, ale nie zamaże to strat pkt ze słabymi drużynami u siebie (Stal, Chrobry, Odra Opole)
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#99
Stary 28.09.2023, 08:53
Skawa Wadowice napisał(a):Wyświetl post
Rodado też wspominał, że tak był plan.
Wynik mógł być w każdą stronę. Chwała wibratorkowi, że nie murował bramki jak to mają w zwyczaju wszyscy robić z nami, tylko grali swoje.

Sobol ograł Feio, ale nie zamaże to strat pkt ze słabymi drużynami u siebie (Stal, Chrobry, Odra Opole)
Z Odrą wyniku trzeba pogratulować przede wszystkim Sapałe. Zresztą, Odra jest liderem, więc mówienie o słabej drużynie już tak nie do końca pasuje.

Z samym stwierdzeniem na "ogrywaniem" trenerow to więcej przypadku niż idei. Choć taktyka na ostatni mecz była słuszna, to trzeba powiedzieć że drużyny chcące grać ofensywnie w piłkę łatwiej nam się ustawić.
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#100
Stary 28.09.2023, 10:04
Nie śledzę meczów Płocka w tym sezonie więc ciężko mi powiedzieć jak grają za Saganowskiego, ale mimo wyniku w Lublinie to uważam, że jak staną odpowiednio nisko i przyczają się na kontry to na 100% jakieś punkty z Krakowa wywiozą
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 28.09.2023, 16:56
Stelio napisał(a):Wyświetl post
Nie śledzę meczów Płocka w tym sezonie więc ciężko mi powiedzieć jak grają za Saganowskiego, ale mimo wyniku w Lublinie to uważam, że jak staną odpowiednio nisko i przyczają się na kontry to na 100% jakieś punkty z Krakowa wywiozą
Niestety, ale tak gra z nami większość drużyn. Nic dziwnego - to działa.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:27.